IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > משחקים וקונסולות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

משחקים וקונסולות משחקים , משחקים ברשת , המלצות למשחקים , פתרון תקלות , עזרה במשחקים , שרתי משחקים , ביקורות ומדריכים. קונסולות כדוגמת פלייסטיישן , XBOX ועוד...

דבר חופשי : משחקים וקונסולות

שאלות על העתיד של משחקי המחשב - צריך עזרה

טוב חברה רציתי לכתוב כתבה על העתיד של משחקי המחשב. הזוית שאני חותר אליה היא שקראתי את הראיון שיצא עם ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 18-04-11, 16:35   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל שאלות על העתיד של משחקי המחשב - צריך עזרה

טוב חברה רציתי לכתוב כתבה על העתיד של משחקי המחשב. הזוית שאני חותר אליה היא שקראתי את הראיון שיצא עם מפתח ה CRYSIS 2 שאמר שם היו חייבים לרדת ברמה של הגראפיקה בגלל שהמשחק אמור היה לעלות על הקנסולות.
נושא הכתבה אמור להיות: האם המשחקים העתידיים לבוא יהיו בהם התפשרות על הצד הגראפי בגלל הצורך לעבוד על הקונסולות המיושנות. אם להסתכל על הפירסומים קונסולה חדשה של SONY והשאר יהיו לא מוקדם מ 2015 ואולי מאוחר יותר. לפי המכירות של CRYSIS 2 רק 19% היו למחשב האישי והשאר לקונסולות.
האם חברות הפיתוח של משחקים יעדיפו (כמובן) לרדת האיכות הגראפית לטובת מחירות גבוהות ושוק משחקי הPC יקפא על שמריו ל3 השנים הבאות.
בקיצור האם יש בכלל צורך לשדרג את המחשב האישי בסופר כרטיסים גראפיים שלא יהיה להם שימוש מעשי כל עוד הקונסולות לא יעלו ברמה.

האם יש בסיס לטענות שלי והכי חשוב איפה אפשר למצוא חומר על זה. אודה על ההפנייה ועל כל המלצה בנושא זה. ואם אין לזה בסיס אז גם תודה.
oriyellow לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-04-11, 17:19   #2 (קישור ישיר)
ziv
IO Member

סמל האישי של ziv

אישית זה נראה לי נכון.
CRYSIS 2 תומך DX9 ,בקושי יש משהו שתומך DX11.
כמעט כל משחק שיוצא זה פורט כזה או אחר מקונסוליות.

היתה על זה כתבה בגיימר או ויגיימס לא זוכר... המפתחים בעצמם אמרו שהם היו צריכים לעבוד מלא זמן לעשות אופטימיזציה לאפקטים של קריסיס 2 שיעבוד נורמלי גם על קונסולות.

אם אתה רוצה לעשות כתבה רצינית, פשוט כנס לפורום של יוצרי מודים או יוצרי משחקים.
תשאל אותם למשל: " האם המודלים LOW POLY שהם עושים למשחקים ומספר פוליגונים למודל.
מוגבל בגלל הכוח של הקונסולות או אין לזה קשר? ".. או איזה עוד השלכות ליצירת המשחק הקונסולות גורמות למראה של גירסאת ה- PC... כמו עבודה על מנועי משחק שתומכים בכמה פלטפורמות וכאלה דברים.

שאל את מי שמתעסק בזה בתכלס אתרי בוני משחקים בחו"ל.. ופרסם פה מה הם אמרו לך זה מעניין.
ziv לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-04-11, 17:19   #3 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

זה אפילו עמוק יותר, יש אינטרסים כלכליים אדירים מאחורי חברות פיתוח המשחקים כמו יצרניות
חברות כרטיסי המסך שדוחפים להכניס משחקים תומכים DX11 כדי להעלות את המכירות של
כרטיסי המסך החדשים וכו...
Lian-Li P80 mod | Corsair CMPSU-HX1000 | 2x Dell 2407WFP |

Custom Built
Phase Change Unit
| Custom Built Water Cooling System (X2) | ln2/dice pot by Kingpin - Dragon extreme

LapTop: Lenovo yoga 2 pro - 13.3 QHD, Core i7 4500U, 8GB, SSD 256G

Old/Sold
NEXUS One ; HTC Desire HD ; Galaxy NEXUS ; NEXUS 4

Current LG G2 32GB + NEXUS 7 + IPAD 3

Join the IOpanel HWBOT
Team | Join the IOPanel world Community Grid Team | Join the IOPanel Super Pi DB
cupra לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-04-11, 22:29   #4 (קישור ישיר)
IO Member

זה נכון, כל הכסף נמצא בקונסולות.
אם הייתי מפתחת משחקים גם אני הייתי משקיעה יותר בקונסולה ולא היה אכפת לי משחקני מחשב...

לדעתי בעתיד המשחקים היחידים שיהיו טובים במחשב זה רק אסטרטגיה...

במחשב המשחק תמיד ייראה יותר טוב, או יהיה בעל שליטה יותר טובה אבל להרבה מאוד אנשים פשוט לא אכפת, זאת הסיבה שהמשחקים נמכרים יותר לקונסולה ולא למחשב.

האמת בקונסולה יותר פשוט, להכניס דיסק ולשחק. כל השגיאות שהמחשב נותן בזמן משחקים סתם עולה על העצבים וגראפיקה....i couldnt care less

דעתי האישית, שחק איפה שהכי נוח וכיף לך ואל תקשיב לאף אחד
טניה לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 20-04-11, 12:53   #5 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Mr.Fridge

שלח הודעה דרך MSN אל Mr.Fridge

יש פה בעיתיות עיקרית מצד המפתחות. Crysis2 מכר רק 19% למחשב כי הוא פשוט לא נתן לשחקני המחשב שום דבר חדש שהם לא ראו בעבר. Modern Warfare2 שבר שיאי עולם במכירות ורוב הגדול שלהם 80% בערך, היה למחשב. למה? כי הם נתנו הרבה חדש במשחק, והגראפיקה במחשב היתה גבוהה מבקונסולות. אדם שיש לו גם קונסולה וגם מחשב יעדיף לקנות את המשחק למחשב בגלל גראפיקה ומשחקיות גבוהה יותר.

לגבי העתיד כמובן אף אחד לא יכול לדעת, אבל גם העורך הראשי של BF3 שיוצא בעוד כחצי שנה אמר יפה מאוד שכל המשחקים היום מוגבלים מאוד בגלל הקונסולות. כולם רצים אחרי הקונסולות במקום לרוץ אחרי המחשב.
משחק כמו Bad Company2 מכר המוווון עותקים ברכבי העולם -90% מהם למחשב משום שבקונסולות המשחק פשוט גרוע, הוא לא עומד בסטנדרטים של המחשב, בעיקר בגלל פיזיקה מתקדמת וגראפיקה מתקדמת מאוד.
המשחקים העתידיים ככול הנראה יפסיקו לרדוף אחרי הקונסולות לאט לאט, עד שיצאו הקונסולות הבאות ושוב יחזור מעגל של מרדף אחרי קונסולות.

אי אפשר לדעת, כנראה שמעל 50% מהמשחקים שיצאו בעתיד יהיו עדין מוכווני קונסולות עם גראפיקה מביישת, אבל אין ברירה.

המפתח של Crysis 2 אמר שהוא לא אוהב שחקני מחשב ולכן כל המשחק היה מוככן קונסולות. במקום שיכווינו את המשחק למקסימום - וממנו יורידו לקונסולות, הם כיוונו את המשחק למינימום (קונסולות) ואז התחילו למתוח טיפה שיראה טוב גם על המחשב.
החשיבה הזאת מבאסת אותי מאוד, היא מדכאת ומתסכלת.

אתה רוצה לעשות כתבה? תקרא ראיונות עם מפתחי משחק, תקרא כתבות והשוואות ביצועים בין מחשב לקונסולות ותעשה סטטיסטיקה של כמה לפה וכמה לפה ואולי אפילו סקר קצר בפורום יעזור לך.

בהצלחה!
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא