IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > מחשבים ומה שמסביב
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מחשבים ומה שמסביב כאן תוכלו לפרסם נושאים הקשורים בצורה כלשהי למחשבים , אך לא מצאתם היכן לפרסם אותם בפורומים השונים

דבר חופשי : מחשבים ומה שמסביב

כדאי להשקיע בחומרה למטרת Bitcoins ?

אחרי ש הבנו איך לייצר מטבעות השאלה הנשאלת היא האם שווה להשקיע בחומרה (שידרוג כרטיס מסך או אולי אפילו קניית ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 18-06-11, 0:49   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של etay

ברירת מחדל כדאי להשקיע בחומרה למטרת Bitcoins ?

אחרי שהבנו איך לייצר מטבעות השאלה הנשאלת היא האם שווה להשקיע בחומרה (שידרוג כרטיס מסך או אולי אפילו קניית מחשב יעודי) למטרת יצירת מטבעות, אחרי קריאה בפורומים בחו"ל לא הגעתי למסקנה חד משמעית, חלק מהאנשים טוענים חד משמעית שההוצאה תחזיר את עצמה וחלק טוענים שמי שרק עכשיו נכנס לעיניין פיספס את הרכבת.
כמובן שכל מה שקראתי מתייחס למחירים וזמינות של חלקים בחו"ל והשאלה היא מה המצב בארץ בהתחשב במחירים והזמינות של החומרה בארץ.
בנוסף מה האפשרויות בארץ לפדות bitcoins חוץ מהאתר שHoly-Fire פירסם ?
etay לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-06-11, 1:34   #2 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

ההשקעה בחומרה חדשה תחזיר את עצמה מתישהו... השאלה היא מתי
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-06-11, 23:03   #3 (קישור ישיר)
IO Rookie

אי אפשר לענות על זה בוודאות בלי להיות נביא. לפי הפרמטרים כרגע אפשר להחזיר את ההשקעה תוך כחודשיים אבל אם לשפוט על פי העבר, אם השער ישאר יציב דרגת הקושי תעלה עד לרמה של החזר השקעה תוך חצי שנה או שנה. שזה גם לא רע בכלל, אבל לא בטוח שמצדיק את הטרטור. אם השער ימשיך לעלות אז הרווחיות תישמר בגלל הזמן שלוקח לקושי להדביק את הפער.

נראה לי שרעש געש מאפשרים למכור להם ביטקוין תמורת מזומן אם אתה בא אליהם. עוד מעט יהיה אפשר למכור ב-Tradehill ולמשוך את הכסף דרכי (הלינק הזה כולל את ה-referral code שלי, אודה לכם את תשתמשו בו).
השער שבו אפשר למכור לי הוא טוב מאד בגלל שרוב האנשים בארץ מחפשים לקנות.

נערך לאחרונה על ידי Holy-Fire, 18-06-11 בשעה 23:11.
Holy-Fire לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 19-06-11, 1:04   #4 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של etay

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Holy-Fire צפה בהודעה
עוד מעט יהיה אפשר למכור ב-Tradehill ולמשוך את הכסף דרכי (הלינק הזה כולל את ה-referral code שלי, אודה לכם את תשתמשו בו).
השער שבו אפשר למכור לי הוא טוב מאד בגלל שרוב האנשים בארץ מחפשים לקנות.
אחרי מכירה לtradehill איך תתבצע המשיכה דרכך ? (צ'ק/העברה בנקאית/פייפל/אחר ?).

בכל מקרה נראה לי שאני אשדרג את הכרטיס מסך במערכת הראשית שלי ובמקרה הכי גרוע שהbitcoins לא יחזירו את ההשקעה לפחות אני אשדרג את חווית המשחק.
השקעה במערכת שלמה כרגע נראה לי מסוכן מידי למרות שאנשים בחו"ל עושים את אבל כלל האצבע הוא להשקיע 1$ לכל 1Mhash/s דבר שנראה לי בלתי אפשרי בארצנו הקטנה.

אחרי שהחלטתי לשדרג את הכרטיס השאלה היא איזה כרטיס כדאי לקנות ?
הקניה תתבצע כנראה בksp הייתי קונה בlogicpc אבל כבר הרבה זמן המחירים שלהם מנותקים מהמציאות.
6990 5970 לא בא בחשבון בגלל העלות הזמינות והצורך בשידרוג ספק (אולי אפילו מארז בגלל האורך).
הכרטיס הנוכחי שלי הוא 4850 עם ddr5 מה מביא אותו קרוב מאוד בביצועים במשחקים ל4870, הכרטיס החדש צריך להיות יותר טוב גם במשחקים ולא רק בMhash/s.
ישן 19-06-11, 8:55   #5 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי etay צפה בהודעה
אחרי מכירה לtradehill איך תתבצע המשיכה דרכך ? (צ'ק/העברה בנקאית/פייפל/אחר ?).
בשלב ראשון העברה בנקאית, בעתיד אשתדל להוסיף אפשרויות נוספות.
ציטוט:
אחרי שהחלטתי לשדרג את הכרטיס השאלה היא איזה כרטיס כדאי לקנות ?
הקניה תתבצע כנראה בksp הייתי קונה בlogicpc אבל כבר הרבה זמן המחירים שלהם מנותקים מהמציאות.
6990 5970 לא בא בחשבון בגלל העלות הזמינות והצורך בשידרוג ספק (אולי אפילו מארז בגלל האורך).
הכרטיס הנוכחי שלי הוא 4850 עם ddr5 מה מביא אותו קרוב מאוד בביצועים במשחקים ל4870, הכרטיס החדש צריך להיות יותר טוב גם במשחקים ולא רק בMhash/s.
סדרה 5 של ATI הכי מתאימה. אני חושב ש-5870 יכול מאד להתאים לך, או כל כרטיס אחר מהסדרה בהתאם לתקציב.
Holy-Fire לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 19-06-11, 12:41   #6 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של etay

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Holy-Fire צפה בהודעה
סדרה 5 של ATI הכי מתאימה. אני חושב ש-5870 יכול מאד להתאים לך, או כל כרטיס אחר מהסדרה בהתאם לתקציב.

חשבתי על ה5870 אבל עכשיו בדקתי ואין אותו במלאי בחנויות שקרובות אלי.
קישור פירסומי
ישן 19-06-11, 12:56   #7 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

תשקול 5850 חפש גם יד2 בשביל להוריד את העלות
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 19-06-11, 16:27   #8 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
אחרי שהבנו איך לייצר מטבעות השאלה הנשאלת היא האם שווה להשקיע בחומרה (שידרוג כרטיס מסך או אולי אפילו קניית מחשב יעודי) למטרת יצירת מטבעות, אחרי קריאה בפורומים בחו"ל לא הגעתי למסקנה חד משמעית, חלק מהאנשים טוענים חד משמעית שההוצאה תחזיר את עצמה וחלק טוענים שמי שרק עכשיו נכנס לעיניין פיספס את הרכבת.
כמובן שכל מה שקראתי מתייחס למחירים וזמינות של חלקים בחו"ל והשאלה היא מה המצב בארץ בהתחשב במחירים והזמינות של החומרה בארץ.
בנוסף מה האפשרויות בארץ לפדות bitcoins חוץ מהאתר שHoly-Fire פירסם ?
אי אפשר לדעת... זה שאלה שהאם אתה רוצה לקחת את הסיכון או לא... כמה אחוזי סיכון יש לך זה גם דבר שקשה להעריך מכיוון שאין ניסיון עבר לנושא..
אם אתה בכל מקרה רוצה לשדרג את הכרטיס מסך אז זה בהחלט כדאי.
oren_a לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 19-06-11, 18:20   #9 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

אני לאחרונה השקעתי בזוג 5850 לעניין אבל גם קבעתי תקציב. להשקיע איזור ה 700 ש"ח בשביל לקבל 300MHash/s זה שווה ומפה תקבע את היחס בין MHash/s למחיר הכרטיס.
gmmaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא