IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > מעבדי INTEL ולוחות אם
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מעבדי INTEL ולוחות אם מעבדי ולוחות אם מבוססי אינטל , ייעוץ לפני קניה , תמיכה טכנית, השוואת מעבדים ולוחות אם

חומרה : מעבדי INTEL ולוחות אם

קטע עם UPS

לפני חודש התקלקל לוח אם שלי ה- EVGA 780iFTW שלחתי RMA ל - EVGA שלחו לי בחזרה לוח 790i FTW ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 14-12-11, 10:56   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של renuar007

ברירת מחדל קטע עם UPS

לפני חודש התקלקל לוח אם שלי ה- EVGA 780iFTW שלחתי RMA ל - EVGA שלחו לי בחזרה לוח 790i FTW אך בלי האבזרים כגון : מאוורר של נורטברג' ופנל I/O SHLED הם הרבה מיילים ששלחתי להם הסכימו עד לפני שבוע לשלוח אותם ללא עלות דרך UPS ונתנו לי מספר מעכב היום בבוקר התקשרו אלי מUPS מודעים לי על עיכוב לחבילה !!!! ורוצים הצהרה !!! שלחתח מייל ועוד לא חזרו אליי !!! מה הולך איתם ?

i7 930 D0 @4.20 24/7 || Asus P6T-SE || [ Ripjaws ] F3-12800CL7D-4GBRM (2Gx6) / F3-12800CL7Q-4GBRM (2Gx2) || Nvidia Gainward GTX670 || WD Black 640GB || SanDisk 120GB EXTREME SSD || Cooler Master 850W real Power pro modular || Cooler Master HAF 932 with MOD || HP Officejet J4580 || Microsoft Reclusa Gaming + Microsoft sidewinder mouse || Samsung 22"53BW || || Windows 7 64bit

renuar007 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 14-12-11, 11:21   #2 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

ציטוט:
פורסם במקור על ידי renuar007 צפה בהודעה
לפני חודש התקלקל לוח אם שלי ה- EVGA 780iFTW שלחתי RMA ל - EVGA שלחו לי בחזרה לוח 790i FTW אך בלי האבזרים כגון : מאוורר של נורטברג' ופנל I/O SHLED הם הרבה מיילים ששלחתי להם הסכימו עד לפני שבוע לשלוח אותם ללא עלות דרך UPS ונתנו לי מספר מעכב היום בבוקר התקשרו אלי מUPS מודעים לי על עיכוב לחבילה !!!! ורוצים הצהרה !!! שלחתח מייל ועוד לא חזרו אליי !!! מה הולך איתם ?
זה לא הם, אלא המכס.
יכול להיות שלא היה מסמך הצהרה שזה עקב RMA, ולכן המכס עצר את החבילה כי לא היה רשום עליה מחיר או הסבר.

תתקשר ל UPS, תשלח להם את האישור על ה RMA. אם צריך, תפנה ל EVGA תבקש את המסמך אישור על ה RMA לחבילה הזאת, תעביר את האישור ל UPS והם צריכים לסגור את העניין עם המכס.
ישן 14-12-11, 11:48   #3 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של renuar007

הם לא מבינים כזה ללא עלות , אז במגביל אני שלחתי להם אישור על ה-RMA שקבלתי בעת המשלוח הראשון ותארתי להם מה התרחש אמרו אנו נבדוק הנושא ונראה אם נצטרך משהו נוסף אז נצור אתך קשר !!!! קטע ממש מטומטם מצד המכס נצטרך לעשות להם קורס על הקרת המחשב !! כפי שראיתי פעם עכבו למשיו מהפורם רדיאטור של קירור מים למחשב הסבירו לו תביא אישור ממשרד התחבורה פשוט מטומטמים

i7 930 D0 @4.20 24/7 || Asus P6T-SE || [ Ripjaws ] F3-12800CL7D-4GBRM (2Gx6) / F3-12800CL7Q-4GBRM (2Gx2) || Nvidia Gainward GTX670 || WD Black 640GB || SanDisk 120GB EXTREME SSD || Cooler Master 850W real Power pro modular || Cooler Master HAF 932 with MOD || HP Officejet J4580 || Microsoft Reclusa Gaming + Microsoft sidewinder mouse || Samsung 22"53BW || || Windows 7 64bit

ישן 14-12-11, 12:19   #4 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

ציטוט:
פורסם במקור על ידי renuar007 צפה בהודעה
הם לא מבינים כזה ללא עלות , אז במגביל אני שלחתי להם אישור על ה-RMA שקבלתי בעת המשלוח הראשון ותארתי להם מה התרחש אמרו אנו נבדוק הנושא ונראה אם נצטרך משהו נוסף אז נצור אתך קשר !!!! קטע ממש מטומטם מצד המכס נצטרך לעשות להם קורס על הקרת המחשב !! כפי שראיתי פעם עכבו למשיו מהפורם רדיאטור של קירור מים למחשב הסבירו לו תביא אישור ממשרד התחבורה פשוט מטומטמים
אני חושב שאתה מתעצבן על המישהו הלא נכון.

כששולחים חבילה לארץ, צריך לרשום מה יש בחבילה, עלותה, והאם זה מתנה, RMA, החזרה, ועוד.
למכס לא איכפת אם לפני חודש קיבלת חבילה אחרת וזאת המשך. ממש לא מעניין אותם, וגם לא צריך.
כל חבילה היא בפני עצמה, וזה מאוד הגיוני.

אם לא רשמו שום דבר על החבילה, או שרשמו חבילה עסקית (כלומר חנות שולחת אליך משהו ולא אדם פרטי) ללא עלות, הדבר מדליק באופן אוטומאטית נורה אדומה במכס, והם עוצרים את החבילה, ודורשים הבהרות. שלא תנסה להעביר חלקי מחשב בלי לשלם עליהם מע"מ למשל. כל המשחקים של "תשלח לי עם עלות נמוכה שיעבור במכס" וכדומה, שהמכס מכיר טוב מאוד.

הדרך הכי טובה להתנהל, בעתיד לפחות, זה איך שהחבילה יוצאת, ויש לך מספר מעקב, להרים טלפון ל UPS (או FEDEX או DHL, בהנחה ששולחים עם חברות משלוח מסודרות ולא דואר רגיל), ולהגיד להם מה החבילה, לוודא שיש להם את שטר המטען, אם זה RMA אז להביא להם מראש את האישור, ולוודא שהחבילה תגיע בקלות.

אני למשל הזמנתי משהו מחו"ל ביום ראשון.
החבילה נשלחה ביום שני, ובאותו היום כבר התקשרתי ל UPS לוודא שהחבילה תעבור חלק וללא בעיות.
ככה אתה חוסך כאב ראש ועצבים.
וזה בדיוק מה שעשו לחבילה שלך.
ישן 14-12-11, 13:07   #5 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

צריך לעשות באמת הפרדה, למרות שלא מדובר בלוח היית אמור לשלם מע"מ על הלוח החדש, זה לא משנה עם זה RMA.
כיוון שהפעם אין לך לוח במשלוח - זה לא משנה, כל ההצהרות על ה RMA וכו...

ההצהרה שהמכס רוצה ממך (ולא UPS) היא הצהרה פשוטה וסטנדרטית שהמוצר שלך ולשימושך, או בקיצור - לשימוש אישי.
אחרי שתשלח להם את זה, הם יפתחו את החבילה, ואז יהיה מע"מ על פי שיקולי המוכס.

קח בחשבון - ברר עם UPS את העלות של עמילות מכס, זה לדעתי סביב ה 200 שקלים ~
Lian-Li P80 mod | Corsair CMPSU-HX1000 | 2x Dell 2407WFP |

Custom Built
Phase Change Unit
| Custom Built Water Cooling System (X2) | ln2/dice pot by Kingpin - Dragon extreme

LapTop: Lenovo yoga 2 pro - 13.3 QHD, Core i7 4500U, 8GB, SSD 256G

Old/Sold
NEXUS One ; HTC Desire HD ; Galaxy NEXUS ; NEXUS 4

Current LG G2 32GB + NEXUS 7 + IPAD 3

Join the IOpanel HWBOT
Team | Join the IOPanel world Community Grid Team | Join the IOPanel Super Pi DB
cupra לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 14-12-11, 14:14   #6 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

ציטוט:
פורסם במקור על ידי cupra צפה בהודעה
צריך לעשות באמת הפרדה, למרות שלא מדובר בלוח היית אמור לשלם מע"מ על הלוח החדש, זה לא משנה עם זה RMA.
כיוון שהפעם אין לך לוח במשלוח - זה לא משנה, כל ההצהרות על ה RMA וכו...

ההצהרה שהמכס רוצה ממך (ולא UPS) היא הצהרה פשוטה וסטנדרטית שהמוצר שלך ולשימושך, או בקיצור - לשימוש אישי.
אחרי שתשלח להם את זה, הם יפתחו את החבילה, ואז יהיה מע"מ על פי שיקולי המוכס.

קח בחשבון - ברר עם UPS את העלות של עמילות מכס, זה לדעתי סביב ה 200 שקלים ~
דווקא יש סעיף במכס של RMA.
לא נדרש לשלם מע"מ כשאתה מקבל משהו מ RMA.
אבל התנאי הוא שכשאתה שולח, אתה ממלא טפסים שאתה מחזיר מוצר לתיקון/החלפה.
וכשמחזירים, צריכים להחזיר כשרשום מספר המשלוח של ה RMA שאתה קיבלת השליחה.
זה לפחות בחלקי מחשב מניסיון עבר.

עוד אפשרות, זה לשלוח ל RMA. עם האישור משלוח וטפסים מתאימים, אפשר לקבלבהחזרה את המע"מ, ואז לשלם מע"מ כשהמוצר מגיע.
ישן 14-12-11, 16:05   #7 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

אני לא חושב, כל עוד החליפו לך מוצר - אתה אמור לשלם מחיר מלא, זה לפחות מניסיוני , ובכלל זאת הטענה של חברת הסלולאר על תיקון\החלפת האייפונים בחו"ל והחזרתם לארץ.
Lian-Li P80 mod | Corsair CMPSU-HX1000 | 2x Dell 2407WFP |

Custom Built
Phase Change Unit
| Custom Built Water Cooling System (X2) | ln2/dice pot by Kingpin - Dragon extreme

LapTop: Lenovo yoga 2 pro - 13.3 QHD, Core i7 4500U, 8GB, SSD 256G

Old/Sold
NEXUS One ; HTC Desire HD ; Galaxy NEXUS ; NEXUS 4

Current LG G2 32GB + NEXUS 7 + IPAD 3

Join the IOpanel HWBOT
Team | Join the IOPanel world Community Grid Team | Join the IOPanel Super Pi DB
cupra לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-11, 2:38   #8 (קישור ישיר)
IOPanel

סמל האישי של rouvio

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eyal_ma צפה בהודעה
דווקא יש סעיף במכס של RMA.
לא נדרש לשלם מע"מ כשאתה מקבל משהו מ RMA.
אבל התנאי הוא שכשאתה שולח, אתה ממלא טפסים שאתה מחזיר מוצר לתיקון/החלפה.
וכשמחזירים, צריכים להחזיר כשרשום מספר המשלוח של ה RMA שאתה קיבלת השליחה.
זה לפחות בחלקי מחשב מניסיון עבר.

עוד אפשרות, זה לשלוח ל RMA. עם האישור משלוח וטפסים מתאימים, אפשר לקבלבהחזרה את המע"מ, ואז לשלם מע"מ כשהמוצר מגיע.
זה חשוב מאוד המידע שאתה מביא כאן.
תוכל בבקשה להביא קישור או משהו רשמי?

הרי מה הבעיה לנצל את האמא של הפרצה הזו?
גם במכס הם לא טיפשים..

Intel
I7 3770K | Asus Maximus V Gene |
4x4GB Samsung 30nm kit 1600@2400 | EVGA GTX 780 | 2x64GB OCZ SSD RAID 0, 3TB Storage | Antec Signature 850Q | 3x Benq 24" LED
Corsair H100 Liquid Cooling | Coolermaster HAF 932 | Kingpin Dragon F1 LN2/DICE pot

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amadey צפה בהודעה
ב gta אין לי בעיה לשחק גם במנוע של gta vc רק עם עלילה ועיר אחרת.

rouvio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-11, 11:03   #9 (קישור ישיר)
S&M
IO Admin

סמל האישי של S&M

כמו שאייל אמר, צריך למלא מראש טפסים שאתה שולח RMA, ואם אני לא טועה אז בחזרה הם
בודקים את המוצר שהוחזר לראות שהסריאלי שלו לא השתנה - זה לא כזה פשוט כמו שזה נשמע.
גם אם שולחים RMA והמוצר הוחלף לחדש - לא תוקן אלא הוחלף לחדש - צריך לשלם עליו מע"מ
מחדש ...

עריכה :

תוספת מאתר המכס -

מי שמייצא לחו"ל טובין לשם תיקונם והחזרתם, חייב למלא לפני היצוא,טופס (מכס ‎85, או מכס ‎9, לפי העניין) בבית-המכס, ולהחתים עליו את פקיד המכס.

את הטופס כאמור, עליו להציג בפני פקיד המכס, בעת החזרת הטובין לישראל.

לגבי טובין שיוצאו לחו"ל, תוקנו במסגרת תקופת האחריות של הספק, ולא שולמה כל תמורה בעבור תיקונם - יחול פטור ממסים .

לגבי טובין כאמור, ששולמה תמורה בעבור תיקונם - יחולו המסים על עלות התיקון בלבד.
לגבי טובין שהוחלפו בחדשים, יחולו המסים החלים, גם אם ההחלפה נעשתה במסגרת תקופת האחריות.

http://www.finance.gov.il/customs/doar1.htm#a8

סעיף 8 כמובן.

Lenovo X201 | Core i5 520M | 4GB DDR3 | OCZ VERTEX LE 100GB | Ultrabase + DVD/RW
S&M לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 15-12-11, 16:50   #10 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של renuar007

היום שוחררה החבילה , הגיע השליח של UPS הופתעתי שאמר לי יש תשלום על סך : 387 ש"ח !!!

אמרתי מה ז"א לשלם 387 ש"ח

ראיתי החשבונית : מפורטת תשלום עבור עיכוב : 56 ש"ח , אחסון 12 ש"ח , עמלת פקיד מכס 280 ש"ח ועוד להשלמת ה-387 ש"ח אמרתי לו לא לוקח , יום לפני עמיל המכס התקשר ושלחתי לו הכל בפקס , התקשרתי עם 10K צעקות ודרשתי נציג היבוא עד שירד לס"כ : 100 ש"ח לא כולל מע"מ 116 כולל וזה יצא עם המתנה של שעות ובדיקות והרבה לחצים , בסופו של דבר התברר שהחבילה עוכבה במכס ויש תיק עיכוב ומספר לא ידוע לי למה - אז בכדי לשחרר אותה לא תלוי מה הערך שלה אלה זו עמלה לנציג UPS , למתי לקח לא להתעסק עם UPS אלה עם דואר ישראל הכי איטי אבל מופחת מכאבי ראש

תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא