IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

קדושות מעונות - המלצה

טוב לאחר הצפייה בסרט וקריאת הביקורות. אני יכול להגיד בלב שלם שהביקורות שלך מנופחת ומופרזת מכול פרופורציה אפשר לחשוב שזה ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 13-07-11, 14:47   #16 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של Sniffer

טוב לאחר הצפייה בסרט וקריאת הביקורות. אני יכול להגיד בלב שלם שהביקורות שלך מנופחת ומופרזת מכול פרופורציה אפשר לחשוב שזה סרט השנה. יש מכביר של סרטים יותר טובים מהקשקוש הזה.

הביקורת שלי: זה היה סרט סתמי וחלש עם עלילה בגרוש. סדיסטי ומטופש. והוא לא סיפק לי שום דבר מעבר למנה גדושה של שיעמום וטעיה: מה הקטע בכלל? וואט דה פאק איז דיס מארטר בולשיט?! בקיצור פשטו לה את העור אז כנראה זה היה מאוד מלהיב בשבילו. הסרט אפילו נכשל בלהעביר אמפתיה לדמויות שמתעללים בהם מכיוון שהוא היה כול כך מגוכך ועם דמויות שטחיות כמו פנקיק שקשה היה לקחת אותו ברצינות. בסקייל הזעזוע נכשל מיזרבלי למורות שהוא השתדל קשה באופן שגובל בפתטי.

לא יודע מה מצאת בו, אבל איך אומרים על טעם וריח אין להתווכח. לפחות נהנתי מהצרפתית .

WELCOME TO THE SHIT LIST

נערך לאחרונה על ידי Sniffer, 13-07-11 בשעה 20:35.
Sniffer לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-07-11, 18:05   #17 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

כנראה שאתה לא אוהב \ מתחבר לסרטי אימה פסיכולוגים..
סרט מעלף, לרעה ולטובה לדעתי לפחות.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-07-11, 20:10   #18 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של Sniffer

זה היה אימה?! פסיכולוגי?!?!? באמת? לא שמתי לב. ואני לא מתחבר או מגביל את עצמי לזא'נר אני מתחבר לסרטים שנראים לי מענינים ושאני מפיג מהם הנאה או שמוסיפים ערך מוסף כלשהו, לצערי זה לא ענה על אף אחד מהקריקטריונים הנ"ל.

מעניין איך אנשים שונים יכולים לקבל רשמים שונים כול כך מאותו סרט. מה שמצחיק זה שאם נתייחס לדעות האחרות פה בטראד אני פה בדעת מיעוט מוחצת של 5-1 אני חושב. מישהו אפילו הרהיב עוז ותיאר אותו כ"סרט עמוק" - קשה לי שלא להתפקע כשאני קורא את זה . מה שמביא אותי למסקנה, שאו שיש פה טעם רע מושרש בפורום או שאולי זה אני ואני סתם טמבל שצריך שיבדקו לו את הראש

אם הוא היה נותן לסרט ציון 5-6 הייתי מקבל את זה יותר בהבנה אבל התשבוחות שהוא הרעיף על הסרט גובלות בסוראילסטיות. תאמת עוד איכשהו היה לי סבלנות אליו עד לרגע באמצע הסרט שהחליפות הגיעו ולגמרי קילקלו את התסריט, משם איטס אול דאון היל.

דוגמא מעולה לאיך הסרט הזה היה אמור להיות כדי לצאת מוצלח אפשר לראות ב-The Girl Next Door (2007) - IMDb בשינהם יש תכנים דומים של התעללות, ניצול, אימה אבל ההבדל שמים וארץ. תראו אותו בעצמכם ותגידו לי אם אתם לא חושבים שהוא מתעלה עליו מכול בחינה ושיש בו עלילה ותוכן בניגוד מוחלט לסרט שבו אנו דנים, או שמא תחשבו ההפך ממני. הסרט הזה לא שונה מכול אחד מסרטי האימה סוג ז' שמוצאים בכל חור. הוא מאוד הזכיר בהרבה מובנים את ה http://www.imdb.com/title/tt1467304/ שאם ראיתם אותו אתם יודעים (בתקווה) מה הוא שווה .

ציטוט:
פורסם במקור על ידי lllliiioor צפה בהודעה
זה הסרט הטוב ביותר שראיתי בחיי, וראיתי לא מעט.
עצתי תראה יותר ותתחיל בחומות של תקווה.

בכל מקרה איש בשלו יחיה אם אתם נהנים מזה כול כך תבושמו.

נערך לאחרונה על ידי Sniffer, 13-07-11 בשעה 21:13.
ישן 13-07-11, 21:21   #19 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

לקחת קצת קשה מידי את הביקורת שלו על הסרט, מיעוט או לא מיעוט זה גם קצת מגעיל אם יורשה
לי לומר כל הגישה הזו שלך של "וואלקם טו מיי שיט ליסט". הוא המליץ על סרט והוא לא שונה ממך
או מכל אחד אחר אז אם היית מראה קצת בגרות היית אומר שלא לטעמך הסרט בכלל וזהו ולא
מנפח את זה כאילו השעה וחצי סרט שבזבזת מהחיים על "קדושות מעונות" לעולם לא תחזור ויכלת
להמציא את המעגל המושלם בזמן הזה.

לא מחפש לריב או משהו, פשוט תראה קצת בגרות בן אדם.
סתכל על התגובות שלך, זה כולה המלצה לסרט.
ישן 13-07-11, 21:29   #20 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של Sniffer

קשה אני לא לוקח את זה. אני מקבל המלצות לסרטים מחורבנים כול הזמן ומכאן הגיע השיט ליסט ואם היא לא היתה הייתי קבור בערמה של... נחש מה? שיט!

ואל תדאג אני מבזבז כול יום הרבה יותר משעה וחצי על להביט בלמפה אז אני רגיל לזה. התגובות שלי... אתה צריך לקרוא אותם באופן הרבה יותר ציני מאשר מתמרמר או כועס.

המטרה היתה לפצוץ את הבועה ואפקט העדר שיש פה ולהגיד את האמת כפי שאני רואה אותה, למה אנשים אוהבים לשמוע רק חיוביות כל הזמן? אתה זה שלוקח את זה קשה ונשמע מתגונן יש לך סף רגישות מאוד גבוה.

נערך לאחרונה על ידי Sniffer, 13-07-11 בשעה 21:37.
ישן 13-07-11, 21:30   #21 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

אוקיי
בכיף.
קישור פירסומי
ישן 13-07-11, 21:47   #22 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של lllliiioor

כמו שאמרת - על טעם וריח אין להתווכח
אתה כנראה רואה את הסרט בצורה קצת שונה (לא פחות טובה אם לא הבנת נכון)
בכל מקרה אני שמח שיש עוד ביקורות ושתמיד יש צדדים נוסים
ואני לעולם לא נפגע מתגובות כאלה ובמידה ויש ממה להפגע אני פשוט לא מתייחס ולא עונה...
אגב, THE GIRL NEXT DOOR גם כן הורדתי וגם כן התעצלתי לראות
כשיהיה זמן אעשה את זה.

lllliiioor לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-07-11, 22:43   #23 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של Sniffer

שעשע אותי וצפה בו - אני מסוקרן לדעת מה אתה חושב ואיך שני הסרטים מושווים בעינייך.

נדמה לי שהביקורת שלך היתה מתאימה הרבה יותר טוב לסרט הזה ואני מאמין שתמצא אותו "טראומתי" למדי. זה הרבה יותר בקטגוריה של סרטים קשים לצפיה ורוע האדם.

נערך לאחרונה על ידי Sniffer, 13-07-11 בשעה 22:56.
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא