IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > משחקים וקונסולות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

משחקים וקונסולות משחקים , משחקים ברשת , המלצות למשחקים , פתרון תקלות , עזרה במשחקים , שרתי משחקים , ביקורות ומדריכים. קונסולות כדוגמת פלייסטיישן , XBOX ועוד...

דבר חופשי : משחקים וקונסולות

Xbox VS PC - מה עדיף ?

ציטוט: פורסם במקור על ידי gmmaster אממ... כל משחק בלי יוצא מן הכלל, למעשה אני לא מצליח לחשוב על משחק ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 02-07-11, 2:52   #61 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Kekbur

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gmmaster צפה בהודעה
אממ... כל משחק בלי יוצא מן הכלל, למעשה אני לא מצליח לחשוב על משחק שיש גם בקונסולה וגם במחשב שזה נראה טוב יותר בקונסולה...
קונסולה זה בשביל הפשטות ולא יותר, בשביל הגרפיקה והביצועים יש מחשב.
קונסולה זה בשביל הפשטות?
פשוט חוסר אובייקטיביות. או שלא ניסית קונסולה, או שאתה פשוט מעדיף את המחשב בגלל שיש לך יותר ניסיון איתו ואתה מחובר אליו יותר. עד PS3 בקושי נגעתי בקונסולות, הייתי כמעט ורק על המחשב (והרבה מאוד). אני אוהב את המחשב, אבל הקונסולות עברו אותו מזמן ובקלות. הקונסולה זה לא בשביל הפשטות, זה בשביל המשחקים כי יש שם יותר משחקים ויותר משחקים טובים (מלבד אסטרטגיה), זה הרבה הרבה יותר זול, זה יותר מהנה לרוב (בד"כ מחובר למסך גדול, יותר אפשרות למשחק עם אחרים), זה יותר נוח וקל לתפעול. די ברור גם שרוב השוק מתרכז היום בקונסולות, וכנראה שיש אנשים שלא מסוגלים לקבל את זה. "בשביל הגרפיקה והביצועים יש מחשב". קודם כל, אין באמת הבדלים, וגם אם כן אז הם קטנים ומעטים האנשים שבאמת יכולים לנצל את זה (וגם הם צריכים לשדרג את המחשב פעם בשנה לפחות). חוץ מזה, מי משחק בשביל "ביצועים"? גיימר אמיתי מסוגל לשחק גם על משחק עם גראפיקה של שנות ה-90 המוקדמות. זה לא רק בשביל הגראפיקה. באמת שכל ניסיון להשוות הוא לא הגיוני. קונסולה זה בשביל משחקים, עלות כלכלית נמוכה, אפשרויות משחק ושקט לכמה שנים מבחינת שידרוגים מעיקים. הגראפיקה שיש במחשב מצריכה ביזבוז עצום של כסף, שידרוג מתמיד, משחקים בהגדרות, וגם אז לא בטוח שזה בכלל יעבוד חלק. מניסיון של שנים עם התעסקות בחומרה (וכל זה בשביל הבדל קטן בין הקונסולה למחשב מבחינה גראפית). תראה איך נראה קילזון 3 ותגיד לי שהגראפיקה בקונסולות לא טובה.
He is my neighbor, Nushuktan Tulyiagby. He is pain in my assholes. I get a window from a glass, he must get a window from a glass. I get a step, he must get a step. I get a clock-radio, he cannot afford. Great success!

נערך לאחרונה על ידי Kekbur, 02-07-11 בשעה 2:58.
Kekbur לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-07-11, 2:59   #62 (קישור ישיר)
ziv
IO Member

סמל האישי של ziv

במיוחד עכשיו שהחומרה בקונסולות חתיכת אלטעזאכן לעומת החומרה שיש במחשב.
למה מדברים כל הזמן עכשיו על להוציא קונסולות חדשות? בגלל הגרפיקה הנחותה מול המחשב.
המפתחים של המשחקים בעצמם אומרים שהם מנסים ללחוץ על מיקרוספוט וסוני שיוציאו חומרה חדשה
כי כרגע משחק שמפותח למולטי פלטפורום צריך להתחשב בקונסולות המזדקנות.
הקונסולות כמו שהמצב עכשיו תוקעות את התעשיה.

לדוגמא משחק כמו BF3 שהמפתחים שלו מתרכזים ב PC נראה כמעט כמו קפיצת דור לעומת מה שיש כרגע בשוק.
קיצר לא מבין מה עוד יש להוסיף בדיון כבר 90 אחוז אמרו כאן שמחשב עדיף לגיימינג ותמיד היה ותמיד יהיה... זה כמובן מתבטא במחיר הכספי שלא יהיה אי הבנות.
על קונסולה אתה מוציא 2000 2500.
מחשב השמים הגבול כמו 8000 בישביל לקנות מפלצת ביצועים אבל אתה מוציא מהמשחקים שלך יותר.
ziv לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-07-11, 3:01   #63 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Kekbur

עדיף לגיימינג = גראפיקה מעט יותר טובה? (וגם זה מוטל בספק, אתה מוזמן לקרוא את ההודעה שלי בעמוד הזה ממש). גיימינג זה כל כך הרבה מעבר לגראפיקה הגם ככה מעולה בקונסולות. אתם לא חושבים שהמשחקים עצמם הם אלו שקובעים? (ואין ספק בכלל שהקונסולות בכלל לא רואות את המחשב מהבחינה הזאת). נשמע שאתם משוחדים לטובת המחשב, בכלל שיחקתם בקונסולה?
He is my neighbor, Nushuktan Tulyiagby. He is pain in my assholes. I get a window from a glass, he must get a window from a glass. I get a step, he must get a step. I get a clock-radio, he cannot afford. Great success!
ישן 02-07-11, 3:07   #64 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

בקונסולה יש משחקים לג'ויסטיק, שום דבר מורכב מידיי=פשטות
"יותר נוח וקל לתפעול"=פשטות
אין ספק שמחשב יקר יותר, מעבד משולש ליבות+GTS450 וכל שאר החומרה עולה כמעט 500 ש"ח מעל קונסולה רק שיש לך את כל הערך המוסף של מחשב והוא יציג טוב יותר. אם זה שווה או לא 500 ש"ח, לשיקול הרוכש.
לבינתיים לא חסרים טייטלים למחשב, זה פשוט לא בשביל משחקי מכות אחד על אחד.
ידידי, זה שאתה לא רואה הבדלים בין 1138x640/1280x720 לבין 1680x1050/1920x1080 לא אומר שמשתמשים אחרים לא רואים, שלא נדבר על קצב ה FPS, זה הבדלים עצומים. אני מכיר טוב מאוד PS3 ומציק לי בעין הגרפיקה שם, פשוט אין מה להשוות.
לגבי השדרוג של המחשב, אם נלך בשיטה של הקונסולות שזה הורדת הרזולוציה ומספר הפריימים לא תצטרך לשדרג מחשב, מי שרוצה יותר לא יסתפק בקונסולה ולא במחשב בסיסי.
אני רואה שבמשפטים האחרונים אתה משלים עם החוסר ביצועים והגרפיקה הנמוכה, על כל מקרה אני אחד מאלו שצריכים ביצועים גבוהים בשביל להנות ממשחק, רזולוציה גבוהה ורמת פרטים גבוהה.
השורה התחתונה היא, אם לא מעניין אותך ביצועים גבוהים, FPS גבוה וכו' אתה יכול לשחק עם אותו מחשב לפחות חמש שנים בדיוק כמו קונסולה.
כמה תגובות מעל יש את טניה שהיא גיימרית עם אותו מחשב כבר 4 שנים, וזה בדיוק מה שאני טוען.
gmmaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-07-11, 3:09   #65 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Kekbur

אני לא משלים, אני אומר שגם אם זה נכון, זה חסר משמעות. בקיצור, אתם משוחדים, לא מסוגלים להודות באמת, אז תיהנו לכם. אני, לעומת זאת, לא משחק בכלל כבר 3 שנים בערך, סתם נכנסתי לכאן בשביל סיבה אחרת (וכן, ראיתי סירטונים של השוואות בלי קשר לזה שאני לא משחק, אז זה לא שאני לא מעודכן). שנה אחת של משחק בקונסולות עזרה לי להבין שהמחשב זה פאסה, והשוק היום מרוכז בקונסולות. כמות האנשים שמשחקים בקונסולות והמפתחים שמפתחים לשם משחקים מראים את זה, ואם קשה לכם לקבל את זה, זאת בעייה שלכם. תיהנו.
ישן 02-07-11, 3:11   #66 (קישור ישיר)
IO Games

סמל האישי של TOMER.G

שלח הודעה דרך MSN אל TOMER.G

איך בדיוק הם "משוחדים", מי משחד אותם ? ומי משחד אותך מצד שני ?
כדרך אגב, הייתה לי PS3, בעטתי אותה אחרי שנה.

אחלה כותרים בלעדיים - וזהו !

TOMER.G לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 02-07-11, 3:11   #67 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

ידידי, מי שלא מסכים איתך (הרוב פה) לא אומר שהוא משוחד, זה כנראה אומר שאתה טועה. אבל לא לכל אחד קל לקבל את זה אז תישאר בשלך.
ישן 02-07-11, 3:13   #68 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Kekbur

ציטוט:
ידידי, מי שלא מסכים איתך (הרוב פה) לא אומר שהוא משוחד, זה כנראה אומר שאתה טועה. אבל לא לכל אחד קל לקבל את זה אז תישאר בשלך.
חח, זה פורום של מחשבים. מן הסתם הרוב יחשבו שהמחשב עדיף. רובם לא נגעו בקונסולה בחיים שלהם. החוויות שהיו לי עם משחקים מסויימים ב-PS3 הראו לי שהמחשב אפילו לא קרוב ללדגדג את הקונסולה. הדבר היחיד שאני משחק על המחשב פעם בכמה זמן זה משחקים ישנים של לפני 10 שנים או יותר. אם אתם חושבים שעדיף להוציא עוד אלפי שקלים בשביל 2 פיקסלים יותר, באמת שזה לא עינייני. לא לי קשה לקבל את האמת, אלא לכם, כי אתם לא מסוגלים להתנתק מהמחשב ולחשוב שאולי יש משהו שמתעלה עליו (בגלל שאתם מתעסקים בו כבר הרבה שנים יחסית). שוב, אני בכלל לא משחק, סתם מייצג את האמת, כבר נמאס לי מגיימינג בכלל בגלל שהמשחקים חוזרים על עצמם בדרך כלל.
ישן 02-07-11, 3:16   #69 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

תתפלא לכמה אנשים יש פה קונסולות וכמה מדברים פה מניסיון.
לאחרונה מישהו רכש פה קונסולה ופרסם אותה למכירה אחרי שבוע כנראה שלא סתם.
אני לא מבין איך הגעת מ 500 ש"ח לאלפי שקלים, אם יש משהו שאני חזק בו זה חומרה למחשב, לא יותר מ 500 ש"ח מ PS3 בשביל לקבל ביצועים ותצוגה טובה יותר.
ישן 02-07-11, 3:16   #70 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Kekbur

ציטוט:
פורסם במקור על ידי TOMER.G צפה בהודעה
איך בדיוק הם "משוחדים", מי משחד אותם ? ומי משחד אותך מצד שני ?
כדרך אגב, הייתה לי PS3, בעטתי אותה אחרי שנה.

אחלה כותרים בלעדיים - וזהו !
איך הם משוחדים? אולי מזה שהם משחקים במחשב מגיל 6 והתחברו אליו רגשית, ועכשיו לא מוכנים לקבל אלטרנטיבות? אגב, לומר שלא אהבת קונסולה זה די חסר טעם, כי רוב האנשים מעדיפים היום קונסולה, אז מקרה בודד יוצא דופן לא מייצג את הכלל. יש אנשים שפשוט לא מכירים את המשחקים המדהימים שיש לקונסולות, כמו משחקי RPG מסויימים. אתם חושבים שזה רק משחקי מכות כמו טקן או מקסימום PES. רוב המשחקים העמוקים יותר שיצאו היו לקונסולות.

ציטוט:
תתפלא לכמה אנשים יש פה קונסולות וכמה מדברים פה מניסיון.
לאחרונה מישהו רכש פה קונסולה ופרסם אותה למכירה אחרי שבוע כנראה שלא סתם.
אני לא מבין איך הגעת מ 500 ש"ח לאלפי שקלים, אם יש משהו שאני חזק בו זה חומרה למחשב, לא יותר מ 500 ש"ח מ PS3 בשביל לקבל ביצועים ותצוגה טובה יותר.
אם האנשים האלה לא אוהבים את הקונסולות בגלל גראפיקה, הם לא גיימרים אמיתיים. שמתי לב שזה הטיעון היחיד שלכם. אתם לא יודעים שגראפיקה זה הדבר ההכי פחות חשוב? זה כמו להעדיף סרט בגלל אפקטים נטו. אני אחזור על מה שכבר כתבתי - השוק מעדיף היום קונסולות. זה ידוע. אם אתם מדברים על מקרים מסויימים של אנשים שלא התחברו לקונסולה, זה לא מייצג את הכלל שמעדיף קונסולות כי הן פשוט הרבה יותר מספקות ומהנות. תבוא לפורום של קונסולות ונראה אם הם מעדיפים שם קונסולות או מחשב.
ישן 02-07-11, 3:21   #71 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

אמרתי כבר פשטות?
אז ממה שאני מבין ממך:
מי שרוצה שהמשחקים שלו יראו טוב וחד ועל FSP גבוה = לא גיימר
מי שלא חשוב לא איך נראים המשחקים ואיך הם רצים = גיימר

אחלה מסקנות
ישן 02-07-11, 3:24   #72 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Kekbur

ציטוט:
אמרתי כבר פשטות?
אז ממה שאני מבין ממך:
מי שרוצה שהמשחקים שלו יראו טוב וחד ועל FSP גבוה = לא גיימר
מי שלא חשוב לא איך נראים המשחקים ואיך הם רצים = גיימר

אחלה מסקנות
אתה אמרת שאתה לא מסוגל לשחק במשחקים שיש להם 2 פיקסלים פחות, לא?
לרצות גראפיקה יותר טוב זה סבבה וגם אני רוצה. המשפט השני שרשמת כן נכון. בקיצור, אין לי רצון להמשיך בזה. בעיניי גראפיקה זה פשוט לא מספיק חשוב, כי עלילה ומשחקיות קובעים. אם הייתם מכירים את המשחקים שיש על הקונסולה, מעבר לטקן, הייתם מבינים למה הקונסולה עדיפה. את זה אומר בנאדם ששיחק שנה בקונסולות ועוד 10 שנים על המחשב, ובכל מקרה לא ממש משחק כיום. אי אפשר לומר שאני משוחד. שכל אחד ימשיך ליהנות מהמכשיר שלו, וזהו.
ישן 02-07-11, 3:24   #73 (קישור ישיר)
IO Games

סמל האישי של TOMER.G

שלח הודעה דרך MSN אל TOMER.G

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Kekbur צפה בהודעה
איך הם משוחדים? אולי מזה שהם משחקים במחשב מגיל 6 והתחברו אליו רגשית, ועכשיו לא מוכנים לקבל אלטרנטיבות? אגב, לומר שלא אהבת קונסולה זה די חסר טעם, כי רוב האנשים מעדיפים היום קונסולה, אז מקרה בודד יוצא דופן לא מייצג את הכלל. יש אנשים שפשוט לא מכירים את המשחקים המדהימים שיש לקונסולות, כמו משחקי RPG מסויימים. אתם חושבים שזה רק משחקי מכות כמו טקן או מקסימום PES. רוב המשחקים העמוקים יותר שיצאו היו לקונסולות.
אני מכיר את כולם ועדיין אני לא רואה את זה כסיבה לכך שקונסולה עדיפה על מחשב לצורכי גיימינג.
לא קילזון, אנצ'רטד המצוין, הילו, גירס ועוד כל מיני סדרות אקסקלוסיביות לקונסולות.

אני משקיע לא מעט בתחביב שלי, קונה משחקים בתדירות, קונה ציוד משלים.
אם הייתי רוצה קונסולה בפעם השנייה היא הייתה יושבת לי על השולחן.

אני מוותר על כל היתרונות שלה + כל המשחקים הבלעדיים בשביל חווית גיימינג שמתאימה יותר לי.

TOMER.G לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-07-11, 3:28   #74 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Kekbur צפה בהודעה
אתה אמרת שאתה לא מסוגל לשחק במשחקים שיש להם 2 פיקסלים פחות, לא?
לרצות גראפיקה יותר טוב זה סבבה וגם אני רוצה. המשפט השני שרשמת כן נכון. בקיצור, אין לי רצון להמשיך בזה. בעיניי גראפיקה זה פשוט לא מספיק חשוב, כי עלילה ומשחקיות קובעים. אם הייתם מכירים את המשחקים שיש על הקונסולה, מעבר לטקן, הייתם מבינים למה הקונסולה עדיפה. את זה אומר בנאדם ששיחק שנה בקונסולות ועוד 10 שנים על המחשב, ובכל מקרה לא ממש משחק כיום. אי אפשר לומר שאני משוחד. שכל אחד ימשיך ליהנות מהמכשיר שלו, וזהו.
כנראה לא הבנת אותי, התכוונתי ל 1.5 מיליון פיקסלים פחות, תעשה את החישוב זה פשוט.
תראה, זה כמו לראות את אוואטר על טלויזיה CRT מקרטע באיכות הורדה או על Bluray 3D על מסך HD ענק, בשבילי זה פשוט לא אותו הדבר, למעשה במקרה הראשון אני פשוט אוותר על הסרט.
ישן 02-07-11, 3:34   #75 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של dany_74q

Kekbur - התבצע סקר עולמי כלשהו שמראה על זה שהרוב מעדיפים היום קונסולה על פני מחשב ?
לא שמעתי על כזה .

אולי עם כניסת הקינקט והMove ושאר השטיקים לשוק המצב ישתנה , אבל אני מאמין שהיום דווקא המחשב דומיננטי יותר בשוק של המשחקים ,
גם אם פחות רואים את זה בנתוני קנייה (על הדרך גם אחוזי הפיראטיות הם הגבוהים ביותר) .

לא יודע - אין משהו שמחליף לי עכבר ומקלדת ב90% מהמשחקים שאני משחק , רק בכותרים מאוד ספציפיים כמו מירוצים או מכות שציינת ,
שם זה באמת אידאלי .

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא