IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

תבדקו את אריזות החלב שאתם קונים - הודלף!!

*בדקו את קרטוני החלב: חובה לדעת* *שמתם לב לאחרונה שאתם קונים חלב התאריכים של התוקף הפכו להיות הרבה יותר ארוכים ...
נושא נעול

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 04-08-11, 8:11   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של SeQuenCe

ברירת מחדל תבדקו את אריזות החלב שאתם קונים - הודלף!!

*בדקו את קרטוני החלב: חובה לדעת* *שמתם לב לאחרונה שאתם קונים חלב התאריכים של התוקף הפכו להיות הרבה יותר ארוכים מהרגיל , כלומר התוקף הוארך בהרבה .. ** זה בגלל שתנובה המציאה שיטה חדשה . למחזר חלב !* *בכל רשת שיווק גדולה עושים אחת לכמה זמן בדיקה על המדפים , וחלב שפג תוקף נשלח חזרה לתנובה ( זה הנוהל הרגיל בכל מקום להחזיר מוצר פג תוקף לייצרן ). מה שאנחנו כצרכנים לא יודעים זה שתנובה לוקחת את החלב פג התוקף הזה ומעבירה אותו תהליך פיסטור ואורזת אותו מחדש מחזירה לרשתות שיווק !!! כן כן , מה שאתם שותים זה חלב עם הרבה חומרים מפסטרים בפנים שלמעשה הופכים את החלב למים בלי כל ערך תזונתי .* *איך אפשר לדעת שהחלב שקניתם לא עבר פיסטור ? ** תנובה מדפיסה על הקרטונים למטה בחלק התחתון מספרים . הסיפרה 1: אומרת שהחלב הוא חלב רגיל שלא עבר פיסטור או עבר רק פעם אחת שזה סביר . הסיפרה 2: אומרת שהחלב כבר פוסטר פעמים .. וכן הלאה ... עד לסיפרה 5 בערך ... שכמובן שאם החלב פוסטר 5 פעמים רוב הסיכויים שאתם שותים סתם מים לבנים ולא חלב בריא וטוב . אז מעכשיו תשימו לב לכך ולפני שאתם קונים חלב תנובה בקרטון תהפכו את הקרטון ותיראו איזה מספר מוטבע עליו . לנו בתור צרכנים המספרים לא אומרים כלום ובכלל אנו בקושי מסתכלים עליהם , אבל במפעל תנובה ככה הם מסמנים את כמויות הפיסטור . זו הביקורת שלהם , שלמעשה לא הייתה צריכה להתקיים מראש !!!! כי אסור לפסטר חלב יותר מפעם אחת גג !!!!!* *מידע זה הודלף וכרגע עדין לא ידוע לכלל הציבור . ** תעבירו לכולם שכולם ידעו ושלא יעבדו עליכם
SeQuenCe לא מחובר  
ישן 04-08-11, 8:36   #2 (קישור ישיר)
S&M
IO Admin

סמל האישי של S&M

עוד אגדה אורבנית שממוחזרת אחת לכמה חודשים ...

מקווה שאתה לא מאמין בזה באמת ?

Lenovo X201 | Core i5 520M | 4GB DDR3 | OCZ VERTEX LE 100GB | Ultrabase + DVD/RW
S&M לא מחובר  
ישן 04-08-11, 8:56   #3 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של SeQuenCe

תאמת שאני בכלל בתאילנד אז לא כל כך אכפת לי ובאמת אני מקווה שזה לא אמיתי...אבל אני אבדוק על קרטון אחד או שניים...:-)
SeQuenCe לא מחובר  
ישן 04-08-11, 9:28   #4 (קישור ישיר)
IO Pro

ממש אגדה אורבנית..
החלב באמת מפוסטר אבל ממוחזר? ממש לא.
המחיזור בא על ידי ביטוי ליצור גבינות קשות לדוגמא כדורי לבנה וכדומה.
עדיין.. זה לא חלב שאי אפשר להשתמש בו.. זה חלב שאפשר לצרוך.
ושוב המחיזור הוא לא שימוש בחלב שנצרך בעבר.
אלה שימוש בעודפים או חלב שפג תוקף או שעומד להיות פג תוקף.
Lior2k לא מחובר  
ישן 04-08-11, 13:24   #5 (קישור ישיר)
IO Pro

איך זה עם שקיות??

אני לא קונה קרטונים כי זה לא סביבתי.את השקיות אני ממחזר בפחי פלסטיק
Intel I5 2500K | ASrock Z77 Pro 4 | DELL PERC 5 with Raid 5 array | Corsair XMS3 16GB |Intel HD3000 | Seasonic X-750 Modular | Crucial M4 SSD Samsung F3 X8 in RAID 5 | LG DVD-RW GH22NS40 Sata X18 LG DVD-RW GH22NS70 LG DVD-RW H42 | EMU 1212M | YY -W201 Microsoft Windows 7 Professional 32 Bit |Dell 2709 | Microsoft Laser Mouse 3000 | KAMA reader II 30 in one | Microsft ELIT keyboard |

Samsung Galaxy NOTE N7000
avidan33 לא מחובר  
ישן 04-08-11, 13:42   #6 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של AgentSmith

שטויות שלא שוות התייחסות.
כמו הסיפור המצוץ על הבמבה שרץ במייל בזמנו.
קישור פירסומי
ישן 04-08-11, 14:41   #7 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של Sniffer

ציטוט:
פורסם במקור על ידי AgentSmith צפה בהודעה
כמו הסיפור המצוץ על הבמבה שרץ במייל בזמנו.
מה אמרו? אני אוכל ברגע זה במבה
Sniffer לא מחובר  
ישן 04-08-11, 14:53   #8 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של dor1000

שלח הודעה דרך MSN אל dor1000

ציטוט:
פורסם במקור על ידי avidan33 צפה בהודעה
איך זה עם שקיות??

אני לא קונה קרטונים כי זה לא סביבתי.את השקיות אני ממחזר בפחי פלסטיק
בחודשיים שלוש האחרונים, פיזרו כמעט ברוב הארץ פחים כחולים למחזור נייר וקרטון, לא יודע איפה אתה גר ואייך זה אצלך אבל אצלנו בבאר שבע כול כמה מטרים יש אחד.

וSeQuenCe מאיפה הבאתה את הסיפור ההזוי הזה ?
dor1000 לא מחובר  
ישן 04-08-11, 14:57   #9 (קישור ישיר)
IO Pro

אשדוד...
Intel I5 2500K | ASrock Z77 Pro 4 | DELL PERC 5 with Raid 5 array | Corsair XMS3 16GB |Intel HD3000 | Seasonic X-750 Modular | Crucial M4 SSD Samsung F3 X8 in RAID 5 | LG DVD-RW GH22NS40 Sata X18 LG DVD-RW GH22NS70 LG DVD-RW H42 | EMU 1212M | YY -W201 Microsoft Windows 7 Professional 32 Bit |Dell 2709 | Microsoft Laser Mouse 3000 | KAMA reader II 30 in one | Microsft ELIT keyboard |

Samsung Galaxy NOTE N7000
avidan33 לא מחובר  
ישן 04-08-11, 15:17   #10 (קישור ישיר)
I Want a New IO Title

סמל האישי של everdow

אם וכאשר היה קורה כזה דבר, הציבור החרדי שהוא הצרכן מס' 1 של חלב היה מתרעם עליהם.

גם התקשורת הייתה מחסלת אותם בשביל לפמפם שזו הדרך היחידה שזהבית כהן ועפרה שטראוס מצליחות לעשות "רווחים" על החלב.

בנוסף לכך זה בלתי אפשרי למחזר חלב, כל ניסיון למחזור חלב שהוא לא אבקה מגיע למצב שהוא נעשה גושי וחמיץ וכל תוסף או חומר עלולים להזיק לגוף האדם.
everdow לא מחובר  
ישן 04-08-11, 16:12   #11 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

יאפ רק הם שותים שקיות ליטר בחוץ כאילו זו היתה שקית שוקו

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר  
ישן 04-08-11, 21:34   #12 (קישור ישיר)
IO legend

סמל האישי של BELPHEGOR

המספר המופיע על תחתית האריזה מסמל את איכות ההדפסה\אריזה. המספר הזה הוא למען היצרן בלבד ולא צריך לומר לך דבר ולא צריך להיות מעניינך. למחזר חלב זה בטח לא.

בלי קשר, לא בריא מוצרי חלב, אם כבר חלב תקנה סויה, גם יותר טעים (במיוחד בנס), גם מעושר בויטמינים רבים ובסידן כמו שצריך וגם אתה לא חלק מהתעללות בבעלי חיים.
ישן 05-08-11, 12:08   #13 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של OREN88

לא בריא מוצרי חלב?

אתה טועה חביבי, נכון שחלב רגיל נטו קשה יותר לעיכול אבל מוצרים כמו יוגורט וגבינה צהובה (עד 9% שומן) זה דבר מאוד בריא. כמובן שעדיף גבינות עיזים שזה הרבה יותר בריא וטוב, אבל מה לעשות שזה עולה פי 20 ממוצרי חלב של פרה...

~ Life Is A Shitty Game, But The Graphic Is Awesome ! ~

ציטוט:
פסדר כל ה MTV שיט הזה זה סתם בשביל צ'ילינג שלא באמת אכפת לך מהמילים ואם אתה מנסה לתרגם מה אתה שומע אתה מתפדח מעצמך כמה שזה מטומטם אבל זה אחלה צ'יל - tr3x

OREN88 לא מחובר  
ישן 05-08-11, 12:41   #14 (קישור ישיר)
IO Pro

בנוגע למה עדיף חלב סויה או חלב פרה, זה תלויי מה מחפשים.
סידן או וויטמינים או חלבון, ומה פחות בריא לנו מבחינת כולסטרול.
Lior2k לא מחובר  
ישן 05-08-11, 12:49   #15 (קישור ישיר)
IO legend

סמל האישי של BELPHEGOR

אני לא אכנס עכשיו לדיון בנושא בריאות, זה בטח לא דבר שאפשר להסביר אותו בכמה מילים, גם לא בכמה דפים.

לגוף האדם אין האנזימים לפירוק מוצרי חלב. למעשה, לא קיים יצור חיי אחד שצורך חלב מעבר לצריכה הראשונית מהאם. זה שהתעשיה דואגת מתוך אינטרנס להראות לך "כמה בריא" ובמקביל גם דוחפים לך ויטמינים להשלמה ועזר בגלל המוצרים הלקויים שאתה מכניס לגוף.

תעשה עם עצמך "ניסוי" ואל תצרוך מוצרי חלב תקופה של מספר ימים ולאחר מכן תצרוך מוצר חלבי שלדעת "בריא" ותראה מה קורה לגוף שלך או יותר נכון לאסלה שלך.

זה אותו דבר גם במוצרי בשר. גוף האדם אינו בנוי לאכילת בשר, גם שיניים, לסת וכיבה ובכלל אין לך אינסטיקט של טורף. הגורם מספר אחד לתמותה הינו מחלות לב, דום לב, חסימת עורקים שנגרם בגלל בשר.

אבל קשה להבין את זה אחרי כל כך הרבה שנים ואינטרסים של גופים ענקיים. אנשים "מרגישים" בריאים, מורגלים, לא מכירים משהו אחר וחיים כי ככה הם יודעים.

בכל אופן, כפי שרשמתי תחילה אני לא אכנס לדיון בנושא הבריאות עכשיו, פשוט טחנתי את זה מכל עבר ולמדתי שאנשים פשוט לא מעוניינים גם להקשיב ולנסות ולחפש אולי יש אמת בדבר. אני מכבד את הרצון של אנשים לאכול בשר וחלב.

אני אגב, לא הפסקתי עם מוצרי החלב והבשר בגלל בריאות. אני הפסקתי בגלל תנאי המחייה וההתעללות של בעלי החיים.

אם בכל זאת מעניין אותך (ואני טועה) אני יכול לצרף לך סרטון של שעה, אחד מיני רבים שתצפה בו אולי זה יעודד אותך כן לחפש מידע שאינו אינטרסנטי ולהבין באיזה "בועה" אנשים חיים.

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא