IOPanel

חזור   IOPanel > IOPanel > ביקורות משתמשים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

ביקורות משתמשים ביקורות משתמשים לאחר קניה של מוצרים מעולם המחשבים , טכנולוגיה וגאדג'טים

IOPanel : ביקורות משתמשים

Logitech Trackball M570

לא ולא. מכירים את התחושה במפרק היד אחרי 14 שעות משחק בStarCraft ? או אחרי שסיימתם את Duke Nukem Forever ...
Comment

קישור חוזר הגדרות ביקורת אפשרויות הצגת נושא
<!-- google_ad_section_start -->Logitech Trackball M570<!-- google_ad_section_end -->
Logitech Trackball M570
התעללות בשמאליים? גמילה מאולצת מהמחשב? Logitech יעזרו לכם!
פורסם על ידי 1immortal
24-06-11
ברירת מחדל Logitech Trackball M570

לא ולא.
מכירים את התחושה במפרק היד אחרי 14 שעות משחק בStarCraft ? או אחרי שסיימתם את Duke Nukem Forever רצוף 3 פעמים על כל הרמות ?
אולי יותר נכון להגדיר את העניין כחוסר תחושה, או כאבי משיכות מוזרות ביד, שמה שבא לכם לעשות זה לדחוף אותה למקפיא, לטרוק את הדלת, ולקוות שהיא תשאר שם עם תחושות הכאב שלה.
ובכן ... זה בערך מה שקרה לי. שמאלי, שמבלה לא מעט שעות ביום מול המסך, גם בבית וגם בעבודה, והמצב הבלתי נמנע הזה קרה שוב. כאבים עזים ביד שמאל, וחיפושים אחרי פיתרון אפקטיבי שיגרום לי להפסיק לזמן מה לעבוד עם יד שמאל.
בעבר הרחוק, לפני מספר שנים, הגעתי לאותו המצב, והפיתרון היה טראקבול. לוג'יטק במיטבם, מכשיר ההצבעה האולטימטיבי עם 8 כפתורים, נוחות בלתי נגמרת ו... שימוש ביד ימין.

גדול, מגושם ו... באופן מפתיע נוח. תקופת ההסתגלות הייתה ארוכה, כשבועיים, שבועיים של סבל, מבטי סלידה לעבר העכבר והמחשב, וניסיון למצא תעסוקה אחרת.
ההרחקה עבדה, אך לא שרדה יותר מדי. בוקר בהיר אחד התעוררתי והכרחתי את עצמי להתחיל לעבוד איתו, כי מצבה של היד לא בדיוק השתפר.
היצור האדום הזה ליווה אותי במשך כשנה וחצי,והתרגלתי מאוד לנווט עם האצבע המורה והשכנה שלה, בעוד שהאגודל היה אחראי על כל תפעול הכפתורים.
אותה תאונה מצערת, אשר גרמה לו נזק בלתי הפיך, שלחה את העכבר לעולם הבא של העכברים, או המקום הזה שהם הולכים לשם, והעכבר הגדול עם הגידול בצד הוחלף בעכבר סטנדרטי, Logitech MX510.
מכאן לשם, נעביר כמה שנים טובות קדימה, כאבי היד חזרו.
אחרי בירור זריז בשוק, ובדיקה של מה יש לו להציע לי, המועמד הראשון שעלה לראש היה, איך לא, עכברי Logitech.
משיטוט באתר שלהם, העכבר התורן הוא הM570, עם המיקום המוזר של הכדור - מנווטים עם האגודל, וכל האצבעות אחראיות על כל שאר הפונקציות. רעיון מעניין, אך מוזר קלות.

העכבר ( זה בסדר לקרא לו ככה עדיין ? ) מגיע בקופסת retail, כמו שתמיד עכברי Logitech מגיעים, בקופסא שצריך דוקטורט במדעי הקופסאות כדי לפתוח אותו.

אחרי מאבק ממושך עם הקופסא, העכברוש ( נראה לי יותר הולם ) יצא החוצה, הוא והכדור שלו.

העכבר בעל גימור מט, נעים מאוד למגע, מצוייד בחיישני לייזר, מה שגורם לו להיות מהיר מאוד ומדוייק מאוד, שלושה חיישנים עושים את עבודתם נאמנה מול הכדור, אשר מצופה בחומר מיוחד להחזרת האות של החיישנים:

על הדגם הזה אין יותר מדי כפתורים מיותרים, גלגל גלילה רגיל, כפתורי קדימה/אחורה במיקום מוזר, חיווי לסוללה שמתיימרת לתת <strong>שמונה עשר חודשי עבודה </strong>( !!! ), מה שנשמע לי קצת הזוי למדי, בהתחשב בעובדה שהעכבר עובד על סוללה <strong>אחת</strong>!

משימוש בעכברוש במשך כמה שעות עד עכשיו, אני יכול בבטחה להגיד שאני בהחלט אסבול זמן מה, אך אני צופה לו עתיד ורוד וממושך איתי ביחד.
הניווט באמצעות האגודל הוא מוזר, זר, ושונה מכל מה שיצא לי לעבוד עליו, אך כמו כל דבר חדש, משתמשים ומתרגלים אליו אחרי זמן מה.
החיסרון היחידי הוא, כפי שאני רואה אותו כרגע הוא ... משחקים. תשכחו מהם. לפחות לחצי השנה הראשונה. לשחק עם טראקבול דורש מיומנות של מנתח מוח עם יד יציבה כאבן, ויכולות קואורדינציה של לוליין מקצועי.
אל תנתקו את העכבר הישן שלכם, אבל השתדלו לעבוד באופן שוטף עם העכברוש.
שימוש במשדר אוניברסלי החדש של Logitech מאפשר לכם לחבר לאותו החיישן עד 6 התקנים אלחוטיים, מה שיאפשר לכם לחבר למחשב מקלדת, ג'וייסטיק, וכל מה שיהיה להציע לLogitech בחיבור אלחוטי זהה.
לוח הבקרה של העכבר הוא פשוט ומובן, כל דבר מובן מעליו, יש חיווי סוללה בתוכנה עצמה:

מי יודע, אולי אחרי כמה חודשי שימוש גם אתחיל לכתוב ביד ימין על הדרך
מחיר מומלץ לעכבר זה הוא כ~500 שקלים, ניתן למצא אותו ברשתות הגדולות, לקחת בחשבון שהזמינות שלו בארץ קצת לקויה, כך שיקח קצת זמן עד שתקבלו אותו לידיכם.

הועתק במלואו באישורי שלי מכאן:
www.dogodroid.com
פורסם על ידי
סמל האישי של 1immortal
IOne X

על ידי cupra ב 25-06-11, 22:31

תודה רבה על הסקירה - מוצר מעניין ויחודי כמעט לשוק הזה של ה"שמאליים".
על ידי 1immortal ב 25-06-11, 22:33

התכוונת ל"ימניים", לא ?
על ידי arkadur ב 26-06-11, 2:53

יש לי גם את היצור האדום,
ואני מבסוט ממנו. זמן סוללה יפה מאוד
כמו שאמרת - ישנו רק עניין ההסתגלות

תתחדש!
על ידי eyal_ma ב 26-06-11, 10:19

רק לתקן שאין לו שלושה חיישנים. יש לו חיישן לייזר יחיד בלבד.
יש לו כמה בליטות קטנות שעליהן יושב הכדור, אבל אלו לא חיישנים.
על ידי RTR ב 26-06-11, 15:15

כל ה"עכברים" האלה מסווגים בעניי כעוף מוזר, לא חושב שבחיים ההיתי מסוגל להתרגל לאחד כזה...
אבל אחלה ביקורת
Comment

הגדרות ביקורת
אפשרויות הצגת נושא