IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > מפרטי מחשב
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מפרטי מחשב צריכים עזרה בקנית מחשב חדש ? רוצים את המחשב הכי זול ? הכי חזק ? הכי משתלם ? מאיפה לקנות מחשב ? רשימת חנויות ? בפורום זה תמצאו את כל התשובות.

חומרה : מפרטי מחשב

מעוניין לשדרג את המחשב (2K+)

שלום, רציתי לשדרג את המחשב הקיים שלי (מפרט בחתימה) ורציתי עזרה בכמה שאלות שיש לי. אם אני רוצה להגדיל ל6GB ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-08-11, 13:43   #1 (קישור ישיר)
IO Folding Team

ברירת מחדל מעוניין לשדרג את המחשב (2K+)

שלום, רציתי לשדרג את המחשב הקיים שלי (מפרט בחתימה) ורציתי עזרה בכמה שאלות שיש לי.
אם אני רוצה להגדיל ל6GB או יותר זכרון RAM, עדיף לי פשוט להעיף את ה3*1 שיש לי עכשיו ולהביא במקום 3*2 או להביא עוד 3*1 ולעבוד עם 6 כרטיסי זכרון?
בנוגע לכרטיס מסך, אני רוצה כרטיס מסך שיחזיק לי די הרבה זמן ולא משהו זמני כמו ה260GTX שהיה לי ברור שאני אצטרך לשדרג שנה שנתיים מקניית המחשב. מה יהיה עדיף מבחינה כלכלית ומבחינת ביצועים, לעשות SLI של 260GTX (להוסיף עוד אחד) או לקנות כרטיס מסך חדש לחלוטין?
בכל מקרה אני אהיה חייב להחליף את ספק הכח שלי נכון? אם כן אז לכמה וואט ושל איזה חברה.
אני רוצה גם קירור למעבד (הוא כרגע עם הסטוק), בזמנו שבדקתי הMUGEN 2 היה מצויין בשבילי, זה עדיין ככה?
מארז - יש לי ANTEC 900 וכרגע הוא טיפה צפוף, יהיה צורך להחליף לFULL TOWER אם אני ישדרג או שאפשר לחיות עם המארז הזה?

תודה מראש =]

התקציב הוא לא ממש רלוונטי כי אני לא יודע כמה להקציב לכל דבר... אני יודע שזכרונות זה בסביבות ה500 שקל, ספק אם אני צריך זה גם בסביבות ה500 שקל, מארז אולי טיפה יותר אם אני אצטרך חדש וכרטיס מסך יכול להגיע ל1.5K. בכל מקרה, אני אשמח למשהו בסביבות ה2K אבל אם יהיה צריך להוסיף יותר ולהגיע גם ל3 או 3.5 זה בסדר.
IntelCore I7 920@3.8GHZ| Asus P6T Deluxe| Zotac260GTX 216 Shader Processors|3*1GB OCZ Platinum XTC 1333MHZ CL7| Westren Digital Caviar 640GB| Antec Nine Hundred| Corsair 550W| Samsung T220| Razer DeathAdder| Logitech X-540|
QuAliTy לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-08-11, 14:51   #2 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

אני בדעה שלא משדרגים אלא אם כבר מרגישים שהמחשב לא מספק אותך.
לגבי הזכרונות, לקנות היום 6GB זה בסביבות ה 400 ש"ח ויש חנויות שזה יעלה לך אפילו 300 ש"ח לשלושה דימים של 2GB.
הספק שלך יחזיק כל כרטיס מסך חד ליבתי קיים היום כולל GTX580.
לא הייתי מוסיף עוד כרטיס מסך ל SLI כי הוא לא תומך ב DX11 וזה באמת מוסיף למשחקים.
בחצי שנה הקרובה צפוייה לצאת עוד סדרה של כרטיסים מבית AMD וקצת אחרי מבית nVidia. אם חיכית עד עכשיו והכל עובד כמו שצריך אולי כדאי לך למשוך עוד קצת.
אם המחשב שלך עובד כמו שצריך עם הקירור סטוק ועם ה OC שהוא נמצא בו אז למה להחליף? ואם כבר להחליף אז מוגן 3.
לגבי המארז, אין צורך לשדרג אותו, הוא הרבה מעבר למה שרוב המשתמשים צריכים וגם אתה עם המפרט שלך.

עריכה:
בזכרונות התכוונתי לשלושה דימים של 4GB ולא 2GB.

נערך לאחרונה על ידי gmmaster, 08-08-11 בשעה 18:06.
gmmaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-08-11, 14:59   #3 (קישור ישיר)
IO Folding Team

עברתי מהגולן לאיזור רמלה וגם ככה הטמפ' היו גבוליות ועכשיו בכלל נהיה חם יותר אז הסטוק כבר לא מספיק.
עם הראם יש בעיה גדולה כי אין ספק ש3GB לא מספיק לי.
בכל מקרה, אם אתה אומר שעדיף לחכות עם הכרטיס מסך אני יחכה קצת.

בקיצור, הספק 550W שלי יחזיק I7 בOC ביחד עם 6GB זכרון, וכרטיס מסך חדש ואין טעם להחליף מארז?
IntelCore I7 920@3.8GHZ| Asus P6T Deluxe| Zotac260GTX 216 Shader Processors|3*1GB OCZ Platinum XTC 1333MHZ CL7| Westren Digital Caviar 640GB| Antec Nine Hundred| Corsair 550W| Samsung T220| Razer DeathAdder| Logitech X-540|
QuAliTy לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-08-11, 15:21   #4 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

זכרונות במחיר הכי זול בארץ למיטב ידיעתי:
TMS.co.il - ?–?™?›?¨?•?*?•?× - Kingston 4GB DDR3 1333 - ?�?—?™?¨ ?—?�
3 כאלו יעשו את העבודה

קירור:
Scythe Mugen 3 CPU Cooler מכירת מחשבים ניידים נייחים וציוד היקפי
רק תחליף קודם זכרונות כי סביר להניח שבזכרונות הקיימים המאוורר יתקע.

לגבי הספק, נכון להיום אין שום בעיה ויש לך אחלה מארז.

נערך לאחרונה על ידי gmmaster, 08-08-11 בשעה 18:07.
gmmaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא