IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

מתבאס על החיים... :(

שלום וברכה, אני נמצא בתקופה מאוד מדכאת. זה מתחיל מזה שהאישיות שלי לא ממש מושכת במילים מועטות. אין לי תעוזה ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-09-11, 12:57   #1 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Born2kilL

שלח הודעה דרך ICQ אל Born2kilL שלח הודעה דרך MSN אל Born2kilL
ברירת מחדל מתבאס על החיים... :(

שלום וברכה,
אני נמצא בתקופה מאוד מדכאת.
זה מתחיל מזה שהאישיות שלי לא ממש מושכת במילים מועטות.
אין לי תעוזה להתחיל עם בחורות וכל הבחורות שהתחלתי איתן השיבו: "יש לי חבר", "אני לא מעוניינת כרגע" וכו'...
גם מבחינת חברים, אין לי באמת חברים קרובים שאוכל לדבר איתם ביום יום.
יש חברים אבל אי אפשר לקרוא להם "חברים" כי אני נפגש איתם פעם ב...

אני גם בנאדם שהוא נחשב מאוד שונה, ברוב הנושאים יש לי דעות משלי ואני לא הולך לכיוון הזרם.

מאז שבערך התגייסתי (עשיתי לפני זה עתודה, התגייסתי מאוחר) חיי הם כל הזמן צבא ורק לא מזמן התחלתי לעבוד, אני חיי בחובות, גם לפתוח קשר עם חברים דרוש לזה כסף, כל מה שקשור בבילויים וכו'... מסתכל על כל שקל.

הבנתי שבשביל לחיות חיי חברה טובים צריך אישיות שונה (שלי קשה לשנות, ושלא נדבר על סטיגמות) וכסף.
אין לי מושג איך אני משנה את האישיות שלי, וכל פעם שניסיתי זה נחל כישלון.
כרגע אני נמצא בחובות, אני משלם אותם אבל התהליך הזה איטי מאוד כי אני מרוויח מינימום.

חברים מן העבר הזמינו אותי אתמול למועדון (לכבוד יום הולדתי), ובאתי, אבל הייתי שם לבד בגדול, זה היה נראה פשוט מטומטם, כל סביבת המועדון הרגישה לי לא טבעי, כאילו אני מרגיש שאני סובל במקום להנות.
אני פאקינג לא יודע מה זו הנאה אמיתית עם חברים. זה מדכא אותי מאוד וזה מלווה אותי כבר זמן ממושך.

עברתי עליות וירידות בחיים, אבל יותר ירידות.
זה לא שאני נראה בחור מכוער, אבל אין לי את הקסם הזה למשוך אליי אנשים.
עניין הכסף בכלל לא נותן לי חופש לצאת עם חברים, כי כל כניסה למועדון כרוכה בתשלום ושתייה, או בזבז כסף על דלק, זה קשה כי יש לי חובות להחזיר.

השירות הצבאי מרגיש כמו סבל אחד גדול.
יש לי חשק פשוט לפשוט את המדים ולברוח...

מבקש את עזרתכם שתייעצו לי מה לעשות. כי אני איבדתי כבר ת'כיוון.
Born2kilL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-09-11, 14:20   #2 (קישור ישיר)
I Want a New IO Title

סמל האישי של everdow

אל תשתנה ואל תנסה להשתנות.
ואל תקשיב למלעיזים שמשמיעים טענות שאינך חלק מהנורמה, כי זה בד"כ פטפטנים שאין להם הבנה מרחבית.

בכל אופן זו תקופה ונכון היא לא קלה, אבל היא תעבור!
אל תתייאש תרים ראש ותהיה אופטימי ככל שתוכל, גם אם הנך פסימי מטבעך זה לא סוף העולם תדע לשחק בין הטיפות.
לא צריך כסף בשביל חברים, חברים טובים יהיו איתך גם בשביל פת לחם ומי ברז.

זו תקופה שבאה במטרה שתעשה חושבים עם עצמך על הצעדים העתידיים שלך, תקבל תובנות לגבי עצמך ולגבי החיים.
אחרי שתגבש דעה חזקה לגבי המשך הדרך יהיה לך יותר, אבל הכי חשוב שאל תקשיב למה שאחרים אומרים לך לעשות - תעשה רק מה שנראה לך נכון לגבי העתיד שלך, זו לא בושה לטעות אבל זו טעות לא לנסות!

חג שמח, שנה טובה, שבת שלום והמשך יום כתום.
everdow לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-09-11, 14:31   #3 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של ANDREY12341

תמכור את המחשב שלך יהיה לך יותר כסף .
ANDREY12341 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-09-11, 15:13   #4 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של GraFiTy

תכיר אנשים שמתאימים לך... בעבודה \ שכנים \ תתקשר לחברים ישנים
אבל תמצא אנשים שאוהבים מה שאתה אוהב.

אבל הכי פשוט וקל - תכיר מישהי, תהיו חברים ודרכה כבר יהיה לך הרבה חברים!
ושאתה בא למישהי תבוא כאילו אין לך מה להפסיד ותזרום - פשוט תיהיה אידיוט תדבר על הכל מהכל אפילו תן למה מחמאה ואז תירד עליה. תעניין אותה במשהו שאתה עושה ואז אל תדבר איתה כמה דקות תשחק איתה תשגע אותה. והיא לא חייבת להיות כוסית על - יש גם בנות שהם 5 או 6 או 7 שהם ממש חמודות ויש להם אופי טוב. זה לא שאתה הולך להתחתן איתה..

בהצלחה גבר

Pentium E6300
GigaByte GA-P31-ES3G
4GB GEIL BLACK DRAGON
Sapphire ATi HD4770
GraFiTy לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-09-11, 16:21   #5 (קישור ישיר)
IO Member

אני מבין אותך, אני יחסית באותו מצב חברתי\כלכלי כמו שלך.
החברים שלי הם לא באמת חברים, אלה מכרים יותר... בזמן הצבא (השתחררתי באוגוסט) היה לי מאוד קשה לשמור על חיי חברה בסופשים שאני בבית, המשכורת הזעומה של 700 ש''ח בחודש לא עוזרת בגרוש, ובמיוחד אם אתה מעשן, התחלתי לעשן בתיכון כי זה היה מגניב וזה נגרר איתי לצבא ואחרי שנתיים בצבא הגעתי לשפל, לא היה לי שקל על התחת, הייתי בחוב לבנק של 1000 ש''ח (אתם בטח חושבים מה זה 1000 ש''ח? בשביל חייל זה המון) אבל כבר מכור לעישון, שלא נדבר על זה שאין כסף ליציאות. הייתי חיי על חברים שלי בצבא שגם להם נימאס ממני (וגם אני נמאסתי על עצמי), אז הפסקתי לעשן זה הדבר הכי קשה שעשיתי בחיים שלי... הייתי שיריונר, יותר מקו כחול ויותר מעזה שהיינו שם 8 חודשים ואיבדנו חבר שם. להפסיק לעשן היה ממש קשה אבל אפשרי, אז פשוט נסגרתי ולא עיניין אותי כלום, לא עישנתי ולא הזמנתי פיצות בסופי שבוע בבסיס, והייתי לבד, וזה הרחיק אותי מאנשים בצבא כי או שכולם מעשנים או שכולם מזמינים אוכל והייתי פשוט הולך למקום אחר, אנשים לא הבינו אותי...
היום אני משוחרר עדיין בלי חיי חברה אבל עם הידע הזעום שלי מצאתי עבודה בחנות מחשבים בתור טכנאי, מרוויח יפה כמעט 6 בחודש, אומנם אני חיי עם ההורים (וזה עוזר) אבל משלם להם "שכירות" של 1000 ש''ח בחודש כי צריך לעזור גם.

מה שכן בזמן הצבא הייתי בטוח שחיים באזרחות הם דבש, הם כן רק צריך לקחת הכול לאט, אין לי חברה אבל חושב על אתרי הכרויות, כרגע עוד לא אזרתי אומץ אבל ניראה לי שבקרוב זה יבוא.

קח בקלות את החיים, לא כולם חיים חיי תענוגות אבל גם לא כולם מדוחדחים מזה.

בשום פנים ואופן אסור לוותר על דברים כמו מחשב או PS3 או XBOX זה האמצעים להוציא תסכול אולי לא תבין למה אני מתכוון אבל לפעמים כשהחיים לא מאירים פנים, משחק בשוטר יכול מאוד לעזור לפרוק תסכול או עצבים, במיוחד אם זה תחביב שהוא אוהב, כמוני.
V.Card: Sapphier 7970 3GB
Monitor: Samsung 27' 1080P
SSD: Samsung 840 PRO 512GB
HDD1: WD 3TB Green
HDDX2 160GB VelociRaptor 10000RPM

Tablet: Nexus 7 32GB 3G @ CM11
Phone: Samsung Note 3 @ CM11
Vidati לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-09-11, 16:47   #6 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

היי בנאדם! ראשית אני רוצה לומר לך שאל תבחר בלראות את החיים בצורה שלילית.
חשוב ביותר לחשוב בכיוון חיובי ולא לקחת את כל החבילה עליך, כי כך לא תוכל לשאת אותה
לדוגמא, אם תרים 80 קילו על הגב, לא תוכל ללכת לאורך זמן,
אבל אם תחלק את ה 80 קילו האלה לכמה חלקים, תוכל לשאת אותם בלי בעיה.

אתה צריך לפרק את הבעיות שלך ולטפל בהם אחד אחד. ולא במכה להעמיס על עצמך...
אתה צריך לפתח אישיות חיובית, אל תבחר במחשבות שליליות שמורידות לך את הביטחון והופכות אותך להרגיש כמו סמרטוט, תבחר דווקא באישיות כזאת שגם אם יהיה קשה, אתה תמיד תתמודד ותקום ותעשה בדיוק מה שצריך.

האישיות הזאת חשובה לך מאוד, אתה לא אמור להתייאש ולחשוב שכסף הוא זה שאמור לסדר את כל הבעיות, וכל השטויות האלה אם אתה מתמקד בלהיות אדם שמח ולא אדם שרודף אחרי הכסף, שאפילו אם אתה ביומולדת ולא כ"כ מרגיש קשור, תהפוך את המקום להיות המקום שלך ואתה הכי קשור כי לך יש את היומולדת וכולם שם בשבילך! אל תבחר בלהרגיש אאוטסיידר או כאחד כזה שלא יודע להתחיל עם בנות, פשוט תתחיל עם בנות ולא רק אם אחת, אל תפחד מדחיה, תתחיל כל הזמן עם בנות, בטוח שאתה תקבל מזה הרבה ביטחון עצמי ולא יהיה לך בעיה לאהוב ושתקבל אהבה בחזרה.

צבא הוא מקום זמני, אם אתה בא לצבא במצב רוח טוב ולא כאחד כזה שמרגיש אחרון זה שנגרר ויאללה אומר לעצמו שיסתיים כבר היום הזה ונלך לישון... זה לא טוב לחשוב שלילי בכלל, זה לא מוביל את המחשבה הבאה לשום דבר טוב, אתה צריך להסתגל גם למקומות שלא כ"כ מוצאים חן בעיניך ובזה אתה תצא גבר מחושל, ואתה לא אמור להרגיש ממורמר עם החיים שלך... אלא בדיוק ההפך! תהיה אדם שמח! ותחייך ותצחק כי זה מה שחשוב בחיים, לא כסף, ולא נעליים.

הכי חשוב זה לשמור על השמחה שלך ועל הטוב שלך. ולא להיסחף אחרי מחשבות דיכאוניות ואנחות, זה בדיוק סימן שאתה צריך לשנות את החשיבה שלך לכיוון חיובי, אתה מרגיש ככה כי אתה צריך לתת לפנימיות שלך דברים חיוביים! אל תאכיל את המחשבה שלך בשליליות, זה אסון לעשות כך. ואסור לבחור בזה כי השליליות לא מובילה אותך לשום כיוון מחשבה חיובי, חשוב שתדע.

תחשוב אופטימי, אל תחשוב פסימי.
אם למשל מטריד אותך העניין עם הבנות, אל תחשוב שזהו הם רק רוצות כסף וזהו ואתה מתייאש
המון המון בנות מחכות שיתחילו איתן, ולא כולן רוצות כסף וזהו, הן מחפשות אהבה וקשר רציני.
אז תרים את הראש ותחשוב בכיוון חיובי, תהיה אדם שמח ותתחיל איתן בתור אדם שמח, אבל כשאתה עצוב וחושב שלילי, לרוב אמרתי, זה מוביל לשליליות, לכן חשוב שתשנה את הגישה לחיובית

בקשר לכסף ומצב כלכלי שאתה יוצא עם חברים ובכלל, אל תסתכל יותר מדי ותהיה חסכן עד כדי שתרגיש קמצן, אם בא לך משהו, תאכל, תשתה, אל תעשה חשבון יותר מדי לכסף, כי בתקופה של הצבא אתה לא באמת יכול לחסוך, אבל זה לא אומר שאתה צריך לחיות ממש בדוחק, בירה פעם בסופשבוע לא תוציא אותך עני... וגם זה לא ממש אפשרי לחסוך כשאתה בצבא, אלא אם אתה עובד בעבודה נוספת עם אישור מהצבא. אבל שוב, תנסה לא לסבול מזה...
הבנתי שאתה עכשיו התחלת לעבוד, וגם במינימום זה עדיין כסף ועדיין אין לך סיבה לספור כל שקל, בעיקרון העקרוני אם אתה רוצה להיות עם חברה, אל תהיה קמצן, אני לא אומר שלא תהיה חסכן, אבל תדע שמדי פעם אתה צריך לצאת איתה לאיזה בילוי

אגב, כיום מאוד מאוד יקר לצאת למועדון, שתיה עולה לך 40-50 שקל לשתיה פשוטה, וזה חבל על הזמן יקר ועדיין לא עושים את זה כל יום, אז אם זה בסופ"ש אז נניח שלא תמיד צריך לצאת למועדון או לפאב, אפשר גם לעשות דברים אחרים. אבל שזה לא יבוא על חשבון השמחה שלך, אתה מבין? תהנה מהחיים. כסף בא והולך...

אל תחשוב שאתה מאבד את הכיוון, הכיוון שאתה צריך לבחור בו הוא כיוון חיובי, לא לסבול מהחיים, אלא להנות מכל רגע!
ושהצבא לא ידכא אותך, תעשה מה שצריך בכיף, כשמישהו צריך עזרה תעזור בכיף, אל תתעצבן, תבין שזאת רק תקופה זמנית וחבל שתתעצבן, כשתוכל לעבוד ולהרוויח כסף רציני יותר, אז יהיה לך אחרת, זה רק מצב זמני עכשיו, ובקשר לבנות אל תתרגש, תתחיל עם כל בת שבא לך, תחזק את הביטחון העצמי שלך, האישיות שלך שתהיה שמחה וסבבה, ותעשה תמיד מה שטוב לך, ותשאף תמיד להיות באושר ולא בעצבות.

שתהיה לך שנה טובה!!!

Tal Raz לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 30-09-11, 20:04   #7 (קישור ישיר)
IO Member

קודם כל שיהיה במזלטוב עד 120..המון בריאות אושר עושר אהבה והכל..אתה תמצא את הבחורה שלך תהיה בטוח...הדברים הטובים לוקחים זמן!

בקשר ככה לתקופה שאתה עובר...
החיים האלו תמיד נותנים לנו משברים וכל מני רגעים קשים שככה נוכל לעבור אותם וללמוד מהם...עברתי תקופות לא פחות רעות משלך ואולי גם יותר רעות..אבל אנחנו לא עושים כאן תחרות...אל תשבר ותרים את הראש..תן חיוך בפרצוף של המשבר...אתה תעבור אותו תתחזק ותתחשל ממנו...הכי חשוב לא להשבר...אין בן אדם עם חיים קלים.אני מבטיח לך..לאחד פחות ולשני יותר..מה שעושה הבדל בינך לבין בן אדם אחר שיש לו צרות-זאת הדרך שהוא מתמודד איתן....אז נכון..יש כאלו שבוחרים לקחת קשה ולהגיד "רע לי" "קשה לי" אבל זאת לא הדרך נשמה...הדרך היא לחפש את הטוב שברע...תמיד תהיה אופטימי אחשלייי..ולא חייב מועדונים..אתם יכולים להתארגן ככה כמה חברה כל שישי ולשתות...כל פעם אצל מישהו אחר בחצר או בשכונה או משהו..אנחנו החברה ככה שנה וחצי ותאמין לי שאנחנו נהנים בכל שישי...וגם ההוצאה לא גדולה..30 40 שקל ואתה בראש טוב עם שתיה איכותית...

שנה טובה וחג שמח !

Motherboard:Gigabyte x38-ds4
Ram:Kingston 4GB 800@880MHz
GPU:HD4850 VaporX@700/1200(MaxCore)
PSU:CORSAIR VX450W
HDD:WD 500GB BLUE
Case:Coolermaster Storm Scout
Monitor:Samsung P2350&LG 32LK310Y
my phone-Samsung galaxy s4 .
בברכה, גל.
טכנאי מחשבים ורשתות.
TheUniQ לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-10-11, 18:38   #8 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Born2kilL

חבר'ה תודה רבה!
באמת מעודד!

היום, יום ראשון, אחרי שקראתי את תגובותיכם הלכתי עם חיוך, אופטימי כמה שיותר.

מסתבר שהיה לי היום ממש מזל טוב (תרתי משמע)!

ראשית, בעבר היה לי סיכסוך לא נעים עם אחת החיילות באגף אצלנו.
היום במפתיע היא אומרת לי: "****, רוצה לבוא איתי לחדר אוכל לאכול?".
אני הייתי דיי מופתע כי לא ציפיתי שהיא תגיד לי את זה...
היא אמרה שהיא מצטערת שעשתה ככה וככה וכו'... והשלמנו!
גם על הדרך קיבלתי ממנה מזל טוב.
ובנוסף, אמרתי לה "רואה את החיילת שם עם השרוך הסגול, אשמח אם תייעצי לי איך להתחיל איתה".
והיא נתנה לי טיפים וכו'...

שנית, הבסיס שלי נמצא בירושלים, פיקוד המרכז.
אני עושה יומיות פ"ת-ירושלים וזה דיי מתיש עם כל הצפיפות באוטובוס ובכלל אני בחור ייחסית גבוה (1.82 מ') אז המרווח בין הכיסאות לא מספיקות לי.
אז היום באופן מפתיע כאשר אני עומד בטרמפים מהבסיס, באה קצינה (בדרגת רס"ן) עם הרכב שלה, היא עוצרת ואני שואל אותה:"לאן את מגיעה?".
היא עונה לי:"אני מגיעה לפתח-תקוה".
אני:"מעולה!".
עליתי על הרכב, ובין היתר דיברנו וגיליתי שהיא לא רק גרה בעיר שאני גר, אלא גרה גם באותו שכונה ברחוב מקביל!!! ממש זנות מה שנקרא
פאקינג מטרים ספורים מהבית שלי!
המשכנו לדבר וסיכמנו על שעות שאני אוכל להגיע אלייה ולתפוס טרמפ איתה.
זה בשבילי מתנה אדירה לשירות.

בינתיים אני רק מאחל שתהייה לי כבר חברה, היום באתי אופטימי עם ביטחון עצמי גבוה ואני מקווה שזה ימשך כך ואכן זאתי ששמתי עלייה עין תרצה לצאת איתי.

תודה חבר'ה,
אני בהחלט אשמח לעדכן אותכם בנושא.
עזרתם לי מאוד (ונראה לי שהפכתם אותי לבר מזל היום).
ישן 02-10-11, 18:51   #9 (קישור ישיר)
OR2
IO Pro

סמל האישי של OR2

שלח הודעה דרך ICQ אל OR2 שלח הודעה דרך SKype אל OR2

וואלה מה טוב

תמיד תמיד תיהיה שמח ככה גם אני למרות שיש הרבה קשיים בחיים D:

וטוב ששיתפת אסור לשמור בלב דברים.

ANDREY12341 חחחחח הרגת אותי
ישן 02-10-11, 19:56   #10 (קישור ישיר)
IO Pro

שלח הודעה דרך ICQ אל Ancient1 שלח הודעה דרך SKype אל Ancient1

BornToKill אה ?
למה שלא תתאבד ? כי אם לא , אז ממשיכים ! .
בנוסף , חוסר הידיעה וההבנה "איפה אתה נמצא (לא אומר חי)" מגבירה את הקושי , בבחינת תועה במדבר. אז ככה :
אם החזקת שקל בגיל 4 חשבת שאתה עשיר , בגיל 8 , 10 שקל , בגיל 13 100 וכ"ו . זה מקביל ל"גודל של העולם" הפנימי , לתפיסה. באדם יש התבגרות איטית , ביולוגית גם , עד בערך גיל 22 שאז האדם "נולד" שוב = יוצא לעולם הגדול (טיול). אצלך זה נמשך אולי יותר . ואתה לא היחיד שעובר מצב רגשי כזה.

זהו .
/m\

ואגב , אם החלטת לא להתאבד , אז הנה

נערך לאחרונה על ידי Ancient1, 02-10-11 בשעה 20:01.
Ancient1 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 02-10-11, 22:45   #11 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של PsyMaster

אויש, Ancient, אני חייב לציין שהתגובה שלך מאוחרת, הבן אדם מעודד מאוד!

born2kill, רק תשב עם עצמך לפחות במשך שעה ותחשוב על ההתנהלות הכלכלית שלך,
תבנה לעצמך תכנית שכוללת הוצאות והכנסות, ועל איך אתה חוסך כסף על-מנת שלא להגיע לאזרחות בחוב שרק יקשה עליך להתחיל...
אל תתבייש לדעת להגיד "לא" מתי שצריך, כי צריך להתמודד עם זה שאין לפעמים... זאת לא בושה.

מאחל לך לחשוב רק דברים טובים! תחייך הרבה זה עוזר!
ישן 03-10-11, 21:32   #12 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Born2kilL

רק דיברנו... אתמול קיבלתי טלפון מהמעסיקה שאני מפוטר מהעבודה.

עבדתי ב-2 מקומות דומים, בגלידרייה, ובשניהם פוטרתי מסיבה דומה אך בשניהם לא הייתה נראה לי שהסיבה הזאת מוצדקת.
בכל מקרה, אני מאמין שזה נובע מזה שעבדתי בשבת, כנראה הקב"ה לא אהב את זה כל כך.
כי בעבר עבדתי במלצרות ודיילות מכירות ולא חוויתי שום התפטרויות.

קשה, פשוט קשה.
זו הפעם השנייה שאני מוציא אישור עבודה, עכשיו צריך לחפש ולהוציא אישור עבודה בפעם השלישית.
ישן 03-10-11, 21:37   #13 (קישור ישיר)
IO Member

שלח הודעה דרך MSN אל sLiran

שמע...זה לא שפוטרת ממשרת המנכ"ל של גלידות שטראוס/נסטלה, זה לא הפסד גדול... עכשיו יש לך הזדמנות למצא משרה טובה יותר... ככה זה בסוף תבוא משרה יותר טובה
sLiran לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 04-10-11, 13:33   #14 (קישור ישיר)
OR2
IO Pro

סמל האישי של OR2

שלח הודעה דרך ICQ אל OR2 שלח הודעה דרך SKype אל OR2

כן תמצא משרה טובה יותר אח שלי תשמח מה אתה דואג מספיק רחמים עצמיים כל אחד במדינה הזאת עם הקשיים שלו

חוץ מזה כסף שמרוויחים בשבת אין בו ברכה הוא ילך על בריאות חובות תיקונים וכדומה אז בתור אדם דתי לא ממליץ.
ישן 04-10-11, 13:39   #15 (קישור ישיר)
IO Member

קשה להתעורר בבוקר, להיות מסוגל לראות לשמוע להסתכל וללכת, להיות מסוגל לעבוד, להיות מסוגל להיות בכלל עצמאי ולא תלוי באנשים אחרים , לשרת בצבא וכו'.

כל האמור לעיל כמובן מובא אליך בצורה הפוכה , אתה צריך להבין שלמרות הכל יש לך הרבה דברים טובים בחיים,לשרת בצבא זה זכות ולא כל אחד מקבל אותה , יש אנשים שנלחמים בשביל לשרת לדוגמה , ולא חסר מפה ועד מחר לעשות השוואות , ונכון זה לא תמיד טוב לעשות את זה הרבה, שאתה יוצא עם משהי והיא בוגדת בך לדוגמה לא מעניין אותך מה נשאר אצלך טוב אתה עדין בדיכאון מזה.
מה שכן אתה צריך להבין שדברים שקורים לפעמים ההשפעה שלהם לדברים האחרים שקורים טובה יותר מאותו מצב שהיה לפני השינוי , ובפוסט האחרון כתבת על אלוהים ונראה שאתה מאמין , אז אני מניח שאין לך דרך יותר קלה להסתכל על מצב מסוים ולנסות לבחון אותו בעיין טיפה יותר ורודה למרות הקושי , אתה צעיר , בנות וכול זה תאמין לי שלא חסר.., וגם עבודה יהיה לך מספיק זמן לעבוד , שזה יהיו הצרות שלך בחיים .
בכל מקרה המון הצלחה , תנסה לסגל לך זמן לתרום ולעזור ולעשות דברים פשוטים שלא צריכים השקעה כספית, כמו להזמין ידידה לחוף וסתם לשכב שניכם ולדבר וכו' , זה מאוד תורם לשלוות הנפש.
WD 160GB
*Windows VISTA 64BIT SP1
Ofir1988 לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא