IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > מחשבים ומה שמסביב
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מחשבים ומה שמסביב כאן תוכלו לפרסם נושאים הקשורים בצורה כלשהי למחשבים , אך לא מצאתם היכן לפרסם אותם בפורומים השונים

דבר חופשי : מחשבים ומה שמסביב

חוויית קניית מחשב מIQPC.

הקדמה: אז איפשהו שם לפני ארבעה שבועות החלטתי שהגיע הזמן להתפנק במחשב חדש, לאחר שבחרתי את החלקים שאני רוצה על ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 13-07-11, 0:35   #1 (קישור ישיר)
IO Member

חץ חוויית קניית מחשב מIQPC.

הקדמה:

אז איפשהו שם לפני ארבעה שבועות החלטתי שהגיע הזמן להתפנק במחשב חדש, לאחר שבחרתי את החלקים שאני רוצה על פי בחירה אישית ולא קצת עזרה מחברי הפורום - עברתי לשלב הבא בקנייה.

למצוא חנות שיש בה את המוצרים או שניתן להזמין את החלקים מהספק (ואחרי זה לוודא שהם קיימים במלאי - מתברר שזה משהו שלא בכל החנויות שלא נדבר על הספקים של אותם חלקים)

אז כיוון שאני גר באיזור חיפה, הלכתי לפיתרונות שבסביבה. תמיד עדיף לרכוש במקום קרוב לבית - במקרה שיש בעיות ניתן לגשת לחנות ישירות בלי לשבור את הראש.

בחנות אחת - דרשו דמי הזמנה - בטענה שאלו חלקים מאוד אקזוטיים (אם כרטיס GTX 570 וASROCK z68 pro 3 נחשבים לאקזוטייo) שהם לא רוצים "להתקע איתם"
ברצוני לציין שהיחס האישי היה קרוב ל"עושים לך טובה שאתה נותן ממיטב כסף לכיס שלנו".
אמרתי להם תודה רבה ולהתראות. פה לא קניתי את המחשב.

בחנות שניה - אמנם לא דרשו דמי הזמנה - אפילו הבטיחו לספק את החלקים תוך 14 יום והתייחסו בכבוד - אבל אם לא מישהו שהתברר כחבר שעדכן אותי שהם על סף סגירה (כן כן ניחשתם,החנות היא פנדה מחשבים) הייתי שם את מיטב כספי ולא מקבל כלום בתמורה\ נשאר עם חלקים ללא אחריות.
כמו שאתם מתארים לעצמכם - גם פה לא קניתי את המחשב.

ואז התקשרתי, בהמלצת חברי הפורום, לברר קצת על המחירים בIQPC.

להל"ן חוויית הקניה שלי מIQPC - מהם כן קניתי מחשב:

כשהתקשרתי לברר על מחירים וחלקים, יצא לי לדבר עם בן מנהל החנות יאיר - בן אדם הנותן יחס אישי וחברי ללקוחותיו. זוכרים את אותו "מישהו שהתברר כחבר"? זהו יאיר שהמליץ לי להזהר ובכך חסך לי המון כאב ראש.
  • לצערי החנות נמצאת באשדוד - שזה רחוק מאוד ממני, למרות שאני פרנואיד שזה מגיע לחנויות מחשבים וקניות בחנויות המרוחקות בביתי, הייתה לי הרגשה טובה בנוגע לחנות לאחר שיחה עם יאיר - שהבטיח שאם יש חלק שלא עובד - הוא שולח אחד חדש ישר.
  • הוא העביר אותי באדיבות לבחור אדיב בשם אלכס שהמליץ לי על חלקים שמומלץ לקחת. אחרי שמילאתי את ההזמנה, אלכס התקשר אליי חזרה והודיע כי כל החלקים במלאי (כל ה9) מלבד הלוח אם. הבטיחו לי שהמחשב אצלי יומיים אחריי שאני מזמין. אלכס המליץ לי לקחת את הדגם הדומה שהיה אצלהם במלאי עם הנחה של 30 שח (ההפרש המקורי היה 130 אלכס הציע לי ב100), במקום - העדפתי לחכות יומיים נוספים ללוח אם המקורי שרציתי, שכן הוא זול ב130 שקל יותר ( כל מי שמתעניין PRO3-m) וזה לא היה לי קריטי לחכות יומיים נוספים שהחלק הרצוי יגיע מהספק.
  • אחרי שהיומיים עברו - התקשרתי ויצא לי לדבר עם יאיר לברר את מצב ההזמנה - מתברר שהספק סיפק PRO3 רגיל במקום גרסת המיקרו. בחנויות אחרות היו אומרים "קורה - זה לא אשמתנו" אבל במקום זה יאיר הפגין יחס אישי ומקצועי לחלוטין והציע לי לקחת את הלוח אם החלופי בהפרש\בתוספת של 50 שקלים בלבד (שזה כבר מחיר הפסד עבורו) כדי לא לגרום לי לחכות יותר. כמובן שהסכמתי להצעתו. (וחסכתי לעצמי 80 שח - והרווחתי לוח מתקדם יותר)
  • באותה השיחה יאיר הביא לי את מספר הטלפון האישי שלו והבטיח לעדכן אותי בנוגע למתי הם אורזים הכל ומעבירים את החבילה אל חברת המשלוחים.
  • ביום למחרת, יאיר התקשר אליי והודיע לי כי החבילה אכן הועברה ולאחר יום נוסף קיבלתי את החבילה.
  • בגלל היותי פרנואיד לחלוטין כשזה מגיע לחנויות מחשבים, תיעדתי את כל פתיחת האריזה בוידאו וראיתי שחלק מהחלקים היו באריזתם המקורית אך פתוחים, כשהתקשרתי וידעתי את יאיר - הוא אמר שחלקם מגיעים ככה לצורך בדיקה\עידכון ביוס\רשימת תאריך אחריות על המדבקה הנמצאת על החלק. ושוב הבטיח לי שאם יש בעיה באחד מהם - הוא שולח לי באותו הרגע אחד חדש.
  • לאחר שהרכבתי את החלקים (שנמצאו כתקינים למיטב בדיקותיי) המחשב פועל מצויין ללא בעיות.
  • מאז עבר שבוע, ושוב יאיר התקשר לוודא שאכן הכל עובד ושאין בעיות.
לסיכום:
  1. קניתי בIQPC חלקי מחשב בשווי 4880 ש"ח
  2. קיבלתי יחס אישי ויחס מקצועי ברמה מאוד גבוהה.
  3. רוב החלקים נמצאים אצלהם בחנות, דבר שנוח על מנת לבצע משלוח מהיר של החלקים.
  4. אם אתם קונים שם, תוודאו שאתם מדברים עם יאיר - הוא יודע לתת יחס אישי מאוד טוב וגם מחזיר שיחות במקרה ולא ענה לכם- גם אחרי ששילמתם. (לא מובן מעליו בארצנו לצערי)
  5. אשמח ואחזור לקנות שוב בא.מחשבים IQPC.
*במידה והיו התפתחויות חדשות אעדכן.

*המפרט לכל המתעניינים (:
i5 2500k, asrock z68 pro3, gainward gtx 570, 8gb ddr3, samsung f3 1tb, hec couger a 660w, arctric cooling freezer 13, lg dvdrw, antec two hundred.

בברכה,

stars.
stars לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-07-11, 0:57   #2 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של tsrm

כל הכבוד ל IQPC.
חנות מקצועית ואמינה. אני מאוד אוהב את האנשים שם.

גם לי הייתה היסטוריה נחמדה עם יאיר, בחור אדיב שכיף לדבר איתו.

מה גם, שהוא זוכר אותי מידי פעם שאני מתקשר לברר על פריט או שניים, "ציון מכפר יונה" לא נשכח אצלו כבר שנתיים..

בקיצור ולעניין, 10 מתוך 10 לחנות!

"..ואהבת לרעך כמוך, זה כלל גדול בתורה" - רבי עקיבא

http://www.youtube.com/watch?feature...v=83LQsJiz6Ac#!

http://www.aravrefael.net/
אתר לזיכוי הרבים.

tsrm לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-07-11, 1:03   #3 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של VanHalen

תמיד טוב לשמוע, אבל אני חושב שאתה לא מחדש לנו שום דבר, זה כבר ידוע.
Intel I5 3470| AC Freezer 7 | Asus P8Z77-V LX2 | Corsair XMS3 2x4GB 1600MHZ | Sapphire HD 7850 | Corsair Force 3 120GB| Topower Top 550W | TT Strike MX | LG L207WT | Microsoft Sidewinder X6 | Razer Naga
Sony Xperia Z1 Compact
Xiaomi MI-2 16GB - MIUI V5
מדריכים: תצוגת משאבי מערכת בזמן אמת תוך כדי משחק
VanHalen לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-07-11, 1:42   #4 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של shachar189

נחמד לשמוע. אולי בעתיד אני אבצע שם רכישה.
AMD Phenom II X4 955 BE 3.2 | Corsair A70 Dual-Fan CPU Cooler | Gigabyte MA-770-UD3 Rev2 | OCZ 4GB DDR2 1066Mhz Reaper | Samsung Spinpoint F3 1TB | Samsung Eco Green F3 1TB | Asus CUCore HD5770 | LanCool PC-K60 | SeaSonic S12II-620 | Windows 7 X64 Ultimate

shachar189 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 17-07-11, 21:12   #5 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של duduedri96

ללא ספק חנות מדהימה. קניתי משם מערכת מחשב שלמה בחלקים והרכבתי בבית. פשוט מעולה! כמעט הכל נמצא אצלהם במלאי, יש להם גם מבצעים מדהימים... ממליץ לכולם!
duduedri96 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 17-07-11, 22:16   #6 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

אין מילים רעות על IQPC מכיר את הבעלים ואת בנו יאיר ואת שאר הנפשות הפועלות אישית, עברתי מספר חוויות קניה מצוינות שם שיגרמו לי להמשיך להמליץ לאחרים ולקנות שם בעצמי.

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא