IOPanel

חזור   IOPanel > צרכנות ומסחר > צרכנות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

צרכנות חוות דעת על חנויות , מוצרים , מסחר ברשת בארץ ובעולם, שאלות על משלוחים ,שווי שוק ומחירים

צרכנות ומסחר : צרכנות

רכב בתקציב של 14-16K

אין כ"כ חשיבות למותג בשנים האלה, הכי חשוב למצוא רכב שמור שטופל כמו שצריך בזמן ועם הסטוריית טיפולים מתועדת. אפילו ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-10-11, 9:52   #61 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

אין כ"כ חשיבות למותג בשנים האלה, הכי חשוב למצוא רכב שמור שטופל כמו שצריך בזמן ועם הסטוריית טיפולים מתועדת.
אפילו טויוטה יאריס אם היא לא טופלה כראוי לא תראה לך אמינות.
ב20K גטס אופציה מאוד טובה, היה הרכב הקודם שלי שנת 2004 ידנית GLI, רכב אמין בצורה בלתי רגילה אבל לא הכי חסכוני, אם אני זוכר נכון עשה לי בסביבות 1:10 בממוצע. תזהר רק מגרסאות הGLF - מגיעות ללא ABS ועם רק 2 כ"א.
מה שכן אל תתקרב לאוטומט מהשנתונים האלה במיוחד לא לאוטומטיות מתוצרת פ'גו/סיטרואן/רנו. AL4 גיר זוועתי ולא כל כך אמין.
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-10-11, 10:27   #62 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של BIGBENG5

שלח הודעה דרך ICQ אל BIGBENG5

אני לא רוצה את הגטס הרבה הציעו לי אותה אבל זה לא עונה לדרישות שלי
אוטו יפה, חסכוני, וחזק.
בכל מיקרה אני יעשה לכם קצת סדר לגבי המכוניות שאני מתלבט בניהם,

הונדה סיוויק, אני לא סגור על איזה שנתונים בהתחלה רציתי את הצורה של 92-95 היא ממש יפה
אבל השנתון קצת בעייתי.. ובגלל שהתקציב עלה לי עכשיו אז אולי אני יילך על החדשות יותר 96+
לא ממש משנה לי האצבק או משפחתית רגילה זה תלוי במצב שאני ימצא את האוטו

או

רנו מגאן קופה שנתון 2000+

או

פולו 16V 100כ"ס

או

פיאט פונטו GT טורבו, איך האוטו? הוא טוב בשנתונים 95-96? הטורבו שלו לא בעייתי?
ראיתי שהמחירון שלו הוא 10K וכולם מוכרים את הרכב ב15K+ למה זה ככה?

ותודה לכולם על העזרה

מעבד: I5 760 | לוח אם: H55M-D2H | קירור: BOX |זיכרונות:G-SKILL 4G DDR3 1333MHZ
כרטיס מסך: GTX460 | ספק כח: VX450 | אחסון: 250G + 80G | מסך: SAMSUNG T260HD |מערכת קול: MicroLab solo 7c

S.Jobs 1955-2011
BIGBENG5 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-10-11, 12:28   #63 (קישור ישיר)
IO Pro

חבל שאתה יורד לשנתונים האלו - אלו רכבים ישנים
במקרה הזה המותג לא שווה את הגיל...
הייתי מחפש פונטו ELX עם 80 כ"ס (תוכל למצוא 2001-2002 לדעתי) לא רכב ספורטיבי אבל דיי זריז
Crucial M4 128GB + 6TB
Cooler Master 690II Advanced, SeaSonic S12II 620W
Asus Xonar Essence ST, MicroLab X16, Sennheiser HD598
Samsung Galaxy Note 3
RoNeN :P לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-10-11, 16:58   #64 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Born2kilL

שלח הודעה דרך ICQ אל Born2kilL שלח הודעה דרך MSN אל Born2kilL

ציטוט:
פורסם במקור על ידי BIGBENG5 צפה בהודעה
דווקא מצאתי פולו ממש טובה אחרי יישור קו אולי אני יקפוץ ליראות אותה מתי שהו כי אף פעם לא נסעתי באוטו כזה

ולגבי זה שהציע לי לקנות אופנוע.. מה אתה חושב שאם אני מבקש לקנות אוטו אז פיתאום אני ירצה אופנוע כי באמת יש לי רישיון לאוטו וגם לאופנוע?!
ואחרי ששתי חברים שלי ז?ל אחרי תאונת אופנוע אז אנן לא מתקרב לכלי הזה והרבה חברים שלי שממש רצו רישיון לאופנוע ירדו מהעניין, אני ממליץ גם לך.
לא לא לא!! שלא תעיז לחשוב כמו הזרם הישראלי הצר ראייה הזה, חס ושלום טפו טפו טפו!

אני כבר כמה שנים חובב אופנועים, כמו שאתה חובב מחשבים, וכמו שיש חובבי אנדרויד וכמו שיש חובבי אייפון וכו'...

ממבט ראייה שלי ומהניסיון שלי, ישראלים נוהגים לדבר שטויות, בגלל אנשים שלא מבינים דו-גלגלי והם עושים שטיפות מוח לאחרים שמסביבם.

אופנועים זה מסוכן למי שלא מבין איך העסק הזה עובד.
אפשר לפרט עוד הרבה אבל זה דורש הקדשת זמן לא קטנה.

כבוגר קורס רכיבה מקצועית כבר למעלה משנתיים בקורס אופנוען מאומן, אני יכול להגיד לך שה-מ-ו-ן ישראלים מדברים על אופנוע כאל כלי שמסכן את בעליו.
הפרספקטיבה שהם תפסו לעצמם לא נכונה, לפחות ברובה.

וחבל שאתה חושב כך כי זה טעות.
אני חושב שהעשור הזה הוא רק הקדמה לסבל שהולכים לסבול ה-ר-ב-ה נהגים בגלל הבחירה במכונית ולא דו-גלגלי.

כולנו פה צעירים, אתה הולך לחיות בישראל עוד מספיק זמן, אל תצפה שבעוד 20 שנה התחבורה תהייה פה דובדבן-קצפת-שבה-לך-ללק.

פעם אחד האופנוענים המקצוענים אמר: "מי שסומך יותר מידיי על בטיחות/טכנולוגיה, יום אחד היא יכולה לבגוד בו".

כלומר, אל תסתמך על זה שאתה מוגן ע"י המכונית, זה כולה פח, ברגע האמת שתרצה להתחמק מנהג משאית שיכור, מי שיהיה על האופנוע הוא זה שהתחמק ממנו ויצא בריא ושלם בניגוד לנהג המכונית שיהפוך שג'וק מעוך.

נקודה למחשבה.
Born2kilL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-10-11, 17:04   #65 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

מסכים לחלוטין על המגיב שמעליי! רוכבי אופנוע רואים את הכביש בצורה הרבה יותר ברורה ומהירה מאשר נהגי הרכב שנוהגים כמעט בחצי עיוורון כי מתכנני המכוניות עצמם לא יודעים לעצב אותן ומזלזלים בחיי אדם על פני יופי... וחבל שזה כך באמת. לאופנוע יש תאוצה הרבה יותר מהירה, הרבה יותר קל לתמרן ולעבור נתיבים ואו לעקוף וכו'.
ישן 09-10-11, 17:05   #66 (קישור ישיר)
IO Pro

אתה ממש טועה זה לא קשור לכמה אתה זהיר, טל שביט (אחד השמות הגדולים שהיו לדו גלגלי בארץ) נסע בערך על כל אופנוע אפשרי במשך עשרות שנים אבל עדיין איזה אדיוט חתך וריסק אותו

זה לא קשור כמה אתה חכם בכביש תמיד יהיה את החכמולוג שיחתוך אותך מימין על הקו הצהוב (וזה קרה שנסעתי עם אבא שלי על האופנוע לפני כמה שנים)
לדעתי? כמה שיותר להימנע מאופנועים... פשוט כלי מסוכן (במיוחד לילדים לפני גיל 18 שכל מה שהם רוצים זה פתיחות ברמזור)
Crucial M4 128GB + 6TB
Cooler Master 690II Advanced, SeaSonic S12II 620W
Asus Xonar Essence ST, MicroLab X16, Sennheiser HD598
Samsung Galaxy Note 3
RoNeN :P לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 09-10-11, 17:05   #67 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

born2kill
ומצד שני, נהג רכב, אפילו פיאט אונו מתפרקת שנת 92 יכול לעבור בקלות על בור בכביש שנהג קטנוע יתקע בו עם הגלגל הקדמי ויעוף כמה מטרים טובים באוויר, תלוי במהירות הנסיעה.
או יכול בקלות לספוג ניגוח קטן מהצד ע"י נהג רכב שני שהתקרב יותר מדי ויצא מהנתיב שלו, ליד רוכב אופנוע ששוב, יעוף כמה מטרים טובים באוויר....
או יכול לצאת ללא פגע אחרי גירוד קטן של מעקה בטיחות בגלל סיבת חירום כזו או אחרת, לעומת רוכב דו"ג, ששוב, כנראה יעוף כמה מטרים טובים באוויר.

יש במדינת ישראל הרבה יותר מעקי בטיחות/בורות בכביש/נהגים מנגחים ממשאיות שבאות מולך מהנתיב הנגדי למחוץ אותך.
תעשה לכולנו טובה, אל תפתח את הויכוח המפגר של דו"ג נגד מכונית, בטח לא שאתה עושה את זה מתוך אינטרס אישי של מכירה. לבחור אין אפילו רשיון לדו"ג, זה ממש לא במקום.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

Pika007 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-10-11, 20:09   #68 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Born2kilL

שלח הודעה דרך ICQ אל Born2kilL שלח הודעה דרך MSN אל Born2kilL

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Pika007 צפה בהודעה
born2kill
ומצד שני, נהג רכב, אפילו פיאט אונו מתפרקת שנת 92 יכול לעבור בקלות על בור בכביש שנהג קטנוע יתקע בו עם הגלגל הקדמי ויעוף כמה מטרים טובים באוויר, תלוי במהירות הנסיעה.
או יכול בקלות לספוג ניגוח קטן מהצד ע"י נהג רכב שני שהתקרב יותר מדי ויצא מהנתיב שלו, ליד רוכב אופנוע ששוב, יעוף כמה מטרים טובים באוויר....
או יכול לצאת ללא פגע אחרי גירוד קטן של מעקה בטיחות בגלל סיבת חירום כזו או אחרת, לעומת רוכב דו"ג, ששוב, כנראה יעוף כמה מטרים טובים באוויר.

יש במדינת ישראל הרבה יותר מעקי בטיחות/בורות בכביש/נהגים מנגחים ממשאיות שבאות מולך מהנתיב הנגדי למחוץ אותך.
תעשה לכולנו טובה, אל תפתח את הויכוח המפגר של דו"ג נגד מכונית, בטח לא שאתה עושה את זה מתוך אינטרס אישי של מכירה. לבחור אין אפילו רשיון לדו"ג, זה ממש לא במקום.
אין שום אינטרס, אבל חבל לי שאנשים שורפים אלפי שעות בחיים על יותר עבודה, יותר שיעמום.
בנאדם חכם מי שבונה את עצמו לדו-גלגלי לעתיד, כי ברור מאליו שכמות המכוניות הנמכרות פה בישראל מעידים על פקקים נוראיים שיהיו בעתיד, וזה ממש לא מצחיק, אנשים הולכים לבלות פה רבע מהחיים בפקקים (זה טימטום ישראלי טיפוס).

ולצורך העניין, אנשינו עובדים הרבה על קידום קהילת הדו-גלגלי בישראל.
החל מהורדת הביטוח שבקרוב תרד (היא עברה לא מזמן בקריאה שנייה ושלישית) ועד הפסים הלבנים המחליקים.

אומנם אני לא "מעריץ" גדול של ישראל כץ, אבל אתם יודעים - פוליטיקה, אז זה מה שיקרה בימים הקרובים.

אני למדתי לחיות עם המצב כיום, אם זה ישתפר - מה כי טוב.

ואגב, את טל שביט הכרתי מקרוב, אחד האנשים המדהימים... גם כתוצאה מהתאונה הכרתי את בני משפחתו.
Born2kilL לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא