IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

בית שמש והחרדים- לאן הגענו?

ציטוט: פורסם במקור על ידי Pika007 להתראות. תומך בTheOne89 ודעתי אין שום צורך להביא לו באן. ואם יביאו לו באן, ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 25-12-11, 20:01   #46 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של New_Shady

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Pika007 צפה בהודעה
להתראות.
תומך בTheOne89 ודעתי אין שום צורך להביא לו באן.
ואם יביאו לו באן, אני יראה בזה רק גזענות וחוסר פתיחות למישהו שהוא לא יהודי/רוסי.
ישן 25-12-11, 20:06   #47 (קישור ישיר)
IO Pro

לא מדובר בגזענות, נו באמת.
בסך הכל מבקשים שירסן את הדרך בה הוא מתבטא בפורום.
Intel Core i5 760 @ 4.0GHz -Custom WC System w/EK Supreme HF CU Ni // Heatkiller GPUX² LT - Gigabyte P55A-UD5 - GSkill Ripjaws 12GB @ 1600 cl9 - Sapphire HD6850 X2 CFX @ 950/1100 - Samsung 840 EVO 250GB & Seagate Barracuda.12 500GB RAID0 - Seasonic M12D 750W - LianLi A71B
Intel C2D E6550 - Noctua U12P- MSI P6n-SLI v2 - OCZ 4GB @933 - Palit HD4850 - Seagate 500GB - CM eXpower 500 - CM 334
Samsung T260HD - JBL Creature II - Logitech G15 - Logitech G700S
SGNote II // Cowon S9 w/Fiio E17 - Shure SE215 - BeyerDynamic DTX501p - AKG Q701
1nfiNity לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 25-12-11, 20:38   #48 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

אתה מוזמן לראות בזה מה שבא לך.
כל מי שיכתוב פה דברים כמו:

ציטוט:
פורסם במקור על ידי TheOne89 צפה בהודעה
בכיף הייתי משאיר להם תמדינה וצופה איך פלסטינים קורעים אותם לגזרים ואוכלים להם את הלבopcoren:
או

ציטוט:

או פשוט נפוצץ אותם מכות ונאלץ אותם לנשק לנו את הנעליים אחרי שדרכנו על חרא של כלבים ?

אני ממש מת שאמא שלי תעלה על אוטובוס ואיזה שמוק יגיד לה ללכת אחורה בגלל שהוא גבר, אני ישחט אותו בתוך האוטובוס וישתין על הגופה שלו
יורחק מיידית בלי הבדל דת, גזע, מין, מוצא, טעם באוכל, או חיבה ל twilight גם כן. אין שום קשר בין לזה לזה.
אדון theone89 קיבל צינון לשבוע מכיוון שהוא הוזהר מספר פעמים והמשיך להתעלם מהאזהרות.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

Pika007 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-11, 0:47   #49 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של arie2412

שלח הודעה דרך MSN אל arie2412

לכל אלה שאומרים שחילונים עושים פשעים ולא עושים מזה כזה סיפור, ההבדל ה"קטן" הוא שבן אדם כלשהו מכל אמונה או דת שעושה פשע כמו אונס/רצח/שוד עושה את זה משגעון שלו ומבעיה נפשית שלו, לעשות דברים כאלה, להגיד שאתה נורמלי וכל השאר חולים, ולהצדיק את זה "בשם התורה" זה סיפור שונה וזה שגעון שונה.

נכון שלא כל החרדים מתנהגים ככה, אבל הרוב כן, וטענה כנגד החילונים שבינינו, יש אנשים שמחפשים בכוח לריב ולהתווכח עם חרדי ברחוב ולהצית בלגן, זה סתם מיותר ויוצר בלגן.

אבל לפי דעתי, כל אזרח במדינה שמסרב לקבל את החוק של המדינה, מכל סיבה שהיא, צריך להיות מגורש. האנשים האלו שדורשים שבאזורים שלהם הנשים יתנהגו כמו שהם רוצים, שילכו למקום שעל פי חוק הם יכולים לעשות ככה. שיעשו את 100 שערים מדינה משלהם, שיעבדו בעצמם וירוויחו בעצמם ויגנו על עצמם, ככה יוכלו לקבוע לעצמם את החוקים. אותו דבר תקף לגבי כל קומץ שרוצה חוקים משלו, ערבים יהודים נוצרים אתאיסטים.

אם הם רוצים לחיות במדינת ישראל, הם צריכים לכבד את החוקים של מדינת ישראל.

arie2412 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-11, 1:50   #50 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
אני מבין אותך אתה יהודי שלא מוכן לקרוא תגובות כאלו, אפילו שהמדינה נבנתה רק ליהודים זה כבר שונה מזמן, אני לא בנאדם אלים בכלל אבל לקרוא את הדברים האלו מי חרידים פשוטים ?

במה אני שונה שאני צריך להסתלק מי כאן ? אז אני גויי זאת הבעיה ? כל העולם שונא את היהודים ובצדק, אתם הבאתם את זה על עצמכם אף אחד לא הכריח לעשות את מה שהם עשו במשך 200 שנה, אני מאוד מצטער עם פגעתי במישהו אבל אני פוגע גם בעצמי כאזרח ישראלי שנחשב ליהודי.

אני לא חושב שיש בנאדם אחד שינפץ את חוקי החופש האישיים שלי, אני ילך לאן שאני ירצה ויעשה מה שאני רוצה, כמובן בגדר הטעם הטוב.

אני גויי והתאיסט והכי חשוב רוסי ואני מאוד גאה בזה, ואין דוס אחד שיגיד לי אחרת
אתה ישראלי..לא יהודי..ועם איך שאתה מדבר גם ישראלי לא מגיע לך להיות..אל תשכח איפה אתה נמצא..אל תשתין בכוס שאתה שותה ממנה..או משהו כזה..

https://www.facebook.com/charedimnl?sk=app_4949752878 אתם מוזמנים להכנס לדף הזה....הלוואי שחלק מהאנשים כן ישנו את הדעה...פשוט לא נכון להכליל ציבור שלם בגלל נגע מסוים..שבמקרה הזה הוא לא רוב ולא בטיח.

Motherboard:Gigabyte x38-ds4
Ram:Kingston 4GB 800@880MHz
GPU:HD4850 VaporX@700/1200(MaxCore)
PSU:CORSAIR VX450W
HDD:WD 500GB BLUE
Case:Coolermaster Storm Scout
Monitor:Samsung P2350&LG 32LK310Y
my phone-Samsung galaxy s4 .
בברכה, גל.
טכנאי מחשבים ורשתות.

נערך לאחרונה על ידי TheUniQ, 26-12-11 בשעה 1:59.
TheUniQ לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-11, 8:55   #51 (קישור ישיר)
IO Pro

לא יודע אם להתערב פה בויכוח סרק.אבל הקבוצה המדוברת (קצת חפרתי בנושא ) מכונה
סיקריקים.

ואותה קבוצה נחשבת ה"ג'האד האיסלמי" של היהדות.אולי הם לא כל הציבור החרדי אבל הם בהחלט
חלק מכובד והם מצליחים יפה מאד להראות שיש להם משקל (תיראו את הכמות שלהם בוואלה )
אני אישית לא רוצה להרגיש שנאה - זה לא בטבע שלי.
אבל אתמול שראיתי את המשפט בעיתון ישראל היום מצולם מהטלויזיה ואני מצוטט

חרדי מסביר לכתב ערוץ 2:

"לירוק על ילדה שמתנהגת לא כדין תורה - נכון !"

אז חברים כבר פה הכל מותר.אני מבין את החבר שקיבל באן.
לי עמדו דמעות בעיניים שראיתי את המילים האלה.ראיתי את הילדה המדוברת והיא לא עשתה
רע לאיש.

מבחינתי החרדים משולים לחמאס.עוד ציטוט מהעיתון "אנחנו בדרך למילחמת אחים"
הם לא אחים שלי והם תיהיה לי אפשרות לבחור להציל חרדי או ערבי - אני אבחר בערבי.
ערבי לפחות עושה אוכל טוב...(אולי שונא אותי אבל יודע לארח למופת ולעשות איפריה קולינרית מכלום).

אז פה נקודת השבר חברי לפורום.אני לא חושב שיש לחרדים מקום במדינת ישראל.
לדעתי צריך לשלוח אותם חזרה לפולין שם הם ירגישו בבית.הם הרי מתלבשים עם כובעי פרווה כמו במקומות קרים והם לא משתלבים בחברה בארץ.
הלבוש שלהם גלותי כמו לפני קום המדינה (ככה הלכו היהודים במדינות הקרות).
הם לא מתאימים את עצמם לנו - עמדתם פעם ליד חרדי בקיץ?? - תאמינו לי שהם יכולים להיות
לוחמה כימית (שימו 10 חרדים מזיעים באוטובוס ותכניסו מחבל והוא יתחיל "לזמר")

לא טוב להם - אנחנו ציונים
לא מספיק דתי להם - אנחנו חילונים

אוקי אז פיתרון - תחזרו לגלות לכו מפה.
בואו נצא בקריאה לגרש אותם מכאן.אני לא חושב על גיזענות.אני חושב על פיתרון.
יש הרבה שטחים ברוסיה (סיביר למשל או איזור הכור שהתפוצץ ב 86 אני לא זוכר את השם..)
שישמחו לקבל תושבים שישתלבו בנוף המקומי.

זו דעתי.וכל זה צריך לבוא ללא אלימות.
Intel I5 2500K | ASrock Z77 Pro 4 | DELL PERC 5 with Raid 5 array | Corsair XMS3 16GB |Intel HD3000 | Seasonic X-750 Modular | Crucial M4 SSD Samsung F3 X8 in RAID 5 | LG DVD-RW GH22NS40 Sata X18 LG DVD-RW GH22NS70 LG DVD-RW H42 | EMU 1212M | YY -W201 Microsoft Windows 7 Professional 32 Bit |Dell 2709 | Microsoft Laser Mouse 3000 | KAMA reader II 30 in one | Microsft ELIT keyboard |

Samsung Galaxy NOTE N7000
avidan33 לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 26-12-11, 12:06   #52 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של raziel1981

אני מסכים עם כל מה שאבידן אמר פה. אבל יש כאן משהו עמוק יותר רק מהחרדים וזה חוסר הנכונות וגישת הכסת"חים של ממשלות ישראל לדורם לבעיות המיעוטים הקיצוניים בארץ. וכשאני אומר מיעוטים אני מתכוון מיעוטים על רקע פוליטי, דתי וגם לאומני. זה כולל את השמאל הקיצוני האנארכיסטי, את נוער הגבעות ביו"ש, את החרדים וגם את הערבים הישראלים והבדואים. קבוצות שכל אחת מהן מייצגת עולם שלם של צרות ואינטרסים שהם נגד העקרונות הדומקרטיים ושלטון החוק של המדינה הזאת.
אני לא בנאדם שיגיד "להשמיד/לסלק/לזרוק לים...את כל ה-Xים". כי איפה שאומרים דברים כאלה, יבוא יום ויעשו את זה ואני לא הייתי רוצה שהמדינה והעם שלי אי פעם יפעלו באופן כזה נגד איזושהי קבוצה אשר חיה בתוכנו. ההנהגה במדינה הזאת צריכה להוציא את הראש מהתחת ולהחליט אחת ולתמיד שמטפלים בקבוצות האלה, צריך לדחוף לנרמול חברתי ותרבותי שלהן עם שאר המדינה.
אי אפשר שכל אחת מהן תעשה מה שבא לה (בין עם זה תגי מחיר ובין עם זה מהומות אלימות נגד חיילי צה"ל בבלעין) ברגע שקבוצה פועלת באופן אלים או כופה את רצונה על הרוב בדרכים שאינן מקובלות על ידי החוק, היא צריכה להיות מודעת שיהיו לזה השלכות וששלטון החוק יאכף ללא היסוס. נכון להיום, נדמה כי החוק ומערכת האכיפה שלרשותו מפחדת מעימות עם כל אחת מהקבוצות האלה כי זה דורש ללכלך את הידיים...
די עם הסטטוס קוו המזויף והאוטו-הרסני הזה. שיגדלו ביצים למעלה ויעשו מה שמזמן היה צריך להעשות!
CPU:Intel Core i7 3770k@4.2GHz Mobo:Asrock Z77 Extreme 4 RAM:2x8GB Corsair Vengeance 1600MHz GFX:Gigabyte 970GTX G1 4GB OS:Win7 Pro@Samsung 840 Evo 250GB Storage:WD1003FZEX,Samsung HD204UI,Seagate 7200.11 2GB, Hitachi Travelstar 7K1000 1TB Display:Dell U2412M Case:Corsair 540R PSU:Enermax Revolution 950W Peripherals: Logitech G930,Razer Onza,TT Meka G1,TT Black
ביקורות: nMedia HTPC 8000;Asus e35m1-m pro פרוייקט: Obelisk V2 (תודה לאלמוג על הלוגו),Overlord
raziel1981 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-11, 12:41   #53 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של The_MG

שלח הודעה דרך MSN אל The_MG

^ מסכים איתך.
אבל, "נרמול חברתי" לא יעשה אף פעם, אין דבר כזה, זה נוגד את מהות הדמוקרטיה.
לדעתי צריך לעשות כמה דברים- לחזק את מערכת החינוך, במיוחד במקומות כאלה. לעשות חינוך חובה במקומות ממוסדים עם טכנים שמצריכים חשיבה, לימוד של חשיבה ביקורטית ולא שכל אחד יבחר מה הוא רוצה שהמגזר שלו ילמד כמו שיש עכשיו. בישובים ערביים/בדואים/חרדים שילמדו בעברית שילמדו בבתי ספר חרדיים תנ"ך בצורה ביקורטית כמו בבתי ספר חילוניים, שילמדו לחינוך וצדק.
בנוסף להקטין/להוריד קצבאות ילדים ומה שנחסכו להוריד מס הכנסה לשכבות החלשות וגם להוריד מס חברות כדי למשוך עוד חברות.

camera: nikon d7000 , nikon 105mm f/2.8g af-s micro, nikon 35mm af-s f/1.8g, sigma 10-20mm f/3.5

HTC ONE X: rom=AOSP JB 4.1.1, kernal=FAUX 4b08
The_MG לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-11, 12:44   #54 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של raziel1981

להפסיק את החינוך הדתי האיסלאמי/יהודי לחלוטין. כולל לימודי תנ"ך. אנחנו במאה ה-21 ואין לזה שום מקום במדינה ששואפת להיות חלק מהעולם המערבי הנאור.

חינוך חובה לכולם.
CPU:Intel Core i7 3770k@4.2GHz Mobo:Asrock Z77 Extreme 4 RAM:2x8GB Corsair Vengeance 1600MHz GFX:Gigabyte 970GTX G1 4GB OS:Win7 Pro@Samsung 840 Evo 250GB Storage:WD1003FZEX,Samsung HD204UI,Seagate 7200.11 2GB, Hitachi Travelstar 7K1000 1TB Display:Dell U2412M Case:Corsair 540R PSU:Enermax Revolution 950W Peripherals: Logitech G930,Razer Onza,TT Meka G1,TT Black
ביקורות: nMedia HTPC 8000;Asus e35m1-m pro פרוייקט: Obelisk V2 (תודה לאלמוג על הלוגו),Overlord
raziel1981 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-11, 12:46   #55 (קישור ישיר)
IO Addict

לבטל את הבגרות בתנ"ך = אני מבעד!!
amadey לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-11, 13:23   #56 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של ZipoX

שלח הודעה דרך MSN אל ZipoX

אתם רציניים? וואו...
רואים איך התקשורת משפיעה עליכם. לבטל את הבגרות לתנ"ך? אתם יהודים for fuck sake, מה נסגר אתכם? זו הבעיה שלנו במדינה, ברגע שיש איזו בעיה הכי קטנה עם החרדים יוצאים כל האטאיסטים מהחורים שלהם ומתחילים עם השטויות האלה. שכחתם שניסו להשמיד אותנו כי אנחנו יהודים? ועכשיו אתם רוצים גם את הסממן הזה להוריד מעלינו? הדור שלכם דפוק מהיסוד, משהו ממש רקוב אצלכם
פורסם במקור על ידי raziel1981 צפה בהודעה
העולם הוא בית משוגעים, ואנחנו המחלקה שהכי טוב להיות בה בנסיבות הקיימות
ZipoX לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-11, 13:30   #57 (קישור ישיר)
IO Pro

ומה טוב בלהיות יהודי??
מה מבדיל את היהודי המנוול שפגע לכל החיים בילדה טהורה מערבי מתאבד?

למה צריך את היהדות המקוללת?.דת זו דרך של כמה חכמים לשלוט על המון טיפש - תיראה את
החמאס תיראה את הרבנים.

הגיע הזמן להפסיק את חינוך העדר.ניסו להשמיד צודק.ומי ניצל.?
מי שעלה לארץ - מי שהיה ציוני ! החילונים המגולחים.כל היהודים המזוקנים הלכו יפה מאד למחנות
ההשמדה.מי שהיה חכם ומשכיל ראה את הנולד וראה את עליית כוחם של הנאצים וברח לארץ ישראל בטרם עת.כל הישיבות הגדולות סמכו על בורא עולם שיגן עליהם ואו כן...אנו יודעים יפה מה קרה ל -6 מיליון - היום זה מספר טלפון ...

ידידי היהדות לא רלוונטית.

אם היה לי את האפשרות לבחור שלא יחתכו לי את הז""ן הייתי בוחר להיות לא יהודי.
עוד פאן מכוער של היהדות - להתעלל בתינוק חסר ישע.
אז תמשיך לצעוק אנחנו יהודים ...מכיר את הביטוי "זאב זאב".
יהודים יהודים..
Intel I5 2500K | ASrock Z77 Pro 4 | DELL PERC 5 with Raid 5 array | Corsair XMS3 16GB |Intel HD3000 | Seasonic X-750 Modular | Crucial M4 SSD Samsung F3 X8 in RAID 5 | LG DVD-RW GH22NS40 Sata X18 LG DVD-RW GH22NS70 LG DVD-RW H42 | EMU 1212M | YY -W201 Microsoft Windows 7 Professional 32 Bit |Dell 2709 | Microsoft Laser Mouse 3000 | KAMA reader II 30 in one | Microsft ELIT keyboard |

Samsung Galaxy NOTE N7000
avidan33 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-11, 13:49   #58 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של ZipoX

שלח הודעה דרך MSN אל ZipoX

טוב אני לא מתכוון להתווכח איתך. אתה בן אדם מסכן, באמת בן אדם מסכן.
פורסם במקור על ידי raziel1981 צפה בהודעה
העולם הוא בית משוגעים, ואנחנו המחלקה שהכי טוב להיות בה בנסיבות הקיימות
ZipoX לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-11, 13:59   #59 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של arie2412

שלח הודעה דרך MSN אל arie2412

אני חושב שאתם מתחילים לגלוש כאן למקומות לא נכונים של אמונה מול אתאיזם, וזה לא הויכוח כאן.
אני מסכים לגבי הוצאה מתוכנית הלימודים לימודי דת, לעשות אותם בגדר רשות, ללמד את הילדים על חגי ישראל ועל המשמעות שלהם בשיעורים כמו מורשת, ומי שרוצה להעמיק שיבחר בזה כמקצוע רשות בכיתה י'/י"א כשהוא מספיק בוגר להחליט החלטה כזאת.

אחת הבעיות העיקריות בכל המגזרים הקיימים אלה המנהיגים, אנשים שרואים בעצמם וגורמים לאחרים לראות בהם ככוח שעליון מהם, ומבין הרבה יותר טוב מהם איך הם צריכים לחיות.
לפני שבועיים פרסמו שהרב עובדיה הסכים לשחרר את המחבל שניסה להרוג אותו והורה לאלי ישי לפעול כדי לשחררו.
מישהו בחר ברב עובדיה יוסף לכנסת? איך יכול להיות שרב כלשהו מנחה את שר הפנים של מדינת ישראל לפעול בנושא מדיני/ביטחוני, ואף אחד לא מרים קול?
אותם רבנים דגולים ששולטים בציבור החרדי הזה ביד רמה, מחנכים את הילדים כרצונם לפי פירוש שלהם לתורה, מפרסמים את מקור החדשות היחיד במגזרים אלו מהוצאות שלהם עם מה שהם בוחרים לכתוב שם, זה בדיוק אותה שטיפת מוח שעושים בחמאס לילדים קטנים ולאוכלוסייה שלהם, רק שפה עוד לא חינכו אותם ללכת ולהתאבד על מי ששונה מהם.

צריך לעקור את המנהיגים האלה ולהסביר לציבור החרדי, ולכל הציבורים באשר הם, קודם כל המדינה, החוק, השלטון, אחר כך הדת.

arie2412 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 26-12-11, 14:03   #60 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של bamba12

תראו אני אתאיסט, ולכן אתם יכולים להבין שאין לי שום זיקה דתית לתנ"ך, אבל אני לא חושב שצריך להפסיק ללמד תנ"ך בבית הספר, לא בגלל הדת היהודית, אלא בגלל המסורת של העם היודי.
צריך להבדיק בין הדת לבין הלאום, התנ"ך הוא לא רק סמן של הדת היהודית אלא גם של הלאום.
הצורה שמלמדים תנ"ך בבית הספר היא מצוינת לדעתי, מציגים את מה כתוב ופרשנויות שונות, והרבה פעמים מציגים את הפרשנות הדתית והפרשנות היותר מדעית-מודרנית לעניין ואתה יכול להחליט במה אתה תומך. אף אחד לא מכריח אותך להאמין בשום דבר (לפחות מניסיון שלי).

מה שכן אני אכן תומך בביטול החינוך החרדי בארץ, הוא פשוט פוגע בילדים ושוטף להם את המוח, הם הופכים לרובוטים שלא יודעים לחשוב ועושים מה שהרב אומר בלי שום היסוסים ומחשבה.
זו תופעה חמורה שפוגעת מאוד בילדים עצמם ומסוכנת מאוד לכולנו.
מה שאמרתי פה נכון לא רק לחינוך היהודי אלא לחינוך דתי בפרט (כשאני אומר חינוך דתי אני מתכוון לכך שמה שהרב אומר זו האמת המוחלטת ואין לערער עליה, כמו שאמרתי אני תומך בלימוד להכרת הדת באופן שיציג לאנשים את הדעות השונות ויאפשר להם להחליט בה הם מאמינים).
bamba12 לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא