IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

המלצה לשני סרטים שראיתי מתחילת שבוע

Due Date אני מסכים היה קומדיה נחמדה, אם אין מה לראות בהחלט אפשר להעביר אם זה קצת זמן בכיף. Get ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 22-07-11, 0:39   #16 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של Sniffer

Due Date אני מסכים היה קומדיה נחמדה, אם אין מה לראות בהחלט אפשר להעביר אם זה קצת זמן בכיף.

Get low - ראיתי בעקבות ההמלצה של Jucid זה נכנס לקטגורית ה"בסדר" לא משהו מעניין במיוחד.

קופץ לי לראש עכשיו DATE NIGHT http://www.imdb.com/title/tt1279935 קומדיה מאוד מצחיקה וחביבה עם טינה פיי וסטיב קארל.

נערך לאחרונה על ידי Sniffer, 22-07-11 בשעה 0:44.
Sniffer לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-07-11, 0:40   #17 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של lllliiioor

סניפר,
אם יש לך רשימה כתובה אני אשמח לראות אותה,
הדעות שלך נשמעות רציניות ששווה בהחלט לראות סרטים שמצאו חן בעייניך.

lllliiioor לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-07-11, 1:25   #18 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של shachar189

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Sniffer צפה בהודעה
Due Date אני מסכים היה קומדיה נחמדה, אם אין מה לראות בהחלט אפשר להעביר אם זה קצת זמן בכיף.

Get low - ראיתי בעקבות ההמלצה של Jucid זה נכנס לקטגורית ה"בסדר" לא משהו מעניין במיוחד.

קופץ לי לראש עכשיו DATE NIGHT http://www.imdb.com/title/tt1279935 קומדיה מאוד מצחיקה וחביבה עם טינה פיי וסטיב קארל.
לא הייתי מגדיר את דייט נייט כסרט מצחיק,בטח שלא מצחיק מאוד.
מדובר בסרט חביב שמעלה גיחוך מידי פעם. לא משהו היסטרי.
AMD Phenom II X4 955 BE 3.2 | Corsair A70 Dual-Fan CPU Cooler | Gigabyte MA-770-UD3 Rev2 | OCZ 4GB DDR2 1066Mhz Reaper | Samsung Spinpoint F3 1TB | Samsung Eco Green F3 1TB | Asus CUCore HD5770 | LanCool PC-K60 | SeaSonic S12II-620 | Windows 7 X64 Ultimate

shachar189 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-07-11, 1:52   #19 (קישור ישיר)
IO Pro

שלח הודעה דרך ICQ אל CHiPoPo שלח הודעה דרך MSN אל CHiPoPo

Limitless רעיון טוב הסרט פחות
באיזשהו שלב לקראת הסוף נרדמתי מרוב שזה היה מטומטם
CHiPoPo לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-07-11, 5:56   #20 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של Sniffer

ציטוט:
פורסם במקור על ידי lllliiioor צפה בהודעה
סניפר,
אם יש לך רשימה כתובה אני אשמח לראות אותה,
הדעות שלך נשמעות רציניות ששווה בהחלט לראות סרטים שמצאו חן בעייניך.
או ווה איזה מחמאה ועוד מאחד שקטלתי לו את הסרט, מה קרה השתבשה דעתך . סתם צוחק תודה על המחמאה.

אני משתדל לתת ביקורת כנה על סרטים ולא להפריז יותר מידי בביקורת אוהדת, שיותר מידי אנשים חוטאים בה (כולל אנוכי). זה עוזר כשמסתכלים על סרט ספציפי בראיה כוללנית תוך התייחסות לים הסרטים שיש כדי לתת פרספקטיבה על כמה הוא "טוב" באמת (לא כולם יכוליo להיות 10 או אפילו 9 ובכלל קשה לקטלג אותם בסקאלה שכזאת). אני אומר את זה כי אני מרגיש שיש יותר מידי אנשים שמרוב שהם רוצים שיצפו בסרט שהם ממליצים עליו אז הם נוטים לשבח אותו "קצת" מעבר לדרוש. גם ככה יש וויראציה גדולה מאוד בסוג הסרטים שאנשים אוהבים והרוב קשה מאוד לקלוע לטעמם ולרצות אותם בלי שהם יצאו מאוכזבים - בדרך כלל זה עובד יותר כשיש תחומי עניין משותפים או בסרטים מסוימים שמתאימים לקהל רחב יותר. אני יפסיק לז##ן לכם את המוח עכשיו .

אין לי רשימה, פעם הייתי אוגר מאגרים של סרטים וסדרות אבל כבר הגעתי למסקנה שזה סתם ביזבוז של מקום וזמן ומחקתי הכול. בסך הכול, כשרוצים סרט אפשר להוריד אותו ולצפות בו כמעט אינסטנט ללא המתנה אז מה הטעם? כרגע אם אני שומר סרט זה יותר כדי להראות למשפחה או חברים אבל אני מוחק לאחר מכן (אפילו המטריקס בריסיקל בין חחח)

הכנתי לך ולשאר החברים בפורום, רשימה אקראית של סרטים שקפצה לי לראש ושנתקלתי בה עכשיו בשוטטות ב IMDB (קצת קשה להיזכר בשמות אז מה שיצא זה מה שיצא). היא בסדר אקראי ללא חשיבות סדר, חלק מהסרטים האלה כבר ציינתי אותם פה בעבר וגם חברי פורום אחרים, אז אני אשתדל לא לחזור עליהם יותר מידי. השתדלתי לתת יותר סרטים מהזמן האחרון מאשר להיות נוסטלגי, וסרטים שאולי קצת פחות מוכרים. בכל מקרה כמעט כולם סרטים טובים ומהנים שבסך הכול זה נראה לי המדד היחיד שבאמת חשוב. שווים צפייה. enjoy.

little big solider (סרט זר בסינית עם ג'אקי צ'אן אבל רציני יותר מהסגנון הרגיל שלו)
orphen (סרט אימה איכותי, מותח, לא נראה לי שנתקלתי במישהו שלא נהנה ממנו)
Prince of Persia: The Sands of Time (הרפתקאות פעולה אדפטיישין, סרט משפחתי כיפי מתאים לכולם, נחמד מאוד)
pendurom (מד"ב מתח אימה, עשוי טוב)
despicable me (אנימציה)
megamind (אנימציה מאוד אהבתי)
the proposal (קומי קליל, סנדרה בולק)
the good the bad and the wired (סרט זר קוראיני מערבון קומי משעשע - לא נתקלים בשילוב כזה כול יום)
RIO - (אנימציה מהנה)
Bolt (אנימציה - נחמד מאוד, צריך לעבור את ה-10 דקות של התחלה שלא נראית מבטיחה)
Team Americ: World Police (אנימצית בובות בסגנון שמזכיר את סאות'פארק, סאטירה, שנון, מקורי, זוכר שצחקתי הרבה, הופעה של קים ג'ונג' אייל)
Rescue down (חייל אמירקאי בשבי בוויטנאם סרט מעט איטי אבל מעניין)
paul (פרודיה קומי נחמד מאוד)
21 (חנונים מ- MIT שסופרים קלפים כול היום בקזינו)
Fight.Club (קלאסיקה)
sky kids (מיועד יותר לילדים בסגנון לכל המשפחה, גם מבוגרים יכולים להנות, סבתא ואמא שלי מאוד נהנו וגם אני נהנתי )
kick ass (פרודיה קומי ניקולס קייג' מהז'אנר של הסרטים היותר טיפשיים אבל עם סיגנון ומקוריות)
The Shawshank Redemption (את זה אני יודע שלא ראית, קלאסיקה, רוץ וצפה)
13 - (סרט בצרפתית בשחור לבן - רעיון מעניין קצת רפטטיב)
momento (ישן אבל אחלה)
3:10 To Yuma (מערבון לא רע בכלל יחסית למערבונים)
Gran Torino (סרטו האחרון של קליט איסטווד דרמה עם אופי חזק)
Machete (סגנון טרנטינו, מגניב, גרייט פאן)
sin city (בטח ראית)
Inglourious Basterds (בטח ראית)
Death Proof (אקסנטרי, טרנטינו, תסריט מקורי על אדם עם תחביב מעניין חחח, כמו כול הסרטים של טרנטינו מצטיין בסגנון)
From Dusk Till Dawn (טרנטינו וערפדים קומי)
Jackie Brown (סרט מעולה של טרנטינו שהרבה פיספסו עם סמואל ג'קסון)
cinderalla man (דרמה מעולה וסיפור שובה על מתאגרף בימי השפל בארה"ב- קרידט להאוס מהפורם שהמליץ לי על הסרט)
La Vie en Rose (סרט בצרפתית אוטוביוגרפי על חייה של הזמרת אדיט' פיאפ - סאונדטראק מעולה וסרט מעניין -בטח ישעמם אותך למוות חח)
chicago (מוזיקלי - פס קול מעולה, צבעוני)
No Country for Old Men (סרט של האחים כוהן בסגנון של האחים כוהן - לא לכולם)
Lord of War (ניקולס קייג' כסוחר נשק, עלילה טובה, מעניין
The Sorcerer's Apprentice - ניקולס' קייג', סרט מיינסטרימי לקיץ, מיועד יותר לנוער, אפקטים טובים עלילה בסדר, קל לצפייה)
Soul Men - (סמואל גק'סון, קומדיה, מוזיקלי, סרט נחמד, לא בשביל כולם)
Lakeview Terrace (סמואל גק'סון כשכן פסיכי אובססיבי- נחמד מעביר את הזמן)
The Thirteenth Floor (ישן מד"ב קלאסיקס, האינספירציה למטריקס, סרט קצת איטי, לחובבי הז'אנר)
The boondook saints (ישן, סרט עם סטייל)
Aeon Flux (סרט עם סטייל, סגנון מטריקס, מד"ב, ויזואליזציה טובה תסריט בינוני/מטה, סרט בינוני עם סצנות מגניבות)
Twelve Monkeys (ברוס ווילס, ישן, מד"ב)
Gattaca (ישן, מד"ב, סרט רציני, על קיטלוג אנשים על בסיס גנטי)
RED (ברוס וולס קומי פרודי)
the boy with the stripped pyjama (סרט חזק למשפחה, שואה,סיפור טוב, לא כבד יותר מידי, צפו בו!)
Surrogates (ברוס ווילס', קשה שלא להנות מכול סרט שהוא מופיע בו)
jumper (מד"ב, לא משהו מיוחד, טוב להעביר זמן, קל לצפייה, סרט נוער , נע מהר, אפקטים טובים, "בסדר")
2012 (גון קיוזק', סוף העולם, אסונות, נחמד)
Black Snake Moan (סמואל ג'קסון מנסה לחנך אישה מופקרת חח)
Hotel Rwanda (על הטבח ברואנדה)
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole (אנימציה סיפור מושקע מקורי ומעניין שווה צפיה נהנתי מאוד)
Daybreakers (איתן הוק, ערפדים, סולידי, בעיקר לחובבי הז'אנר כמו שאומרים )
skin (אוטוביוגרפי, סרט מעניין על ההפרדה הגזעית בדרום אפריקה, סיפור טוב ונוגע ללב, מתאים לכולם)
Underworld (סאגה טובה, ערפדים אנשי זאב, תסריט מקורי, סטייל)
wanted (סרט מגניב עם אנג'לינה ג'ולי ומורגן פרימן)
Beowulf (אנימציה מציאותית, פנטזיה מיתולוגיה, מקורי מעניין מושקע, מעולה)
how to train your dragon (אנימציה, ויקינגים, נחמד מאוד, מצחיק ומקורי)
clash of the titans (מיתולוגיה יוונית, הרפתראות, מושקע למדי יחסית לסרטי מיתולוגיה, סרט נחמד, לחובבי הז'אנר)
chicken run (אנימצית פלסטלינה, חמוד, מצחיק, מקורי)
apocalypto (סרט בבימוי של מל גיבסון על המאיה או האינקה אני לא זוכר איזה מהשניים, מסופר טוב, מעניין)
next day air (פשע קומי משעשע למדי)

shoot 'em up (סרט עם קליב און, הרבה סגנון וקול סטאף, משעשע)
crank (ג'יסון סטיתהם, הסרט הכי טוב שלו, מקורי, מצחיק, עצבני, על סטרואידים ליטרלי, מעולה)

ghost town (ריקי גרוויס רואה אנשים מתים, קומי, משעשע, נחמד)
funny money (קומדיה פרועה בסנגון מיושן של מחזה עם עלילה מגוכחת מאוד, יש קטעים מאוד מצחיקים, התחלה מעט איטית ולא מענינת)
Ratatouille (אנימציה, מעולה)

אז יש מה לראות... רשימה כשרה בהשגחת סניפר .

trip in memory lane... הסרטים לא הכי טריים בזיכרוני, אז אל תירגמו אותי באבנים . נוסיף עוד כמה בהמשך שאני לא זוכר את השם שלהם כרגע.

בא לי לראות שוב את הלנגורלינס של סטיבן קינג, חיפשתי וחיפשתי אבל לא מצאתי לינק להורדה מישהו מצא אותו ויכול לשלוח לי לינק?

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shachar189 צפה בהודעה
לא הייתי מגדיר את דייט נייט כסרט מצחיק,בטח שלא מצחיק מאוד.
מדובר בסרט חביב שמעלה גיחוך מידי פעם. לא משהו היסטרי.
דווקא חשבתי לערוך ולהשמיט את ה"מאוד" ידעתי שמישהו יתפס לזה ויקפוץ עלי . בכל מקרה, בהחלט סרט נחמד עם עלילה מענינת ומשעשעת, ולא מהז'אנר של הקומדיות הטיפשיות מידי, ויש בו את טינה פיי שאני מחבב אותה לכן לא אכפת לי לפרגן לו ואני עומד מאחוריו. אני לא חושב שיש הרבה סרטים שעונים להגדרה היסטרי.

נערך לאחרונה על ידי Sniffer, 25-07-11 בשעה 23:16.
ישן 22-07-11, 22:27   #21 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של lllliiioor

אפשר לצמצם את הרשימה לטובים ביותר?
10-15 סרטים טובים שלא כדאי לפספס בעינייך.

lllliiioor לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 22-07-11, 23:52   #22 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של shachar189

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Sniffer צפה בהודעה

דווקא חשבתי לערוך ולהשמיט את ה"מאוד" ידעתי שמישהו יתפס לזה ויקפוץ עלי . בכל מקרה, בהחלט סרט נחמד עם עלילה מענינת ומשעשעת, ולא מהז'אנר של הקומדיות הטיפשיות מידי, ויש בו את טינה פיי שאני מחבב אותה לכן לא אכפת לי לפרגן לו ואני עומד מאחוריו. אני לא חושב שיש הרבה סרטים שעונים להגדרה היסטרי.
כשאמרתי היסטרי התכוונתי לכך שהוא לא הרג אותי מצחוק. לא מצאתי את עצמי נקרע מצחוק.
ותאמת,בגלל שסטיב קארל משחק,צפיתי למשהו יותר מצחיק.
AMD Phenom II X4 955 BE 3.2 | Corsair A70 Dual-Fan CPU Cooler | Gigabyte MA-770-UD3 Rev2 | OCZ 4GB DDR2 1066Mhz Reaper | Samsung Spinpoint F3 1TB | Samsung Eco Green F3 1TB | Asus CUCore HD5770 | LanCool PC-K60 | SeaSonic S12II-620 | Windows 7 X64 Ultimate

shachar189 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 23-07-11, 0:30   #23 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של Sniffer

ציטוט:
פורסם במקור על ידי lllliiioor צפה בהודעה
אפשר לצמצם את הרשימה לטובים ביותר?
10-15 סרטים טובים שלא כדאי לפספס בעינייך.
כמה סרטים כבר ראית מהרשימה מעניין אותי לדעת? הרבה, מעט?

סימנתי את אלה שחשבתי שאולי הם יותר מענינים מאחרים אבל בסך הכול זאת רשימה טובה וכדאי לצפות בכולם עם התיחסות לביקורות הספציפיות פר סרט שרשמתי. הסרטים שקרוב לוודאי אפשר להוציא מהרשימה הם: jumper, anon flux לא שהם סרטים גרועים מידי בהכרך (אני לא הכי זוכר את שניהם לגמרי אם להיות כנה, אבל אני יודע שאפשר לוותר עליהם).
בסך הכול נהנתי לראות את כולם ובכל אחד מהם מצאתי את המעלות שבו. תנסה לבחור משהו שנראה לך שיתאים לך לפי הז'אנרים שאתה אוהב לראות.

אם אתה במקרה אוהב מוזיקה צרפתית ישנה (fat chance), נהנתי מאוד מהפסקול של La Vie en Rose והורדתי ממנו הרבה שירים, גם הסרט היה בסדר אבל זה מובן שהדעות יכולות להיות חלוקות מאוד בנושא.

אם הייתי בוחר בשבילך הייתי אומר לך דבר ראשון לראות את The Shawshank Redemption, אני לא חושב שיש מישהו שלא אהב את הסרט ולומרות שראיתי אותו לפני הרבה שנים אני מאמין שהוא יהיה נהדר באותה מידה גם היום. הוא יושב בקריעה אחת עם קלאסיקות, כגון: הנמלט, לאסי, רובין הוד, עולם מושלם וכו' שאני מניח שאת רובם, אם לא כולם, כבר ראית.

אתה יכול לראות גם משהו יותר עדכני, שיש סיכוי טוב שלא ראית, כגון: Prince of Persia: The Sands of Time. זה הרבה יותר טוב מהרמה הרגילה של סרטים שמקורם במשחקי מחשב.
אפשר גם Skin, how to train your dragon, beowulf,cindrella man, legend of the gurdian, gran torino, apocalypto, orphen , the boy with the stripped pyjama וכו'. כולם טובים מאוד.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shachar189 צפה בהודעה
כשאמרתי היסטרי התכוונתי לכך שהוא לא הרג אותי מצחוק. לא מצאתי את עצמי נקרע מצחוק.
היה דרך אחרת להבין את זה? (רטורי)

נערך לאחרונה על ידי Sniffer, 24-07-11 בשעה 20:10.
ישן 24-07-11, 19:20   #24 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

יש ברשימה המון סרטים בינוניים.. שהייתי מוריד
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-07-11, 22:06   #25 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

ראיתי את שתי הסרטים במהלך הסופ"ש

Limtless - אחלה סרט באמת נהנתי, הכל מצויין: המשחק הבימוי וכמובן העריכה .. ממש סרט זורם ולא מייגע

Ironclad - לא הצלחתי לסיים אותו .. ממש משעמם וצפוי עם CGI בנוני ו-Gore זול ..
כשג'ון היה ליד החומות למה הקשת לא הוריד בוא חץ?! .. היה חוסך לי שעה מהחיים

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא