IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

טראד לשינוי למען עתיד הוגן ונעים יותר לכולנו! למניעת עבדות ועושק.

לחברי הפורום! כבר מזמן שאני רוצה לפתוח כאן טראד שיזיז משהו במדינה שלנו, מאחר ואני מאוד אוהב את האנשים בארץ, ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-06-11, 19:24   #1 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

ברירת מחדל טראד לשינוי למען עתיד הוגן ונעים יותר לכולנו! למניעת עבדות ועושק.

לחברי הפורום!
כבר מזמן שאני רוצה לפתוח כאן טראד שיזיז משהו במדינה שלנו, מאחר ואני מאוד אוהב את האנשים בארץ, המון חום ואהבה וכבוד בין בני אדם, אך מה, מנסים לגרום לנו לפילוג ולהפרדה והנשק הוא: כסף. הפרדת מעמדות, מלמדים אותנו לעשוק אחד את השני ולחיות בשביל לרדוף אחר ה"נקודות", ככה אני קורא לזה, לא מעניין הנקודות שלהם, כל זה בדיחה, ראינו כבר מה שווה הכסף שלנו בעת משבר, בעת מלחמה, בעת אינפלציה, בעת אסונות טבע.
אני רוצה להביא את חברי הפורום לאיחוד כזה שנוכל לתרום לשינוי החוקים במדינת ישראל למען עתיד טוב יותר, למען שיהיה שווה לנו בכלל להתאמץ ולהביא ילדים לעולם הזה(באמת שאני לא רוצה לעשות ילד ואחרכך להסביר לו למה העולם הזה לא הוגן) כי לי אישית נמאס לחיות בבושה ולהתסכל בעיני ילדים קטנים ולדעת שהם הולכים לסבול כאן עוד יותר מאיתנו כי מישהו שם "למעלה" חושב שאפשר לשחק בנו עד אין סוף ולנצל אותנו לעבדות.
לי נמאס, מה איתכם?
היות ובמקרה היום נתקלתי בסרטונים של האנשים האלה ביוטיוב, החלטתי שצריך לעשות משהו ובאמת או להצטרף לכח קיים או להקים כח קיים, רק אם נהיה מאוחדים, נצליח לשנות.

האנשים בפורום הזה, אני מכיר חלק מכם אישית, חלק מרחוק ואני יודע שכולם פה אנשים חזקים, חכמים ומבינים, אם אנחנו מסוגלים לחפור בשביל להפעיל איזשהי שטות טכנולוגית מסובכת אז למה שלא נפעיל מה שבאמת חשוב, לא איזה צעצוע ושטויות כאלה שמחר זה לא ישנה כבר, לא חבל על הזמן שלנו? עוד קצת OC, עוד איזה כ.מסך - זה לא ישנה כלום בעוד זמן מה, אך אם באמת נעשה פה עבודה רצינית כנגד המערכת הרקובה (ומי עוד יעשה? למי אתם מחכים?) - אנחנו הצעירים זה העולם שלנו וכל הרעים האלה שחושבים שכיף להם בחליפות שלהם ונח להם במקום שלהם - לא מעניין אותם שומדבר, לא תקני בטיחות, לא איכות חיים, לא שכר מינימום, לא השכלה, לא רופאים! כלום פשוט כלום!

חלאס - עת לפעול

נערך לאחרונה על ידי doscape, 24-06-11 בשעה 21:44.
doscape לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-06-11, 19:55   #2 (קישור ישיר)
IO Pro

היי אלכס מה שלומך???

בא אני אחדש לך על העניין מקרוב (חוויה אישית יומיומית)

אז ככה

לי יש תאוריה אחרי שנה כמעט בעובדה במפעל יצור פה בדרום (לא מוצלח למדי)

אחרי שאני מכיר את המערכת המפעל עובד ככה :

גיוס - בעל הבית וכל שרשרת ההנהלה מחפשים רק גברים ונשים מאוכלוסיות קשות

(בדרך רוסים קווקזים אתיופים מבוגרים שכבר אין להם הרבה אופציות מוגבלים (חרשים אלמים) )

ונותנים להם כל עבודה קשה או כל עבודה.במיקרה שלי המוגבלים מקבלים עבודה קלה יחסית.

לי אישית היחס שונה.

מדיניות החברה היא לעבוד קשה ולעבוד מהר ועם עשית 150 אחוז אתה יכול לעשות גם 200 וכן

הלאה.אין הטבות או תגמולים.ואם אתה צריך לצאת לפני הזמן אתה נכנס לרשימה שחורה שזה אומר

אם אתה תהרוס את רצף היצור (כלומר תפגע בקו שאתה עובד בו ) אתה מפוטר.

לזה אני קורא עבדות מודרנית רק חסר למנהלים שוט כמו באמריקה ולרכב על סוס..

כי זו האוירה שיש אצלנו לפחות.

והכי מוזר לי ש 90 אחוז מהעובדים מקבלים את זה.אין להם ברירה כי אותם אנשים גם לא יכולים
להציע הרבה אם יפטרו אותם לכן מראש החברה מגייסת רק כאלה אנשים על מנת שיהיו כנועים
וצייתנים.

אני לא אומר שהיחס לעובדים הוא רע. שצריך יש למי לפנות ועם מי לדבר אבל זה העניין בגדול.
Intel I5 2500K | ASrock Z77 Pro 4 | DELL PERC 5 with Raid 5 array | Corsair XMS3 16GB |Intel HD3000 | Seasonic X-750 Modular | Crucial M4 SSD Samsung F3 X8 in RAID 5 | LG DVD-RW GH22NS40 Sata X18 LG DVD-RW GH22NS70 LG DVD-RW H42 | EMU 1212M | YY -W201 Microsoft Windows 7 Professional 32 Bit |Dell 2709 | Microsoft Laser Mouse 3000 | KAMA reader II 30 in one | Microsft ELIT keyboard |

Samsung Galaxy NOTE N7000
avidan33 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-06-11, 21:15   #3 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

אם היה פיקוח מצד המדינה - דברים היו משתנים, אני יודע איך אנשים עובדים במפעלים, נושמים אדים רעילים, שעות ארוכות ליד מכונות רועשות, חוסר באמצעי מיגון ובקרה. לא חסר - לכן צריך לעשות משהו בנידון, לא הגיוני שיהיו פערי שכר כלכך גדולים בין מתכנת שמרוויח באזור ה20 אלף שקל ברוטו, פנסיה שמנה וביטוח יוקרתי, לבין פועל שמרוויח 5 אלף ברוטו, זה פשוט לא ייתכן! אין שום הצדקה, לא מדובר פה בדוקטורים, אלא באנשים צעירים שסיימו לימודים, תואר ראשון או משהו וזהו, צריך לשנות דברים לפני שיהיה מאוחר מדיי(להמון משפחות זה כבר מאוחר מדיי)!
מי אמר שמתכנת יותר מועיל לעולם מפועל ייצור או מעיתונאי? עיתונאים כבר בקושי מרוויחים. איך זה שאנשים שותקים וממשיכים בשלהם? כיף לכם לגור עם ההורים עד גיל 35 ? (עבור רבים זה המצב)
ישן 24-06-11, 23:28   #4 (קישור ישיר)
IO Pro

אז אני אחדש לך.

היום הכל עולם ממותג.על זה התעשיה מתבססת ידידי המלומד.

ואתה לא יכול להלחם בזה.ככל שאתה יותר חכם (מבחינת השכלה תארים) אתה תקבל יותר כסף

ויחס יותר מכובד.וככל שתיהיה יותר בור טיפש ופרימטיבי תקבל יחס של משרת.

אני רואה אצלי איך עובד מן השורה (אני למשל) מקבל יחס של קליפת שום.ואילו האיש אחזקה שלנו

או האחראי מיחשוב או המהנדס הולכים במפעל כמו טווסים.אל תבין אותי לא נכון כל אחד מהם

מקצועי בתחומו אבל זה המצב וזה משקף את המצב בשוק העבודה.

עובדי יצור תמיד יהיו לא משכילים או כאלה שאין להם ברירה אחרת.וניגזר מכך שההנהלה יודעת את זה כלפי אותם עובדים ויודעת שהם עובדים מתוך פחד וזה מנוצל עד תום.

עבדות לכל דבר.
Intel I5 2500K | ASrock Z77 Pro 4 | DELL PERC 5 with Raid 5 array | Corsair XMS3 16GB |Intel HD3000 | Seasonic X-750 Modular | Crucial M4 SSD Samsung F3 X8 in RAID 5 | LG DVD-RW GH22NS40 Sata X18 LG DVD-RW GH22NS70 LG DVD-RW H42 | EMU 1212M | YY -W201 Microsoft Windows 7 Professional 32 Bit |Dell 2709 | Microsoft Laser Mouse 3000 | KAMA reader II 30 in one | Microsft ELIT keyboard |

ישן 24-06-11, 23:32   #5 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של arie2412

שלח הודעה דרך MSN אל arie2412

אני חושב שאתה נסחף קצת יותר מדי בצורך לשוויון, כי אם זה יהיה המצב אנחנו נהיה קומוניסטים.
בן אדם שלמד 4 שנים בשביל לעשות תואר וקרע את התחת בשביל זה אמור להרוויח יותר ממישהו שלא השקיע בלימודים והלך להיות פועל ישר אחרי צבא (או במקום).

אני מסכים שפערי השכר לרוב גדולים מדי ולא פרופורציונאליים (כמו מנכ"ל אורנג' למשל) אבל אלו החסרונות של כלכלה חופשית ותחרותית, אין משהו מושלם.

כדי שכולם יהיו שמחים צריך ממשלה שבאמת משרתת את האזרחים ללא שחיתות, אבל לצערי אנחנו חיים במציאות...

arie2412 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-06-11, 23:39   #6 (קישור ישיר)
IO Pro

אריה

לדעתי זה מוגזם כל הניפוח הזה של התואר.היתה לי תקופה של לימודים גבוהים בחיי ואף פעם לא הבנתי למה לומדים מתימטיקה כל כך גבוהה אם אתה הולך לעבוד על מכונות (מהנדס או הנדסאי או יותר גבוה)

הכל שטויות.אתה לומד 100 אחוז חומר לטחינת שכל ואולי 10 אחוז מזה משרת אותך בפרקטיקה.

אני יכול להוכיח לך שטכנאי מחשבים כמו כמה אנשי פורום פה יותר חכמים מבעלי תואר ראשון במדעי המחשב.

קישור פירסומי
ישן 25-06-11, 0:19   #7 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של arie2412

שלח הודעה דרך MSN אל arie2412

זה לא קשור לחוכמה, אני מסכים שבן אדם צריך לקבל משכורת לפי כישוריו, זה מה שהתכוונתי, לא ניסחתי את זה כמו שצריך.

מה שהתכוונתי הוא שלא יתכן שבן אדם שלומד כמה שנים למקצוע מסויים על חשבונו ירוויח כמו מישהו שלא למד בכלל.

לדעתי הפתרון הכי טוב לזה הוא שחיילים יקבלו משכורת נורמלית, 3000 שקל בחודש לפחות, ככה אחרי הצבא אנשים יהיו יותר שווים וגם אנשים שאין להם כסף מגיל צעיר יוכלו לממן לעצמם לימודים לתואר, הבעיה היא שאין מאיפה להביא לזה כסף.

arie2412 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 25-06-11, 0:32   #8 (קישור ישיר)
IO Pro

אה לזה יש פיתרון מהיר

קיצוצים ב...

ישיבות - פרזיטים שלא מועילים בגרוש וחלקן אפילו פיקטיביות

חברי הכנסת (כולל הערבים במיוחד) - מקבלים משכורות עתק על חימום כיסא ופטפטת (ראית פעם

ערוץ 23?) ולא עושים שום דבר מועיל.מה הם שונים מאדם אחר במדינה הזו לעזאזל?

האם ידעת שלכל חבר כנסת יש תקציב חופשי לכל הגחמות והתאווות האישיות שלו ללא כל ביקורת??

לך לאתר הכנסת וחפש את סעיף "מימון קשר עם הבוחר או הוצאות חבר כנסת".

קצץ את שני אלה ותוכל לפתור את בעית הרעב העוני המצוקה והמיסים הדלק והקוטג

שיש לך במדינה היום.

ישן 25-06-11, 2:35   #9 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Dontmatter

שלח הודעה דרך MSN אל Dontmatter

הלו הלו.
אני לא חושב שפועל ייצור צריך להרוויח את אותה המשכורת כמו מהנדס או אחד שלמד מדעי המחשב (כמובן במחשבה שפועל הייצור לא למד משהו בלימודים גבוהים) אבל אני מסכים שיש לנו בעיה של אי שיוויון, למרות שהשיטה האירופאית להתמודד איתה היא לא משהו (אחוזי האבטלה הם גדולים) אני כן מסכים שיש צורך לעשות משהו עם זה.
ולגבי ה"פרזיטים": השכר שלהם הוא שכר מאוד סביר ביחס למה שהם עושים (33,000 ש"ח, רבים מהם היו יכולים לעשות הרבה יותר בשוק האזרחי, כולל ביבי) ואל תתחילו עם כל הקטע שבארצות אחרות נותנים פחות, בארצות אחרות מותר לחבר פרלמנט להיות מנכ"ל או יו"ר דירקטוריון, פה אסור להם.
למרות שאני מסכים שלפעמים הטיפשות שם עוברת כל גבול.
והעלאות המיסים הן נוראיות, במיוחד כשזה בא ממשלה קפיטליסטית (למרות שזה בעייתי למתג את ש"ס ככקפיטליסטית) שאמורה לדגול בצמצום מיסים.
רבות מהבעיות נוצרו בגלל שלטון המערך (ורק בגללו, הממשלות שבאו אח"כ רק ניסו לתקן את המצב)
פורסם במקור על ידי BELPHEGOR צפה בהודעה
אני, צוות ההנהלה ו-ג.יפית מודים לכם.
Dontmatter לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-06-11, 1:51   #10 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

בקרוב הפגנה המונית!!!
Log In | Facebook
קדימה כולם להצטרף
ואם כבר אתם מדברים על משכורות, אז אני מתנה לעולם וכל הכוסיות שלי וצריכים לשלם לי על כל רגע.
ישן 27-06-11, 3:02   #11 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

ציטוט:
פורסם במקור על ידי avidan33 צפה בהודעה
אה לזה יש פיתרון מהיר
קיצוצים ב...
ישיבות - פרזיטים שלא מועילים בגרוש וחלקן אפילו פיקטיביות
חברי הכנסת (כולל הערבים במיוחד) - מקבלים משכורות עתק על חימום כיסא ופטפטת (ראית פעם
ערוץ 23?) ולא עושים שום דבר מועיל.מה הם שונים מאדם אחר במדינה הזו לעזאזל?
האם ידעת שלכל חבר כנסת יש תקציב חופשי לכל הגחמות והתאווות האישיות שלו ללא כל ביקורת??
לך לאתר הכנסת וחפש את סעיף "מימון קשר עם הבוחר או הוצאות חבר כנסת".
קצץ את שני אלה ותוכל לפתור את בעית הרעב העוני המצוקה והמיסים הדלק והקוטג
שיש לך במדינה היום.
אתה סובל מהזיות קשות, בבקשה שתה כוס מים, שטוף את הפנים, ותסתכל קצת על המציאות-

ישיבות- כן, בהחלט פרזיטים שלא מועילים בגרוש ברובם (יש גם ישיבות לאומיות שחבריהן יוצאים לעבודה , כן ירבו)
התקציב לישיבות עומד על כ 640 מליון שקל לשנה.
חברי הכנסת מקבלים 33,000 ש"ח לחודש. כפול 120 כפול 12= קצת פחות מ 50 מליון שקל לשנה.
לכל חבר כנסת אין תקציב חופשי לכל הגחמות והתאוות האישיות שלו ללא ביקורת. תקציב מימון קשר עם הבוחר הוא רק להוצאות מסוימות (מחשבים, ציוד תקשורת, פרסום, הודעות לעיתונות, מסיבות עיתונאים, תמיכה בקמפיינים, וכו'), הוצאות חבר כנסת מפוקחות. אתה לא זוכר איך כיסחו את ברק עם פרשת בתי המלון בחו"ל?
שלא נזכיר שהתקציבים האלו מוגבלים מאוד, מי שתקציביהם פחות מוגבלים הם השרים, ועדיין, לא מדובר בזרימת מזומנים חופשית.
אם תיקח את התקציב של כל חברי הכנסת והשרים, תגיע אולי, בהגזמה לעוד 100 מליון שקל לשנה.

כלומר, סה"כ, אנחנו בפחות מ 800 מליון שקל. בהתחשב בזה שחברי כנסת כן צריכים לקבל שכר, ושכר של 30 אלף שקל בחודש הוא לא הגזמה (שכן אסור להם לעסוק בשום דבר אחר בתקופת כהונתם בכנסת), אתה לא ממש יכול לקצץ מזה. אולי כמה אלפים בודדים. וגם התקציב לקשר עם הבוחר הוא חיוני. ניסית פעם לשלוח מייל לחבר כנסת? הם אשכרה עונים, ויש כאלו (כמו ח"כ כרמל שאמה הכהן) שמתייחס אישית כמעט לכל מייל שהוא מקבל, ואפילו, OMFG, פועל בעניין.

אז בוא נגיד שחתכת את כללללללללל הבזבזת בכנסת, וכל ח"כ ולשכה עומדים על המינימום האפשרי.
חסכת..... בהגזמה פראית בצורה היסטרית, 200 מליון ש"ח.
יודע מה? בוא נגיד שלא מתקצבים אותם בכלל, ואתה חוסך את כל ה 800 מליון ש"ח.

מספיק בשביל לפתור את משבר המים? לא.
מספיק בשביל לפתור את בעיית הרעב? לא.
מספיק בשביל לפתור את בעיית העוני? לא.
מספיק בשביל לפתור -משהו- בכלל? לא.

800 מליון ש"ח בתקציב המדינה (שעומד על מעל 125 מיליארד שקל לשנה) זו טיפה בים. אפשר מקסימום, בשימוש טוב, להקים איתם בי"ח.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

Pika007 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-06-11, 4:15   #12 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של David32

או לתת את הכסף למי שזה באמת מגיע לו, כמו הרופאים למשל. להשקיע קצת בדברים חשובים כמו חינוך...
למה לא לקצץ קצת מפה וקצת משם, לקחת את מה שקיבלנו ולהשקיע בתחבורה ציבורית ובחינוך.
לסדר את המערכת הצבאית טיפה אחרת ככה שיהיו פחות תפקידים חסרי כול תועלת ותנסה למצא את היכולות של האנשים שמגיעים אליך, לגרום לכך שאני לא נתקל באנשים שאשכרה היו מגיעים לשעה לבסיס או באנשים שעושים תפקיד חשוב מאוד אבל לא רוצים לעשות אותו בכלל (אני בטוח שיש מישהו שכן רוצה לעשות אותו - תנו את זה לו)
עם כול המיסים של הרכב והדלק, לפחות תתקנו את הכבישים קצת. ואני לא מדבר על רמת ישי שהכבישים זוועה, אני מדבר על הצק פוסט (הצומת של לב המפרץ) שבפניה שמאלה לכיוון יקנעם הכביש הופך לשטח בעל עבירות קשה.

חוץ מזה שכולנו עם של חולרות רק מדברים ולא עושים כלום. אם תרצה ותצא לרחוב להפגין אתה תיהיה לבד, מקסימום יצפרו לך כאות הזדהות או כי זה מפריע להם שאתה מנסה לשנות פה משהו.
Palit HD4870 Dual Sonic Edition 1GB- Accelero S1 Rev.2
Western Digital WD5000AAKS 500GB
Coolermaster Real Power Pro 550W
Coolermaster HAF 932
David32 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-06-11, 15:02   #13 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של PsyMaster

קודם כל שיעשו רפורמה במערכת החינוך שעובדת כמו פס יצור לאוניברסיטה ואחרי זה נדבר על השאר.............................................. ..
ישן 27-06-11, 19:16   #14 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של David32

אם זה היה פס יצור לאוניברסיטה המצב עוד היה טוב, כרגע זה לא זה ולא זה.
Palit HD4870 Dual Sonic Edition 1GB- Accelero S1 Rev.2
Western Digital WD5000AAKS 500GB
Coolermaster Real Power Pro 550W
Coolermaster HAF 932
David32 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-06-11, 20:08   #15 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של yaron74

שלח הודעה דרך SKype אל yaron74

Pika007 אתה רציני 33,000 בחודש?! אני חי מזה במשך חצי שנה בכיף
ו50 מיליון זה 10000 רופאים שמקבלים עוד 400 שקלים בחודש

בקשר לשאר צריך לראות את לוח התקציבים השנתי כדי להבין לאן הכל הולך