IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > משחקים וקונסולות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

משחקים וקונסולות משחקים , משחקים ברשת , המלצות למשחקים , פתרון תקלות , עזרה במשחקים , שרתי משחקים , ביקורות ומדריכים. קונסולות כדוגמת פלייסטיישן , XBOX ועוד...

דבר חופשי : משחקים וקונסולות

Crysis 3 בדרכו אלינו?

ציטוט: פורסם במקור על ידי Pika007 וגם בקטע של פיזיקה, BF BC2 לא מראה מה שקרייסיס 2 מראה לנו. קח ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 15-07-11, 19:09   #31 (קישור ישיר)
IO Games

סמל האישי של TOMER.G

שלח הודעה דרך MSN אל TOMER.G

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Pika007 צפה בהודעה
וגם בקטע של פיזיקה, BF BC2 לא מראה מה שקרייסיס 2 מראה לנו.
קח לדוגמה את הסצנה של הגשר על ה FDR, או ההתמוטטות של הבניין שאתה מטמין בו חומרי נפץ, או פאקינג סנטרל פארק שמתרומם באוויר.
קרייסיס 2 מראה לנו את העיר המתפרקת הכי יפה שראינו אי פעם, וטורח לעשות את זה עם ים של particles ואבק, דברים שהרבה מאוד משחקים אחרים מנסים להימנע מהם משום מה.
בבקשה תתקן אותי אם אני טועה, אבל הקטעים האלה מתוסרטים מראש מ-א' ועד ת', מה שהופך את הטיעון הזה ללא ממש משכנע.
בכל פעם שתעשה את השלב הזה אותם חלקים יפלו באותה צורה ולאותו מקום. גם בכותרי COD מיושנים יש קטעים כאלה ומרשימים לא פחות.
ב BFBC2, כשאני משחק במולטי ומחליט להוריד בניין 3 קומות עם טנק - אני אוריד אותו.

ואני יכול להתחיל עם הגג רעפים, או עם הקומה הראשונה, ואם היה שם סנייפר קמפר, הבניין ימחוץ אותו תוך כדי.
במולטי של קרייסיס 2 אפשר לעשות דברים דומים ?

אתה ואני יודעים שמבחינת מנוע הרס-פיזיקה, קרייסיס 2 לקח כמה צעדים טובים אחורה בשביל שיהיה מתאים לקונסולות.
בצדק או שלא בצדק, את שחקני ה PC הזניחו.

TOMER.G לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 15-07-11, 21:03   #32 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Mr.Fridge

שלח הודעה דרך MSN אל Mr.Fridge

טוב אני שוב אתערב -
אני לא מדבר על המנוע של קרייסיס 2, כי לזה יש יכולות מטורפות, וראינו המחשות בלןי סוף.
אני מדבר על המשחק קרייסיס 2:
א. כל מה שציינתם לגבי הרס של בניינים וגשרים - זה הכל סקריפט ידוע מראש, אפילו בבאטלפילד3 שיבוא עלינ ו לטובה ראינו סקריפט כזה (בקטע של העיר עם הרעידת אדמה והבניין שנופל על המסוק?) והעורך אפילו מסביר שאלו דברים מרונדרים מראש וקבועים מראש כדי לחסוך בעיבוד מיותר של מידע לא נחוץ.
הרי לא משנה לך אם הרעף עף לפה או לשם, העיקר שהבניין נפל, ובקרייסיס 2 יש מליון כאלו.

אגב, היום, ממש לפני כמה דקות שיחקתי במשחק שלקח פיזיקה לרמה אחרת לגמרי: Red Faction Armageddon.
הכל ניתן להריסה ובניה מחדש שמה, אבל הכל!
אתה יורה יריה מתפוצצת חזקה לאיזה קיר ואתה מפרק הכל, כולל את המקום שאתה הולךך עליו, כולל לעשות חור עצום בקיר ועוד ועוד...

אני לא מדבר על המנוע של קרייסיס 2, כי הוא מסוגל לדברים מדהימים, יש בו גם תמיכה מלאה ב-DX11, כולל פיסיקה ברמה מאוד מאוד גבוהה, אור וצל, וכו', בהחלט שיפור ניכר על המנוע של המשחקים הראשונים.
אבל המשחק עצמו, קרייסיס2 הוא פשוט תרוץ עלוב למשחק (כמובן, בהשוואה למה שהוא אמור היה להיות).

ועכשיו מעצבן יותר שהחברה גם מתחילה איתנו בישראליות בשקל מסריח "מעולם לא הבטחנו DX11" וכו' וכו', זה פשוט יחס משפיל, ואני ישראלי חרא, שונא את החברה שהיא מרימה לי לשטויות כאלו.
אולי אמריקאי בוק יאמין ויגיד "אה, בעצם הם צודקים נכון.. אני טיפש כי הם לא הבטיחו באמת, הם לא אמרו" אבל אני לא קונה את זה, הם הראו סירטונים של המנוע ופרסמו אותם כסרטונים שלקוחים מתוך המשחק, ובסוף נשארנו עם משחק יפה, אבל לא להגזים ובטח שלא הפיל אותי מהכסא או משהוא שלא ראיתי בעבר...

מי שישים לב טוב, יבחין שבמשחק קרייסיס1 יש פיסיקה מאוד מתקדמת וטכנולוגיה מסויימת כשחלקים עפים שנותננת להם תחושה של ריאליזם.
מצד שני, במשחק קריייסיס2 אתה מוצא את עצמך מול פיסיקה של DOOM2, כשכמו שאמרו לפני, אתה יכול לחורר את האמ-אמא של האוהל בכל כלי נשק שבא לך, ולא רק שלא יהיה בו חור - הוא אפילו לא מתנפנף מהרוח! גראפיקה?? תעשו לי טובה, מה שלא תנסו לעשות עם DX9, הוא לעולם ישאר DX9, וכולם יודעים שDX10 ו-11 עושים המווווון הבדל למשחקיות עצמה, שלא לדבר בכלל שהמשחקים הראשונים של קרייסיס בכלל היו תומכים ב-DX10! אז למה עכשיו פתאום להוריד גראפיקה ולהכריח את כולם לעבוד על פיה???

ההגיון אומר:
תכננו משחק על מנוע גראפי משוכלל שידע לנצל את כל היכולות של המנוע (או לפחות את רובן).
עכשיו, שחררוו אותו ככה למחשב עם יכולות גבוהות ומדהימות שיראה מה המשחק באמת יודע לעשות, ובנוסף, תעשו גם גרסא מיוחדת לקונסולות שמותאמת בשבילן עם גראפיקה ירודה וביצועים נמוכים יותר.

אבל לא - אנחנו חברה שתכריח את כולם לשחק את המשחק על 5770 על מקסימום כולל פילטרים בלי יכולת לגראפיקה משופרת.

ותסלחו לי כן? אבל אמנם בRED FACTION ARMAGEDDON הם לכחו את הפיסיקה צעד אחד יותר מדי רחוק, אבל בחיי שזה כל כך כיף לשחק משחק שאתה יודע שאם תפוצץ משהו - יהיו לזה השלכות חמורות על העולם שאתה נמצא בו...חחח

אופק, אל תלחם בכולם, אתה כבר סתם נכנס למלחמה כדי להוכיח את הנקודה שלך אבל, לצערך, העובדות מדברות בעד עצמן, וכולנו מנסים להיות פוליטקלי קורקט ולהגיד שהמשחק בינוני ולא גרוע.
תחלס? הוא לא גרוע, הוא בהחלט ברמה טובה, אבל הוא ממש ממש ממש לא נמצא בראש הטבלה, אפילו לא בחלק העליון שלה, סתם נמצא בטבלה ליד משחקים אחרים כמו CALL OF JUAREZ ו- TRANSFORMERS....

זה בעצם כמו שיראו לך המחשה של המשחק ANGRY BIRDS ואז יגידו לך שבמשחק "המדהים" שהם הוציאו יש רק שתי ציפורים כדי שזה יתאים גם לטלפונים ניידים - לא תתעצבןם? חושילינג תתעצבן, ועוד בייחוד אם יבטלו לך את הציפור הצהובה...
ישן 15-07-11, 21:16   #33 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

אם תשאל אותי S.T.A.L.K.E.R הראשון או HL2 אם כבר במשחקים מגוף ראשון עניינו עולים במשחקיות
שלהם על כל משחק שיצא לי לשחק בשנים האחרונות בלי קשר לפיזיקה, לגרפיקה או באיזה DX
אני משחק.

ועדיין אני מעדיף משחק סופר איכותי כמו הדוגמאות הנ"ל אם גרפיקה טובה עד טובה מאוד על כל
משחק עם פיזיקה מטורפת ומנוע שישבור לכרטיס מסך שלי את הצורה...

ככה שדבר בשם עצמך Fridge לגבי זה שכולם יודעים שאיזה גירסאת DX משפרת את המשחקיות..
או את המשחק.. או מה שאמרת שם חבריקו

אני חושב שאתה פשוט ג'אנקי של גרפיקה ופיזיקה אחי וזה בקטע טוב אני מתכוון, הכול בקארמה טובה בן אדם
לא באתי לקטול
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 16-07-11, 0:45   #34 (קישור ישיר)
IO Games

סמל האישי של TOMER.G

שלח הודעה דרך MSN אל TOMER.G

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CocainHore צפה בהודעה
אם תשאל אותי S.T.A.L.K.E.R הראשון או HL2 אם כבר במשחקים מגוף ראשון עניינו עולים במשחקיות
שלהם על כל משחק שיצא לי לשחק בשנים האחרונות בלי קשר לפיזיקה, לגרפיקה או באיזה DX
אני משחק.
+1, משחקים מעולים.
יש לי את 2 הסדרות האלה בעותקים מקוריים.

מבחינתי הם שמים הרבה משחקי FPS אחרים בכיס הקטן.

TOMER.G לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 16-07-11, 5:01   #35 (קישור ישיר)
IOPanel

סמל האישי של rouvio

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shachar189 צפה בהודעה
ועוד דבר,תמצא לי בבקשה לינק שטוען שקרייסיס 2 יושק עם DX11.
לא מצאתי (עדיין) כתבה כזו.
זה קשה למצוא ידיעות ראשונות על ההכרזה של המשחק.
מצאתי מספר, אבל שום דבר לא "רשמי" מקרייטק.

עדיין,
אני משוכנע ב100 אחוז שהם הצהירו שהמשחק יהיה DX11 בהשקה.
אמשיך לחפור ברשת ו(מתישהוא) אגיע לידיעה המקורית.
לקחתי על זה פרוייקט.. אביא גם אביא לך את הידיעה.

Intel
I7 3770K | Asus Maximus V Gene |
4x4GB Samsung 30nm kit 1600@2400 | EVGA GTX 780 | 2x64GB OCZ SSD RAID 0, 3TB Storage | Antec Signature 850Q | 3x Benq 24" LED
Corsair H100 Liquid Cooling | Coolermaster HAF 932 | Kingpin Dragon F1 LN2/DICE pot

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amadey צפה בהודעה
ב gta אין לי בעיה לשחק גם במנוע של gta vc רק עם עלילה ועיר אחרת.

rouvio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 16-07-11, 11:02   #36 (קישור ישיר)
RTR
IO Legend

סמל האישי של RTR

מבחינת particles, אבק ופיצוצים קריסיס 2 אחרי העדכון DX11 נראה מדהים !

מבחינת אפשרויות הרס (IN GAME) הוא עלוב אפילו ביחס לFARCRY המקורי, פשוט נוראי..
וזה לא כי המנוע לא יכול, פשוט כי הם לא רצו.. קריסיס 2 הרבה יותר סגור (יש לך רק כיוון אחד ללכת בו) משני הראשונים ומנוע הרס במשחקים כאלה תמיד מוגבל כדי לא לפגוע בסדר המשחק.

מבחינת הדבר האחד שהכי אכזב אותי בקריסיס 2 זה שהכל כתוב מראש צעד אחרי צעד, זה לא נורא כי הרבה משחקים הם כאלה והם טובים... פשוט אחרי קריסיס 1 וWH ציפיתי לאותו סגנון ועולם וזה אכזב.

אחרי זה זה נושא ההרס, נשקים עלובים, ורבע שלב עם רכב שגם מסוגל לתקוף..

איפה השלב טנקים של קריסיס 1 ?
איפה שלבים שלמים ומרחקים עצומים שעברתה עם ג'יפים, משאיות או משורינים כאלה ואחרים ?

אחרי זה יש את נושא הגרפיקה, בקריסיס 2 היא מדהימה, פשוט מדהימה בדיוק שלה.
אבל אפורה כ"כ ומשעממת ביחס לשני הראשונים מבחינה אומנותית שפשוט לא רואים את זה (כמו בS.T.A.L.K.E.R) למשל.
וזה היה ידוע מראש עם המעבר שלהם לעיר במקום אי טרופי..

בקיצור, למנוע יש פוטנציאל ענק, המשחק פשוט כישלון למי שאהב את שני הראשונים.
RTR לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 17-07-11, 10:33   #37 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Mr.Fridge

שלח הודעה דרך MSN אל Mr.Fridge

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CocainHore צפה בהודעה
אני חושב שאתה פשוט ג'אנקי של גרפיקה ופיזיקה אחי וזה בקטע טוב אני מתכוון, הכול בקארמה טובה בן אדם
לא באתי לקטול
א. אני מסכים איתצך במאה אחוז שאני ג'אנקי של גראפיקה ופיזיקה... אין ויכוח
ב. אני מסכים עם RTR בתגובה האחרונה שלו, אבל עדין חושב שיכלו לנמל טוב יותר את המנוע של קריי-אנג'ין 3 כשיצרו את המשחק קרייסיס 2, אבל אני עוזב את זה כבר בצד...
ישן 30-07-11, 2:54   #38 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של BLA777

שלח הודעה דרך SKype אל BLA777

אתם מגזימים ומצפים ליותר מידי: Crysis יצא בלי קונסולות, מה שאיפשר מנוע יותר חזק, בידיעה שאפשר להחליף למחשב חלקים וככה משדרגים בלי לקנות מחשב חדש.
Crysis 2 לאומתו נועד לקונסולות+ מחשבים, ולכן נאלצו לעשות מנוע שיתמוך בחומרה של הקונסולות.
בקיצור, אם אתם רוצים להאשים את Crysis 2 במשהו, תאשימו את הקונסולות.

באמת מבחינת משחקיות, Crysis היה יותר כיף עם שלבים יותר כיפיים ומולטיפלייר הרבה יותר כיפי (Power Struggle), אבל כשעשו את המשחק השני בסדרה, לא היה מקום לתכונות כאלה.

אולי הם חשבו ששטח כל כך גדול, עם פחות אקשן יחסית למרחב, הוא משחק לא טוב.
אולי בגלל זה Crysis 2 הוא עם מפות קטנות, והכל הרבה יותר צפוף שם.

רק אל תשכחו שהעלילה היא עדיין אחת הטובות, תחשבו על זה.
וגם אל תשכחו שבכל פלישת חייזרים, החייזרים יפלשו לא רק לאיזה אי טרופי, אלא גם לערים.

המנוע: כבר מממש את הפוטנציאל שלו, בערך 40 חברות כבר עובדות על משחקים שיעבדו על CryEngine 3. הגרפיקה עדיין מדהימה.
------------------------------------------------------------------------------------

רק שכחתי להוסיף: שמעתי באיזה מקום (יותר נכון קראתי) שהסדרה תהיה טרילוגיה (תקנו אותי אם אני טועה).

כנראה שחוזרים ללינגשאן, המקום שבו הכל התחיל...

CPU: Core 2 Quad Q8300 |=| Motherboard: MSI G41TM-E43 |=| Chipset: Intel Eaglelake G41 |=| GPU: GIGABYTE Nvidia GeForce GTX 550Ti 1GB |=| Monitor: LG W2261 |=| Mouse: Logitech MX518
BLA777 לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא