IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

הזמינו אותי לכנס של HOPE ביפן, טוקיו למרץ

מגניב ביותר, אני חושב שהרגתה את Iakovl מקנא Sent from my Nexus One using Tapatalk...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 13-03-12, 20:54   #31 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

מגניב ביותר,
אני חושב שהרגתה את Iakovl מקנא

Sent from my Nexus One using Tapatalk

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 14-03-12, 7:47   #32 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Concept 5000-FX

שלח הודעה דרך ICQ אל Concept 5000-FX שלח הודעה דרך MSN אל Concept 5000-FX

נו איך היה????
טוקיו יפייפיה!
Concept 5000-FX לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-12, 8:39   #33 (קישור ישיר)
IO Member

קודם כל יפה מאוד, כל הכבוד אני בטוח שאתה תהיה נפלא.

עכשיו לטיפים בסיסיים בהדרכה;

בתור מדריך לשעבר - תכין (תרשום) "מערך שיעור" שזה תסריט\תוכנית מפורטת של מה אתה הולך לעשות.
במילים אחרות כל מה שאתה עושה שם, צעד אחרי צעד.

~תחייך, תגיד שאתה מתרגש להיות שם וזה כבוד גדול אל תשכח לחייך - כולם אוהבים בן אדם
המכבד את המעמד שמחייך ומדבר בצורה מתלהבת מהנושא.

~תדבר בצורה מתלהבת מהנושא
אל תשכח שהם יושבים ומקשיבים (תזכר כשזה יושב בהרצאה) ואם אתה מתלהב מהנושא - גם הם יתלהבו.
(מאוד חשוב לדבר בטון של להב ולא במוניטוניות)

~תעשה כמה חזרות מול ההורים\חברה\חברים את ההרצאה כמה פעמים ותן להם לצחוק ולשגע אותך תוך כדי - אז במצב האמיתי זה יהיה משחק ילדים.

~ תשתדל להמנע מלהגיד "אהההההה" ולחזור על כל מיני ביטויים מקשרים בצורה מוגזמת. (כמה פעמים ספרת את המורה שלך עושה "אההה" וחושב בקול ב"וזה...מתחבר ל..אההה..." וחוזר על הביטוי "אוקי"\"טוב" מיליון פעם.

~תנוע על הבמה מדי פעם, רק לא במחזוריות ייתר - הכוונה היא יראו שאתה חי אבל גם לא מתנדנד במקום או מעמדה לעמדה (מתנדנד כזה - עושה סחרחורת)

~תדבר עם שפת גוף, אל תצמיד את הידיים לגוף - המסר שלך הוא 70 אחוז שפת גוף.

~כשאתה מדבר תדבר בצורה איטית מספיק כדי שיוכלו לעקוב אחריך - בעיקר אם אתה מביא הצהרות שצריך לחבר חומר קודם שדיברת עליו.

~כשאתה מסביר נושא מסויים תשתדל לתת דוגמאות (שחשבת עליהן מראש - לא להמציא במקום) מהעולם האמיתי עבור אנשים שלא מגיעים בדיוק מהתחום שהם יוכלו להבין.

~אם אתה עובד עם מצגת - אם בשקף שמופיע כרגע יש יותר מחמש מילים - תן לאנשים להספיק לקרוא או תגיד קודם את הנושא ואת מה שרשום בשקף כרגע ואז תרחיב - ככה אנשים יהיו איתך.

~תראה כמה הרצאות בTED.COM יש שם המון מרצים מאוד מוכשרים - פשוט תראה איך הם מדברים.

המון בהצלחה (:

Rig: CPU:2500k,Board:Asrock z68 Pro-3, Memory:8gb Ram,GPU:Gainward GTX 570 GS,HD:Samsung F3 1T, Chassis:Antec 200, PSU:Hec Cougar 660watt of fun <:
Have a nice day <: !
stars לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-12, 9:33   #34 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של ColdMaster

אם היית קורא עד הסוף היית מבין שהוא כבר חזר.
אבל לא נורא כל הכבוד על הרצון
לגדל כלב זה כמו לגור עם אשה, אתה צריך להתפשר הרבה בשביל לחיות איתם.
ColdMaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-12, 12:44   #35 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של raziel1981

stars - להבא אני ממליץ לך לקרוא מתחילתו של טראד ולא מהסוף. אבל תודה על העצות בכל אופן.

טוקיו באמת עיר מרשימה מאוד, לצערי הספקתי לראות רק את אסקסה (וגם זה על קצה המזלג) ואת אקיהברה. רוב הזמן הייתי בעיירת מדענים שקוראים לה צוקובה. מקום חביב אבל די מנומנם.

תכלס לא ראיתי שם שום מציאות אמיתיות מבחינת קניות.

לגבי התרבות - אני הייתי בחיי עד כה בצרפת, אוסטרליה וארה"ב ואני רק יכול להגיד לכם שהיפנים זה פשוט משהו אחר לגמרי מכל מה שאני מכיר או מבין. הם חברה מאוד דואלית - מצד אחד נורא מכונסת בתוך עצמה ואם לא מעט גזענות כלפי זרים, מצד שני הם כמו ספוג שסופח כל דבר חדש שמדליק אותם מבחוץ. הרעיונות שלהם לשגרת היום הם לקום 6 בבוקר, עבודה,עבודה,עבודה, לסיים ב-8-10 יום ללכת להשתכר עד מאוחר בלילה, לחזור הביתה לישון ויום חדש מתחיל...כל התפקיד של הגבר בבית למעשה הוא רק להביא את הכסף ולא שום דבר אחר וזה משהו שמאוד קשה לי להבין באופן אישי. אנשים בני 60+ בהרבה מובנים מזכירים יותר ילדים בני 16-25 אצלנו.
יש בהם בכלל משהו כחברה שמאוד מזכיר לי אנשים שפשוט לא התבגרו. מצד שני, משמעת עצמית, דבקות במטרה ובכלל הרדיפה אחר שלמות הוא משהו מאוד מרכזי בהם וראוי להערכה. אף על פי כן, אני חושב שזה עולה להם ביצירתיות ברמה האינדיבידואלית. יש להם את החוקים שלהם והם מאודדד דבקים בהם בהתנהגות יומיומית, בהתנהלות שלהם כמדינה וזה יוצר מצבים שבהם הם תקועים בקונספציה כזו או אחרת.

באופן כללי - חברה מרתקת ומאוד שונה מהשטף והבלגאן היומיומי שמאפיין את ישראל כמדינה ותרבות אבל אני חייב להודות שלא פעם היו המון סיטואציות יומיומיות שהביאו אותי להרגיש מאוד לא בנוח ונבוך מהם (למשל, בהרבה מקומות יש לך אנשים שהם בגדר דחלילים אנושיים במסעדות/קניונים שכל התכלית שלהם זה לכוון לך את הדרך עם הידיים וחיוך ענק).

הטוב - מדינה מדהימה עם נופים מרתקים ותרבות ייחודית.
הרע - אנשים שמאוד קשה לתקשר איתם גם מבחינת אנגלית (האנגלית שלהם מזעזעת או לא קיימת, כולל חבר'ה שלהם שהיו בכנס מתואר שלישי ואף זוכי פרס נובל שלהם) וגם מבחינה תרבותית. הם פשוט תופסים את העולם והחברה באופן דרמטי שונה מאיתנו עד כדי קצר תקשורתי של ממש עם מערביים.
CPU:Intel Core i7 3770k@4.2GHz Mobo:Asrock Z77 Extreme 4 RAM:2x8GB Corsair Vengeance 1600MHz GFX:Gigabyte 970GTX G1 4GB OS:Win7 Pro@Samsung 840 Evo 250GB Storage:WD1003FZEX,Samsung HD204UI,Seagate 7200.11 2GB, Hitachi Travelstar 7K1000 1TB Display:Dell U2412M Case:Corsair 540R PSU:Enermax Revolution 950W Peripherals: Logitech G930,Razer Onza,TT Meka G1,TT Black
ביקורות: nMedia HTPC 8000;Asus e35m1-m pro פרוייקט: Obelisk V2 (תודה לאלמוג על הלוגו),Overlord

נערך לאחרונה על ידי raziel1981, 15-03-12 בשעה 17:38.
raziel1981 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 15-03-12, 12:54   #36 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

I envy you

נשלח מהגלקסי S2
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא