IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

מחאת הדיור (?)

באופן מפתיע מאוד אין טארד כזה, אם הסיבה לכך היא אחד מחוקי הפורום, מצטער ופשוט תמחקו. מה אתם חושבים על ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 13-08-11, 10:23   #1 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של lllliiioor

ברירת מחדל מחאת הדיור (?)

באופן מפתיע מאוד אין טארד כזה, אם הסיבה לכך היא אחד מחוקי הפורום, מצטער ופשוט תמחקו.

מה אתם חושבים על המחאה? לדעתי היא רחוקה מאוד מלהשאר כמו שהייתה - מחאת הדיור
כל "חור" יש שם שלטים של מרץ, צער בעלי חיים, וכמעט כל מפלגה שמאלנית אחרת, זו מחאה של שמאלנים,
המטרה העיקרית שלהם היא להפיל את ביבי (שבעצם הוא רק הקורבן פה,
ברור שהוא לא היה מושלם, אבל גם כשאולמרט היה ראש ממשלה הוא לא עשה כלום, וגם אז היו הרבה אנשים שלא סיימו את החודש בכבוד.)
ואין כל קשר למחירים, פשוט אנשים שלא רוצים אותו, בונים "סיפור כיסוי" כואב שנוגע לעשרות אלפי אנשים, גם ימיניים בדעותיהם, ומפילים את זה על ביבי. שהוא בכלל לא אשם!
כמובן שאלפי יחידות דיור אי אפשר לבנות בתקופת היותו ראש ממשלה.
זה אולמרט שהיה צריך לפעול, אבל אף אחד לא מחה בתקופתו, אז הוא פשוט העלים עין.
זה לא שכשאולמרט שלט לא היו אנשים שלא גמרו את החודש בכבוד!

כל מי שחושב אחרת/כל דבר אשמח שיכתוב ויעשיר את הפורום בדעתו.

lllliiioor לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-08-11, 11:21   #2 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של raziel1981

לי מאוד מפריע ההיתפסות הזאת של אנשים בשאלת ה"מי אשם". אגב, חולי מאוד גדול שבעם שלנו גם במלחמת לבנון II ובעוד הרבה פרשות שונות בהיסטוריה הקצרה שלנו (בולט במיוחד בהיסטוריה של השני עשורים האחרונים). ביבי/אולמרט/ברק - באמת זה לא אכפת לי. מה שאכפת לי זה כמה החיים במדינה נהיים קשים יותר ויותר מחודש לחודש לזוג צעיר. כשאני לוקח אותי ואת אשתי לדוגמה לזוג כזה. בין השכירות, לארנונה לעלות המזון וכל השאר. האפשרויות שלנו לחסוך לבית הם פשוט לא קיימות במציאות הכלכלית הנוכחית בארץ. אין לנו אוטו או הוצאות ראוותניות כאלה או אחרות. רק לפני כמה חודשים עברנו לדירה קטנה יותר והרבה פחות טובה מהקודמת שיהיה לנו ממה להתחיל לחסוך בכלל בשביל העתיד.
מעבר לזה, מי שממכם יודע לשחק עם מספרים ומבין מה קורה סביבו - להיות הורה היום לתינוק/ת משמעו להיות עני ולמי שאין הכנסה של 10,000 ש"ח נטו בחודש זה להיות במינוס תמידי כל הזמן, זה לחפש מתחת לאדמה איך להמנע מהוצאות בשאראי שלא יבטלו אותו בבנק וכו' וכו'. מה שבטוח שקשה מאוד לחשוב על סיבה הגיונית במישור המעשי למה שזוג צעיר שיש להם את האפשרות להגר מכאן לא ינצל את זה. כשאני לא מדבר על סיבות מרקע אידיאולוגי כזה או אחר ברקע, אלא רק על הקושי הכלכלי שיושב על הצוואר.
אנשים - המצב רע, הוא רע ממש, ואני לא יודע כמה ממכם חיים את הגיל הזה ואת הבעיות האלה. אבל המחאה הזאת היא דבר אמיתי ורלוונטי. אני בעצמי ימני והצבעתי לשרון, לאולמרט וגם לנתניהו (באופן אירוני כל אחד מהם קיבל החלטות יותר שמאלניות מהקודם אבל נו...זה התקופה).

אני חושב (וחושש) שהמחאה הזאת תכשל כי היא התפזרה (ומתפזרת) על יותר מדי נושאים. גם אני אם הייתי ראש הממשלה היום ומוצא את עצמי תחת מתקפה חסרת רסן כזאת מנהגי מונויות, רפתנים, רופאים, זוגות צעירים, סטודנטים ומה לא, הייתי קופא במקום. בין אם זה מבלבול או פחד זה לא משנה. המון אנשים כועסים כעסים צודקים (יותר ופחות) על המדינה היום וקשה מאוד להמציא פתרונות בין לילה. ואנחנו כעם, נשארנו אותו עם, מימי הר סיני ועד היום. "רוצים שינוי עכשיו". לעם הזה מגיע שינוי, אבל העם הזה עדיין לוקה בחוסר בגרות מנטלית.
CPU:Intel Core i7 3770k@4.2GHz Mobo:Asrock Z77 Extreme 4 RAM:2x8GB Corsair Vengeance 1600MHz GFX:Gigabyte 970GTX G1 4GB OS:Win7 Pro@Samsung 840 Evo 250GB Storage:WD1003FZEX,Samsung HD204UI,Seagate 7200.11 2GB, Hitachi Travelstar 7K1000 1TB Display:Dell U2412M Case:Corsair 540R PSU:Enermax Revolution 950W Peripherals: Logitech G930,Razer Onza,TT Meka G1,TT Black
ביקורות: nMedia HTPC 8000;Asus e35m1-m pro פרוייקט: Obelisk V2 (תודה לאלמוג על הלוגו),Overlord
raziel1981 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-08-11, 12:15   #3 (קישור ישיר)
IO Member

מחאה פוליטית...הם רוצים לראות את ביבי נופל..אם באלכם לראות תמונות שחלק מהן אפילו מגעילות מרוב השמאל שנודף מהן..כנסו לקבוצה "לוחמי ציון" בפייסבוק..קבוצה של אנשים שעושים חסד פשוט...נלחמים עם השיניים בשמאל..

Motherboard:Gigabyte x38-ds4
Ram:Kingston 4GB 800@880MHz
GPU:HD4850 VaporX@700/1200(MaxCore)
PSU:CORSAIR VX450W
HDD:WD 500GB BLUE
Case:Coolermaster Storm Scout
Monitor:Samsung P2350&LG 32LK310Y
my phone-Samsung galaxy s4 .
בברכה, גל.
טכנאי מחשבים ורשתות.
TheUniQ לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-08-11, 12:27   #4 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של dor1000

שלח הודעה דרך MSN אל dor1000

שמאל, ימין, כבר נהיה לי בלאגן!
מארגני המאחה בתל אביב, שם לא יודעים מה הם רוצים ועצמם ולביבי זה מעולה!
אגב סתכלו בעריים האחרות אשדוד, אשקלון, באר שבע שם מפגינים על דברים יותר אמיתיים כמו המחייה בארץ שלנו מחירי החשמל והמים וכדומה.
בסופו של דבר, אם כול המפגינים בתל אביב ימשיכו להתנהג ככה לא יצא מזה כלום.
dor1000 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-08-11, 12:46   #5 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של yaron74

שלח הודעה דרך SKype אל yaron74

דעתי זה BULLSHIT מה יש לזוג צעיר לחפש דירה בתל אביב?
בואו למקום אחר לדוגמה עפולה לא מזמן נמכרה לידי דירה 4 חדרים ב 250000
שלי 3 חדרים 200000 ויש עוד באזור
אני אמא שלי וסבתא גרים ביחד נטו 6500 (אחרי מזונות) ואין שום בעיות
בואו ליישב את הפריפריה
ישן 13-08-11, 13:22   #6 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של ANDREY12341

^^^
לך תמצא תעסוקה בעפולה בשכר לא מעליב.
כמות המשרות במרכז והעסקים עצום ביחס לאוכלסיה , שלא נדבר על השכלה אקדמאית , תחבורה וכו'.
ANDREY12341 לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 13-08-11, 13:28   #7 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של raziel1981

מצטרף למה שאנדריי אומר. פריפריה זה נהדר אם יש בה תעסוקה לזוג צעיר, אם היה תשתית נורמלית ואם היה מקומות בילוי. לפחות שיהיה תחבורה ציבורית סדירה כשאוטובוסים באים כל רבע שעה - 10 דקות ולא כל שעה או בכלל לא.
CPU:Intel Core i7 3770k@4.2GHz Mobo:Asrock Z77 Extreme 4 RAM:2x8GB Corsair Vengeance 1600MHz GFX:Gigabyte 970GTX G1 4GB OS:Win7 Pro@Samsung 840 Evo 250GB Storage:WD1003FZEX,Samsung HD204UI,Seagate 7200.11 2GB, Hitachi Travelstar 7K1000 1TB Display:Dell U2412M Case:Corsair 540R PSU:Enermax Revolution 950W Peripherals: Logitech G930,Razer Onza,TT Meka G1,TT Black
ביקורות: nMedia HTPC 8000;Asus e35m1-m pro פרוייקט: Obelisk V2 (תודה לאלמוג על הלוגו),Overlord
raziel1981 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-08-11, 14:10   #8 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של Bounty_Hunter

שלח הודעה דרך MSN אל Bounty_Hunter

ציטוט:
פורסם במקור על ידי TheUniQ צפה בהודעה
מחאה פוליטית...הם רוצים לראות את ביבי נופל..אם באלכם לראות תמונות שחלק מהן אפילו מגעילות מרוב השמאל שנודף מהן..כנסו לקבוצה "לוחמי ציון" בפייסבוק..קבוצה של אנשים שעושים חסד פשוט...נלחמים עם השיניים בשמאל..
רגע, ואם השמאלנים כן עומדים מאחורי זה אז הימנים צריכים ללכת נגד?
הימנים לא רוצים דירות זולות יותר וצדק חברתי?

אני לא מבין אותך, גם אם ה"אויב" עומד מאחורי זה, צריך להתאחד בשביל המטרה העילית שאחרי הכל היא לטובת כולם

הימנים אוהבים מאוד להאשים את השמאלנים בכל, אפילו בדברים טובים, העיקר להאשים

וכן, אני שמאלני אבל תנסה לחשוב בהגיון ולא לצאת נגדי בגלל שאני ה"אויב"
Bounty_Hunter לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-08-11, 14:18   #9 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yaron74 צפה בהודעה
דעתי זה BULLSHIT מה יש לזוג צעיר לחפש דירה בתל אביב?
ב
בואו ליישב את הפריפריה
אני לא יודע מתי בפעם האחרונה פזלת לכיוון מחירי הדירות והשכירות בחיפה, ב"ש, כל איזור המרכז (עזוב ת"א. תסתכל על הרצליה/רעננה/כפ"ס/ר"ג)
מי שיש לו מזל ומצא עבודה באחד המרכזי קניות בנצרת או אחת מהחברות הבודדות שנמצאות בעפולה עצמה, יכול לגור בעפולה.
מה עם מי שעובד בחיפה והאיזור? זה כמעט 40 דקות/כיוון עד לעיר עצמה ברכב פרטי ובלי פקקים, שלא נדבר בכלל על אוטובוס, וזה לא מעט דלק.
אז נשלח אנשים ליישב את הפריפריה, ואיפה הם יעבדו? המדינה המפגרת הזו הרבה מאוד זמן עסקה בפיתוח של איזור אחד בלבד בארץ, גוש דן, וכתוצאה מכך החל משנות ה 90, בערך 80% מהמשרות הזמינות בשוק נמצאות בשטח שבין חדרה-גדרה.
במקום לעודד הגירת משרות לשאר הארץ (אני מתנגד למושג הדבילי "פריפריה", אנחנו מדינה של פחות מ 400 ק"מ מקצה לקצה לעזאזל, אין פה "פריפריה", רק הזנחה והתעלמות מכל מה שהוא לא גוש דן) 4 הממשלות האחרונות התעסקו בעיקר ב "לקרב את המרכז לשאר חלקי הארץ", כלומר, הכפלת קווי רכבת וסלילת כבישים למרכז. זו בעצם הודאה חצי רשמית ש "אין לכם מה לחפש בכל מקום אחר חוץ מהמרכז, ואנחנו לא מתכוונים לעשות משהו בעניין"
אז מחירי הדיור במרכז הרקיעו שחקים.
ואחרי המרכז, כל מקום שמחובר למרכז באופן יעיל (חיפה, ב"ש)
ואחרי המקומות האלו, כל מקום שיש בו גישה טובה לאחת הערים המרכזיות האחרות.
ומה יוצא? שדירה אתה יכול לקנות היום במחיר שפוי פחות או יותר בנצרת, טבריה, עפולה, דימונה וירוחם, וזהו פחות או יותר.

זה קצה הקרחון בנוגע לבעיית הדיור, עוד לא נגעתי אפילו בעניין של קניית דירות להשקעה, הקטנת ההיצע, ופיצול דירות.

עכשיו בנוגע לשאר המחאה- המחאה היא כנגד יוקר המחיה. והיא מוצדקת מאוד.
אחת ממטרות המחאה היא לנסות לשנות את שיטת הממשלה לחלוב כספים:
הורדת מיסים ישירים (מס הכנסה, מס חברות) והעלאת מיסים עקיפים (מע"מ, מס בלו, גובה מכס על מוצרים שונים, ועוד)
בממשלה שוכחים שישראל היא מדינה עם פערי ענק. שמורידים מס הכנסה, זה מטיב בצורה ניכרת רק עם מי שמרוויח הרבה מאוד (הרבה מאוד= 40 אלף שקל בחודש פלוס), אבל במדינה שלנו יש קצת אנשים שמרוויחים הרבה, והרבה אנשים שמרוויחים קצת. במציאות הזו, שכיר שחוק שמרוויח 5500 שקל בחודש כי לא צלח מזלו בחיים, מקבל מהורדת המס הישיר עוד כמה פרוטות בחודש. ניקח דוגמה של הורדת מס של כמה אחוזים בחודש שנותנת לו 200 שקלים נוספים.
לאותו אדם שמרוויח 40 אלף בחודש, הורדת המס (לפי המדרגה המתאימה) תיתן עוד מעל 2000 שקלים בחודש, וזה understatement.
במקביל, הממשלה העלתה מספר מיסים עקיפים, ניקח לדוגמה את הבלו.
הבלו עלה ב 60 אגורות בחצי השני של 2010 בלבד. בוא נניח ששני האנשים נוסעים לעבודה שנמצאת באותו מרחק, באותו רכב, וצורכים 5 ליטר דלק לכיוון (מרחק+עומס תנועה.)
כלומר, 10 ליטר ליום, אם שניהם עובדים 5 ימים בשבוע מדובר ב 22 ימי עבודה בחודש בערך, כלומר 220 ליטר בחודש. מה שאומר שהעלאת המס ב 60 אגורות העלתה את המחיר המדובר ב 130 ש"ח.
130 ש"ח זה מעל 60% מהטבת המס שהשכיר השחוק קיבל, אבל פחות מ 10% מהטבת המס שקיבל העו"ד המצליח, לדוגמה.
וזה רק דלק. אפשר להמשיך עם מוצרי מזון שהמיסוי עליהם עלה, מים, הפקת חשמל שהתייקרה כתוצאה ממיסוי על דלקים שונים שחברת החשמל משתמשת בהם, ועוד.
הטבת המס האומללה של 200 שקלים נבלעת בשניות בתוך ים העלאות המחירים, ומצד שני אותו עו"ד נהנה מיותר כסף שיממן לו את העלאת המחירים, בנוסף לעובדה שהוא הרוויח הרבה מלכתחילה. אז הוא בכלל לא מרגיש את זה בסוף החודש.

השיטה כרגע היא לממן הטבות לבעלי משכורות גבוהות ולטייקונים ע"י סחיטה של השכבות החלשות.
"ביבי רע לשכבות החלשות" זו לא רק ססמה, העלאת מיסים עקיפים באמת פוגעת בראש וראשונה בשכבות החלשות, אירלנד נקטו בשיטה הזו די הרבה זמן עד שהכל התפוצץ להם בפרצוף, ואנחנו באותה הדרך. (שימו לב- אני לא בעד הפלת הממשלה הנוכחית וביבי. יציבות פוליטית היא דבר טוב, רק צריך להזיז אותם לכיוון הנכון. בבחירות בחרתי ליכוד, ואני עדיין לא מתחרט, עדיין.)
אז מעלים קצת את מס ההכנסה, לכולם, אבל בעיקר במדרגות הגבוהות, ומעלים טיפה את מס החברות, מה שיכניס מיליארדים למדינה. מס החברות בישראל כ"כ נמוך שאנחנו כמעט ברמה של מקלט מס, כאשר המצב התקין צריך להיות המס המקובל במדינות ה OECD מינוס כמה אחוזים כדי שיהיה כדאי להשקיע פה למרות שאנחנו מדינה קטנה ולא מרכזית.
ואלו 2 מילים על ההתייקרות ומטרת המחאה.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

נערך לאחרונה על ידי Pika007, 13-08-11 בשעה 14:30.
Pika007 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-08-11, 14:55   #10 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של ANDREY12341

מס החברות כל כך נמוך , לצורך השוואה באחוזים מס של מהנדס/ רופא או כל בעל מקצוע שכיר משכיל עם שכר של 5 ספרות יותר גובה ממס של חברת פרטנר או שופרסל באחוזים.
לדעתי מי שצעיר ויכול יהגר לקנדה או ארה"ב.
ANDREY12341 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-08-11, 15:53   #11 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

מס החברות הוא 24% (לעומת 36 במדינות ה OECD) ותוכננה הורדה עד שנת 2016 ל 18% מס (שימו לב שמתחת ל 20%= מקלט מס)
אם יקפיצו את המס חזרה ל 28% גם ישראל תישאר מקום אטרקטיבי להשקעות, וגם מיליארדים על גבי מיליארדים יזרמו לקופת המדינה.
ביחד עם התייעלות קטנה של כמה גופים והעלאת מס הכנסה בצורה פרוגרסיבית לפי המדרגות, מדובר על מספיק כסף לממן את כ-ל דרישות המחאה.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

Pika007 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-08-11, 15:56   #12 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של shachar189

תשמעו,אין ספק שלחיות במדינה הזאת עולה הרבה. הכל פה עולה יותר מאשר במדינות אחרות.
ולמה זה? יש הרבה סיבות.
אחת מהן היא שאין פיקוח. מאז שהוצאי את מוצרי החלב מפיקוח, המחירים שלהם רק עולים.
תוסיפו לזה את המיסים והמע"מ בארץ והנה עוד סיבה למחירים הגבוהים.
למה על דלק צריך להיות 53% מס? מה רע ב30% כמו שהציעו לא מזמן חברי כנסת, וביבי והאוצר התנגדו.
לגבי הדיור, מחירי דירות בארץ באמת שוברים שיאים. אבל הדבר זה נשמך כבר שני עשורים. אז למה עכשיו? יש יגידו שזאת מחאה של שמאלנים שרוצים להפיל את ביבי ויש שיגידו שעכשיו זה כבר עבר את גבול הטעם טוב.
דעתי היא שהמחאה התחילה כדי להוריד את מחירי הדיור אבל הפכה גם למחאה נגד ביבי.

עוד דבר, יש בארץ מקומות זולים לדיור. הבעיה היא שאותם מפגינים לא רוצים לצאת מתל אביב.
אני לא אומר שהם ילכו ויגורו בנגב, אבל לא חסרים מקומות.
אני לדוגמה גר בקרני שומרון ומחירי הדירות פה לא גובהים בכלל וגם אין בעיה של תעסוקה. רבע שעה נסיעה לכפר סבא ו25 דקות לפ"ת.
AMD Phenom II X4 955 BE 3.2 | Corsair A70 Dual-Fan CPU Cooler | Gigabyte MA-770-UD3 Rev2 | OCZ 4GB DDR2 1066Mhz Reaper | Samsung Spinpoint F3 1TB | Samsung Eco Green F3 1TB | Asus CUCore HD5770 | LanCool PC-K60 | SeaSonic S12II-620 | Windows 7 X64 Ultimate

shachar189 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-08-11, 16:28   #13 (קישור ישיר)
IO Pro

אני חושב שאין ספק שיותר מדי יקר פה ומחירי הדירות עברו מזמן את הגבול ההזוי
אבל מי שמוחא (רובם לפחות) זה לא האנשים הנכונים
זה אנשים "צפוניים" שאין להם כסף לקנות וילה בצפון ת"א ובמקום צריכים להסתפק בדירת 4 חדרים בבניין בשכונת כוכב הצפון בת"א
זה אנשים שטסים בין פעם לפעמיים בשנה לחו"ל
הם לא אלו שצריכים לצעוק, מי שצריך לצעוק זה אלו שגרים בדרום ת"א ובפריפריה - אלו שבד"כ באמת חסר להם...
המחאה מזמן עברה את גבול הטעם הטוב ונהייתה מחאה פוליטית שהמטרה שלה זה להפיל את ראש הממשלה ואת הממשלה שלו
ואני שואל מי יבוא במקומו? יש באמת מישהו משכמו ומעלה שבאמת יהיה מסוגל לעשות שינוי?
אני לא חושב, ואם חושבים על זה לעומק זה לא אשמתה של הממשלה הנוכחית זה הזנחה של כל הממשלות בעשור האחרון
Crucial M4 128GB + 6TB
Cooler Master 690II Advanced, SeaSonic S12II 620W
Asus Xonar Essence ST, MicroLab X16, Sennheiser HD598
Samsung Galaxy Note 3
RoNeN :P לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-08-11, 16:28   #14 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

אני אישית בעד לפרק מונופולים, קרטלים ופיקוח הדוק על מוצרים, אני לא בעד להפיל את הממשלה ולא בעד מחאה שמובלת וממומנת ע"י גורמי שמאל קיצוני.
בסופו של יום זאתי מחאה שממומנת ע"י הקרן החדשה לישראל שזהו גוף שממומן ע"י אויבי המדינה ומטרתו לפרק את מדינת ישראל מבפנים ולהביך אותה ולגרום לדה לגיטימציה.
גם אם יחלקו עכשיו דירות חינם לכולם הם עדיין לא יסכימו לפשרה.

אני חושב שהממשלה הזו עושה המון בקדנציה שלה וצריך לתת לה להמשיך לעבוד.
דוגמא : תראו את סלקום ואורנג' שחטפו ירידה של 25-30 אחוז ברווחים בעקבות פעילות מוגברת של שר התקשורת ל"צדק" חברתי בתחום התקשורת .
תראו גם את ביטול ההתחייבויות לספקי טלויזיה, אינטרנט וסלולר שנכנסה לתוקף השבוע.

אני עדיין חושב שאנשים מפונקים וכל אחד אוכל מה שהוא מבשל לעצמו בסופו של יום.
לא כולם חייבים לגור בתל אביב, לא כולם חייבים לטוס לחו"ל כל שנה . אם אתם רוצים להרוויח טוב - תלמדו תואר שיבטיח זאת במקום שמכבד את עצמו ואל תבחרו את הדרך הקלה,
תלמדו להתנהל כלכלית בצורה חכמה , קנו רק מה שאתם יכולים להרשות לעצמכם ולא באשראי (מינוס) וככה שום דבר לא יעצור אתכם,
גם אם המדינה מז**נת אתכם לאורך שנים. זה הכל.

לדעתי דברים מתחילים לזוז במישור הזה, אם אנשי הסמרטוט האדום , כלומר מנהיגי המחאה , באים רק ממניעים חברתיים , שיתנו למומחים להתחיל לעבוד ולא יפסלו את הוועדה עוד לפני ששמעו מה מתוכנן.
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 13-08-11, 16:37   #15 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

אני חושב דבר פשוט לגבי העניין הזה ~
זה לא רק במחירי הדירות, אלא בהרבה דברים אחרים שרק עכשיו זה יוצא החוצה וכו' בארץ כאן
הרבה יותר יקר. לא יודע אם זה השחיתות, הניהול הלא נכון של הכסף, או דברים אחרים.
גם ההפרש בארץ בין המעמד הגבוה לבין מעמד הביניים\ אנשים עם הכנסה בסיסית.. הוא משמעותי
מאוד. מצד שני יש גם את הגזלנים במדינה הזו שזה החרדים.. שחיים על חשבון אחרים וכו' שלוקחים
מאיתנו לא מעט כסף שיכול ללכת למקומות אחרים בכיייף.

הדיור זה מה שהתפוצץ החוצה לתקשורת ולרחובות, אבל זה רחוק מלהיות הבעיה היחידה שקשורה
ליוקר מחייה פה..
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא