IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > רשתות ותקשורת
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

רשתות ותקשורת כאן תמצאו תשובה לכל שאלה בנושא רשת אלחוטית , רשת קווית , הגדרת ראוטר , נתב , שיתוף בין מחשבים , בעיות גלישה באינטרנט , חבילות גלישה וספקיות אינטרנט

ציוד היקפי : רשתות ותקשורת

דיון+סקר, האם רשת אלחוטית ביתית מסוכנת?

* אגב בסקר ניתן לבחור כמה אפשרויות בו זמנית. למשל: אולי מסוכן בכלל לא מזיז לי לפני כמה חודשים היו ...
צפה בתוצאות הסקר: באיזה מידה לדעתך אינטרנט אלחוטי ( WIFI ) מסוכן לבריאות?
מאוד מסוכן 1 6.25%
מסוכן 4 25.00%
אולי מסוכן 5 31.25%
בכלל לא מסוכן 4 25.00%
בכלל לא אכפת לי 3 18.75%
מרבה בחירות הצבעה. מצביעים: 16. לא ניתן להצביע לסקר זה

תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-06-11, 13:52   #1 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

ברירת מחדל דיון+סקר, האם רשת אלחוטית ביתית מסוכנת?

* אגב בסקר ניתן לבחור כמה אפשרויות בו זמנית. למשל:
אולי מסוכן
בכלל לא מזיז לי

לפני כמה חודשים היו בפורום אנשים שהביעו את דעתם (ואת דעת אחיהם הגדולים שעובדים ב?____ חברות) וטענו כי רוצים לעשות בביתם רשת חוטית בגלל שהאלחוטית עשויה לגרום לבעיות בריאות.
ובכן, אני אישית - לא מבין אותם בכלל........... שיהיה, הרי טענתי בפניהם ש5 דקות שיחה בסלולר זה יותר קרינה מזיקה מכל הקרינה שהם יספגו כל החיים מראוטר ביתי.
להלן סרטון: (המגישה מצחיקה)
אגב, XIRRUS זו חברה לWIFI, אני מאמין שהם קצת יותר מבינים בזה מהאח הגדול של.
אם כבר מדברים על קרינה, אז הקרינה מהשמש גורמת להרבה יותר נזק מהציוד אלחוט. עוד משהו, הידעתם שאור פלורסנט פולט קרינה גם? הידעתם שהוא בכלל לא בריא? כנראה שלא ידעתם. (אולי רק אחדים מכם).

נערך לאחרונה על ידי doscape, 09-06-11 בשעה 0:15.
doscape לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-06-11, 14:18   #2 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

קודם כל זה ש Xirrus זאת חברת WiFi כבר אומר שבחיים לא תשמע מהם עובדות שזה מזיק, הרי זאת תהיה ירייה ברגל.
דבר שני, ראוטר אלחוטי לא כבה, הוא דלוק 24/7 ומשדר 24/7 ונמצא בכל מקום כמעט כך שזה אומר שאם יש לך בבית אלחוטי אז אתה סופג אותו בלי הפסקה.
אני לא יודע אם זה גורם נזק או לא אבל הוידאו הזה גרם לי לחשוד יותר.
gmmaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-06-11, 14:35   #3 (קישור ישיר)
IO Rookie

לפי מה שאני מכיר גם תדרים גבוהים וגם תדרים נמוכים עלולים להיות בסופו של דבר מזיקים.
כמה איך ולמה זה עוד צריך לחקור... בכל זאת כמה זמן אנחנו כבר משתמשים בטכנולוגיות הללו?
לפני זמן מה משרד הבריאות בארץ המליץ לא להימצא ליד מטענים בעלי שנאים... התדר הוא 50 הרץ כזכור לי. הרי גם מדברים על סלולרי ועל WIFI שעובדים בתדרים גבוהים יותר (איזור הGHZים). ידוע כבר לכולם שקרינה אלקטרומגנטית בעוצמה מספיקה - מזיקה. עובדה. השאלה אם עוצמת הקרינה שמתפשטת אצלינו בחדרים היא מספיק נמוכה כדי שניתן יהיה להגיד שזה לא מזיק כלל.

לפי דעתי כל העסק הזה מאוד מזכיר לי את שקרה עם תעשיית הסיגריות... הרי אי שם במאה הקודמת כאשר התחיל טרנד העישון כולם אמרו שזה בסדר, ושזה לא מסוכן. היום זה קצת אחרת, אחרי שעבר זמן ונאספו מספיק נתונים כדי לגבש מחקרים בנושא.
גם הקטע עם הפלורוסנט... באמת כמה אנשים יודעים שזה מסוכן??? והרי בהתחלה, כנראה, לא המציאו את זה ואמרו "טוב זה מסוכן לבריאות אבל יאללה נלך על זה..." אז עובדה, זה כן מסוכן ועובדה, זה נמצא בהרבה מאוד מקומות. אסבסט גם. לפי דעתי האישית גם WIFI ואחיו יתגלו בסופו של ויוכרזו כאויבים לציבור.

בקיצור צריך עוד נתונים, עוד זמן... לצערינו אנחנו שפני הנסיונות אבל ככה זה בכל תקופה כאשר מופיע איזה משהו חדש וכולם פוחדים אם זה מסוכן או לא מסוכן.
sstbrg לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-06-11, 14:57   #4 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

ככל שהתדר גבוה יותר (התדר לא העוצמה), ככה גם הינו פחות מזיק היות והוא מתרחק מהתדר של הגוף.
GMMASTER נכון שזו חברת WIFI, אבל אל תשכח שהעולם שלנו כולו קפיטליסטי, גם הארגונים הסוציאליים כביכול הם בעצם קפיטליזם מוסווה. וזה שזה דלוק, אז? אם היית חושב ומתעסק בכל מה שבאמת מזיק לנו, כבר היית מת, למה? מרוב ההתעסקות וכידוע לך לגוף יש אוטוסוגסטיה אז אם תחשוב משהו אתה בסוף תגרום לזה.
יש הבדל לבין נזק אמיתי לבין "אולי".. קרינה של סלולר זו באמת קרינה מזיקה (בלתי מייננת) שהוכחה כמזיקה ויש סטנדרטים בכל העולם, האנשים שהעבירו את טכנולוגיות האלחוט בדקו גם. ברור שאי אפשר לפרוס מחקר על פני 200 שנה ולהחליט חד משמעי, אבל ביננו כשיש סלולר - נראה לי זה ממש מיותר כל העניין הזה. אם אתה בקטע של בריאות, קנה מכשיר מודד תדרים (מכל הסוגים אחד שעולה כמה אלפי דולרים) ומדי שנה סע למרכז גרעיני ביבנה לכיוונון המכשיר ובדיקתו (כמה מאות שקלים), היה פעיל בקהילת הבודקים, עשה את זה למחייתך ואז אולי תוכל לדבר על זה. אני חקרתי את העניין מרחוק קצת יותר מרוב האנשים בפורום הזה ואני לא אוהב שמבססים עובדות על סמך פחד. אם תגיד XXX, אלהים יעניש אותך, לא מאמין לא באלהים ולא בסוף העולם ב2012, לא מאמין בדולר ולא ברב ש"ח, מאמין ביעל (מהמילה יעילות) אך לא בניצול.
אגב, בנוגע למה שאמרת על הראוטר, האנטנות בראוטרים שנמכרים הינן OMNI DIRECTIONAL, זאת אומרת שהן משדרות לכל עבר, היתרון זה שיש קליטה מכל כיוון (כל עוד משהו לא חוסם את הגלים), החיסרון זה המהירות, עכשיו, עצם זה שזה OMNI ולא FOCUSED או כמו שהם קוראים לזה (DIRECT), זה גם מחליש בהמון את הקרינה שה"גוף" סופג.

נערך לאחרונה על ידי doscape, 08-06-11 בשעה 15:09.
ישן 08-06-11, 15:08   #5 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

אז לך יש את המכשיר באלפי דולרים ואתה מכייל אותו במאות שקלים כל כמה זמן?
gmmaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-06-11, 15:14   #6 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

כן יש לי. סתם לא, אמרתי שאני עברתי על העניין מ"רחוק". היה לי מכשיר פשוט יחסית למדידת קרינה (שמסוגל למדוד זליגות קרינה בשקעים וציוד הקפי כמו מקלדות וכו' ועד לקרינת אינפרא ורדיו עד תדר 1500מגהרץ).. אבל זה לא משהו רציני - למרות שהוא הוזמן בזמנו במיוחד מאוסטרליה והיה אחד המכשירים היחידים שמבצעים מדידות כאלה - היום יש המון מכשירים יותר מתקדמים במחירים עממיים.
?ž?§?•?¨?•?× ?§?¨?™?*?” ?‘?‘?™?× - No Radiation For You (Hebrew) ממליץ לעניין בזה.

אגב
http://www.norad4u.co.il/videos-h/wi...all-the-time-h
ציטוט מהאתר:
ציטוט:
ממש לא מומלץ לשהות לאורך זמן ולא לישון באותו חדר שבו נמצא הראוטר הפועל.
אישית, אני לא מסכים איתו שזה מסוכן כמו שהוא מתאר את זה - אני לא אומר שזה בריא, אבל הנזק פשוט מזערי ביחס לנזקים שאנו סופגים מדי יום בכל מקום, קרינה מעמודי חשמל, סלולר, אוויר נקי ממכוניות, מזון מעובד ומהונדס (גלוטן ההמ - בין השאר), חומרי הדברה או רעלנים המגיעים בתור ירק-פרי טעים ובריא.
עם כל ה"טוב" שבעולם שאנו סופגים, צריך לומר תודה שאנו לא נראים ככה:

תוספות:
סיליקה (יש בכל בית דאגו לצבוע עליה בזמן), רהיטים (יש לשים לב אם זה MDF וזה מתחיל להתפרק - אז להיפטר מהם בזמן), אסבסט (לא חוקי אבל קיים ב"טבע"), רדון (גז), יש אזורים בהם הוא מופיע וכמובן שיש אזורים "מפוספסים", ביוב המתאדה עם מיטב המתנות, מי ברז המועשרים במינרלים (מתכות כבדות), כלור, ניטרטים, פחמות (חלקי זיהום ש"טהורו") ועוד...

נערך לאחרונה על ידי doscape, 08-06-11 בשעה 15:57.
קישור פירסומי
ישן 19-06-11, 16:58   #7 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של yaron74

שלח הודעה דרך SKype אל yaron74

בקיצור לא לחבק את האנטנה והכול היה בסדר

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא