IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > משחקים וקונסולות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

משחקים וקונסולות משחקים , משחקים ברשת , המלצות למשחקים , פתרון תקלות , עזרה במשחקים , שרתי משחקים , ביקורות ומדריכים. קונסולות כדוגמת פלייסטיישן , XBOX ועוד...

דבר חופשי : משחקים וקונסולות

Modern Warfare 3 - דיון ראשי

ציטוט: פורסם במקור על ידי lllliiioor Call of Duty Modern Warfare 3 (Pre-Order) - Steam CD-Key - הכי זול בארץ ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 28-05-11, 15:28   #46 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי lllliiioor צפה בהודעה
כל המחירים שלהם שם זולים, כפי ששמעתי מחבר, הוא קיבל סידיקי של BRINK תוך 24 שעות.
לא יודע איך זה לגבי הזמנות מוקדמות.
DeZire לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-05-11, 16:16   #47 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Mr.Fridge

שלח הודעה דרך MSN אל Mr.Fridge

ציטוט:
פורסם במקור על ידי TOMER.G צפה בהודעה
היית רוצה אולי, אבל זה לגמרי ההפך
בלי קשר לאהדה של אף אחד מהמותגים, MW3 ימכור הרבה יותר ולא יעזור לך כלום.
גם לא הפוסטים הארוכים שלך

א. אל תרד על הפוסטים הארוכים שלי! זה הדבר שאני עושה הכי טוב!
ב. אני ממש לא חושב שCOD החדש ימכור יותר מ-BF3, האו ממש הולך לשבור מוסכמות.
אבל אם למרות הכל COD ימכור יותר מ-BF3 זה יהיה ממש ממש מוזר והזוי.

וצ'יפופו - אני מצטער לאמר אבל אני עד היום חושב שסדרת BF תמיד היתה טובה מ-COD.
זה שבעינך היא מגעילה לא הופך אותה לכזאת.
אני שונא Worl of Warcraft וחושב שזה משחק מפגר אבל כמה מליוני בעולם אומרים שאני טועה.
על טעם ועל ריח אין מה להתווכח, אבל שמסתכלים על היכולות הטכנולוגיות של המתחרה הגדול ביותר של COD למועד שיחרורים הקרוב, אתה חייב להודות שBF3 נראה הרבה הרבה הרבה יותר מרשים מCOD החדש שיבוא עלינו לטובה.

אני אוהב את שניהם, ובהתאם למשחק ספציפי אני מחליט את מי אני אוהב יותר ומה בא לי באותו יום.
לפעמים משחקים BF ולפעמים COD, השאלה (וסלח לי כן?) אם אני רוצה להפעיל את המוח או לא.
אם לא - COD, אין מוח בכלל שמה, זה נשאר אותו עיקרון כמו הטירה הנאצית הראשונה רק עם יכולות משופרות.
אם אני כן רוצה להפעיל את המוח - BF, כי שם יש מסכים גדולים מאוד וכלי רכב ופיזיקה שלא קיימת ב-COD, צריך יכולות מיוחדות וצריך גם להפעיל את המוח כדי לעקוף את קווי האויב.

איך שלא תסתכל על זה הם שניהם FPS שבבסיסו פשוט. מה שאתה אוהב יותר - לך על זה, זכותך. אבל אל תשפוט משחקים אחרים כי אתה לא אוהב אותם.

ותומר - הנה לך עוד פוסט ארוך. אמרתי לך - אני אלוף בזה!
ישן 28-05-11, 16:30   #48 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של dany_74q

לסדרת COD יש את השם הגדול מאחוריהם , גם לדעתי הוא ימכור יותר , אפילו הרבה יותר מBF3 .
זה כמו אייפון נגד SGS2 - אנחנו יודעים מי טוב יותר , אבל אין ספק שהשני יימכר בכמות גבוהה יותר .
ישן 28-05-11, 16:36   #49 (קישור ישיר)
IO Games

סמל האישי של TOMER.G

שלח הודעה דרך MSN אל TOMER.G

BF3 ימכור המון על המחשב, בזה אני משוכנע, כנראה שיותר ממה ש MW3 ימכור על המחשב.
אבל על הקונסולות ? במידה ו2 המשחקים יהיו טובים, להערכתי MW3 ימכור כמעט כפול.
COD זה מותג חזק מאוד על הקונסולות, BC2 הרבה פחות, וBF2 יצא רק למחשב, ככה שקהל הקונסולות פחות מכיר את המותג BF מימי הזוהר שלו.

TOMER.G לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-05-11, 18:57   #50 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Mr.Fridge

כן יש בזה משהוא אין ספק...
אני בכל זאת מקווה שDICE יצליחו להביא את BF3 יפה לכל הקונסולות והמחשב.
נראה מה יקרה...

חלק מהסיבה שאומרים שהפעם COD לא יצליח מספיק זה בגלל שDICE משתדלת כמיטב יכולתה (וברוך השם יש להם הרבה יכולות) ליצור משחק FPS טוב גם בקטעי קרב-קרוב (כמו COD).
לצערי אבל, אני בטוח שהרבה שחקנים לא יאהבו את BF3 רק בגלל הריאליזם.
הרי תראו כמה שחקנים עדין משחקים משחקים מיושנים בטירוף, ואני לא מדבר על גראפיקה, אלא פיזיקה ואמינות כדור. תראו למשל את CS1.6, אתה מתחבא מאחרוי פלאח עץ, יורים בו RPG ואתה עדין נשאר בחיים - ואפילו בלי פגע.
הרבה שחקנים לא יאהבו "לשדרג" את המשחק שלהם ולהתחיל לחשוב על "איפה אני אתחבא שלא יהרסו לי את החיים" או "לאן אני צריך לכוון מהמרחק הזה כדי אשכרה לפגוע במישהוא עם רובה צלפים".
הפיזיקה של המשחק בעיניי רבים היא מדהימה - אבל בעיניי אחרים (הנוסטלגים נקרא להם) זה יהיה חיסרון.
אנשים רוצים מבחינתם לשחק עם דמויות לא אמיתיות עם מקל שיורה לא-יודע-מה בלי פיזיקה ובלי שטויות. שילכו לשחק STICK SOLDIERS או SOLDAT...
ישן 28-05-11, 23:46   #51 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mr.Fridge צפה בהודעה
אי אפשר לא להשוות בינם!
זה לא שאתה משווה בין מייקרוסופט פלייט סימולטור ל-HAWX שברור לכולם שזה שני דברים שונים - רק ששניהם על מטוסים.
אלא זה יותר מזה!

אלו שני משחקים שלעולמים היו יריבים! היריבות התחילה עוד ב-BF1942 יחד עם COD2! הם תמיד התחרו אחד בשני! תמיד! שניהם גם היו שוברי קופות מאז ומעולם! אלו המשחקים הכי נמכרים בשנים האחרונות והכי משוחקים ברשת ([בלי לדבר על Counter-Strike שהוא משחק כל כך דבילי שכל ילד בן 13 משחק "קונטר סטריק" ואפילו בלי לאיית את המילה נכון...!@#).
אל תגיד דברים שאתה פשוט לא מבין בהם.
Intel Core 2 Duo E8200 2.66 Mhz @ 4204 Mhz || MSI P35 Platinum COMOBO || OCZ Platinum Edition XTC 2GB (2x1024) DDR2 CL4 800 MHZ @ 1048 || Inno3d GeForce 9600 GT 512Mb OC || SEGATE 250GB 16MB || EZcooL 450W
MighT לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 29-05-11, 1:17   #52 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של tsrm

אני מסכים עם מר קפוא (ככה זה הפירוש?) בהכל!
הפיזיקה עושה את המשחק יותר מציאותי וזה מה שכיף בו. שלא נדבר על הגרפיקה, נמאס לי כבר מהמנוע המיושן והמטופש של COD. מה COD 4 יש אותו וזה משגע! הם פשוט אנשים עצלנים.
קניתי את MW2 וחבל שכך, המולטי היה נחמד אבל לא יותר מזה.
ברגע שקניתי BFBC2, זרקתי למגרה את ה MW2 ובזה נגמר הרומן איתו.
את הMW הבא, אתם יודעים מאיפה אשיג..
את ה BF הבא, אקנה (בלי נדר) ואחייך על כל שקל ושקל שאוציא עליו. כי זה משחק שהוכיח את עצמו ע"י הקודמים. הכרתי את הסדרה מ BF2 הרגיל, נהניתי מההרחבה SP, מה PROJECT REALITY מה BC2 ואני בטוח שאהנה מה BF3.
המשחקים האלה פשוט מעולים.. בהכל!

לעומתם, סדרת ה COD למיניהם משעממת ביותר. ללכת ולירות בלי מחשבה ובלי כלום. זה משחק למי שרוצה להיות גולם.
אם אני אשקיע את הזמן על ה MW3, זה יהיה רק בשביל שאוכל לומר שסיימתי אותו ותו לא!

"..ואהבת לרעך כמוך, זה כלל גדול בתורה" - רבי עקיבא

http://www.youtube.com/watch?feature...v=83LQsJiz6Ac#!

http://www.aravrefael.net/
אתר לזיכוי הרבים.

tsrm לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-05-11, 11:48   #53 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Mr.Fridge

ציטוט:
פורסם במקור על ידי MighT צפה בהודעה
אל תגיד דברים שאתה פשוט לא מבין בהם.
אתה מעז לאמר שCounter Strike ועד בטח ש-1.6 זה לא משחק דבילי?!
חוץ מהעובדה שהאו FPS הוא לא שונה יותר מדי מ-Alien Invaders מ-1989 - תירה - פגעת? מעולה. לא פגעת? אז לא. אין שום תחכום במשחק, אפילו כשאתה יורה הנשק תמיד פגע ביריה הראשונה במרכז של הכוונת, כאילו שככה זה במציאות. תעשה לי טובה טוב? אל תדבר אתה על דברים שאתה פשוט לא מבין בהם, ואני לא אתפלא אם גם אתה אומר Konter-Straik (בעברית כמובן).
וכן, שיחקתי CS כמעט שנה מהחיים שלי ואני מצטער על זה עד היום.

TSRM תודה שאתה מסכים איתי.

צריך לקחת בחשבון שזה שCOD אחד המשחקים המשוחקים היום ברשת לא אומר שהוא משחק טוב - כלומר הוא בהחלט טוב, אבל באילו סטנדרטים?
החדש שיוצא אלינו ישאר COD כמו אחיו הקודמים כמעט מכל בחינה - יהיו נשקים באיכות גבוהה יותר והרבה יותר נשקים (מעולה!) אבל פחות או יותר זהו. חוץ מסיפור, מפות ונשקים, לא השתנה כלום כבר מאז MW הראשון - חבל.

אין מה להתווכח עליהם, אני בטוח אשחק את שניהם אבל נראה לי שרק BF3 יוריד לי מהחשבון בבנק.
ישן 29-05-11, 12:39   #54 (קישור ישיר)
IO Folding Captain

סמל האישי של Dj-L@g0la5

ציטוט:
אין מה להתווכח עליהם, אני בטוח אשחק את שניהם אבל נראה לי שרק BF3 יוריד לי מהחשבון בבנק.

מחזק את דבריך מר מקרר

Join us to help the World get BETTER - IOPanel-WCG Team | HowTo: Install the Client ; Connect remotely to the Client
Dj-L@g0la5 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-05-11, 14:39   #55 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
אתה מעז לאמר שCounter Strike ועד בטח ש-1.6 זה לא משחק דבילי?!
חוץ מהעובדה שהאו FPS הוא לא שונה יותר מדי מ-Alien Invaders מ-1989 - תירה - פגעת? מעולה. לא פגעת? אז לא. אין שום תחכום במשחק, אפילו כשאתה יורה הנשק תמיד פגע ביריה הראשונה במרכז של הכוונת, כאילו שככה זה במציאות. תעשה לי טובה טוב? אל תדבר אתה על דברים שאתה פשוט לא מבין בהם, ואני לא אתפלא אם גם אתה אומר Konter-Straik (בעברית כמובן).
וכן, שיחקתי CS כמעט שנה מהחיים שלי ואני מצטער על זה עד היום.
אני משחק את המשחק מעל 10 שנים וזה המשחק שמתקיימים בו הטורנירים הגדולים בעולם ורק לפי מה שכתבת פה אני רואה שהמוח שלך עדיין לא התפתח ואם שיחקת שנה כנראה שהמצב שלך קשה. אני לא יתחיל אפילו לפרט מה צריך לעשות במשחק הזה כדי בכלל להחשב כקלאן ועזוב להתברג בטופ בעולם.
Intel Core 2 Duo E8200 2.66 Mhz @ 4204 Mhz || MSI P35 Platinum COMOBO || OCZ Platinum Edition XTC 2GB (2x1024) DDR2 CL4 800 MHZ @ 1048 || Inno3d GeForce 9600 GT 512Mb OC || SEGATE 250GB 16MB || EZcooL 450W
ישן 29-05-11, 15:21   #56 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Mr.Fridge

ציטוט:
אני משחק את המשחק מעל 10 שנים וזה המשחק שמתקיימים בו הטורנירים הגדולים בעולם ורק לפי מה שכתבת פה אני רואה שהמוח שלך עדיין לא התפתח.
המכשיר טלפון הנייד הנמכר בעולם זה האייפון - זה הופך אותו לטוב בעולם?
אם המוח שלך התפתח קצת, אפילו אתה תדע שמה שכולם עושים לא בהכרח אומר שהוא הכי טוב.
אחוזי ילדים מתחת לגיל 17 שמשחקים במשחק CS הוא מהגבוהים בעולם...

המשחק CS ידוע כמשחק בלי פיזיקה, בלי הגיון, בלי מחשבה.
שני צבאות בצדדים שונים מתחילים ורצים אחד כלפי השני כמו לגיונות רומים מהמאה השמינית לספירה רק שבמקום חניתות, חצים וחרבות הם זורקים רימונים (סליחה, סלעים עם טקסטורה של רימון) ויורים ברובים... הטקטיקה היחידה שיכולה להיות במשחק הזה זה "אני אלך משמאל או מימין?" או "אני אשב פה ואעשה מארב או במקום אחר?" (או בתרגום לטיפשית: אני אתקמפר פה או במקום אחר).

אין ספק, אל תבין אותי לא נכון, שבשביל להיות טוב ב-CS צריך המון אימון, אבל זה לא בגלל המשחק, זה אימון של המוח עין והיד כולם יחד, כדי להגביר זמני תגובה ותאימות בין העין ליד שמזיזה את העכבר כדי שאתה תוכל לפגוע ראשון ולא היריב, אבל אל תשלה את עצמך, אין במשחק הזה כלום מתוחכם.

ב-CRYSIS2 החדש יש המון תחכום, והמון טקטיקה, אפילו ב-COD יש מעט טקטיקה בעיקר בגלל יותר דרכי גישה מנקודה א' ל-ב', אבל זה לא משנה את עניין המשחק.

ב-CS אין לך קשת ציידים שיורה חצים נפיצים, ואתה גם לא יכול לירות בסלסלה מקש ולפגוע בבחור שמאחוריה, אתה יכול גם להתחבא מרימונים מאחורי קרש עץ עלוב כל עוד הרימון לא בטווח ראיה - אתה לא תיפגע.

הכל לינארי במשחק, החל מהמשחקיות ועד לגראפיקה. ב-CS:S הוסיפו גם טיפה פיזיקה לחביות ופחיות - זה לא משנה את המשחק. משעמם נורא, בגלל זה הפסקתי לשחק אותו.

אם לך התפתח המוח טיפה, לא היית משחק 10 שנים את אותו משחק מיושן, אלא היית מתקדם הלאה.

רוצה להוכיח שאתה טוב? להוכיח שיש לך אסטרטגיה טקטיקה ויכולת לכוון נשק מעבר לנקודה באמצע המסך? בוא שחק ARMA2 ונראה אותך... שתי דקות לא תשרוד שמה.
"מה זה אני מתחבא מאחורי שיח ועדין מצליחים לפגוע בי!" או "איך זה שאני עם רובה צלפים במרחק 4 קילומטר מהמטרה, יורה, ופוגע בריצפה במקום במטרה שלי??" או "איך זה שהקליעים עפים עם כיוון הרוח?!"...

העולם מלא בפיסיקה. אם הייתי רוצה להיות מעולה במשחק מטופש - הייתי נשאר לשחק UNREAL TOURNAMENT99 עם INSTAGIB וכוח משיכה נמוך.

בקיצור חבר, בלי כעס, בלי העלבות, ובלי ויכוחים יותר. אני ממליץ לך לנסות להתקדם למשחק חדש עם קצת יותר מ-0/1 בבסיס שלו, אבל אתה מוזמן גם לעבור לשחק PACMAN מבחינתי - מה שעושה לך טוב.
ישן 29-05-11, 15:32   #57 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Mr.Fridge

אה אגב, השחקן הטוב בעולם (Fatal1ty) זכה לתואר במשחק Quake III בכלל...
ישן 29-05-11, 16:12   #58 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

חברים, חבל להתווכח על זוטות, כולנו יודעים שכל מי שמשחק משחקי מחשב אין לו בדיוק מוח
ובסך הכל מדובר במשחק FPS ישן, מי שאוהב אותו שישחק! למה לא.
אבל בהשוואה למשחקים חדשים כמו COD ו BF אין מה להשוות זאת רמה אחרת לגמרי.

Tal Raz לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-05-11, 16:18   #59 (קישור ישיר)
IO Member

כל מה שאמרת לא שינה את הדעה שלי עלייך רק חיזק אותה, רואים פשוט שאתה לא מבין כלום ושופט הכל לפני שבכלל ניסית להתקרב לרמות הגבוהות וחושב שהנקודת מבט שלך היא הכי טובה בגלל כל הזיוני שכל שכתבת פה, תכתוב גם עוד 30 שורות ולא תצליח לשנות את מה שקיים. וזה שאתה משווה אייפון זה בכלל אין על מה לדבר.

Fatal1ty היה השחקן הכי טוב בעולם בCS?
ישן 29-05-11, 16:59   #60 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Mr.Fridge

ציטוט:
כל מה שאמרת לא שינה את הדעה שלי עלייך רק חיזק אותה, רואים פשוט שאתה לא מבין כלום ושופט הכל לפני שבכלל ניסית להתקרב לרמות הגבוהות וחושב שהנקודת מבט שלך היא הכי טובה בגלל כל הזיוני שכל שכתבת פה, תכתוב גם עוד 30 שורות ולא תצליח לשנות את מה שקיים. וזה שאתה משווה אייפון זה בכלל אין על מה לדבר.

Fatal1ty היה השחקן הכי טוב בעולם בCS?
החלטתי לשנות טקטיקה:
אדוני, אתה צודק, טעיתי. סליחה...
עכשיו עזוב אותי בשקט ולך לעשות שיעורי בית.

ולענייננו, TALRAZ מתי עושים משחק זומבים קצת עם תומר ולגולס??

נערך לאחרונה על ידי Mr.Fridge, 29-05-11 בשעה 17:06.
Mr.Fridge לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא