IOPanel

חזור   IOPanel > IOPanel > חדשות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

חדשות חדשות מעולם המחשבים , חומרה , תוכנה , ציוד היקפי , משחקים , מחשבים ניידים, גאדג'טים וטכנולוגיה

IOPanel : חדשות

עליית מחירים משמעותית במחירי הדיסקים הקשיחים

יעקוב, כל מה שאתה אומר היה נכון רק במידה ו WD היו היחידים שמעלים מחירים. מכיוון שכל החברות קפצו על ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-10-11, 23:05   #46 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של VanHalen

יעקוב, כל מה שאתה אומר היה נכון רק במידה ו WD היו היחידים שמעלים מחירים.
מכיוון שכל החברות קפצו על העגלה הזאת, אין ספק שמדובר פה בניצול השיטפון לרווחים אישיים.
פגיעה בשתי מפעלים של חברה אחת גורמים לנפילה של שוק שלם?
לא יודע, לא קונה את זה.
Intel I5 3470| AC Freezer 7 | Asus P8Z77-V LX2 | Corsair XMS3 2x4GB 1600MHZ | Sapphire HD 7850 | Corsair Force 3 120GB| Topower Top 550W | TT Strike MX | LG L207WT | Microsoft Sidewinder X6 | Razer Naga
Sony Xperia Z1 Compact
Xiaomi MI-2 16GB - MIUI V5
מדריכים: תצוגת משאבי מערכת בזמן אמת תוך כדי משחק
VanHalen לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-10-11, 23:06   #47 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי iakovl צפה בהודעה
יש לך מפעל מוצף = מפעל לא עובד = מפעל לא מייצר קשיחים = יש מחסור קשיחים = מחירי קשיחים מזנקים + כמות קשיחים הופכת לקבועה מאחר ואין קשיחים חדשים = חנויות/חברות מעלות מחירים בשביל למנוע מכירה של קשיחים בתור חלקי חומרה אלא רק כחלקים ממערכת
זה המצב, אין מה לעשות עם זה או "למחות" על זה..
אתה ראית מפעל מוצף ?
מה זה מפעלים בדימונה בשמש ?
יש לך תמונה שדיסקים נרטבו ממים?

האם יתכן שיצרן הדיסקים בכוונה יצר ביקוש כדי להעלות מחירים ?
אולי ניצל תחזית מזג אויר והמציא סיפור הזוי ?
זה כבר קרה הרבה פעמים בהיסטוריה , לא חדש

יש מה לעשות למחות ולצעוק לחקירה
מה באמת קורא ?
kjk32 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-10-11, 23:28   #48 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

אני בכלל חושב שכל השטפונות האלו לא היו ולא נבראו, זו קונספירציה אחת ענקית ודיסקים קשיחים רק חלק קטן ממנה.
השטפונות זה בכלל מים מהברזים של Western Digital שהם אגרו ושחררו במכה בשביל שיראה כמו שטפונות וזה שאומרים שנהרגו 400 איש זה סתם סיפור מצוץ מהאצבע ש WD המציאו בשביל לנסות להראות רצינות בהודעה והכל הסכם ש WD עשו עם אלוהים בשביל שהמוצצי דם האלו יוכלו לקחת לנו עוד כסף על הקשיחים.
שלא נדבר על זה שאומרים שהחברה שמייצרת מנועים לקשיחים של כל החברות גם נפגעה (אין אליה גישה או משהו כזה). אני לא ראיתי מנוע אחד שנפגע.
אני אומר לא היתה הצפה ולא כלום, סתם הכל המצאה זדונית של חברות הדיסקים הקשיחים בשביל להעלות לנו מחירים. בטח הם ידעו שאני מתכוון לקנות קשיח שבוע הבא ועשו הכל בשביל שיעלה לי יקר.
פשוט ביזיון

וכשאמרתי שקשיחים זה רק חלק קטן, תראו מה זה, גם שדות התעופה משתתפים בחגיגה, עכשיו יגידו לנו שאין מספיק טיסות יוצאות ונכנסות כי יש הצפה בשדות התעופה.

ציטוט:
מחריף המשבר בתאילנד בעקבות השטפונות. אחרי שהמים החלו לעלות על גדותיהם גם במחוז של בנגקוק הבירה, החלו להגיע דיווחים על סגירת שדה התעופה הפנימי במדינה. לפי דיווחים שונים, אזורים שונים בשדה התעופה דון מואנג הוצף אולם רשות התעופה בתאילנד הודיעה כי השדה ממשיך לעבוד כסדרו.
http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=840638
עובדים עלינו בעיניים, חושבים שאנחנו טיפשים, עם ה Movie Maker של Widnows הייתי עושה סרט יותר אמין של שיטפון
gmmaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-10-11, 23:46   #49 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

kjk32 אני מציע שתעלה על המטוס הראשון לתאילנד ותחקור את הנושא מקרוב... אולי אז נדע את האמת
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-10-11, 23:47   #50 (קישור ישיר)
IO Master

ציטוט:
kjk32 אני מציע שתעלה על המטוס הראשון לתאילנד ותחקור את הנושא מקרוב... אולי אז נדע את האמת

HyperX 16GB (2x8GB) 2400MHz DDR4 CL15 DIMM Hype
250GB Samsung 850 EVO - 2.5 inch - SATA3
FSP RAIDER 650W - RAIDER Series
NZXT Source 340
Scythe Mugen 4
Shay לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-10-11, 8:27   #51 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
צר לי ידידי אני בסך הכול עונה לך
בשאלות

זה שאין לך תשובות לא נורא , גם לי אין
אבל למה להתעצבן ?

מה הטעם בפורום מקצועי שאנשים מתלבטים ?
ואתה לא מוכן לזה ?

אם אתה מממן טיסה ,אני טס לתאילנד
רק שתהיה מאושר
קישור פירסומי
ישן 27-10-11, 11:01   #52 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של gal_da

אל תישכחו שאסון טבע בסדר גודל כזה זה לא רק שיטפונות ונזק למבנים זה גם קריסה של מערכות חשמל, תשתית מה שיכול בהחלט לשתק חצי מדינה, כפי שקרה בצונמי ביפן

i7 990X @ 3.46 GHz
Intel DX58SO
kingston 6GB 1333 DDR3
GTX 480 1536 MB DDR5
SAMSUNG HD 103SJ 1TB 7200 RP
SAMSUNG HD 502iIJ 500GB 7200 RP
CROSAIR TX750W
LG w2486L
gal_da לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-10-11, 11:03   #53 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

חוש הומור = להתעצבן ?

ציטוט:
אתה ראית מפעל מוצף ? ובכן הבאתי תמונה של מפעל WD מוצף... יש לך חדשות על זה שכל המדינה שלהם מוצפת... אם זה לא מספיק לך כי פיזית לא ראית את המפעלים, כמו שאמרתי, סע לשם.

יש לך תמונה שדיסקים נרטבו ממים? תציג לי הוכחה נגדית... שהם לא נרטבו אלא נאגרים במחסני חרום כחלק מקונספירציה אדירה של יצרני הקשיחים בשביל להפסיד כסף

האם יתכן שיצרן הדיסקים בכוונה יצר ביקוש כדי להעלות מחירים ? עליית המחירים לא מוסיפה שקל ליצרן... היצרן לא מיצר הרי כלום, היבואנים הם אלו שמגינים על המלאי שלהם על ידי מניעה של קניה בעזרת מחירים

אולי ניצל תחזית מזג אויר והמציא סיפור הזוי ? מדינה שלמה מוצפת... מה עוד אתה צריך?

זה כבר קרה הרבה פעמים בהיסטוריה , לא חדש מתי? מתי זה קרה?

יש מה לעשות למחות ולצעוק לחקירה ואני אומר... סע לחקור אם אתה מאמין שעיתונות היא חלק מהקונספירציה וכל תמונה וסרטון של ההצפות ערוך על ידי יצרני הקשיחים

מה באמת קורה ? אסון טבע שגורם לכך שמדינה שלמה מוצפת ועומדת על סף אסון בסדר גודל עצום...
תבין... יצרני הקשיחים לא מרוויחים שקל מהאסון הזה, הם מפסידים מיליונים ממנו
מי שמעלה את המחיר זה היבואנים והמפיצים של היצרנים... תתפלא אבל אי אפשר למכור קשיח מהיצרן למפיץ שלו במחיר גבוהה יותר מזה שהם חתמו עליו מראש (ההספקה של קשיחים נעשת על ידי חוזים שגם אסון טבע לא יפרוץ...)
המפיץ והיבואן מבינים שאספקת הקשיחים הולכת להעצר ולכן צריכים לבצע צעד מניעה... למנוע מאנשים לקנות קשיחים סתם ככה כי קשיח "סתם ככה" הוא לא "מוצר יסוד" כמו שאתה חושב...
מחשב שלם זה "מוצר יסוד" בשביל מחשבים שלמים אתה תמצא קשיחים גם היום במחיר המקורי שלהם
קשיח "לבד" זה מוצר "יוקרה" שמנסים למנוע את המכירה שלו באמצעות עליית המחירים הזאת
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
ישן 27-10-11, 11:37   #54 (קישור ישיר)
IO Pro

יעקב מורי ורבי.

אתה מתכוון לומר שכל העניין זה קונספירציה נגד כל מי שרוצה כונן קשיח באופן אקראי???

כלומר אם סתם בא לי עכשיו להוסיף עוד 5 טרה טרה למחשב אז אסור לי??

אם לך עכשיו נכנס ג'וק לראש להוסיף עוד 10 טרה (הי כבר עשית את זה לא?) אז אתה לא תוכל?

מה זה השטויות האלה?."מוצר יוקרה"...מה השלב הבא ידידי המלומד ? 8 ליבות יעלה כמו מחשב

שלם?? - רק מעבד.אז אני אשאר עם ה"דינוזאור" שלי..

אין בעיה אני עכשיו מוציא בינלאומי וקונה כונן ישירות מסמסונג.
רק איך יוצרים איתם קשר.לא צריך יבואנים.
ואז ניראה אותם עושים שרירים.
Intel I5 2500K | ASrock Z77 Pro 4 | DELL PERC 5 with Raid 5 array | Corsair XMS3 16GB |Intel HD3000 | Seasonic X-750 Modular | Crucial M4 SSD Samsung F3 X8 in RAID 5 | LG DVD-RW GH22NS40 Sata X18 LG DVD-RW GH22NS70 LG DVD-RW H42 | EMU 1212M | YY -W201 Microsoft Windows 7 Professional 32 Bit |Dell 2709 | Microsoft Laser Mouse 3000 | KAMA reader II 30 in one | Microsft ELIT keyboard |

Samsung Galaxy NOTE N7000
avidan33 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-10-11, 11:44   #55 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

זה לא קונספירציה, זה הבסיס של הקפיטליזם ואחד הפגמים שלו... כרגע שוק הקשיחים באינפלציה.
כמות הקשיחים שיש הפכה לקבוע (יצרנים לא מיצרים) ולכן כתוצאה מהביקוש המחיר עולה על מנת למנוע מצב יותר חמור... חוסר מוחלט בקשיחים.

אם בא לך להוסיף עוד 5 טרה למחשב אתה מוזמן, רק תשלם את המחיר... הרעיון הוא להעלות את המחיר לרמה כזאת שאתה מראש תוותר על זה.

זה מצב זמני שימשך כמה חודשים בגלל ההצפות בתאילנד, לא צעד חד צדדי של שוק הקשיחים נגד הצרכן. המחיר עלה והמחיר ירד שוב.

אין לך איך ליצור קשר עם סמסונג... אתה לא יבואן, שום יצרן לא מתעסק עם אנשים בודדים בנושא של מכירה.
ישן 27-10-11, 12:05   #56 (קישור ישיר)
IO Pro

אני מתנדב ללכת לאחת הרשתות ולבקש הצעת מחיר.ניראה כמה הם ידרשו על כונן קשיח של 1 טרה.

אני מראש אבקש מערך רייד 0.
Intel I5 2500K | ASrock Z77 Pro 4 | DELL PERC 5 with Raid 5 array | Corsair XMS3 16GB |Intel HD3000 | Seasonic X-750 Modular | Crucial M4 SSD Samsung F3 X8 in RAID 5 | LG DVD-RW GH22NS40 Sata X18 LG DVD-RW GH22NS70 LG DVD-RW H42 | EMU 1212M | YY -W201 Microsoft Windows 7 Professional 32 Bit |Dell 2709 | Microsoft Laser Mouse 3000 | KAMA reader II 30 in one | Microsft ELIT keyboard |

ישן 27-10-11, 12:12   #57 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

בהצלחה... נראה מה יגידו לך כשתרצה לקנות מחשב
ישן 27-10-11, 14:58   #58 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
תבין... יצרני הקשיחים לא מרוויחים שקל מהאסון הזה, הם מפסידים מיליונים ממנו
מי שמעלה את המחיר זה היבואנים והמפיצים של היצרנים... תתפלא אבל אי אפשר למכור קשיח מהיצרן למפיץ שלו במחיר גבוהה יותר מזה שהם חתמו עליו מראש (ההספקה של קשיחים נעשת על ידי חוזים שגם אסון טבע לא יפרוץ...)
המפיץ והיבואן מבינים שאספקת הקשיחים הולכת להעצר ולכן צריכים לבצע צעד מניעה... למנוע מאנשים לקנות קשיחים סתם ככה כי קשיח "סתם ככה" הוא לא "מוצר יסוד" כמו שאתה חושב...
מחשב שלם זה "מוצר יסוד" בשביל מחשבים שלמים אתה תמצא קשיחים גם היום במחיר המקורי שלהם
קשיח "לבד" זה מוצר "יוקרה" שמנסים למנוע את המכירה שלו באמצעות עליית המחירים הזאת
בבקשה לך מכתב של מנכל WD לסיבה שהוא מעלה מחירים
ושוב מוכיח שהוא מרוויח מכך ( לא מפסיד ש"ח רק מרוויח מיליונים ויש גם ביטוח שמכסה על ימי עבודה שהפסיד )
במכתב מצויין שהוא הפסיק ביוזמתו את הפעילות במספר מפעלים
כתוצאה משיטפון ובעיות אספקת חשמל

שום נזק לציוד במפעל
שום נזק לדיסקים
ותאמין לי למפעל מסוג זה יש רזרבות של דיסקים שמוכנים למשלוח
כולל גנרטורים גדולים שאמורים לפעול בהפסקת חשמל
זה לא מפעלים שנמצאים במדבר

מעניין שהוא עצר במספר מקומות באסיה את היצור , האם כל אסיה מוצפת ?
בכל אסיה יש שיטפונות ?
מעניין שלא שמעתי שום דבר על שיטפונות עזים באסיה
לא שמעתי על לכודים
לא שמעתי כלום על שיטפון כרוני

חוץ ממנהל WD שמספר לנו על שיטפונות
ושהוא עצר פעילות \ שום נזק למפעל או דיסקים או מכונות

עד כמה שאני מכיר שיטפונות בסוף הם נגמרים מהר כפי שבאו
איך יתכן מהשבתת מפעל ביום שישי
פתאום לא יהיו חצי שנה דיסקים ?
איך פתאום המחירים עולים פי 2 יותר ?

הדברים לא מסתדרים !
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

אני מצרף לכם את מכתב מנכל WD
כפי שהוא כותב ליבואנים בעולם
וכן הוא העלה מחירים ליבואנים
מעניין ש - WD שנמצאת בחובות אסטרונומיים על קניית מתחרים
עוצרת בכול אסיה את עבודת המכונות על איזשהו שיטפון של כמה ימים ? במקרה הטוב

אני מצטער אין כאן כל סיבה להעלאת מחירים או מחסור בזמן הקרוב
הכול המצאה לעשיית עושק ציבורי

מנכ"ל WD חיפש דרך לפרוץ את החוזים ולהעלות מחירים ומצא
סיפור דמיוני על שיטפון
שאף אחד לא בדק באמת מאיפה מגיע
אך כולם מרוויחים יפה על חשבון הציבור .
ישן 27-10-11, 15:08   #59 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

וואי בנאדם אתה הזוי, אני מפסיק לקרוא טרי פרצ'ט ומתחיל לחפש ת'ראדים שלך.

העובדים של גוגל צריכים למות מקנאה עכשיו, ל WD יש אגם פרטי:

*למרות שתן לי מגב, 5 דקות אני גורף הכל
gmmaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-10-11, 15:37   #60 (קישור ישיר)
IO Pro

ווואיי אתה היסטרי...

אתה צריך להבין שזה סוג של היגיון כלכלי.אתה רגיל למוצר המוגמר אחרי כל התהליך יצור -- בדיקה

אריזה -- שליחה -- מכירה.

אבל יש עוד הרבה שלבים לפני.ואם חברות הגיעו למצב של שילוש מחיר אז הגיעו מים עד נפש.

(חחח תרתי משמע).התמונה הזו אומרת הרבה.למים יש כח הרס עצום על מתכות וכל מוצר מתכתי

שבא במגע ממושך איתם.לא יעזור לך כלום אז אם זה המצב זה מה יש.

כונן קשיח הוא מתכתי ידידי זה מה יש.כן נכון מגנטי -- מגנטי מתכתי - מתכתי רגיש למים.

אתה לא יכול לדעת מה קרה שם וכמה חומרי גלם נהרסו להם בהצפות.

אז כן יש להם את הזכות המלאה לכסות הוצאות.

אתה התרגלת ל"קילו טרה" בשקל.תתחיל לשלם על כמה שזה עולה באמת !!!!!.

עד לפני כמה שנים 80 גיגה היה הנורמה וכולם היו מרוצים.

זה שהקידמה באה אליך בידייים פתוחות וחיבקה אותך חזקה זה לא אומר שהיא עשתה את זה

לכל פינה בעולם.אז תבין שלא לכל אחד זה טוב.ויש גם צדדים שלילייים לעניין.כדי שאתה תהנה

מכונני טרות בזול מישהו אחר צריך לשלם את המחיר.

תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא