IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע כל נושא הקשור לרמקולים , אוזניות , כרטיסי קול , מערכות סטריאו , מגברים ומערכות קולנוע ביתי

ציוד היקפי : כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע

התייעצות - כרטיס קול.

אהלן, אני נמצא כרגע בדילמה די גדולה..אני על כרטיס קול למשחקים - מצד אחד יש את הXTERMEGAMER/MUSIC ואת הXONAR DG, ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 25-07-11, 13:21   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל התייעצות - כרטיס קול.

אהלן, אני נמצא כרגע בדילמה די גדולה..אני על כרטיס קול למשחקים - מצד אחד יש את הXTERMEGAMER/MUSIC ואת הXONAR DG, ומצד שני יש את הTITANIUM החדש שיצא ויש לי תקציב בשביל להביא אותו - הבעיה שגיליתי להפתעתי שיש לי רק חיבור PCI אחד פנוי, וחיבור הPCI-E תפוס ע''י כרטיס המסך שברשותי.

הדילמה היא בעיקרון:
האם הTITANIUM HD באמת שווה את הכסף שבו גם אצטרך לשדרג את כל הלוח האם שלי לחדש (על מנת שיהיה לי עוד PCI-E פנוי בשבילו) גם להרכיב, לקנות RAM חדש בגלל שהDDR2 שלי כבר לא ממש בשימוש.

קצת חבל לי על כל זה מכיוון שהמחשב נקנה מפני שנה וחצי והוא מתפקד כמו חדש ומעלה הכל על ההגדרות הגבוהות ביותר חוץ מהקרייסיס 1.

אחרי בירור קטן, חשבתי אולי בכל זאת ללכת על הXTERMEGAMER/MUSIC מפני ששניהם משתמשים באותו DSP, ולTIANIUM יש איכות גבוהה יותר (שתמיד עדיף יותר..) וDAC חזק יותר (שלא ממש אפקטיבי עלי - משתמש בAD700 עם BOOM מיקרופון).
אבל בכל זאת עלי לדעת, מבחינה טכנית (צ'יפ סאונד, DSP, DAC) - עד כמה רחוק הXTERMEMGAMER/MUSIC מהTIANIUM HD?

הלוואי שaureal 3d לא היו נופלים ועושים עדכון לוינדוס 7..עכשיו CREATIVE ממש מונופול. :(

מעוניין לשמוע חבר'ה שיצא להם לנסות את אחד מהכרטיסים למעלה, מאוד יעזור.

אבי.

נערך לאחרונה על ידי avinin1, 25-07-11 בשעה 13:30.
avinin1 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 25-07-11, 13:30   #2 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

שים לב, אין בעיה לחבר כרטיס PCI EXPRESS על תקן קודם, כלומר לחבר את הכרטיס קול נניח על חיבור ה PCI EXPRESS X16 הפנוי שלך בלוח.

למשחקים +1 על קריאטיב, יש לך תמיכה HEX 5 שאין באסוס, קשה לי לעמוד את ההבדלים, זה
תלוי באודיופיל שבך, וגם באיכות הציוד ההקיפי (רמקולים\אוזניות), אישית אני עם הטיטניום וממליץ בחום.
Lian-Li P80 mod | Corsair CMPSU-HX1000 | 2x Dell 2407WFP |

Custom Built
Phase Change Unit
| Custom Built Water Cooling System (X2) | ln2/dice pot by Kingpin - Dragon extreme

LapTop: Lenovo yoga 2 pro - 13.3 QHD, Core i7 4500U, 8GB, SSD 256G

Old/Sold
NEXUS One ; HTC Desire HD ; Galaxy NEXUS ; NEXUS 4

Current LG G2 32GB + NEXUS 7 + IPAD 3

Join the IOpanel HWBOT
Team | Join the IOPanel world Community Grid Team | Join the IOPanel Super Pi DB
cupra לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 25-07-11, 13:43   #3 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי cupra צפה בהודעה
שים לב, אין בעיה לחבר כרטיס PCI EXPRESS על תקן קודם, כלומר לחבר את הכרטיס קול נניח על חיבור ה PCI EXPRESS X16 הפנוי שלך בלוח.

למשחקים +1 על קריאטיב, יש לך תמיכה HEX 5 שאין באסוס, קשה לי לעמוד את ההבדלים, זה
תלוי באודיופיל שבך, וגם באיכות הציוד ההקיפי (רמקולים\אוזניות), אישית אני עם הטיטניום וממליץ בחום.
תודה על התגובה.
אבל אתה בטוח? לחבר PCI-E על PCI ? - לא שמעתי על זה עדיין..וחיפשתי דרכים.

HEX 5? אתה מתכוון לEAX 5? - לדעתי בקרוב היא תהיה טכנולוגיה מתה, בדיוק כמו הA3D..באמת שלא ראיתי הרבה משתמשים בטכנולוגיה מאז סדרות הבאטל פילד, שאגב נשמעות נוראי על הXONARS עד כמה שהבנתי.

את האוזניות שלי ציינתי..אין להם כלל התנגדות גבוהה ואני חושב שכנראה ומגבר אוזניות מובנה יהיה פלוס, אבל לא בערך משמעותי/משתלם.

הTITANIUM שברשותך הוא הHD? או הגירסא הרגילה/קודמת שקיימת בארץ?

השאלה שלי היא האם באמת הTIANIUM HD הוא תחליף ראוי/איכותי מספיק לאוזניות כנגד הX-FI XTERMEGAMER/MUSIC?
ישן 25-07-11, 13:53   #4 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

הטיטניום הוא אחלה כרטיס גם אני עם הגירסאת פטאליטי שלו.
ה HD גם אחלה כרטיס שהוא קצת יותר משודרג, עם תמיכה מלאה ב THX ובנייה איכותית יותר
שמזכירה את הכרטיסים של Auzentech.

סך הכול כרטיס מצוין, סאונד נעים והוא מומלץ למשחקים על פני אסוס.
לא יודע לענות לך לגבי החיבור.. מה שכן הוא בטוח התכוון ל EAX כנראה שהוא התבלבל.

רגע.. לחבר PCI-E על PCI אני לא חושב שפיזית זה אפשרי וזה בכלל אותה יציאה, לא חושב שיש התאמה.
יכול להיות שאני טועה.. יש מצב שגם פה קופרה התבלבל.. אני לא בטוח בעצמי אבל בנוגע לזה.
או שבכלל לא הבנתי אותו נכון
חכה לעוד תגובות.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 25-07-11, 18:38   #5 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של lllliiioor

הוא לא התכוון שאפשר לחבר PCI לPCI-E
אלא שלדוגמה אתה צריך PCI-E 4X,
אז גם 8X וגם 16X יתאימו (אלו שמחברים אליהם כרטיסי מסך).
PCI אי אפשר לחבר במקום PCI-E וההפך.

אגב, למוזיקה קנה ASUS, למשחקים וסרטים קנה קריאטיב.
כמובן שכרטיס של אסוס יתפקד מעולה גם לגיימינג, אבל לא כמו קריאטיב, וכך גם לגבי קריאטיב למוסיקה.
(זה בעצם מה שכולם מתכוונים רק במשפט אחד).

lllliiioor לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-07-11, 2:36   #6 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי lllliiioor צפה בהודעה
הוא לא התכוון שאפשר לחבר PCI לPCI-E
אלא שלדוגמה אתה צריך PCI-E 4X,
אז גם 8X וגם 16X יתאימו (אלו שמחברים אליהם כרטיסי מסך).
PCI אי אפשר לחבר במקום PCI-E וההפך.

אגב, למוזיקה קנה ASUS, למשחקים וסרטים קנה קריאטיב.
כמובן שכרטיס של אסוס יתפקד מעולה גם לגיימינג, אבל לא כמו קריאטיב, וכך גם לגבי קריאטיב למוסיקה.
(זה בעצם מה שכולם מתכוונים רק במשפט אחד).
היי
כמו שציינתי מוקדם יותר - אין ברשותי חיבור PCI-E פנוי, בגלל זה הגעתי להתייעץ מה לעשות..יש דגמים מסויימים וחשבתי עליהם, אבל בכל זאת יש את הדילמה של האם הTITANIUM HD באמת שווה את השידרוג של כל לוח האם+קנית ראם חדש בגלל שהDDR2 כבר לא נתמך בלוחות אם החדשים יותר, ועד כמה הX-FI XTERMEGAMER/MUSIC רחוק בביצועים מהTITANIUM HD - עד כמה שאני יודע, החיבורים והסאונד של הHD טובים יותר, הDSP עד כמה שידוע לי דומה מאוד בין השניים..אבל על פי ניסיון, מדובר בהבדל משמעותי?

דרך אגב, אני ממש מתפלא שהאשכול זכה לכמעט 100 צפיות, אבל קיבלתי רק 3 תשובות מ3 אנשים שונים...(?????)
קישור פירסומי
ישן 26-07-11, 12:03   #7 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של PsyMaster

תשים לב לתושבת של המעבד לפני שאתה חושב לשדרג לוח או לחלופין זכרונות .
בד"כ אני שומע כרטיסי קול של אולפנים, אבל יצא לי לשמוע גם את הנ"ל.

אני אישית נוטה לכרטיסים של אסוס, הדבר היחידי שהם נופלים בו זה ה EAX5 ולהגיד לך ת'אמת - לא ביג דיל.

להשוות בין הטיטניום ל-DG זה כמו להשוות בין פרארי לסוסיתא...............
הם בכלל לא באותה רמה, גם מבחינה תקציבית.
תגדיר תקציב - זה יעזור.
ברמות המחיר של הטיטניום הייתי נוטה לכיוון ה essence stx כרטיס מדהים, יש לו גם מגבר אוזניות מובנה ברמה ..
ישן 27-07-11, 1:14   #8 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי PsyMaster צפה בהודעה
תשים לב לתושבת של המעבד לפני שאתה חושב לשדרג לוח או לחלופין זכרונות .
בד"כ אני שומע כרטיסי קול של אולפנים, אבל יצא לי לשמוע גם את הנ"ל.

אני אישית נוטה לכרטיסים של אסוס, הדבר היחידי שהם נופלים בו זה ה EAX5 ולהגיד לך ת'אמת - לא ביג דיל.

להשוות בין הטיטניום ל-DG זה כמו להשוות בין פרארי לסוסיתא...............
הם בכלל לא באותה רמה, גם מבחינה תקציבית.
תגדיר תקציב - זה יעזור.
ברמות המחיר של הטיטניום הייתי נוטה לכיוון ה essence stx כרטיס מדהים, יש לו גם מגבר אוזניות מובנה ברמה ..
התושבת של המעבד הוא הדבר הראשון שידעתי על מה להסתכל, אחרי זה הגיע החלקים של הראם וכו' וכו'..

קראתי ביקורת ממישהו שיש לו את שניהם והוא עושה השוואה ביניהם (TITANIUM HD ואת הSTX במשחקים ובמוזיקה) ודיבר רק רע על הSTX ועל הכרטיסי הXONARS בכל מה שקשור למנוע הסאונד של באטל-פילד 2.
[מותר לפרסם את הקישור?]

התקציב שלי בקניה (במידה ומדובר בקניה בחו''ל] - 170$, גמיש ל200$ במידה והכרטיס באמת שווה את זה.

השאלה העיקרית והחשובה לי באמת היא - עד כמה רחוק הXTERMEMUSIC/GAMER מהTITANIUM HD? - טכנית (DSP, צ'יפ סאונד וכו') וגם מבחינת האזנה אם יצא פה למישהו להאזין בשניהם.
ישן 27-07-11, 2:21   #9 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

מה הדגם של הלוח אם שלך?

*אגב, לא צריך לצטט הודעות שנמצאות מעליך, זה כמו לקרוא כל פעם את אותה הודעה פעמיים.
gmmaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-07-11, 10:03   #10 (קישור ישיר)
IO Pro

אל תיקח דוגמא מאתר אחד.כל אתר הוא סובייקטיבי.

שאני עשיתי סקר לחלק במחשב אתר אחד נתן לו 5 ואתר אחר נתן לו 8.

אם אתה מעוניין במוצר רצוי לקרוא כמה שיותר ביקורות ברשת ולא לקבוא דעה על פי ביקורת אחת.

כמו שעדיף להשתמש במה שקיים ולא להחליף מחשב שלם בשביל כרטיס קול.לשיקולך.
Intel I5 2500K | ASrock Z77 Pro 4 | DELL PERC 5 with Raid 5 array | Corsair XMS3 16GB |Intel HD3000 | Seasonic X-750 Modular | Crucial M4 SSD Samsung F3 X8 in RAID 5 | LG DVD-RW GH22NS40 Sata X18 LG DVD-RW GH22NS70 LG DVD-RW H42 | EMU 1212M | YY -W201 Microsoft Windows 7 Professional 32 Bit |Dell 2709 | Microsoft Laser Mouse 3000 | KAMA reader II 30 in one | Microsft ELIT keyboard |

Samsung Galaxy NOTE N7000
avidan33 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-07-11, 1:29   #11 (קישור ישיר)
IO Rookie

gmmaster - לוח האם הוא Intel G31.
Avidan33 - מדובר במשתמש פרטי בפורום מאוד מוכר שעשה השוואה בין שני הכרטיסי שברשותו - הSTX והTITANIUM HD, במשחקים ובמוזיקה.
כשזה מגיע למשחקים, שמיעת צעדים - מהיכן מגיע ויורה היריב (שים לב, לא ציינתי איכות סאונד) מדובר פשוט ב"איזה כרטיס גרם לי להבין יותר בשמיעת צעדים"/"מיקום היריות היה מודגש יותר עם X יותר מאשר Y" וכדומה - לעומת איכות סאונד שהיא כן יכולה להיות סובייקטיבית ונתונה לויכוח.
למשפט האחרון שלך - זה מה שחשבתי עליו, אבל לדעתי על סאונד לא מתפשרים..טוב בעצם כן, זה יכול להגיע לאלפי שקלים העסק..אבל השאלה היא האם זה שווה את כל השידרוג(לוח אם חדש, זיכרון ראם חדשים), או ללכת על כרטיס מסך תקן PCI למשחקים - אבל מה קורה? שוב אנחנו חוזרים לאותה השאלה בפעם השלישית, ולצערי מבלי לקבל תשובה - עד כמה הXTERMEGAMER או הXTERMEMUSIC (אותו כרטיס תכלס עם שם שונה ותג מחיר ישראלי שונה..איכשהו) - כרטיסי הPCI האחרונים מבית CREATIVE, רחוקים בביצועים (אם בכלל) מהכרטיס האחרון בעל הPCI-E ה-TITANIUM HD?

אני מאוד מעריך את העזרה שלכם,באמת.. אבל עדיין לא קיבלתי תשובה לשאלה שלי - שימו לב שכל התגובות שלכם הם "עקיפות" ולא הולכות לכיוון השאלה..
אני לא מנסה להשמע חסר סבלנות, אני מוכן לחכות..השאלה היא האם באמת יש לכם תשובה לשאלה.
ישן 28-07-11, 1:33   #12 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

אני יכול לאמר לך שאני ממש מרוצה מה XtremeGamer שלי, לא שניסיתי דברים אחרים אבל אני יודע איך אני אוהב לשמוע והוא מרצה אותי.
gmmaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-07-11, 1:54   #13 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

פותח הדיון ~ יש ביקורת מקיפה בגורו על הטיטניום שאתה מדבר עליו [ החדיש ].

כמו שאמרת לך קודם הבנייה שלו היא קצת יותר איכותית מהדור הקודם של שבבי X-Fi ויש לו
תמיכה ב THX, אבל מצד שני הם כולם מבוססים על אותו דבר. אני לא חושב שמישהו יוכל לענות
לך לגבי איך הוא ביחס בדיוק לקודמים כי לא חושב שיש כאן מישהו עם הכרטיס הזה, תמיד טוב לחפש
עוד ביקורות באינטרנט - סך הכול לפי מה שאני קראתי על הכרטיס - הוא מעולה לכל השימושים
ונשמע מצוין.

סך הכול אני חושב שהטיטניום של קראייטיב [ ברשותי הגירסאת פטאליטי ] נשמע מעולה, עם
אוזניות \ בלי אוזניות \ במשחקים במויזקה ובסרטים. אני מאוד נהנה ממנו, ואם יש לך רמקולים
טובים אז עוד יותר טוב - הוא גם יותר זול מ ה HD שזה גם פלוס.

בהצלחה
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 28-07-11, 7:11   #14 (קישור ישיר)
IO Pro

מה השאלה שלך?.כאחד שאוהב סאונד ושם הרבה על כרטיס קול אני בהחלט מבין את דבריך.

אתה יכול לראות בחותמת שלי על איזה דגם מדובר.

אני חובב מוזיקה ולי הצליל של ה 1212 בהחלט מספיק.לדעתי אתה צריך לכוון היטב לכרטיס מסויים

וכמו כל אחד "לקחת סיכון" ולקנות אותו.
Intel I5 2500K | ASrock Z77 Pro 4 | DELL PERC 5 with Raid 5 array | Corsair XMS3 16GB |Intel HD3000 | Seasonic X-750 Modular | Crucial M4 SSD Samsung F3 X8 in RAID 5 | LG DVD-RW GH22NS40 Sata X18 LG DVD-RW GH22NS70 LG DVD-RW H42 | EMU 1212M | YY -W201 Microsoft Windows 7 Professional 32 Bit |Dell 2709 | Microsoft Laser Mouse 3000 | KAMA reader II 30 in one | Microsft ELIT keyboard |

Samsung Galaxy NOTE N7000
avidan33 לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא