IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

בית שמש והחרדים- לאן הגענו?

ציטוט: פורסם במקור על ידי Pika007 אריה דרעי (והרב עובדיה) הם 2 נציגי תקשורת שפעילים בזירה הפוליטית. אתה מצפה מהם ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 27-12-11, 5:16   #106 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Pika007 צפה בהודעה
אריה דרעי (והרב עובדיה) הם 2 נציגי תקשורת שפעילים בזירה הפוליטית.
אתה מצפה מהם לבצע התאבדות תקשורתית/פוליטית?
זה ממש מתסכל שאנשים לא קוראים את הדיון אז צריך לחזור על אותו דבר 3 פעמים.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

Pika007 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-12-11, 5:19   #107 (קישור ישיר)
IO Member

הם מדברים ע"פ התורה ולא שמים על אף אחד, הם אומרים את האמת ולא אכפת להם מה יגידו עליהם וזה היה ככה בכל הפעמים שהם דיברו בתקשורת והם לא מסלפים דברים כדי שיראה יותר טוב או משהו בסגנון. תפתח שולחן ערוך ותראה ע"פ איזה ערכים הם מדברים ותבין.

וד"א: קראתי את הדיון אבל אף אחד לא פרסם סרטון.
Intel Core 2 Duo E8200 2.66 Mhz @ 4204 Mhz || MSI P35 Platinum COMOBO || OCZ Platinum Edition XTC 2GB (2x1024) DDR2 CL4 800 MHZ @ 1048 || Inno3d GeForce 9600 GT 512Mb OC || SEGATE 250GB 16MB || EZcooL 450W
MighT לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-12-11, 8:39   #108 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

טעות בפוסט -למחוק.
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-12-11, 10:06   #109 (קישור ישיר)
IO Pro

לא היתה לי ציפיה שזה יגיע לעמוד 8...

TSRM

אתה מייצג את היהודי האמיתי את מה שבאמת יפה ומוסרי בדת.אז אני אוסיף עליך ממני.

אני חונכתי בבית יהודי (לא דתי לא מסורתי - יהודי).ואני ראיתי מה זה ערכי משפחה.
גדלתי אצל סבא עם יד קשה אבל עם לב רך.ראיתי מה זה ערכים מה זה כבוד שאתה מתאר.

היום מבחינתי ערכים זה אהבת הארץ הציונות ולא רדיפת תרבות המערב.אני רואה היום את הטלויזיה
וזה נוראי (כן אני מסכים איתך לא לראות טלויזיה אבל לא באופן גורף).אני לא מחזיק טלויזיה בבית
כי אני לא מוכן לחשוף את הילדה שלי לתוכניות לא חינוכיות.

הערכים שלי אומרים שמה שיש היום זה תרבות המערב שקיבלנו מרצון עלינו.
למדינת ישראל כבר אין זהות מזמן.איפה יש לנו סממן כלשהו?

כל מה שהולך פה זה בא מבחוץ.אפילו הטכנולוגיה שאנחנו מנהלים איתה את הדיון.
הכי מצחיק שבמדינות המערב הגל הזה של תרבות המערב כבר עבר מזמן.לא רודפים אחרי שום דבר.

שים לב שזה מתחיל מילדות - דוחפים ילדים (כיתה א -ו) להגיע לציון גבוה
אחרי זה בגרות ופסיכומטרי ואחרי זה תארים ואחרי זה עבודה במקום היי טקי.

זה לא תרבות ישראלית.
אני לא דוגל בזה אבל זה המצב.איפה הזהות היהודית האמיתית??

השאלה ההיסטורית מי הוא יהודי??.
אני יכול להראות לך ציבור שלם שומר מסורת באשדוד דתי למהדרין אבל מתנהג בצורה ברברית
כמו הפלסטינאים בעזה.ללא שום מוסר ללא שום שפה נאותה.העיקר כיפה על הראש והולך לבית הכנסת.

אז הם יהודים?? - אז אני מעדיף להיות מתבולל.

או אם ניקח את ה"חברים" שלך לספסל הלימודים - החרדים.אני שוב אומר הם לא רעים ומה שאתה מספר פה על הרב שלך מקסים ומחמם את הלב.אבל האם אתה תוכל לחיות עם שכנים חילונים שעושים על האש בשבת ושומעים מוזיקה בשבת או שאתה תביא כמה חברים ותעשו להם את המוות.

אז הם יהודים?? - שוב אני מעדיף להיות לא יהודי.

אז נו מי הוא יהודי??.

יהודי הוא אחד שחי את חייו לבד ולא מטריד איש.וזה אינו קשור אם זה דת או לא.
ליהודי יש מוסר גבוה שהוא יכבד גם שכן מטריד.

מפה אני יכול לומר לך שחרדי הוא לא יהודי בכלל.
והם לא מיעוט כדבריך - אתה וחבריך הצד הטוב של היהדות אתם המיעוט.
Intel I5 2500K | ASrock Z77 Pro 4 | DELL PERC 5 with Raid 5 array | Corsair XMS3 16GB |Intel HD3000 | Seasonic X-750 Modular | Crucial M4 SSD Samsung F3 X8 in RAID 5 | LG DVD-RW GH22NS40 Sata X18 LG DVD-RW GH22NS70 LG DVD-RW H42 | EMU 1212M | YY -W201 Microsoft Windows 7 Professional 32 Bit |Dell 2709 | Microsoft Laser Mouse 3000 | KAMA reader II 30 in one | Microsft ELIT keyboard |

Samsung Galaxy NOTE N7000
avidan33 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-12-11, 11:16   #110 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של arie2412

שלח הודעה דרך MSN אל arie2412

אני לא מתייחס למה שאומרים פוליטיקאים כמו אריה דרעי בדיוק כמו שאני לא אביא לפה כדוגמה השתלחות בחרדים מצד ציפי לבני. הם פוליטיקאים ואג'נדה שלהם היא לשמור על קהל בוחרים כמו שיותר גדול, הם עושים את זה בכך שהם מראים לציבור מבחוץ שהם נוהגים ביד קשה ומגנים את אותם פורעים, אבל בעצם לא עושים כלום בעצמם, רק מעבירים אחריות למשטרה.

tsrm, שוב, אני לא מכליל ואומר שכל החרדים פרזיטים ולא עושים צבא ויורקים על ילדות, כמו שיש כאלו אני בטוח שיש אנשים טובים שבאמת ובתמים רוצים לשמור מצוות ולעשות טוב ולעזור לקהילה, ואני שמח בשבילך שאתה מזוהה עם אנשים טובים כאלה, אבל בכל זאת הרוב של החרדים לא ככה, לפחות ממה שאני מכיר ויודע.

ומה שאמרתי לגבי שליטה בזרימת המידע, לא אמרתי שאתה לא פתוח ולא יודע, אבל קח לדוגמה בן אדם שלא בודק באינטרנט כתבות ולא מעורה בפרטים, הוא מקבל את החדשות שלו אך ורק מעיתון חרדי מוצנע בשליטת רבנים. במקרה ההיפותטי הנ"ל אותם רבנים רוצים לעורר מהומות על מנת להסתיר דברים/להרוויח משהו, יש אינסוף סיבות. כל מה שהם צריכים לעשות זה לכתוב בעיתון למשל על כך שהמשטרה באה לבית שמש ומסירה שלטים הקוראים להפרדה, ונשים הולכות לא מוצנעות ליד בתי כנסת ועולות לאוטובוסים, ולא כותבים על מקרים כמו היריקה על הילדה בת ה7, או ההתקוממות בארץ נגד המצב הקיים.

אותם חרדים שמקבלים את המידע אך ורק מהרבנים שלהם יתקוממו, מה פתאום אנחנו חיים לעצמנו ולא עושים רע לאף אחד ופתאום המשטרה תוקפת אותנו כך סתם.

אני לא אתפלא אם זה כבר עכשיו המצב בחלק מהמקומות כמו מאה שערים.

arie2412 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-12-11, 11:19   #111 (קישור ישיר)
IO Member

למה לא מוצאים את הסירקים האלו אל מחוץ לחוק.כמו שעשו עם תנועת כ"ך
GoBravo לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 27-12-11, 11:25   #112 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של arie2412

לא מוציאים אותם מחוץ לחוק בגלל שזה לא דמוקרטי ופוגע בחופש הדת.

ישן 27-12-11, 12:27   #113 (קישור ישיר)
IO Pro

שיפגע בחופש הדת.אדרבא זה יהיה מצויין.

הדת פוגעת בחיים שלנו כחברה.אם הג'יהאד האיסלמי הוא מחוץ לחוק מעצם היותו ערבי.אז אפשר
בהחלט להוציא מחוק לחוק את הקבוצה הזו מעצם היותה יהודית.וכדאי שיענדו מגן דוד צהוב לאות
הזדהות.ככה נדע לזהות אותם.
Intel I5 2500K | ASrock Z77 Pro 4 | DELL PERC 5 with Raid 5 array | Corsair XMS3 16GB |Intel HD3000 | Seasonic X-750 Modular | Crucial M4 SSD Samsung F3 X8 in RAID 5 | LG DVD-RW GH22NS40 Sata X18 LG DVD-RW GH22NS70 LG DVD-RW H42 | EMU 1212M | YY -W201 Microsoft Windows 7 Professional 32 Bit |Dell 2709 | Microsoft Laser Mouse 3000 | KAMA reader II 30 in one | Microsft ELIT keyboard |

ישן 27-12-11, 12:54   #114 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של arie2412

הג'יהאד האיסלמי לא מחוץ לחוק מעצם היותו ערבי, הוא מחוץ לחוק מעצם היותו גורם להסתה לרצח והשמדה המונית של אנשים רק משום שהם יהודים או תומכים ביהודים.

זה לא מחוץ לחוק להיות איסלמי, זה מחוץ לחוק להיות מחבל ורוצח.

ישן 27-12-11, 13:15   #115 (קישור ישיר)
IO Pro

נו אז אני לא מבין מה הבעיה להוציא מחוץ לחוק את אותם פורעים ואת הרב האידיוט שמטיף להמרדה.

מה הבעיה להוציא אותם מחוץ לחוק ולשייך אותם באותה קבוצה כמו החמאס - קרי אומר נגד חוקי

המדינה ונגד אוכלוסיתה.הרי ה"גאון" הטיף ללכת להלחם על קוי המהדרין....

ישן 27-12-11, 14:08   #116 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של arie2412

הוא קרא להלחם על קווי המהדרין, אין משהו לא חוקי בזה. אם הוא היה קורא להרוג כל מי שמתנגד לקווי מהדרין, זה כבר משהו אחר.

אני מסכים שצריך לכלוא/לגרש את מי שמשתמש בכוח שלו לצרכיו האישיים ולמטרות רעות, אבל אנחנו עדיין חיים במדינת חוק דמוקרטית (לפחות כרגע) ואי אפשר סתם ללא גיבוי מהחוק להוציא קבוצות מחוץ לחוק.

ישן 27-12-11, 14:22   #117 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של GOLAN-GB

הראיון עם אריה דרעי באמת מסכם את הכל, פוליטי או לא.
AMD 270X 2GB OC
8GB 1600MH
ציטוט:
פורסם במקור על ידי alfasi צפה בהודעה
תודה אחי אני מבין.
כן אני רוצה לקנות את OC וגם שים FPS. אני צריך לבקש את זה מהחנות או שאני הולך עם מה שאתה אומר לי וזה כבר יהיה עם המחשב בפנוכו? .
GOLAN-GB לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-12-11, 14:29   #118 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של tsrm

אריה, אני מסכים איתך שזה לא בסדר שאנשים מנותקים מהעולם. אבל לא חייב להיות בעל אינטרנט או TV בכדי לא להיות מנותק מהעולם.

א. לא חסר אנשים שכן מחוברים לטכנולוגייה הזו ומעדכנים חברים שלהם.
ב. רדיו; אין שום איסור לשמוע חדשות/עדכונים וכדומה.

האמן לי, הרב שלי לא מחזיק בבית TV ולא מחשב, והוא לא פחות מנותק ממך או מכל אחד אחר. לא חסר אנשים שיספרו לו מה קורה.

חשוב לדעת מה קורה בסביבה שלך ובמדינה שלך בעיקר, מהמצב הביטחוני ועד מצב החינוך בארץ.

אם יש רב שמספר לתלמידים שלו חצי מידע בשביל להשפיע עליהם לטובתו האישית, אזי אדם כזה הוא לא "ירא שמים" והוא צריך לעשות חשבון נפש עם עצמו.
אני מודע לכך שיש כאלה, חבל שכך.

צריך להבין, אנחנו לא מלאכים ולכולנו יש מניעים אישיים ויצר רע. אבל זאת עבודה השם שלנו, עבודה על המידות שלנו. התורה מאירה את הדרך לאידיאל. זה שאנחנו עדיין לא שם, לא אומר שאנחנו אנשים רעים. אבל אדם שלא רוצה להגיע לשם, אלא לעשות מה שבראש שלו בלי להתחשב באף אחד אחר (ולצערינו יש המון כאלה, ואני לא מדבר רק על החרדים או הדתיים בכללי), אזי אדם כזה יש לו בעיה חמורה והוא צריך לפשפש במעשיו.

אני מודע למה שיש במאה שערים ובעוד מקומות כאלו ואחרים, ושוב אני חוזר ואומר - האנשים האלה לא בסדר, אני לא תופס מהם יראי שמים ולכן לא מחשיב אותם כחרדים.

סוף כל סוף, המעשים שלך הם אלה שמגדירים מה אתה, ולא צורת הלבוש שלך או מה שאתה חושב על עצמך. אני נחשב חרדי, למרות שאני שונא את ההגדרות האלה, אבל מה לעשות, זאת המציאות. מודבק עלי סטיקר "חרדי" בזכות המעשים שלי ולא בגלל איך שאני רוצה לקרוא לעצמי.

אם אדם רוצה לשייך עצמו לזרם מסויים, שילמד את ההשקפה והמעשים ויעשה אותם.
הלוואי והיה אפשר להוריד את כל ההגדרות האלה, ולהשאיר רק את "שומר מצוות" ו"לא שומר מצוות", כמו שתמיד היה.

לגבי אלה ש"מפילים" את העבודה על המשטרה - אני מסכים איתם, מה אתם מצפים שיעשו? שיקחו את החוק לידיים? זה לא סרט, זה החיים. אנחנו חיים במדינה עם משטרה שתדאג לעניינים האלה. זה שהמשטרה לא עושה את התפקיד שלה כמו שצריך, הביקורת צריכה להיות מופנת למשטרה ולא לחרדים שמגנים אבל לא עושים כלום.

מה אפשר לצפות מהם? שרב הקהילה יסע עם התלמידים שלו לבית שמש ויעשו הפגנה אל מול ה"חרדים" (בכוונה שמתי גרשיים)? זה לא ריאלי וחסר טעם.
נכון שצריך לפעול בכוח נגדם, אבל לא בהרג ופגיעות, אלא לכלוא אותם ולרסן אותם, לשם כך נועד בית הסוהר.

אבידן היקר, אני אתה וכולנו כאן יהודים. לא משנה איך נתנהג, נולדנו כאלה ואין לשנות את זה.
נכון, ישנם אנשים שמתנהגים כמו חלאות, אבל לשנוא להיות יהדות בגללם? לשנוא את דרך התורה בגללם? אלה דברים לא נכונים.
אם יש יהודי שמתרחק מהתורה בגלל יהודי "דתי" אחר, כי הוא מתנהג כמו חיה, אז אותו "דתי" יתן את הדין על כך.
אל תשנא את התורה והיהדות, ואל תחשוב שהם פרימטיביים בגלל כמה אנשים שמתנהגים ככה.
אכן, התורה היא עתיקה ולא משתנה, אבל היא לא מגבילה אותך להתפתח טכנולוגית. היא כן מגבילה אותך לקחת מוסר מתרבויות אחרות, כי אין מוסרית יותר מהתורה. למי שלא מאמין, מוזמן ללכת וללמוד מהי תורה באמת, ולא ללמוד מהמעשים של האנשים המבולבים.

דוגמא הכי פשוטה, התורה היא הראשונה שהעלתה את הרעיון ל"יום מנוחה שבועי", עד אז היו עובדים כל השבוע.

לגבי הסרטןו של הרב אריה דרעי:
עכשיו צפיתי בו. אין לי יותר מידי מה להגיב, פוליטי או לא פוליטי, הוא דיבר דברי תורה. כל מה שאמר, לא סותר שום דבר בתורה.
מי שרוצה להתחסד ולהיות אדם יותר פרוש, רשאי כל עוד הוא לא פוגע באחרים.

אין שום בעיה עם מה שהוא אמר, כי סה"כ הוא בא וייצג בדבריו את התורה ואת החרדים (שבאת חרדים לדבר השם).

"..ואהבת לרעך כמוך, זה כלל גדול בתורה" - רבי עקיבא

http://www.youtube.com/watch?feature...v=83LQsJiz6Ac#!

http://www.aravrefael.net/
אתר לזיכוי הרבים.

נערך לאחרונה על ידי tsrm, 27-12-11 בשעה 14:40.
tsrm לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-12-11, 14:49   #119 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של arie2412

מה שאני מצפה מאנשים כמו הרב עובדיה יוסף או רבנים אחרים כמותו בעלי כוח והשפעה רבנים, או מה שאני מצפה מהרבנות בכלל, לא לתת לרבנים האלה הסמכת רב (אני לא יודע איך זה עובד, אם יש איזה רשיון או משהו לרבנם).

להגיד חד וחלק, מהרבנות הראשית, או מאיזשהו סמכות עליונה בנושא, מעשים אלו לא נכונים, כל מי שעושה דברים כאלה אינו נחשב אדם ירא שמיים, וכל רב שעושה כך לא יורשה להיות רב.

אם יש אנשים שמעוניינים להמשיך ולחיות על פי אותן תורות של רבנים שקריים ללא אסמכתא מהרבנות, שיקימו ישיבות משלהם, שלא מוכרות למדינה, ולא יקבלו כספים מהמדינה.

זה לא פתרון נכון? זה יפריד את החרדים ה"רעים" מה"טובים", ישפר את התדמית של הדת, ירצה את הציבור מאחר ואו שאנשים מפסיקים עם השטויות האלו או שהם נאלצים להתפרנס בזכות עצמם, ולא נעשה שום דבר לא דמוקרטי.

ישן 27-12-11, 15:43   #120 (קישור ישיר)
IO Pro

הנה עוד אחד..

הרב יוסף שלוםא לישיב:גיוס חרדים בצה"ל - כניעה לתרבות החטאים - וואלה! חדשות

כניראה יש תחרות בין הרבנים מי ידבר יותר שטיות בתיקשורת.

תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא