IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

נרשמתי לחדר כושר

ציטוט: פורסם במקור על ידי CocainHore שק איגרוף, ושכיבות שמיכה. חדר כושר כל כך משעמם אותי.. שזה מדהים. +1 20 ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 25-11-11, 23:55   #61 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של lllliiioor

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CocainHore צפה בהודעה
שק איגרוף, ושכיבות שמיכה.
חדר כושר כל כך משעמם אותי.. שזה מדהים.
+1
20 שכיבות שמיכה וחצי דקה של איגרוף מהיר שלושה סטים ארבע פעמים בשבוע.
תוך חודשיים ומשהו הידיים שלך מנופחות ובנוייות שזה לא יאמן.

lllliiioor לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-11-11, 0:04   #62 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

ציטוט:
פורסם במקור על ידי lllliiioor צפה בהודעה
+1
20 שכיבות שמיכה וחצי דקה של איגרוף מהיר שלושה סטים ארבע פעמים בשבוע.
תוך חודשיים ומשהו הידיים שלך מנופחות ובנוייות שזה לא יאמן.
האמת שאני לא עובד ככה, בדיוק הפוך.
אני עושה סטים ארוכים של שכיבות שמיכה בלי שום משקולות בבית, או משקל עליי.. כלום.
כנ"ל על השק איגרוף אני תוך.. 4-5 דקות ספוג מים כולי ואני כרגע עומד על פעמיים בשבוע בערך..
אני עובד על נטו גב \ ידיים \ חזה \ בטן וקצת רגליים בקטע של "לשמור על קו מסוים" שהגוף
יישאר חזק פחות או יותר. לא ניפוח, לא חיטוב [ למרות שזה אוטומטית קורה יש עיצוב קל תמיד שזה אחלה + ורידים וידיים חזקות ] מאחר ואני הרבה
זמן מתאמן. שוב אבל זה גם גנטיקה.. אני אוכל כמו פח אשפה, מזלי שאני לא עולה אף פעם..
בקיצור קצת חפרתי.. הנקודה היא שאני מתאמן על לשמור על הגוף יציב\חזק במידה בסיסית ביותר
וזה כבר מלא זמן ככה.. השכיבות שמיכה אני עושה בקלות סטים ארוכים מאוד וכו'.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-11-11, 0:44   #63 (קישור ישיר)
Rig MasteR

סמל האישי של TheOne89

אני לא מבין בכלל על מה אתם כולם מדברים, פשוט שטויות על גבי שטויות.

אני למשל התאמנתי מי גיל 14 ועד 18, בערך 3 שנים מי משקל של 75 קילו ל95 קילו, הקטע שהתאמנתי נטו בשביל להרים משקל כמה שיותר כבד, הפסקתי להתאמן אחרי גיל 18 וכעבור בערך 4 חודשים שקלתי בערך 120 קילו, התגייסתי ואחרי הטירונות הורדתי ל80 קילו "קרבי", עכשיו אני שוב שוקל סביב ה100-105 קילו שזה המון ואין לי כוח להתאמן שוב באינטנסיביות.

אני חייב לציין לטובתי ששרירי הגב שלי מאוד מאוד חזקים בדיוק כמו פעם "4 פריצות דיסק", ואני מרים חופשי עד 80 קילו על הגב ללא בעיה, והקטע להראות טוב ממש לא מפריע לי העיקר זה להיות חזק בגוף ובנשמה, יותר מי זה אני חייב לציין שעם משקל של 105 קילו אני יכול ללכת לפחות 100 קילומטר בלי בעיה עם משקל עלי, הכל בראש למי שמכיר .

אני שוקל היום 105 קילו, 1.78 נראה שמן אבל מרגיש רזה מתמיד רץ ומקפץ כאילו אני עדיין ילד, כרגע מתאמן ממש קצת.
1- הליכות של 3 קילומטר עד החנות ו3 קילומטר אחרי זה עם תיק מפוצץ דברים בערך 30 קילו בהליכה מהירה, למי שיש בעיות גב זה האימון הטוב ביותר הליכות ארוכות עם משקל על הגב.

2- כל יום בערך 5 סטים של של 25 קילו לכל יד במשקל של 20 קילו, מחזק מאוד את הידיים ובמיוחד את עוצמת המכה, בטן כ5 סטים ביום של 20 בכל סט, שכיבות שמיכה כ10 סטים ביום של 25 בכל פעם, הרמת מוט 7 סטים של 15 כל פעם ב45 קילו, הרמת מוט בשכיבה 5 סטים כל פעם ב70 קילו.

ראוי לציין שאת כל זה אני מבצע בבית, לא צריך חדר כושר עם אתה יודע מספיק בדיוק כמו מדריך, והכי חשוב לכל אלו שחיים בסרט פיתוח הגוף לוקח הרבה מאוד זמן יותר נכון שנים.
ישן 26-11-11, 1:05   #64 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של lllliiioor

יש הבדל בין פיתוח גוף לבין חיזוק שרירים/שיראו משהו
אתה מדבר על פיתוח ברמה שונה לגמרי... אני מדבר על קצת שרירי ידיים ואתה על כל הגוף.
אגב למי שיש בעיות גב ללכת עם תיק במשקל 30 קילו זה לא הפתרון
ואין בן אדם שזה טוב בשבילו ללכת עם 80 קילו על הגב (אתה רציני? זה טפשי לגמרי!)
ועובדה, אם הבנתי נכון עברת ארבעה פריצות דיסק, יכול להיות שהגב שלך צועק ואתה לא מקשיב?

ישן 26-11-11, 1:42   #65 (קישור ישיר)
Rig MasteR

סמל האישי של TheOne89

זה הקטע שאין כאן בנאדם אחד שיבין, יש את השיטות המודרניות ויש את השיטות של פעם, כולכם מתאמנים בשיטות המודרניות ואני מתאמן בשיטות של פעם ויש הבדל עצום, וזה מסתכם בנוסף בזה שלרובכם המאמנים זה החברה המודרניים וכל המאמנים שלי היו החברה של פעם עם השיטות הישנות והטובות.

אני מודע בהחלט למשמעות של האימונים שלי ולא צריך להגיד לי מה מזיק ומה לא, אני לא מחפש ללמוד או ללמד מה טוב ומה לא אבל יש כאן המון שטויות במיוחד תוצאות תוך כמה חודשים, עוד פעם אני מתאמן נטו בשביל כוח ולא בשביל שרירים ויש הבדל גדול מאוד בדברים האלו, הדוגמה הכי טובה כזאת שבנאדם שמתאמן כמוני מפרק בלי בעיה בנאדם שמתאמן נטו בשביל שרירים, אפילו עם אותו בנאדם מתאמן כפול מימנו במספר השנים.

וליותר מעניין מי שמתאמן נטו בשביל כוח ברוב המקרים חזק הרבה יותר מי בנאדם שמתאמן באגרוף תיילנדי, במיוחד מבחינת שרירים מוצקים ומאוד קשה לפצח בנאדם שכזה.
ישן 26-11-11, 1:52   #66 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של lllliiioor

ציטוט:
פורסם במקור על ידי TheOne89 צפה בהודעה
וליותר מעניין מי שמתאמן נטו בשביל כוח ברוב המקרים חזק הרבה יותר מי בנאדם שמתאמן באגרוף תיילנדי, במיוחד מבחינת שרירים מוצקים ומאוד קשה לפצח בנאדם שכזה.
חחח, רואים שבגדול אף פעם לא ראית בן אדם שבאמת יודע להלחם נלחם...
בכל מקרה זה לא העניין פה מי הולך מכות יותר טוב.

קישור פירסומי
ישן 26-11-11, 11:08   #67 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של New_Shady

ציטוט:
פורסם במקור על ידי TheOne89 צפה בהודעה
זה הקטע שאין כאן בנאדם אחד שיבין, יש את השיטות המודרניות ויש את השיטות של פעם, כולכם מתאמנים בשיטות המודרניות ואני מתאמן בשיטות של פעם ויש הבדל עצום, וזה מסתכם בנוסף בזה שלרובכם המאמנים זה החברה המודרניים וכל המאמנים שלי היו החברה של פעם עם השיטות הישנות והטובות.

אני מודע בהחלט למשמעות של האימונים שלי ולא צריך להגיד לי מה מזיק ומה לא, אני לא מחפש ללמוד או ללמד מה טוב ומה לא אבל יש כאן המון שטויות במיוחד תוצאות תוך כמה חודשים, עוד פעם אני מתאמן נטו בשביל כוח ולא בשביל שרירים ויש הבדל גדול מאוד בדברים האלו, הדוגמה הכי טובה כזאת שבנאדם שמתאמן כמוני מפרק בלי בעיה בנאדם שמתאמן נטו בשביל שרירים, אפילו עם אותו בנאדם מתאמן כפול מימנו במספר השנים.

למה אתה כל כך בטוח שדווקא אתה מבין בזה הכי טוב?
אני שנתיים במכון כושר ואיגרוף תילאנדי ויצא לי ליראות הרבה דברים.
מה שאתה עושה זה חסר משמעות ורק יכול ליפגועה בך. אימון של יום רק יגרום לדלקות.
הליכה עם מישקל גבוה = טימטום!
זה שוחק את המיפרקים בבירכיים ובגב.
תוכנית אימונים לכוח זה ממש לא מה שאתה כתבתה אלה היא מורכבת מתרגילים בסיסיים כמו דדליפט וסקוואט. וראיתי איך מישהו באיגרוף תילמדי עם טכניקה ששוקל 60 קילו פיצץ מישהו ששוקל 100 קילו ולא של שומן.. מנופח ממנו פי 2.
ישן 26-11-11, 11:33   #68 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

יש לך פריצות דיסק ואתה מפעיל לחץ ע"י משקל כבד על הגב ? או הליכות ארוכות וכל מה שאמרת...
וכל מה שאמרת לגבי השרירים וזה שאתה מפרק.. לא יודע את מי.. העיקר להיות חזק בגוף ובנשמה ?
מה.. לא לא עוקב אחריי מה שאתה אומר, אנ רק מקווה שתשרוד עד גיל 40 או יותר נכון העמוד שידרה שלך.

תתחיל לראות MMA, או איגרוף מקצועי.. ותבין שכל הערימת משפטים שאמרת לא באמת נכונה..
הבעיה היא שאתה אומר שאנשים פה מדברים שטויות.. אתה מערבב בין אימוני כוח לבין בן אדם
שעוסק באיגרוף תאילנדי ששם זה המון סיבולת.

אני יתן קרדיט בדיון הזה לכל העניין של חדר כושר ואימונים, להוא שהגיב בעמודים הקודמים
Mario או משהו כזה.. שהוא כן מבין בתחום אני פשוט רואה את זה לפי התגובות הנכונות מידי שלו,
אין כל ספק TheOne89 שאתה סתם אוהב לזרוק דברים בלי טקט או בסיס.. וחבל... זה שהתאמנת
מגיל 14 יש עוד לא מעט כמוך, זה לא אומר שכולם צודקים או יודעים.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-11-11, 16:45   #69 (קישור ישיר)
Rig MasteR

סמל האישי של TheOne89

אני לא אומר כלום, תתאמנו איך שאתם רוצים ואני התאמן איך שאני רוצה, גוף האדם זאת מכונה לא יותר ולא פחות ואף מדען לא יכול להוכיח אחרת, בכוח הרצון אפשר לעשות הכל רק צריך להאמין בזה מספיק חזק כדי שזה יצליח, אני לא מתכוון להתווכח איתכם כמו שאמרתי תתאמנו איך שאתם רוצים ואני איך שאני רוצה.

אני מאוד נהנה מי השטויות שלכם לגבי איגרוף כזה או אחר, זה בגלל שאין בארץ דברים יותר רציניים מי זה, יותר נכון יש אבל לא כולם מכירים איפה ומה זה נמצא, למשל בגיל 17 התחלתי להתאמן ב"ביאקורן קנפו" אבל זה לא התאים לי מבנה גוף לא כל כך גמיש.
?ž?™?“?¢| ?‘?™??§?•?¨?Ÿ ?§?*?₪?• - FXP.co.il

וזה הרבה יותר טוב מי איגרוף מסריח או תילנדי, עם מישהו כאן מי אזור הצפון באמת מציע לנסות את זה החוג עצמו לא יקר בערך 60 שקל לחצי שנה בגלל שהמאמן בא ללמד ולא להרוויח כסף.
ישן 26-11-11, 16:48   #70 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

קצת גלשתם ..

אתם רוצים לחפור על אומניות לחימה תפתחו טראד כי סתם ניהיה פה ויכוח ילדותי ..

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-11-11, 17:15   #71 (קישור ישיר)
Rig MasteR

סמל האישי של TheOne89

^^ נכון מאוד, אני סיימתי אמרתי מה שאמרתי ובזה נסיים.

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא