IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

בית שמש והחרדים- לאן הגענו?

ציטוט: פורסם במקור על ידי OR2 יש לי מלא חברים חרדים שנותנים לאישה כבוד פי אלף מכל חילוני אחר. מפה ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 01-01-12, 0:45   #181 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OR2 צפה בהודעה
יש לי מלא חברים חרדים שנותנים לאישה כבוד פי אלף מכל חילוני אחר.
מפה אין מצב שאתה לא מבין למה הוא התכוון כשהוא אמר

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arie2412 צפה בהודעה
החרדים במדינה שלנו (ללא הכללה, אבל הרוב המוחלט) רואים את עצמם כעם אליטיסטי, עליונים בכל מידה ל"חילונים" המתבוללים.
gmmaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-12, 0:46   #182 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

ערבים לא מקבלים קצבאות ו/או שולחים ידם היישר לקופת המדינה.
67% מהמגזר החרדי מובטל לפי נתוני הלמ"ס ל 2010. (מתוך כ 680 אלף איש. כלומר, 455,600 איש שלא עובדים בכלל ושותים היישר מקופת המדינה.)
עניין העבודה, הקצבאות, ואי תשלום המיסים הוא לא עליהום של התקשורת, אלא עובדה מוצקה שאין שום טעם לדון בה, זה המצב, אלו העובדות בשטח. ולכן לא על זה אנחנו דנים.

בנוגע להפגנה שמתרחשת כרגע-
אם אתה לא רואה שום דבר לא בסדר בשימוש שלהם בהשוואות לשואה, אני ממליץ על ביקור דחוף אצל פסיכולוג.
אף אחד לא שם את החרדים בגטאות, אף אחד לא טובח בחרדים, ואף אחד לא מבצע בהם פרעות או משהו בסגנון.
כל מה שקורה הוא שהציבור מעביר ביקורת קצת יותר מבד"כ כי התרחשו לאחרונה כמה אירועים יוצאי דופן שמערבים את הציבור החרדי.
רוצה לנחש מה היה קורה לי אם הייתי יוצא להפגין ברחוב עם טלאי דומה במחאה על שטות זניחה כזו או אחרת?

א'- סביר להניח שהבנאדם הראשון שהיה רואה אותי ברחוב היה מנסה להרביץ לי.
ב'- המשטרה היו זורקים אותי, ומהר מאוד, למעצר. ובצדק.

ההפגנה העלובה והדוחה הזו שמה את השואה לגנאי.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

Pika007 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-12, 1:53   #183 (קישור ישיר)
IO Pro

OR2, שים לב מה כתבת, שים לב מה עניתי, ושים לב מה ענית לי בחזרה.

החברים שלך, הם שטוענים כי אנחנו "נאצים" (הצבא, המשטרה, ובכלל כל מי ששונה מהם). מה שאני אמרתי הוא שדווקא מעשיהם שלהם מדמים אותם לנאצים (ומה לעשות, כשאומרים לאישה לא ללכת במדרכה מסויימת [וזאת עובדה], או לשבת במקום מסויים ולא באחר זה מאוד מאוד מזכיר את זה).
כשאנשים עושים מעשים שמזכירים את מעשיהם של הנאצים, ודקה אחרי זה בהפגנה קוראים לכל מי ששונה מהם נאצי, מסתובבים עם מדי כלא ומגני דוד צהובים על הבגדים, אני כבר לא יודע אם לצחוק או לבכות.
Intel Core i5 760 @ 4.0GHz -Custom WC System w/EK Supreme HF CU Ni // Heatkiller GPUX² LT - Gigabyte P55A-UD5 - GSkill Ripjaws 12GB @ 1600 cl9 - Sapphire HD6850 X2 CFX @ 950/1100 - Samsung 840 EVO 250GB & Seagate Barracuda.12 500GB RAID0 - Seasonic M12D 750W - LianLi A71B
Intel C2D E6550 - Noctua U12P- MSI P6n-SLI v2 - OCZ 4GB @933 - Palit HD4850 - Seagate 500GB - CM eXpower 500 - CM 334
Samsung T260HD - JBL Creature II - Logitech G15 - Logitech G700S
SGNote II // Cowon S9 w/Fiio E17 - Shure SE215 - BeyerDynamic DTX501p - AKG Q701
1nfiNity לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-12, 2:00   #184 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

אגב, גם חרדי שנגיד יצא לו לראות "בטעות" איזו אישה ברחוב שלא מתלבשת צנוע יותר מדי בשבילו
אז הוא קודם כל יכול לא להסתכל, ובזה להיות חכם ולגמור את העניין
וזה בדיוק ההבדל הגדול שעושה את כל המהומה הזאת.

החכם: לא מסתכל על מה שהוא לא אמור להסתכל, ובזה מתגבר על "היצר הרע"

האיוול והרשע: מסתכל , שופט בעינייו , וגוזר דין, ומבצע, יורק על ילדה קטנה ועושה בלאגן
כאילו אלוקים מסתכל עליו מלמעלה ואומר איזה צדיק זה שיש לו צדק שראה ילדה שמתלבשת לא צנוע וירק עליה בשביל שהיא תפחד להיות בסביבה שלו ותנודה מהחברה.

אני אומר, חינוך קודם להכל...
דרך ארץ , קדמה לתורה.
בנאדם יכול לשבת שנים בישיבה, להיות חכם גדול בתורה, אבל אם אף אחד לא לימד אותו להתנהג , אז הוא כמו סוס פרא. אין לו ראיה מרחבית, הוא בטוח שכך צריך, ולכן חינוך קודם להכל.

כמו שאמרתי לפני כן, אולי הרבנים האלה של הקיצוניים קצת חסר להם בתוכנית הלימוד שעות חינוך חובה...

Tal Raz לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-12, 2:02   #185 (קישור ישיר)
IO Member

הלוואי שהחילונים היו אוהבים את החרדים כמו שהחרדים אוהבים את החילוניים. ואתם ממשיכים להכליל ואני יושב וצופה מהצד וצוחק, ואני יכול להגיד לכם בוודאות שהקיצונים מהווים רק 5-7 אחוז מהציבור החרדי.
Intel Core 2 Duo E8200 2.66 Mhz @ 4204 Mhz || MSI P35 Platinum COMOBO || OCZ Platinum Edition XTC 2GB (2x1024) DDR2 CL4 800 MHZ @ 1048 || Inno3d GeForce 9600 GT 512Mb OC || SEGATE 250GB 16MB || EZcooL 450W
MighT לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-12, 9:52   #186 (קישור ישיר)
IO Pro

אוהבים אותנו???.אתה בטוח ??
קראת חדשות הבוקר?.כנס לוואלה כותרת ראשית.

חרדים עם טלאי צהוב מפגינים נגד העליהום התקשורתי שעשה עליהם הציבור החילוני.
דף ראשי של וואלה.(וזה היה דווקא רעיון שלי שהם ילכו ככה).

TSRM - צר לי ידידי אבל אתה במיעוט שבמיעוט.

הנה קישור

http://news.walla.co.il/?w=/90/1889903

שלא יגידו שאני מדבר פה יותר מדי..וראוי שידעו מה הולך להיות בחוקים החדשים - ZIPOX בשבילך..

התופעות האסורות הללו ולוודא שלא יחזרו עוד". ח"כ יואל חסון (קדימה) הודיע הבוקר כי בכוונתו לפעול כבר השבוע להעלאת הצעת חוק שתאסור שימוש בסמלים נאציים ובכינוי "נאצי", שהעונש בגינם יגיע עד לחצי שנת מאסר וקנס של 100 אלף שקלים
Intel I5 2500K | ASrock Z77 Pro 4 | DELL PERC 5 with Raid 5 array | Corsair XMS3 16GB |Intel HD3000 | Seasonic X-750 Modular | Crucial M4 SSD Samsung F3 X8 in RAID 5 | LG DVD-RW GH22NS40 Sata X18 LG DVD-RW GH22NS70 LG DVD-RW H42 | EMU 1212M | YY -W201 Microsoft Windows 7 Professional 32 Bit |Dell 2709 | Microsoft Laser Mouse 3000 | KAMA reader II 30 in one | Microsft ELIT keyboard |

Samsung Galaxy NOTE N7000
avidan33 לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 01-01-12, 17:04   #187 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של tsrm

אנחנו שוב חוזרים על זה. זה שהם מתלבשים כמו חרדים, לא אומר שהם כאלה.
זה שהתקשורת כותבת "חרדים" בגדול, לא אומר שהם באמת חרדים.
זה באמת לא מובן? תאמין לי שאני לא אחוז בודד, אני מכיר כמה קהילות חרדיות (לא רק באיזור נתניה), שהן מאמצות בדיוק את כל הנ"ל על-ידי.

אתם בשלכם, "חרדים קיצוניים, חרדים אלימים" וכו'.. נא להבין בבקשה, אי אפשר לשייך אותם לזרם חרדי רק על-פי המראה החיצוני. הם לא כאלה, בגלל המעשים שלהם.

לא כל מי שלומד כל היום תורה, נקרא חרדי. ישר כוח גדול על זה שהוא עוסק בתורה, זה לא קל וצריך מוח חזק מאוד בשביל זה (מניסיון). אבל זה לא אומר כלום על ההשקפה שלו.

הרב שלי סיפר, שהיה תלמיד אחד שבא לרב שלו ואמר לו "הרב, היום סיימתי את כל הש"ס", הרב שלו ענה לו "נו, ומה הש"ס לימד אותך?"

עוד דבר ששמעתי מפי רבי ומורי:
התורה נמשלה למים, אם תלמד תורה אז כמו פרחים, אתה תגדל. השאלה מה אתה מזריע;
אם יש לך מידות רעות ואין לך דרך ארץ, אז אתה רק תפתח את הרע שבך.
אבל אם תעבוד על המידות, ובמקביל תשקיע בתורה, תזכה להיות אדם ישר והגון. בעל מידות נפלאות וגם תלמיד חכם!

זאת ההשקפה של התורה. אז בבקשה, אם לא התקשורת אז לפחות אתם, תפסיקו להכנס בחרדים. אתם רוצים להאשים את החבר'ה בבית שמש, תאשימו, יש על מה! אבל תדעו למי לכתוב את התלונות שלכם.
אדם אחר שיקרא את הדיון הזה, ימאץ סטיגמה שלילית על החרדים.
למה?
כי אתם כותבים "חרדים" ומדביקים עליהם דברים רעים. בדיוק כמו שהתקשורת עושה!
זה מחליא וזה מרגיז.

שוב, אני לא מסכים אם מה שהם עושים, זאת ל-א דרך ת-ו-ר-ה-!
ממש ממש לא!
אבל אל תפילו את ה"תיק" על אנשים שלא מגיע להם.
אם אתם רוצים לבוא בתלונה למישהו, לכו לממשלה ולמשטרה. הם לא עושים את העבודה שלהם.

מספיק כבר להכנס בנו. זה פוגע, אין לכם מושג עד כמה! ללכת ברחוב ולראות אנשים שמכירים אותך כחרדי נכנסים בך, רק בגלל שהתקשורת הדביקה לכמה מבולבלים את השם "חרדי".
כאילו שאני בא לגונן עליהם. ממש לא! אני מגנה אותם בכל תוקף. אבל מה לעשות שזה לא ריאלי שאני אעזוב יום לימודים שלם, אשלם נסיעות מההכנסה הקטנה שיש לי ואסע עד בית שמש בכדי להפגין. זה פשוט לא הגיוני לעשות דבר כזה, לכן אני מגנה אותם איפה שאני כן יכול, מתנגד בתוקף למעשיהם הרעים ודורש שהם יפסיקו לחלל שם שמים (שאם זה יפסק, אז סוף סוף הם יתנהגו כבני אדם ולא כחיות).

יש אנשים אחרים שיש להם הכוח, והם יוצאים לציבור כמו הרב אריה דרעי ומגנים אותם בשם החרדים. ישר כוח! מישהו שיכול לעשות ועושה, אין מילים רעות עליו (ולא איכפת לי מענין פוליטי, אם במקרה מישהו חשב שאני אומר את זה בגלל פוליטיקה).

וכן, החרדים אוהבים את החילונים כמו שהם אוהבים את שאר החרדים. זאת מצווה מהתורה, ואהבת לרעך כמוך, וברוך השם לא חסר אנשים (קהילות שלימות) שמקיימים את המצווה הזאת בצורה נפלאה! מי שלא מאמין, מוזמן לבוא ולראות את היחס שיש לחרדים כלפי כל אחד ואחד, חובש כיפה או כופר שלא שומר ביום כיפור. זה לא משנה, כי אם אתה בן אדם, אתה חלק אלוקה ממעל, יש בך נשמה שהיא חלק מאלוקים ועל כן יש לכבד ולאהוב אותך כמו שאני מכבד ואוהב את אחי הגדול! לא מאמינים שיש דבר כזה? מניסיון, יש והרבה כאלה, ברוך השם.

"..ואהבת לרעך כמוך, זה כלל גדול בתורה" - רבי עקיבא

http://www.youtube.com/watch?feature...v=83LQsJiz6Ac#!

http://www.aravrefael.net/
אתר לזיכוי הרבים.

tsrm לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-12, 17:18   #188 (קישור ישיר)
IO Addict

תעצרו פה בצד , יש לי בחילה. ( ולא בגלל אתמול)
amadey לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-12, 17:58   #189 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של arie2412

שלח הודעה דרך MSN אל arie2412

tsrm, אני מבין מה שאתה אומר ואני מבין שאתה לא רוצה לשייך את עצמך תחת אותה קטגוריה כמו אותם תתי-אדם, אבל הם חרדים ואין משהו שתגיד שישנה את דעתי בנושא.

אותם אנשים הם לא 5-7 אחוז מהאוכלוסייה החרדית, והדעות שלהם לא משקפות דעות של 5-7 אחוז מהאוכלוסייה החרדית, הרוב המוחלט של החרדים מאמינים באותם הדברים, רוב קצת יותר קטן מאמין בדרכי פעולה כמו יריקה והפרדה בכוח, ורוב קצת יותר קטן מיישם את הפעולות האלה.

למרות הכל, הם עדיין רוב.

האשמים במצב הזה הם לא המשטרה ולא הממשלה (לפחות לא אשמים עיקריים), האשמים הם אותם חרדים שמקשיבים לכל מה שאומר להם הרבי בלי לחשוב בעצמם, והרבי שמנצל את אותה חולשה ומחדיר רעיונות ואג'נדות משלו למוחם של אנשים (ושוב אם לא הבנתם, אני לא מכליל, אבל זה הרוב לדעתי).

הנושא שלפי דעתי צריכים למחות לגביו הוא לא הדרת נשים בפרט, אלא כפייה דתית בכלל. תחבורה ציבורית, אוכל לא כשר ועוד...

arie2412 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-12, 18:57   #190 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של lllliiioor

די לטחון מים, רציתי להגיב את התגובה הזו לפני כמה עמודים אבל חשבתי שתהייה התקדמות
מה שקורה פה זה שיש 2-3 אנשים שחוזרים על אותו דבר שוב ושוב בגלל שאנשים אחרים לא קראו את כל השרשור ולא הבינו שאלו הם רק קומץ של 2-3% מהחרידים.
חאלס, הבנו, שימו לזה סוף.

lllliiioor לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-12, 19:11   #191 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

בין משמרות הצניעות לקיצוני בית שמש ולעדה החרדית בירושלים יש יותר מ 30 אלף איש.
מעל 5% מכלל האוכלוסיה החרדית בישראל, ובלי קשר לאחוזים, מספר בהחלט לא מבוטל.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung SF223H DVD/RW

ישן 01-01-12, 19:43   #192 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של tsrm

אריאל ידידי, בבקשה שים לב למה שאתה אומר;
לפי מה שאתה אומר, ישנם חרדים שמאמינים בדרך שלא מזכירה אפילו את הוראות התורה
בתורה אין דבר כזה לירוק או להשפיל מישהו כי זה איסור חמור כמו לרצוח (המלבין פני חברו ברבים, כאילו שפך דמים). אמרתי ואני חוזר על זה, אני מכיר כמה וכמה קהילות חרדיות בארץ, תאמין לי שאין דברים כאלה אצלהם, אין להאמין בפגיעה במישהו אחר ולא משנה באיזו דרך.
היחידים שהיו מתירים גזר דין מוות, אלה היו הדיינים בתקופת הסנהדרין. היום אין לאף אחד (גם לא לגדול הדור) את הסמכות להתיר פגיעה באחרים, בשום דרך.
אתה מבין שכל מי שפוגע באחרים, עובר איסור תורה חמור ביותר? שלא נדבר על חילול השם, במיוחד כשיש כל כך הרבה אנשים שלא כל-כך קרובים ומכירים את התורה מבפנים.

נכון, יש כאלה שהם לא בסדר, אבל זה לא מתקרב להיות אפילו הרוב, ואני לא אומר ?לדעתי?, אלא מעובדות שאני מכיר מקהילות (כמו חסידות צאנז), קהילת ?נר רחמים?, ?מפני מאיר? ועוד כמה...
מה שכן, ישנם כמו בני ברק (וממש לא כולם בבני ברק, אלא קבוצה לא מבוטלת אבל לא הרוב) ובבית שמש ועוד כמה מקומות, אנשים שהם ממש לא בסדר.
מה תעשה להם? אתה מוזמן לפנות למשטרה לעצור אותם אם הם עוברים על החוק. אבל אני לא חושב שיענו לך, כי זה משטרת ישראל ובתור אחיין לכמה שוטרים, אני יכול להבטיח לך שהם לא עושים את העבודה כמו שצריכה להיעשות.

חבל שכך, אבל ברוך הבא למדינת ישראל.

לגבי מה שהרב אומר, לך כמה דפים אחורה, אתה מוזמן לראות מה באמת קורה (שוב, בקהילות שאני מכיר) ומה הוא האידיאל לפי התורה בעניין זה.

אם אתה לא מוכן להבין שהם לא באמת חרדים, כי הם לא עומדים בתנאים להכנס להגדרה ?חרק לדבר השם?, אז אני מאוד מצטער כי זה סוג של אטימות וחבל שאצה לא מוכן להקשיב בעניין. אתה סגור על שלך, אולי כי התקשורת בילבלה אותך (כמי הרבה אחרים), או כי משייך אדם לקבוצה מסויימת לפי מראה חיצוני (לבוש).

פיקה, אני לא אומר שהם כלום בכמות, הם בהחלט כמות נכבדת ולמרות זאת, לא מייצגים שום דבר מהדעה החרדית. ההיפך הוא הנכון!

ליאור, אם נסתכל על מספרים, הם יותר מ 2-3%, אבל זה נכון שאנשים טוחנים מים כי הם לא מוכנים לקבל את זה שהחבר?ה האלה לא נכללים בהגדרה ?חרדי?
לצערי הרב, התקשורת הארורה הזו מנסחת איך שהיא רוצה ומחליטה לקרוא לאנשים האלה איך שנראה לה. ואז נוצר מצב שאנשים מקבלים רושם שלילי על החרדים, בגלל כמה אנשים טיפשים ושטחיים שיש להם את הכוח להשפיע על רוב הציבור בישראל, ע?י ניסוחים טובים.

אני נגד תקשורת מסיבה אחת, הם מסלפים את האמת ומציגים לנו את התמונה לפי איך שהם רוצים (ולא חסר מקרים שאני מכיר שהם השמיטו והחליפו פרטים, רק כדי ללהט יותר את הטענות כלפי אדם מסויים. פשוט גועל נפש!)

"..ואהבת לרעך כמוך, זה כלל גדול בתורה" - רבי עקיבא

http://www.youtube.com/watch?feature...v=83LQsJiz6Ac#!

http://www.aravrefael.net/
אתר לזיכוי הרבים.

tsrm לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-12, 20:03   #193 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של lllliiioor

לא חושב שהם יותר מ3% הציבור החרידי, חרידים יש בכל עיר והכופרים האלה ממוקמים רק בבית שמש,
בכל מקרה לדעתי מיצינו.

lllliiioor לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-12, 20:47   #194 (קישור ישיר)
RTR
IO Legend

סמל האישי של RTR

ליאור, שיהיה 1%, זה לא מעניין אותי החילוני המצוי כל עוד הם אלו שמכתיבים את סדר היום בבית שמש, בירושלים ועוד

מה זה משנה אם זה 1% או 100% אם הקול של כל אותם 99% לא נשמע מנגד ?
RTR לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 01-01-12, 20:48   #195 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

רק בבית שמש? באיזו מין אוטופיה אתה חי?
חוץ מבית שמש יש לך בירושלים את הקיצונים שיושבים במאה שערים וגאולה, עליהם בטח שמעת- פרשות מגרש הרוסים, המפעל של אינטל, הצתת חנות לציוד מוזיקה שפעלה באיזור (אפילו לא בשבת! רק פעלה באיזור)
בבני ברק יש את משמרות הצניעות והמאפיה החרדית (רוצה לפתוח עסק בזבוטינסקי? אפילו אם זה בצד של ר"ג? בוא נראה אותך לא לוקח מהם משגיח כשרות. 3 ימים ומציתים לך את העסק. וזה משהו שראיתי בעיניים שלי.)
בשכונת הדר בחיפה יש רחובות שאם תעז בטעות לעבור בהם בשבת ברכב- תחטוף מיד אבן לחלון, והמצב דומה גם באשדוד.

תתעורר, הקיצונים עוד רגע יתדפקו גם על דלת ביתך.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung SF223H DVD/RW

תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא