IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > משחקים וקונסולות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

משחקים וקונסולות משחקים , משחקים ברשת , המלצות למשחקים , פתרון תקלות , עזרה במשחקים , שרתי משחקים , ביקורות ומדריכים. קונסולות כדוגמת פלייסטיישן , XBOX ועוד...

דבר חופשי : משחקים וקונסולות

Xbox VS PC - מה עדיף ?

צודק. ההבדל פה כל כך עצום...שבכלל אי אפשר לשים לב אליו. CRT מול בלוריי...אתה באמת מתכוון לדברים האלה שאתה כותב? ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 02-07-11, 3:36   #76 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Kekbur

צודק.
ההבדל פה כל כך עצום...שבכלל אי אפשר לשים לב אליו. CRT מול בלוריי...אתה באמת מתכוון לדברים האלה שאתה כותב? אולי באמת לא שיחקת בקונסולה. יותר מזה, כנראה שאת הקונסולה שראית, ראית על CRT באמת.
He is my neighbor, Nushuktan Tulyiagby. He is pain in my assholes. I get a window from a glass, he must get a window from a glass. I get a step, he must get a step. I get a clock-radio, he cannot afford. Great success!
Kekbur לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-07-11, 3:39   #77 (קישור ישיר)
RTR
IO Legend

סמל האישי של RTR

השוק מעדיף היום קונסולות כי יש שם פחות פיראטיות ולא משום סיבה אחרת.
RTR לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-07-11, 3:39   #78 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Kekbur

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dany_74q צפה בהודעה
Kekbur - התבצע סקר עולמי כלשהו שמראה על זה שהרוב מעדיפים היום קונסולה על פני מחשב ?
לא שמעתי על כזה .

אולי עם כניסת הקינקט והMove ושאר השטיקים לשוק המצב ישתנה , אבל אני מאמין שהיום דווקא המחשב דומיננטי יותר בשוק של המשחקים ,
גם אם פחות רואים את זה בנתוני קנייה (על הדרך גם אחוזי הפיראטיות הם הגבוהים ביותר) .

לא יודע - אין משהו שמחליף לי עכבר ומקלדת ב90% מהמשחקים שאני משחק , רק בכותרים מאוד ספציפיים כמו מירוצים או מכות שציינת ,
שם זה באמת אידאלי .
מלבד בליזארד, כל התעשייה, כל המשחקים הבלעדיים, כל ההייפ, כל ההשקעה הולכים היום לכיוון הקונסולות. לא צריך לעשות סקר.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי RTR צפה בהודעה
השוק מעדיף היום קונסולות כי יש שם פחות פיראטיות ולא משום סיבה אחרת.
אי אפשר לבדוק את זה. ברור שמדובר ביתרון, אבל אי אפשר לדעת אם זאת הסיבה היחידה.
הכוונה שלי בהעדפת הקונסולות היא לא להראות שהרוב צודק, כי בדרך כלל הרוב טועה. הכוונה היא שההשקעה בקונסולות ניכרת במשחקים האיכותיים שיש לה כי המפתחים מעדיפים אותן, ושהפער בין המחשב שהוזנח לקונסולות רק יגדל.
He is my neighbor, Nushuktan Tulyiagby. He is pain in my assholes. I get a window from a glass, he must get a window from a glass. I get a step, he must get a step. I get a clock-radio, he cannot afford. Great success!

נערך לאחרונה על ידי TOMER.G, 02-07-11 בשעה 3:42. סיבה: תשתמש בכפתור העריכה להבא, תודה (:
ישן 02-07-11, 3:41   #79 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

טוב שלא הבאת משחק מלפני 100 שנה

gmmaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-07-11, 3:43   #80 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של dany_74q

^ הבעייה היא שהרבה משחקים היום יוצאים מראש לקונסולות ועוברות פורט למחשב , ולא ההפך כמו שהיה נהוג יותר בעבר.
בגלל זה בחלק גדול של המשחקים לא שמים לב להבדל גדול מדי .

כשזה ההפך - שם רואים את ההבדל .
ישן 02-07-11, 3:46   #81 (קישור ישיר)
IO Games

סמל האישי של TOMER.G

שלח הודעה דרך MSN אל TOMER.G

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Kekbur צפה בהודעה
מהכוונה היא שההשקעה בקונסולות ניכרת במשחקים האיכותיים שיש לה כי המפתחים מעדיפים אותן, ושהפער בין המחשב שהוזנח לקונסולות רק יגדל.
דווקא ממה שאני קראתי הפער קטן, בין היתר בגלל שירותים כמו Steam ורכישות דיגיטליות בכללי.
למפתחים אין ברירה אחרת. והם מתלוננים על החומרה החלשה של הקונסולות כל שני וחמישי.

TOMER.G לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 02-07-11, 3:48   #82 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Kekbur

מה זה, קרייסיס? אם כן, אז בגלל שזה התחיל במחשב, ברור שיש הבדלים, אבל זה בערך המשחק היחיד שיש הבדלים. אגב, קרייסיס הוא עדיין הרבה (הרבה) יותר מהנה על הקונסולה, אז עדיין הייתי משחק אותה על הקונסולה. השלט יותר קשה אבל גם יותר מהנה ומאתגר.

אגב, דוגמא לשליטה של הקונסולות היום. כל בקרי התנועה מראים שהשוק היום הולך לכיוון הקונסולות, וההשקעה והיצירתיות היא בתחום הקונסולות בלבד. אני לא מתלהב מכל הקינקטים למיניהם, אבל זה ראוי לציון. המחשב די מקובע והקונסולות מגוונות ופונות לקהלים רבים ושונים. המשחק על הטלוויזיה הוא גם חוויה אחרת, בעיקר עם 40+ אינץ'. השלט גם יותר מהנה לרוב, כמו שציינתי. עצם קיומה של קונסולה יצירתית ומגוונת כמו ה-WII מראה שהתחום של הקונסולות מתאים לגיימינג וזה מודגש בכל אספקט. שחקני המחשב כמובן ימשיכו ליהנות לא מהמשחקים שאין על המחשב, אלא מעשיית השוואות והסתכלות על פיקסלים.
ישן 02-07-11, 3:50   #83 (קישור ישיר)
RTR
IO Legend

סמל האישי של RTR

מישהו צריך להגיד למפתחי משחקים לקונסולות שיש דבר כזה שנקרא צל..

וזה עוד לפני שמדברים על הרמה של הטקסטורות, תאורה, מראות, SSAO, TS וכו'.. אגב, וזה לפני העדכון DX11 לקריסיס..

שיצא BF3 נראה אם לא תראה הבדל..
ישן 02-07-11, 3:52   #84 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Kekbur

שוב, רק בקרייסיס. אגב, עצם ההשוואה של מחשב משוכלל ועדכני לקונסולה של 5 שנים היא מחמיאה. עצם ההשוואה היא גם מגוחכת, וברור כאשר יוצאת קונסולה, לפחות ל2-3 שנים היא יותר טובה מהמחשב או לא פחות טובה. למרות שההבדלים קטנים, לא באמת חוכמה להשוות קונסולה של שנים למחשב של אתמול (ועוד במשחק כבד וחדש שמעטים מריצים כמו שצריך כמו קרייסיס). שוב, תמשיכו להשוות פיקסלים. חוץ מזה, אין לכם עוד קלפים, נכון?
ישן 02-07-11, 3:53   #85 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

לא, Call of duty: Black OPS מה שאני הצגתי
אגב, הבקרים קיימים גם למחשב רק כשיש לי עכבר ומקלדת ביד אני לא מתקרב לגו'יסטיק ב shooter, נטו למשחקי מרוצים ופלטפורמה סטייל prince.
2 פיקסלים, 1.5 מיליון פיקסלים, מה זה משנה, אותו דבר...
איזה קלפים אתה רוצה, משחק רץ חלק יותר, מהנה יותר, חד יותר, עם יותר פרטים, חיבור HDMI כך שאתה יכול לשחק בטלויזיה עם המקלדת והעכבר או הג'ויסטיק, סקייפ לדבר עם חברים במהלך המשחק או ונטרילו ועוד מגוון פיתרונות, ציוד היקפי בלי סוף... ועוד שאר הדברים ששכחתי
ישן 02-07-11, 3:54   #86 (קישור ישיר)
IO Games

סמל האישי של TOMER.G

שלח הודעה דרך MSN אל TOMER.G

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Kekbur צפה בהודעה
מה זה, קרייסיס?
לא, זה Call of Duty: Black Ops.
מה ש RTR הביא לעומת זאת זה כן קרייסיס.

אני יכול להביא לך עוד עשרות הדגמות כאלה.
בכולן אותה תוצאה. ב PC המשחק נראה טוב יותר.

TOMER.G לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-07-11, 3:54   #87 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Kekbur

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gmmaster צפה בהודעה
לא, Call of duty: Black OPS
אגב, הבקרים קיימים גם למחשב רק כשיש לי עכבר ומקלדת ביד אני לא מתקרב לגו'יסטיק ב shooter, נטו למשחקי מרוצים ופלטפורמה סטייל prince.
2 פיקסלים, 1.5 מיליון פיקסלים, מה זה משנה, אותו דבר...
חחח, חוץ מלהתווכח על פיקסלים, יש לך עוד טיעון? כלשהו? משהו? אחד? יודע מה - נגיד. ניצחתם בתחום הפיקסלים וההבדל שלא קיים. השוותם משחק שיצא אתמול לקונסולה של 5 שנים (באמת מחמיאה ההשוואה, וגם מראה כמה הטיעונים שלכם לא רציניים). לא חוכמה, אין באמת הבדל, אבל גם אם היה הבדל - הקונסולה אוכלת את המחשב המקרטע כבר שנים על גבי שנים. לכם פשוט קשה מאוד לקבל את זה.
ישן 02-07-11, 3:57   #88 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

ערכתי את ההודעה שלי, קרא שוב
ישן 02-07-11, 4:03   #89 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Kekbur

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gmmaster צפה בהודעה
ערכתי את ההודעה שלי, קרא שוב
אתה יודע, אולי אתה חושב ככה, אבל טיפש אני לא. כל הפרטים שערכת קשורים לגראפיקה. חלק, חד, יותר פרטים. ציוד היקפי לא קשור בכלל לקונסולה, וטוב שכך. מי שרוצה לעשות OC כל היום, שיקנה מחשב. מהנה יותר? בטח, 20 אינץ' ועכבר זה עדיף על מסך גדול ושלט. שוב, בכל מה שחשוב באמת, במשחקים (שכחת כנראה שזה מה שחשוב) המחשב כבר שנים לא מקבל שום יחס מלבד בליזארד.

בלי קשר לכל זה, יש אנשים שלא יכולים להוציא 4+ אלף ש"ח על מחשב, שלא יכולים להתעסק בחומרה ושלא רוצים שמוכרים יעבדו עליהם. אתה חושב שכל אחד יכול להרשות לעצמו מחשב חזק ושידרוג כל X שנים? אז לא. אפשר לקנות היום קונסולה עם משחקים והנאה גדולים יותר ב-1,500 ש"ח בערך (אולי גם פחות, אני לא מעודכן). באמת עצוב שאתה משווה פיקסלים, כשכל מה שחשוב זה משחקים, ואני לא צריך אפילו לא טיעון אחד מעבר לזה (כמו כסף או נוחות). גם ההשוואה היא מראש מגוחכת, ומוזר שאתה לא מתייחס לזה. להשוות 2 פיקסלים (או 10000000000 פיקסלים) בין המשחק הכי עדכני בשוק, שרוב האנשים בקושי מסוגלים להריץ אותו על LOW, לקונסולה שקיימת 5 שנים? תהיה רציני. מחשב זה מזמן לא רציני, ואני סיימתי להגיב כאן, כי אין לי כוח לקרוא תגובות לא רציניות והשוואות של פיקסלים (מזכיר לי את תקופת השוואות הפיקסלים בין 360 ל-PS3).
ישן 02-07-11, 4:07   #90 (קישור ישיר)
RTR
IO Legend

סמל האישי של RTR

בוא נראה:
מחשב יותר פונקציונאלי מקונסולה ? כן, אפשר גם לעבוד עליו ולגלוש בצורה נוחה בהרבה.
מחשב מציג גרפיקה טובה יותר מקונסולה ? כן, אפילו אתה אומר.
למחשב אמצעי שליטה טובים יותר מקונסולה ? כן, אפשר לחבר כל בקר שרוצים + מקלדת ועכבר.
90% מהמשחקי AAA משותפים לכל הפלטפורמות ? כן, לפחות אלו שמעניינים אותי.
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא