IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > משחקים וקונסולות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

משחקים וקונסולות משחקים , משחקים ברשת , המלצות למשחקים , פתרון תקלות , עזרה במשחקים , שרתי משחקים , ביקורות ומדריכים. קונסולות כדוגמת פלייסטיישן , XBOX ועוד...

דבר חופשי : משחקים וקונסולות

משחקים פרוצים או מקוריים-הסבר מקיף!

ציטוט: פורסם במקור על ידי alont גניבת האופניים שלך בצעירותך לא דומה להורדת המשחקים שלי בגלל הסיבות שציינתי מקודם עם ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 11-09-11, 13:24   #76 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

ציטוט:
פורסם במקור על ידי alont צפה בהודעה
גניבת האופניים שלך בצעירותך לא דומה להורדת המשחקים שלי בגלל הסיבות שציינתי מקודם עם המשחק הקטן של "מה אם" עם הרכב. אתה לוקח רכוש של מישהו ששילם עליו כסף טוב ולתקופה שבה לקחת אותו, הבעלים איננו יכול להשתמש בו. בכך אתה מגביל את הבעלים.
היה לו עוד זוג אופניים בבית, גם במעשים שלי אין שום נזק, עצבים זה לא נזק, כמו שחברות התוכנה מתעצבנות שפורצים ומורידים להם משחקים הוא התעצבן שלקחתי לו את האופניים אפילו שהוא לא היה צריך אותם באותו רגע. אם הוא היה לומד להבליג ופשוט להמשיך הלאה אז זה בכלל לא היה משפיע עליו.

ציטוט:
הורדת משחקים וקנייתם במועד מאוחר יותר עוברת על החוק? כן. פוגעת במישהו? לא.
כנ"ל לקיחת האופניים והשאלת הרכב, פוגע במישהו - לא, עובר על החוק - כן.

ציטוט:
החוק נכתב בשביל למנוע מצב של הורדה מבלי לקנות בכלל (או במילים אחרות, מה שרוב האנשים שמורידים עושים). אם כולם היו מתנהגים כמוני, המצב של תעשיית המשחקים היה נראה הרבה יותר טוב ממה שהוא עכשיו - אפילו יותר טוב ממה שהיה המצב אם כולם היו קונים ולא מורידים.
בדיוק מה שאני אומר, החוק נועד בשביל כאלו שגונבים מכוניות ואופניים ולא מחזירים אחרי, אם כולם היו מתנהגים כמוני המצב של גניבות רכוש היה הרבה יותר טוב ממש שהוא עכשיו אפילו יותר טוב מזה שאנשים היו קונים רכבים בלי לנסות אותם לתקופה ארוכה לפניכן.
gmmaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-09-11, 13:40   #77 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

ציטוט:
משחק פיראטי - אין נזק כספי לאף אחד
...
במילים אחרות - אין נזק כספי לאף אחד - אז זה לא כמו גניבות אחרות. נ-ק-ו-ד-ה.

כשאדם מוריד משחקים כשהוא יכול לקנות אותם בגלל שהוא "לא פראייר" או בגלל ש"כולם עושים את זה" - רק אז ניתן להשוות הורדות פיראטיות לגניבות אחרות, משום שבמקרה הזה החברה שפיתחה את המשחק מאבדת כסף, ואנשים האלה הם אלו שפוגעים בתעשיית המשחקים וגורמים לתופעות עליית המחירים, DRM הזויים וLaunch DLC שאנחנו רואים כיום. ההורדות שנעשות מהסיבות שאני נתתי אינן יוצרות את התופעות הנ"ל.
אז בוא נתחבר לHOT ו YES של השכנים, כי למה לשלם. הרי הוא לא מפסיד מזה כסף.
ואולי גם נתחבר לאינטרנט שלו. הרי הוא לא מפסיד כסף.
אולי גם נשתלט על חלקת אדמה שאף אחד לא חי בא כרגע. הרי אף אחד לא מפסיד על זה כסף.
ואולי גם נקח ספר מהספריה ולא נחזיר, כי הם לא משלמים על הספרים, אז אף אחד לא מפסיד מזה כסף.
ואולי גם נכנס לשיעורים באוניברסיטה בלי לשלם על הלימודים. הרי אף אחד לא מפסיד על זה.
ואולי גם נפלוש לבניין שאינו מאוכלס גם אם הוא לא שלנו, כי אף אחד לא מפסיד מזה.
ואולי נשמיע שיר של זמר ברדיו ולא נשלם לו תגמולים, כי אם אחרת לא היינו משמיעים, אז אף אחד לא מפסיד מזה.

בקיצור...

ציטוט:
אני מוריד משחק שאני רוצה לנסות לפני הקנייה - ובמידה ואיננו לטעמי, אני לא קונה אותו.
או למשל בחודשים האחרונים התקציב שלי הצטמצם בצורה משמעותית בגלל לימודי נהיגה - אז את Deus Ex החדש לא קניתי מהסיבה הפשוטה שאין לי כסף - למרות שכמעט סיימתי אותו ונהניתי מאוד.
אז החלטת? אתה כן קונה או לא קונה משחקים שאתה נהנה מהם?
או רק כשבאמת בא לך ואין לך ברירה אלא לקנות?
חוסר כסף לא הופך את המעשה ליותר טוב.
יש ילדים בעולם שאפילו לא יודעים מה זה מחשב. אז אולי נוריד משחקים בתור אות הזדהות איתם?
ישן 11-09-11, 14:11   #78 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

בשורה התחתונה כולנו פה ישראלים, וכמו כל ישראלי גם אנחנו לא אוהבים לצאת פראיירים. לכן יותר מ95% מהאנשים פה מורידים משחקים פרוצים ולא קונים אותם.
99% מהמשחקים שלי אני מוריד אותם פרוצים, רק משחקים באמת מיוחדים כמו COD או deus ex אני קונה. לא מוכן פשוט לקנות חתול בשק ב300 שח ואחרי זה להתאכזב.

לעומת זאת 99% מהמוזיקה שאני שומע אני קונה, שומע קודם ביוטוב ואחרי זה קונה את הדיסק, למרות שאני יודע שרוב הכסף ילך לתאגידי המוזיקה.
בשונה ממפתחי משחקים, אמנים הם אנשים שאתה יכול לראות אותם באופן מוחשי ולדעת במי מדובר, כך ניתן יותר בקלות לפתח כלפיהם רגשות של כבוד אמפטיה ואיכפתיות. ופה כל ההבדל - אנשים "אמיתיים" לעומת מפתחים אלומי שם.
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-09-11, 14:33   #79 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

^^ ת ו ד ה ר ב ה
בדיוק מה שאני אומר, אל תצאו פראיירים, רוצים רכב פשוט תקחו, רוצים אופניים - השקעה חד פעמית בחותך גדרות (ואם אתם מספיק נועזים גם פה לא תצאו פראיירים) ויש לכם אופניים מתי שאתם רוצים, רוצים נסיעות חינם במוניות - אימוני ריצה קלים וגם זה בר השגה בחינם.
לכו על זה, אתם יכולים לקבל מה שאתם רוצים בלי תשלום. אל תצאו פראיירים, הרי כולנו ישראלים ולפי DR-EVIL ישראלי=גנב. אל תתנו לאף אחד לעבוד עליכם.
ישן 11-09-11, 14:45   #80 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של alont

שלח הודעה דרך MSN אל alont

eyal_ma - אשמח אם תנסה לקרוא את התגובות שלי לפני שאתה מגיב להן - זאת כבר הפעם השנייה שאתה מפספס לגמרי את הרעיון מאחורי ההודעה.

סיכום קצרצר למקרה שאתה מתעצל - לקחת ספר מהספריה, להתחבר למישהו לאינטרנט וכו' הם מעשים שפוגעים באנשים אחרים, בין אם בצורה ישירה ובין אם בצורה עקיפה. מה שאני עושה - לא. תפנים את זה.

ציטוט:
אז החלטת? אתה כן קונה או לא קונה משחקים שאתה נהנה מהם?
מה לא מובן במה שכתבתי? כן, אני קונה משחקים שאני נהנה מהם. אפילו משחקים שלא נהניתי מהם כל כך במידה והם במחיר שפוי.

ולgmmaster

ציטוט:
המשכנו עם סיפורי ה"מה אם" אני רואה. לא מתכוון להתייחס אליהם יותר כי זה פשוט עצוב.
...שוב, הדוגמאות שלך פשוט שגויות, ואתה מנסה לתקן אותן עם כל תוספות ה"מה אם" הנחמדות שלך. במקום לדבר איתי בהגיון ולנסות להבין שבמעשים שלי אין שום נזק, אתה הולך סחור סחור ומתחמק

:B3 ON AIR

alont לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-09-11, 14:50   #81 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

זה בסדר, אתה לא חייב להתמודד עם זה.
מה שאתה עושה לא תורם לתעשייה של פריצת משחקים ולא פוגע בחברות שמפתחות משחקים. אתה מלאך.
קישור פירסומי
ישן 11-09-11, 14:53   #82 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של alont

שלח הודעה דרך MSN אל alont

סרקזם. אהבתי.

אולי תנסה גם להסביר למה אתה לא מסכים איתי במקום להשתמש בדוגמאות ילדותיות ובסרקזם? זה יעזור לדיון.

:B3 ON AIR

alont לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-09-11, 15:02   #83 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gmmaster צפה בהודעה
גניבת תוכנה גורמת להשקעה בהגנות מאוד יקרות מה שמעלה לך את מחיר המוצר המוגמר. המשך צריכה לתוכנות\משחקים פרוצים גורם למי שפורץ אותם להמשיך לפרוץ כי יש ביקוש ולחברות התוכנה להמשיך להשקיע בהגנות שהייתי שמח לא לשלם עליהן.
כנ"ל גם אם זה גניבה זמנית
ישן 11-09-11, 15:27   #84 (קישור ישיר)
IO Member

אוייש נו באמת, אני חושב שלתרץ שזה שאנחנו מורידים משחקים פוגע בחברות גדולות , זה הדבר הכי דפוק ששמעתי אי פעם, פשוט החברות של היום מוציאות משחקים גרועים, אין מה לעשות משחק באמת טוב, יעשה הצלחה במכירות (ראה לדוגמא את COD4), משחק שיוציאו ובאמת יהיה שווה את הכסף שלנו- יצליח.
אבל אין מה לעשות היום משחקים נהיו על הפנים, כמובן יש ויש, יש הרבה משחקים שכן שווים קנייה.
מבחינתי לפחות-חברות המשחקים אשמות, שיוציאו משחקים יותר טובים עם יחס עלות-הנאה הוגן (אורנג'בוקס )

אני מסכים לגבי האמירה שלהוריד משחקים של חברות קטנות, שעולים באמת גרושים, לא יותר ממנת שווארמה בסניף הקרוב לביתכם זה עצוב, ות'כלס יכול לסגור סטודיו
ישן 11-09-11, 15:58   #85 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

^^אני מסכים איתך.
אם כבר לגנוב מכוניות אז מעשירים, זה לא מזיז להם
אני אפילו לא יודע איך לענות לשאר הדברים שאמרת בלי לצאת מפרופורציה אז אני בוחר לשתוק הפעם.
ישן 11-09-11, 17:21   #86 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של ColdMaster

gmmaster אתה מספר על פשעים שעשית ואתה מוצא סיבות כל כך מפגרות למה בעצם זה לא נורא.
מילאת לו דלק ועשית תצפית של כמה שבועות לדעת הרגלים של הבנאדם מבחינת השימוש ברכב? אם לזוג שיש אוטו אחד בבית והאשה הייתה מקבלת התקף לב גם אז זה בסדר שאין אוטו? משהו דחוף?

בקיצור תפסיק עם התירוצים שלך ועם ההוכחות שלך כי זה ממש ממש ממש מעצבן. עוד אנשים יחשבו שזה בסדר לגנוב מכוניות "בשעות שבעל הרכב לא צריך" YEAA RIGHT, או לגנוב אופניים או לעשות "ויברח" למוניות כי זה לא בנאדם... אם אבא שלך היה נהג מונית? אם אתה היית נהג מונית?

ותאמין לי שגם לפני שלושה עמודים התאפקתי לא להגיב לשטויות שאתה מפיץ פה.
לגדל כלב זה כמו לגור עם אשה, אתה צריך להתפשר הרבה בשביל לחיות איתם.
ColdMaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-09-11, 17:39   #87 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

אם זה בסדר לגנוב תוכנות זה בסדר לגנוב מכוניות או כל דבר אחר ואת הכל אפשר לסובב ללא מזיק לאף אחד. זה בסדר שאתה מתעצבן כי גם אני, אני פשוט לא מתאפק.
השאלה היא אם אבא שלך היה מפתח תוכנה והיו מפטרים אותו בגלל ירידה בהכנסות, אז זה היה מפריע לך? כי התשובה שלי תהיה מקבילה לתשובה שלך בשאלה ששאלת.
ישן 11-09-11, 18:37   #88 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
^^אני מסכים איתך.
אם כבר לגנוב מכוניות אז מעשירים, זה לא מזיז להם
אני אפילו לא יודע איך לענות לשאר הדברים שאמרת בלי לצאת מפרופורציה אז אני בוחר לשתוק הפעם.
אוי נו באמת, מה אתה עונה כמו ילדה קטנה עם קוקיות
תסכים איתי לפחות, שוואלה שמשחקים ששווים את זה שתקנה אותם מוכרים טוב?
פשוט יש משחקים שלא שווה לקנות זה הכל..
ישן 11-09-11, 18:57   #89 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

אתה באמת רוצה להתחיל לרדת עלי ברמה כזאת? לא כ"כ בא לי לרדת לשם, יש גבול

יש גם מכוניות שלא שווה לקנות תאמין לי, נסעתי על הרבה, אם כבר אתה רוצה אחת כזאת עדיף לך לגנוב אותה ולא להשקיע עליה כסף. מקבל את הפיתרון שלך.
ישן 11-09-11, 19:04   #90 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
אתה באמת רוצה להתחיל לרדת עלי ברמה כזאת? לא כ"כ בא לי לרדת לשם, יש גבול

יש גם מכוניות שלא שווה לקנות תאמין לי, נסעתי על הרבה, אם כבר אתה רוצה אחת כזאת עדיף לך לגנוב אותה ולא להשקיע עליה כסף. מקבל את הפיתרון שלך.
פורש 911 או מיצובישי סופר לנסר 1991? מה תעדיף לגנוב? את הפורש נכון? האנלוגיה שלך נכה.
פשוט תרשום את הדעה שלך, מה הקטע לדבר בציניות ולקחת את זה לנושאים לא קשורים בכלל..

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא