IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > מחשבים ומה שמסביב
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מחשבים ומה שמסביב כאן תוכלו לפרסם נושאים הקשורים בצורה כלשהי למחשבים , אך לא מצאתם היכן לפרסם אותם בפורומים השונים

דבר חופשי : מחשבים ומה שמסביב

מבצע הקיץ המדהים של IOPANEL ו ZIGZAG - הסיפורים סיבוב - א'

שלום לכולם , בדיון זה יש לפרסם אך ורק את המאמרים שלכם , יש לשלוח את הסיפורים כהודעה פרטית למשתמש: ...
נושא נעול

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-07-07, 22:20   #1 (קישור ישיר)
S&M
IO Admin

סמל האישי של S&M

כל הכבוד מבצע הקיץ המדהים של IOPANEL ו ZIGZAG - הסיפורים סיבוב - א'

שלום לכולם , בדיון זה יש לפרסם אך ורק את המאמרים שלכם ,
יש לשלוח את הסיפורים כהודעה פרטית למשתמש: MozartTX
עידכונים בדיון יתבצעו מידי ערב.

אם ברצונכם לדון במבצע / במאמר זה או אחר ,
קיים האשכול - מבצע הקיץ - הדיון הפתוח.

דיון זה יפתח ביום ראשון ה 5/8/07 וינעל ביום שישי ה 10/8/07

לאחריו יפתח סקר בחירה אשר ינעל ביום ראשון ה 12/8/07

תנאי המבצע :
  1. המבצע לחברים רשומים ופעילים בלבד ב IOPANEL.NET, (חבר פעיל = לפחות 25 הודעות במהלך תקופת המבצע)
  2. ההצבעות ייבדקו ותערך השוואת כתובות IP , כאשר שימוש בחשבונות משתמש כפולים יוביל לפסילת ההצבעות.
  3. השתתפות אסורה למנהלי האתר , מנהלי הפורומים , לעובדי זיגזג , וקרובי משפחותיהם.
  4. צוות האתר שומר לעצמו את הזכות להאריך את המבצע בהתאם להענות החברים.
בהצלחה לכולם !

נערך לאחרונה על ידי MozartTX, 05-08-07 בשעה 21:46.
S&M לא מחובר  
ישן 05-08-07, 21:48   #2 (קישור ישיר)
IO BOT

סמל האישי של MozartTX

ערב טוב לכולם , הסיפור הראשון שלנו למבצע :

מחשב חדש...מעבד חדש...מארז חדש...איך שהגעתי אליו הבנתי שנפלתי על מארז ג'נרי מארץ הג'נרים!
אפילו החיבורים של הusb היו דפוקים! ומאוורר אחד לכל המארז!
אוקי בתחילת דרכי עם המארז אני עם לוח 945G עם כרטיס מובנה שכל פעם שהרצתי את משחק או אפילו וידאו המחשב קרס מרוב חום.
כנראה הסירקולציה היא כל כך גרועה שאפילו לזה צריך קירור.
אז עד שהבנתי מה הבעיה (חודשים חשדתי בHDD 50 מעלות+)). נתתי לצי'פסט מאוורר קטן קטן 7000RPM שחפר לי בשכל והבנתי שאני לא יכול להמשיך ככה, ניסיתי מלא שינויים עד שהגעתי למאוורר ענק על צ'יפסט קטן שאולי רבע ממנו וקירור (המאוורר) שקשור בחוטי תפירה! (לא אני לא צוחק) לא היה לי על מה לתפוס אותו הוא עבר בין כל המארז ישבתי על זה שעתיים...
והוא חסם גם חצי מחריץ הPCI-E אבל בנתיים זה בסדר כי יש לי מובנה.
אבל הגיע הזמן להשתדרג עם כרטיס DX10 כן גם אני רוצה !CRYSIS .
עד שקניתי כרטיס מסך-רגע....המאוורר חוסם לי תחריץ... אם אני מוריד את המאוורר אז חוזרים לי הניתוקים...כן הם חזרו שוב!
אז הדבקתי מאוורר בצד המארז עם הדלת המעפנה שלו שמטרטרת עם המאוורר כל היום טרררררררר
הייתי מספר עוד על "עלילות הג'נרי" אני חייב מארז אחר אבל אין לי כסף לזה תצביעו לי בבקשה! המארז אשם!!
MozartTX לא מחובר  
ישן 05-08-07, 21:56   #3 (קישור ישיר)
IO BOT

סמל האישי של MozartTX

הסיפור השני שלנו :

מעולם לא זכיתי קודם לכן בתחרות כלשהי, לעולם לא הייתי בין המקומות הראשונים והזוהרים של זוכי הגרלות למיניהן, לעולם לא הוצגתי
כמישהו בעל מזל אשר נהנה ממנו שנית ושלישית וכך הלאה, ולעולם לא הייתי "זה" שזכה בכבוד הגדול.
למרות שהבטחתי כי איני הולך לספר עד כמה אני אומלל, אין אדם אשר ינסה לסחוף את הקהל הסובב אותו
למען השגת המטרה, מבלי שיספר אחד או יותר מחסרונותיו בחיים, כי עצם כך מטרתו הינה לזכות
במשהו- מטרתו הפנימית, מטרתו הכמוסה, הנסתרת לעין, הינה זכיית התחרות והפרס המובטח לשם כפרה על חסרונותיו, הוא מנסה לשכוח מחסרונותיו באמצעות אותה זכייה ועל כן אנסה כמה שפחות לתאר את חסרונותי ולהשפיע עליכם בצורה כזו.
ובכן, אספר או אתוודה לכם על דבר אחד בלבד:
מעולם לא הייתי "האחד", האחד שנמצא במרכז... מעולם.
ואילו פעם אחת בלבד, תהיה לי הזכות לזכות בתואר הנכסף של להיות במרכז , אסתפק בכך
עד יום מותי.
תמיד הייתי זה שתמיד בצד, זה שלא נוהגים ללכת אחריו לאחר שצועק "אחרי"
אלא זה שתמיד הולך אחרי אחרים.
הנני בטוח כי יום יבוא ואזכה בכבוד הגדול להיות זה שבמרכז ולא ההוא שבצד.
תודה רבה לכם על קריאתכם.
מקווה כי המסר הועבר.
אפילו אם איני אזכה במארז, לפחות אסתפק בכך שעליתי שלב, מכיוון שאז אדע באמת כי טמונות בי
התכונות לסחוף אנשים, להוות מופת, ולשמש כ'ראי דוגמתי' למען שאיפת גדולה.
אם אעלה בשלב אחד בלבד, אדע כי אני ולא אחר, צעק אחרי ואכן "הם הלכו אחריו בגדולה".[ציטוט מהתנ"ך]

שיהיה לכם את היום הכי טוב שהנכם יכולים לבקש.
ובהצלחה לשאר המתחרים.

נערך לאחרונה על ידי MozartTX, 09-08-07 בשעה 21:27.
MozartTX לא מחובר  
ישן 06-08-07, 23:41   #4 (קישור ישיר)
IO BOT

סמל האישי של MozartTX

ערב טוב לכולם , הסיפור השלישי שלנו :

עולם החומרה השתנה.
אני מרגיש את זה במים. אני מרגיש את זה באדמה. אני מריח את זה באוויר.
הרבה ממה שפעם היה, הלך לאיבוד, מכיוון שאף אחד שחי אז, אינו קיים היום.

זה התחיל בחישול המארזים הגדולים.
3 הוענקו ל-SKYPC, הזולים והאמינים מכל.
7 הוענקו ל-IQPC, אשר שמם הולך לפניהם.
ו-9, 9 הוענקו ל- NOACOMP, אשר חשקו בכוח יותר מכל השאר.
בתוך כל אחד מהמארזים היה גלום הכוח והיכולת לשלוט בכל שאר הסניפים.
אבל כל אלו הולכו שולל, מכיוון שבחשאי חושל עוד מארז. במעבדות טרמלטייק, שר האופל ומנכ"ל טרמלטייק בנה מאסטר מארז, שהייתה בו סירקולציה יותר טובה מכל השאר - המוצארט TX.
לתוך המארז הזה, יצק מנכ"ל טרמלטייק את רצונו לשלוט בעולם החומרה. One case to rule them all, One case with the best air circulation, one case with a quality build and good looks.

אחד אחרי השני, הסניפים החופשיים של הארץ התיכונה נפלו. אבל היו כמה ששרדו. אחווה אחרונה של SKYPC וNOACOMP הלכה לסניף הראשי של טרמלטייק למען עתיד השוק החופשי ועולם החומרה.

"מוצארט, מוצארט" אמר בשיעול מי שמצא אותו אלפי שנים מאוחר יותר. "My super cooled precious case" הוא קרא לו. המארז העניק לו מספרים נהדרים ב-OC, עד שבסופו של דבר, רצה המארז גורל אחר ועזב אותו.

תנו לי את המארז למען עתיד עולם החומרה.

בהצלחה
MozartTX לא מחובר  
ישן 07-08-07, 0:34   #5 (קישור ישיר)
IO BOT

סמל האישי של MozartTX

ערב טוב לכולם , הסיפור הרביעי שלנו :

זה הכול התחיל לפני כמה שנים, קנינו מחשב שנחשב אז טוב בשוק. חשבנו שהוא יהיה טוב לזמן ארוך, ארוך... האומנם טעימו. מה שקרה זה, שאחד ממקבלי ההחלטות בטרמלטייק החליט שצריך ליצר מארז מדהים, מושלם מכל הבחינות. הרי כפי שכולם יודעים מוצרט נחשב עד היום להכי טוב במוזיקה אי פעם, אז הם החליטו לקרוא לו בשם מוצרט כלומר הטוב מכולם, במקרה זה בשוק המארזים. (הוא עדיין השולט האבסולוטי!)
הייצרניות של הלוחות, המעבדים, הכרטיסי מסך ראו איך ששוק המארזים התקדם עם יצירת מופת זו, אזי הם החליטו שעליהם גם להתקדם, מה המארז השתפר כל כך ואנחנו לא נשתפר? אז הם גם התחילו להתפתח ואם הזמן השוק נעשה יקר ויקר עד ש... עד ש.... החלקים הגיעו כמעט לרמתו של המסטר של המסטרים, המוצרט. הקירור יישתפר בשביל שהוא יהיה שווה למוצרט, וככה כול החלקים... אבל הם גם ייתייקרו
לאחר זמן מה הוחלט לקנות מארז, חשבנו שהוא טוב, האומנם הוא התגלה לצפוף, ורועשני! הוחלט להחליפו אבל לא היה מספיק כסף להחליפו ועד היום אנחנו איתו!
אני פונה אל לבכם חברים יקרים, אנא מכם תצביעו לי ותחסכו ממני רעשים, צפיפות, חום וכמובן אתם תעניקו לי את המארז הכי טוב שהעולם יכל להציע.והכי חשוב מכול הOverClock יישתפר!
אז מה שאני מבקש מכם זה להצביע לי! לא תתחרטו על זה. תתנו לי פעם בחיי לזכות במשהו!
MozartTX לא מחובר  
ישן 08-08-07, 16:14   #6 (קישור ישיר)
IO BOT

סמל האישי של MozartTX

צהריים טובים לכולם , הסיפור החמישי שלנו :

תשמעו...אני כמו כל אחד, בסך הכל רוצה את המוצרט כמו
שאר מחברי המאמרים האחרים ואני אסביר לכם דוגרי למה אני צריך לקבל את מארז המוצרט TX ,אני כרגע מחזיק מחשב ממש ממש גרוע כבר כמה שנים והייתי רוצה לשדרג את המחשב ומארז חדש תיהיה התחלה מעולה(במיוחד מארז שכזה...) אינני יכול בתקופה זו לקנות מארז ששווה אפילו רבע מהמחיר של המוצרט בגלל משבר כספי בבית(בשיא הרצינות,אני לא רשמתי את זה בשביל המאמר.) ולא היה באפשרותי לחסוך\להרוויח כסף כי אני בן-אדם מאוד עסוק ופשוט לא היה לי זמן ללכת לעבוד...ולא בגלל שאני יושב מול המחשב או מבלה אלה כי אני עובד כרגע קשה על העתיד שלי,לימודית והחוץ לימודית(תחום ספורט שאני משקיע בו הרבה מאוד זמן ומאמץ)
וחוץ מזה היה נחמד פעם אחת לקבל משהו מתנה,מה הרגשה זו לא טובה?,גם אני רוצה כמו כל בנאדם להרגיש שמגיע לי משהו, ושמישהו אחר מוכן לעשות למעני משהו ופשוט לתת לי הרגשה טובה וזה לא רק הקטע החומרי יש בזה גם קטע סנטימנטלי שסוף סוף מישהו נתן לי משהו כי הגיע לי,
פשוטו כמשמעו.
אשמח אם תצביעו לי,אם לא לפחות תצביעו למישהו אחר ואל תקראו את המאמרים סתם.

תודה.
MozartTX לא מחובר  
קישור פירסומי
ישן 09-08-07, 21:29   #7 (קישור ישיר)
IO BOT

סמל האישי של MozartTX

ערב טוב לכולם , הסיפור השישי שלנו :

"לפני הכל אני רוצה לומר שהכל נכתב מהלב והשיהיה לכולם בהצלחה!
הסיפור מתחיל במארז ג'נרי שנמצא אצלי 5 שנים וכל פעם מאכזב מחדש
אבל זה לא מתחיל רק בזה זה ממשיך שהמארז מאוד מאוד קטן והתיכנון שלו לא נכון והוא לא חזק במיוחד לדוגמא הספק חוסם לגמרי את הקירור של המעבד
קשה נורא להסתדר עם זה אבל הבלגתי, ושהתחלתי להתעסק קצת באוברקלוקינג המשיכו הצרות, להוסיף מאוורר הייתה בעיה גדולה
הכל מבולגן החוטים לא מסודרים הכל קטן אז אין מקום הכל מינימלי למשל היתה בעיה להוסיף סתם צורב שלא נדבר על עוד דיסק
קשיח, היו קריסות במשחקים בגלל החום הנורא.
בתור ילד יצא לי כל החשק מהמחשב זה ממש מבאס וכל הקסם והכיף שיש במחשב בשנייה אחת נעלם.
המוצארט לדעתי יחזיר לי את הכיף הזה שקשה להסביר אותו שאפשר לקבל ממארז מדהים שכזה זה יחזיר לי את החוויה מהמחשב עצמו
כמו שמוצארט ניגן את הסימפוניות אני בטוח שהמארז ינגן לי סימפוניה חדשה שתחזיר אותי לימים שהייתי סתם נהנה רק להיות במחשב
להנות מכל רגע שאני נוגע במארז או סתם בוהה בו.
בקיצור המוצארט יחזיר את הכיף וכל החוויות שרק אפשר לצפות ממארז שישנה לך באמת את החיים ויחזיר לך את הכיף וההנאה שאפשר
לקבל ממארז שכזה ויעשה לי חוויה קסומה מדהימה ומתקנת."
MozartTX לא מחובר  
ישן 12-08-07, 14:01   #8 (קישור ישיר)
IO BOT

סמל האישי של MozartTX

להלן התוצאות הסופיות של הסיבוב הראשון:

סיפור ראשון -1 קולות נפסלו - תוצאה סופית - 4 קולות
סיפור שני -1 קולות נפסלו - תוצאה סופית - 10 קולות
סיפור שלישי-0 קולות נפסלו - תוצאה סופית - 12 קולות
סיפור ראשון -0 קולות נפסלו - תוצאה סופית - 1 קולות
סיפור ראשון -1 קולות נפסלו - תוצאה סופית - 2 קולות

המנצח בסיבוב הראשון והעולה לגמר הוא : סיפור שלישי

נערך לאחרונה על ידי BELPHEGOR, 12-08-07 בשעה 14:24.
MozartTX לא מחובר  
נושא נעול

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא