IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע כל נושא הקשור לרמקולים , אוזניות , כרטיסי קול , מערכות סטריאו , מגברים ומערכות קולנוע ביתי

ציוד היקפי : כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע

אוזניות לגימינג

אוקי קודם כל תודה יש לי עוד כמה שאולת מה ההבדלים בין 7.1 ל 5.1? ומה יותר טוב? 2: לפי ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 18-08-11, 20:59   #16 (קישור ישיר)
IO Rookie

אוקי קודם כל תודה

יש לי עוד כמה שאולת

מה ההבדלים בין 7.1 ל 5.1? ומה יותר טוב?
2: לפי מה שהבנתי ב Kave יש 5.1 אמיתי ו ב מגלדון יש 7.1 ווירטואלי מה זה וירטואלי ומה זה אמיתי? מה ההבדלים ומה יותר טוב?
3:בנוסף ראיתי שיש את ה 5H שלא המלצת עליו ואת ה 7H מה ההבדלים בין ה 7H לבין המגלדון
ואיך יודעים איזה אוזניות עדיפות על פי איזה פרטים?
4:האם איכות הסאונד יורדת אחרי כמה חודשים?
5:איזה חברה נחשבת לחברה הכי טובה? לפי מה שהבנתי ריזיר וסיטילסיריס הם החברות מהשורה הראשונה אז למה לקחת אוזניות של חברת רוקט לדוגמא?
6:האם צריך כרטיס קול מיוחד בשביל האוזניות? איך לדעת אם צריך או לא? (אין לי כרטיס קול מטורף או משהו והבנתי שהאוזניות כמו המגלדון באות אם כרטיס קול משלהם)

תודה לכולם
Ranbs לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-08-11, 21:28   #17 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

סליחה על ההתעלמות מהשאלות ששאלת בתגובה האחרונה, אני רק רוצה להגיד לך משהו פשוט ~
יש לך תקציב טוב מאוד לאוזניות - חבל שתקנה אוזניות שישרתו אותך טוב בכל הקטע הזה של
ערוצים בגיימינג, וסראונד כזה.. וכל הגימיק הזה מסביב.

בתקציב שלך הייתי קונה אוזניות רב שימושיות של סנייזר למשל, שישמשו אותך גם לסרטים, גם
למוזיקה, וגם בהחלט יהיו מצוינות למשחקים - ולקנות מיקרופון נפרד סטנדרטי.
זה מה שאני הייתי עושה

אם אתה מתכוון להשתמש בהם ל 200 אחוז משחקי מחשב, בלי שום שימוש אחר.. סבבה אז
תתעלם ממה שאמרתי
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-08-11, 21:36   #18 (קישור ישיר)
IO Rookie

חדשות

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CocainHore צפה בהודעה
סליחה על ההתעלמות מהשאלות ששאלת בתגובה האחרונה, אני רק רוצה להגיד לך משהו פשוט ~
יש לך תקציב טוב מאוד לאוזניות - חבל שתקנה אוזניות שישרתו אותך טוב בכל הקטע הזה של
ערוצים בגיימינג, וסראונד כזה.. וכל הגימיק הזה מסביב.

בתקציב שלך הייתי קונה אוזניות רב שימושיות של סנייזר למשל, שישמשו אותך גם לסרטים, גם
למוזיקה, וגם בהחלט יהיו מצוינות למשחקים - ולקנות מיקרופון נפרד סטנדרטי.
זה מה שאני הייתי עושה

אם אתה מתכוון להשתמש בהם ל 200 אחוז משחקי מחשב, בלי שום שימוש אחר.. סבבה אז
תתעלם ממה שאמרתי

אני מסכים איתך,מוסיקה אני שומע המון אבל משחקים זה העיקר לגבי "סנייזר" לפי מה שהבנתי חייבים כרטיס קול איכותי בשביל למצות את התמורה של אוזניות של חברת "סנייזר" מיקרופון יש לי ב 10 שקל של טיאק והוא עושה את העובדה כבר שנה מצוין אבל האוזניות שלי כרגע הם אוזניות ב 15 שקל ורק אוזניה אחת עובדת ואני חייב אותם כי אין לי רמקולים ואני נמצא המון במשחקים ובסקיפ
בכל מקרה לעיקר,סנייזר מחייבים כרטיס קול לפי מה שהבנתי כי אין להם דולבי וכאלה שמספק את האיכות והסראנוד זה נכון?
Ranbs לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-08-11, 1:57   #19 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של 2130TOMER

שלח הודעה דרך ICQ אל 2130TOMER שלח הודעה דרך SKype אל 2130TOMER

נתקלתי בזה עכשיו

Razer Tiamat: אוזניות True Surround 7.1 ראשונות בעולם!

i5 750 3.6GHZ | GIGABYTE P55-UD3R | Patriot DDR3 4gb 1333mhz |Freezer Xtreme Rev.2| Asus HD5850 1gb |Samsung F4 2TB X2|crucial m4 64gb| SeaSonic S12II Bronze 620W|Creative Sound Blaster Audigy 4| SteelSeries 5H v2|razer deathadder| microsoft xbox 360 jasper 60gb

2130TOMER לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 24-08-11, 18:32   #20 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Mr.Fridge

שלח הודעה דרך MSN אל Mr.Fridge

אני אתן דעתי:

לפני יומיים בדיוק חיפשתי גם אני אוזניות חדשות לשחק איתן, בעיקר בגלל שיש לי אזניות אלחוטיות עם איכות בינונית ומיקרופון מובנה, ועוד זוג אוזניות של סוני עם איכות בשמיים אבל ללא מיקרופון, ובגלל שאני עובד במרחק של כ-2.5 מטר מהמחשב, אז גם לא מצאתי דרך לחבר אליהן מיקרופון בצורה הגיונית.

קפצתי לחנות PCGAMES בחיפה, שם פגשתי בחבר טוב מהצבא שהתחיל להדגים לי כל מיני סוגי אוזניות כדי שאוכל להחליט והנה דעתי (שימו לב! כל אדם שומע אחרת, לכן אין תשובה חד-משמעית, למרות שיש דגמים שכולם יסכימו שהם טובים או רעים.. זה הטווח הבינוני שהוא הבעייתי):
נתחיל מזה: RAZER באזניות = טוב, לא יותר מזה... האיכות בניה שלהם מצויינת ואלו אזניות שרואים שהן ברמה גבוהה מאוד, אבל האיכות שמע שלהן טובה - לא יותר מזה.
ניסיתי גם את ה-7Hv2 של SS וגם את הסיבריה (Siberia Full-Size) שהיו להם בשאריות מלאי ונמכרו ב-419 ש"ח, ואני חייב לאמר שאין מה להשוות - SS מנצחים בגדול, אבל הסיבריה מנצחות אפילו ביותר!
בס איכותי מאוד, טרבל מדוייק, טווח תדרים גבוה מאוד (בין 16 הרץ ל-28 קילו הרץ!).
הצליל שלהם מדוייק מאוד ואיכותי בטירוף, שיחקתי BC2 איתן וממש ממש שמעתי הבדל, אפילו לעומת אזניות הסוני הטובות שלי (והן באמת באמת אזניות מעולות!).
מכל השמונה דגמים שבדקתי בחנות - אין לי ספק שהסיבריה זכתה לגמרי.

הבעיה:
אני חיפשתי אזניות עם מיקרופון מובנה, והכרטיס קול USB שבא איתן ממש ממש לא עניין אותי כי הכרטיס קול ON-BOARD שלי מעולה בצורה מפחידה, אבל מילא.
האזניות Siberia Full-Size (לא סימן 2!) מגיעות עם כבל של מטר מחובר ישירות לאזניות, ואותו מחברים לכבל מאריך של עוד 1.8 מטר שבקצה של המשתמש שלו יש שלט ששולט בווליום.
המיקרופון שלהן מגיע עם כבל נפרד משלו, שמתחבר ישר למחשב (או לכרטיס קול USB) ואמנם על הכבל של האזניות יש שטויות כאלו שתופסות את הכבל ואז הוא לא מסתרבל יותר מדי אבל עדין - אני מעדיף אזניות עם כבל אחד מובנה ולא כמה כבלים שמתחברים אחד לשני. כולה אזניות ומיקרופון ויש לי חמישה כבלים שמתחברים למחשב (חחח)...

הייתרון?
אם ילכו האזניות, נשאר המיקרופון ונשאר הכרטיס קול - אני מאוד מרוצה, ממליץ.
419 ש"ח בפיסיגיימס.
ישן 25-08-11, 0:12   #21 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של lllliiioor

אם אתה מבסוט מהסיביריה 1
בוא תשמע אצלי את הסיביריה 2 עם כרטיס קול שמגביר להם תתXת
אתה תבין אותי רק כשתשמע אותן עם כרטיס קול איכותי. אני ממש ממליץ לך להשתדרג.
יש גם את דניס, הוא עם אותו שילוב כמו שלי ועדיין לא מאמין כמה ההבדל מורגש.

בכל מקרה, תתחדש

lllliiioor לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא