IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > משחקים וקונסולות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

משחקים וקונסולות משחקים , משחקים ברשת , המלצות למשחקים , פתרון תקלות , עזרה במשחקים , שרתי משחקים , ביקורות ומדריכים. קונסולות כדוגמת פלייסטיישן , XBOX ועוד...

דבר חופשי : משחקים וקונסולות

משחקים פרוצים או מקוריים-הסבר מקיף!

אני עושה ככה: 1. מוריד את המשחק בגירסא המלאה, משחק כמה שעות ורואה אם אני אוהב אותו. 2. אם אני ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-09-11, 21:29   #31 (קישור ישיר)
IO Member

אני עושה ככה:

1. מוריד את המשחק בגירסא המלאה, משחק כמה שעות ורואה אם אני אוהב אותו.

2. אם אני חושב שהמשחק שווה שעות עבודה אני הולך ומוציא עליו את הכסף, אם לא אני לא מוציא עליו, אם יש משהו שאני יודע שיהיה שווה השקעה (Humble Bundle, כל דבר מBETHESDA וכו') אני ישר מוציא עליו כסף.

3. נדיר שאני קונה משחק בארץ, אין לי כל כך הרבה כסף, בחו"ל המחירים זולים עד גיחוך (אובליביון מהדורה מוגבלת חדשה ב100 ש"ח כולל משלוח).

אני לא אבלבל את השכל, אני אומנם קונה הרבה משחקים אבל אני גם מוריד לא מעט, יש משחקים שאני מסיים כי משעמם לי אבל לפי דעתי הם לא שווים את הכסף שלי.

הרבה פעמים יצא שבכלל קניתי משחק אחרי שסיימתי אותו, את אובליביון עם כל התוספות קניתי אחרי ששיחקתי בו מאות שעות וכך גם היה לי דיאבלו, AOE, AOM ועוד לא מעט משחקים.

STEAM זה נחמד אבל קצת מעצבן שהמשחק מגיע בלי קופסא
Alon93 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-11, 21:32   #32 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של alont

שלח הודעה דרך MSN אל alont

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gmmaster צפה בהודעה
אני איתך אחי, זה בדיוק הסיבה שאני ממלא לאנשים את הדלק שביזבזתי אחרי שאני שם אותו איפשהו. הם לא מפסידים כלום. להיפך, אני בד"כ משאיל מכוניות יוקרה ואחרי זה כותב עליהן פידבקים חיוביים ברשת. החברות רק מרויחות מזה. וזה לא כאילו בזבזתי לו דלק שלא חזר, בין אם לקחתי את הרכב ובין אם לא הוא לא מפסיד כלום. אני אוהב את ההיגיון הזה.
כן, רק חבל שאי אפשר להשוות "השאלת" רכב להורדת משחק - גם אם אתה ממלא את הדלק אחרי שסיימת
הדברים היחידים שדומים להורדת משחקים הם הורדת סרטים והורדת מוזיקה. אתה כמובן לא עושה אף אחד מהחטאים הנוראיים האלה, נכון?

:B3 ON AIR

alont לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-11, 21:35   #33 (קישור ישיר)
IO Member

מסכים איתך,
וממש מעצבן אותי האנשים שאומרים "אין מולטי,לא שווה לקנות"
SuperSquirrel לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-11, 21:46   #34 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

ממתי איכות המשחק נקבעת במולטי.. יש הרבה מאוד משחקים שרכשתי במירוץ הזמן רק בסטים
לא כולל מעבר למה שיש לא בסטים, וחוץ מ TF2 [ רכשתי את ה orange box כדיסק בזמנו ]
כולם אצלי סינגלים.. אין לי מולטי אחד מעבר אליו. דיאבלו 2 כמובן שרכשתי לפני שנים.. על
דיסקים, ווארקרפט 3.. אבל אני לא משחק בהם בכלל במולטי.. באף אחד מהם..

והאמת שיש לי יותר דיסקים של מוזיקה מקוריים מאשר MP3 על המחשב.. ככה או ככה תרצו או
לא תרצו, אם אתם לא מורידים משחקים בכלל [ למרות שאני לא קונה את זה.. ] אז אתם עושים את זה
באיזה דבר אחר כמו שמישהו אחר אמר כבר... עידן האינטרנט זה מושג כללי, סורי אבל אני לא
מאמין ביוצאי דופן בנושא..
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-09-11, 22:28   #35 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Shay צפה בהודעה
אני רק רוצה להצטרף ל- CocainHore בנוגע למוזיקה,
כל "הצדיקים" בדיון הזה, אני מתערב שלכל אחד מכם יש חשבון ב- TL וב- UTORRENT שלכם עוברים תוכנות לא חוקיות, סרטים, שירים, אפילו ה- WINDOWS ממנו אתם כותבים את ההודעה הזו, של רובכם לפחות, הוא לא חוקי... נכון? אז אין שום הבדל כשזה מגיע למשחקי מחשב, אל תעבדו על עצמכם.
יותר מ 100 דיסקים, מנוי לספריית וידאו, חלונות אופיס ואנטי וירוס חוקיים. יש עוד טענות?
alonT, זה עונה גם לך

אני לא יכול לאמר שבעבר הייתי נקי מחטאים אבל היום המצב שונה, יש יותר מודעות ומספיק פיתרונות זולים לכל דבר, אין סיבה או הצדקה לגנוב כלום.
הגישה של "או שזה בחינם או שנמצא דרך ל "חינם" אחרת אני לא אקנה" זה בדיוק כמו לקחת רכב, אין שום הבדל, תעשה את זה בצורה נסתרת, קח את זה בשעות שאנשים לא משתמשים ואפילו תמלא עוד קצת דלק מעל מה שהיה ויצאת צדיק. זה אחד לאחד
gmmaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-09-11, 5:59   #36 (קישור ישיר)
IO Member

קיימות פריצות למולטי לכמעט כל משחק
GoBravo לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 10-09-11, 15:08   #37 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של baraklevy10

אפשר בבקשה עזרהה.. CJS עדין לא שלחו לי שום CD_KEY ועברו לא מעט שעות.
קניתי שם דרך GOOGLE CHECKOUT והם שלחו לי למייל את פרטי ההזמנה..
אני מכניס אותם ב-CJS לקבל את הסריאל וזה מה שהם כותבים לי :

We are now collecting your order Information.

Sorry, but your order is not yet approved for delivery. Once your order has been approved and marked as shipped you will be able to retreive your key.
If you only just paid for the order, then please just be patient, your order will be charged and marked as approved by our team within a few hours.
וכבר הרבה שעות. אפשר בבקשה עזרה?? תודה רבהה!
baraklevy10 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-09-11, 15:09   #38 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

אני אדם "פשוט" לא משחק יותר מדי... מה שכן, יש רק חברה אחת שבה אני קונה את המשחקים שלה, ורק שלהם... בליזארד, כי כל משחק שלהם שווה כל גרוש

רק מחכה להסתגר עם העותק שלי של D3 כשהוא יצא... יצטרך לD2 וD2EXP שיש לי
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-09-11, 15:10   #39 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

ציטוט:
פורסם במקור על ידי TOMER.G צפה בהודעה
זה לא תופס אייל, כי EA לא מעל לחוק.
הם וכל השאר יכולים לרשום שם מה שהם רוצים.
כשניפגש בבית המשפט איתם מה שחשוב זה למי יש יותר כסף לסוללת עורכי דין.
אם זה לא כתוב באיזו חוקה, הערך של הכתוב הזה יורד.
חוקה?
תגיד לי ירדת מהפסים? הסנפת יותר מדי דבק?

EULA זה חוזה לכל דבר. אתה יודע מה זה חוזה או שגם על זה אתה רוצה לשחק אותה אהבל?
באמת, תתבגר. תעשה לי טובה.

כשמישהו מגיש לך חוזה, ואומר לך תחתום, אתה יכול להחליט לא להסכים ולא לחתום, או כן להסכים וכן לחתום (החריג היחיד הם סעיפים אשר מנוגדים לחופש תנועה, עניינים של הגוף וכדומה או דברים שאינו בתום לב. משחק מחשב אינו בשום צורה שהיא, כלול בעניין הזה. אין פה מגבלה של חופש או שום מגבלה אחרת).
כשאתה מסכים עם חוזה כזה בכוונת תחילה לא לקיים אותו, זה נראה התנהגות שאינה בתום לב, אשר יכול להביא עליך הרים של סבל כשמדובר על חוזים משפטיים (וכן, EULA זה חוזה משפטי לכל דבר).

חתמת, התחייבת.
לא טוב לך, אל תחתום ואל תשחק.

וכל השטויות האלו של "אם זה לא בחוקה" או "בחוק לא אסור להוריד" זה זיבול השכל הכי גדול ששמעתי בחיים שלי. אתה יודע מה זה גניבה? גם גניבה של תוכנות מחשב היום רשום נמצא בחוק כאסור.

זה כמו שבפורומים, רשום שאסור לרשום פרטים של אדם אחר בפורום, כמו הטלפון שלו, מקום המגורים שלו וכן הלאה.
אבל במקביל אין חוק כזה שאסור לי לרשום עכשיו את כל הפרטים עליך.

אז אם אני ארשום עכשיו את כל הפרטים שלך, ואתה תתעצבן ובפורום ימחוק, אז מותר לי לתבוע אותם כי זה "לא חוקתי"?
גם פריצות למחשבים אחרים לא רשומים בשום חוקה, ולרסק מטוס בתוך בניין לא רשום בשום חוקה, כי חוקות נכתבות לפני עשרות/מאות שנים! (בהתאם למדינה).
ורק להזכיר לך: אין במדינת ישראל חוקה. איזה קטע הא ?

ראבק, תהיה גבר ותתבגר קצת.

"אם זה לא כתוב באיזו חוקה, הערך של הכתוב הזה יורד"
תעשה לי טובה...

מתנצל מראש אם זה "אגרסיבי מדי", אבל אתה ברצינות יצאת פה אהבל (גם אם אתה לא אוהב את מילה הזאת).
ובתקווה שהמנהלים ישאירו את ההודעה הזאת, שתלמד משהו בחיים. שלא הכול "אני יודע הכי טוב". יש כאלו שיודעים כל כך הרבה יותר ממך (בייחוד עו"ד של חברות ענק).

וזהו. ארד מהשרשור הזה שיצא שטות אחת גדולה.
שיהיה למורידים בהצלחה.
אם יום אחד חו"ח מישהו יתבע לכם את התחת על זה, תגלו כמה משועשע השופט כשמעלים לו שטויות כאלו בדיונים.
(ובתור אחד עם השכלה משפטית וניסיון בעניין חוזים, אני מציע לך לחשוב טוב טוב כשאתה מעלם עצות כאלו לאנשים אחרים בלי שום הבנה מסוג שהיא בעניין של חוזים, חוקה, או חוק בכלל).

יאללה, זמן לשחק ולא להתעסק בשטויות.
ישן 10-09-11, 15:36   #40 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של shachar189

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Shay צפה בהודעה
אני רק רוצה להצטרף ל- CocainHore בנוגע למוזיקה,
כל "הצדיקים" בדיון הזה, אני מתערב שלכל אחד מכם יש חשבון ב- TL וב- UTORRENT שלכם עוברים תוכנות לא חוקיות, סרטים, שירים, אפילו ה- WINDOWS ממנו אתם כותבים את ההודעה הזו, של רובכם לפחות, הוא לא חוקי... נכון? אז אין שום הבדל כשזה מגיע למשחקי מחשב, אל תעבדו על עצמכם.
מסכים איתך בכל מילה.
מעטים מאוד האנשים שבאמת רכשו כל דבר שניתן להשיג ברשת.
AMD Phenom II X4 955 BE 3.2 | Corsair A70 Dual-Fan CPU Cooler | Gigabyte MA-770-UD3 Rev2 | OCZ 4GB DDR2 1066Mhz Reaper | Samsung Spinpoint F3 1TB | Samsung Eco Green F3 1TB | Asus CUCore HD5770 | LanCool PC-K60 | SeaSonic S12II-620 | Windows 7 X64 Ultimate

shachar189 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-09-11, 15:54   #41 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

כשזה מגיע למצב שאתם מאמינים שכולם מורידים ופורצים זה אומר שהמצב שלנו עגום
ישן 10-09-11, 16:23   #42 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של ColdMaster

משחק שיש לו מולטי שווה בוודאות מוכר יותר
לגדל כלב זה כמו לגור עם אשה, אתה צריך להתפשר הרבה בשביל לחיות איתם.
ColdMaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-09-11, 16:28   #43 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של alont

שלח הודעה דרך MSN אל alont

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gmmaster צפה בהודעה
זה בדיוק כמו לקחת רכב, אין שום הבדל, תעשה את זה בצורה נסתרת, קח את זה בשעות שאנשים לא משתמשים ואפילו תמלא עוד קצת דלק מעל מה שהיה ויצאת צדיק. זה אחד לאחד
לא, פשוט לא.
גניבת רכב לא דומה בכלל להורדת משחק, ואם אתה לא מצליח להבין מה ההבדל ביניהם, אז אתה כבר מקרה אבוד

מצטער להעיר אותך מהפנטזיה הקטנה שלך, אבל הרוב המוחץ של האנשים בארץ מורידים משחקים באופן פיראטי (מעל 90 אחוז), ואני לא אתחיל לדבר בכלל על דברים כמו גרסאות לא חוקיות של ווינדוס וכו'

אגב, אני לא אומר את זה בשביל להצדיק את המעשים שלי - כמו שאמרתי מקודם אני מוריד משחקים באופן פיראטי אך ורק בשביל לנסות אותם מראש, ובמקרים בהם אני לא יכול להרשות לעצמי לקנות אותם (אחרי כמה חודשים הם תמיד מוצאים את עצמם בחשבון הSteam שלי, גם אם סיימתי אותם ממזמן).

מי שמכיר אותי יודע שאני תמיד נגד הורדת משחקים כשהסיבה היא שלא רוצים "לצאת פראיירים" או בגלל ש"אין מולטי". מבחינתי מי שיכול להרשות לעצמו משחקים ובוחר עדיין להוריד אותם כשניתן - הוא מי שפוגע בתעשיית המשחקים.

:B3 ON AIR

alont לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-09-11, 20:33   #44 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

איש יקר, גניבה זה גניבה, כמו שאני רואה גניבת תוכנה בחומרה, אתה רואה גניבת רכב בחומרה ואם אתה כבר מדבר על להעיר משהו, יש הרבה אנשים שרואים גניבת רכב כדבר קטן, זה כולה רכב.
ואני אפילו לא דיברתי על גניבה, אני דיברתי על "השאלת" רכב בשעות שלא משתמשים בו, זה זהה.
אבל בו ניקח דוגמא אחרת, בסטה בשוק מוכרת ירקות במהלך היום ובסוף היום מה שנשאר בד"כ שמים בארגזים באיזה פינה מרוכזת בסוף יום ואתה יכול לקחת משם חופשי. אז אני יכול פשוט לקצר זמנים ולקחת ישירות מהבסטה, אין שום הבדל פשוט חסכתי לעצמי כמה שעות של המתנה, גם ככה ישאר לו בסוף והוא יזרוק את זה.

אתה עושה לעצמך רציונליזציה של מצב עגום... השאלת רכב זה כלום, אף אחד לא נפגע מזה וגם לקיחת ירקות בבסטה. גם לברוח ממסעדה עשירה שמרוויחה המון זה כלום, ה 200 ש"ח שלא שילמתי לא יחסרו לאף אחד.
זה נקרא רציונליזציה: מנגנון בו האדם מספק הסבר רציונלי להתנהגות בלתי רציונלית, ואם אתה לא מצליח להבין שהורדת משחקים "רק בשביל לבדוק אותם" זה לא מצב טוב אז אל תתפלא שאנשים לא מבינים למה להשאיל רכב רק בשביל לעשות בו סיבוב זה לא מצב טוב, השכנוע שהוא עושה לעצמו זה בדיוק כמו השכנוע שאתה עושה לעצמך, כל אחד בדבר אחר. אחד לאחד
ישן 10-09-11, 21:11   #45 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של RUONXHEV50

מדהים איך כול התשובות של למה אני לא קונה משחקים נראות אותו הדבר.
זה או ""מה שאני עושה לא פוגע באף אחד כי גם ככה אני לא אקנה את המשחק"
או
"אין לי כסף או אני חייל אין לי כסף או למה לבזבז אם אפשר להוריד"

אבל אני יכול לומר שגם אני מוריד משחקים אבל רק משחקים עם DRM או את סדרת קול אוף דיוטי
ואני גם כן מנסה לצמצם את זה למינימום ובשנה האחרונה 2010-2011 אני הורדתי אולי 4-5 משחקים ששלושה מהם הם COD ואת השתיים האחרים קניתי לפני שההורדה אפילו הסתיימה.

עריכה:
משהוא ששכחתי לציין.
גם מה שאני עושה זה ממש לא נכון ואני מודע לזה וכמו שכבר כתבתי אני באמת מנסה לצמצם את זה למינימום!
EVGA GTX 470
SS 620 watt
500 gb hhd
40 gb ssd

RUONXHEV50 לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא