IOPanel

חזור   IOPanel > סלולר, טאבלטים, טכנולוגיה וגאדג'טים > אייפון, אייפד, iOS, אפל
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

אייפון, אייפד, iOS, אפל מכשירי iPhone, מכשירי iPad, אביזרים, אפליקציות, Jailbreak, Unlock, תמיכה טכנית , מדריכים ועוד ...

סלולר, טאבלטים, טכנולוגיה וגאדג'טים : אייפון, אייפד, iOS, אפל

iPhone 4S בבאג מגיע עם מטען, אוזניות וכבל סנכרון לא מקוריים

אני חייב לציין שקראתי את הפוסט ואני עדיין בהלם. אתם מוזמנים לקרוא: https://www.facebook.com/GoBug/posts/305706222800918 ....
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 03-01-12, 21:56   #1 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של americium

ברירת מחדל iPhone 4S בבאג מגיע עם מטען, אוזניות וכבל סנכרון לא מקוריים

אני חייב לציין שקראתי את הפוסט ואני עדיין בהלם. אתם מוזמנים לקרוא: https://www.facebook.com/GoBug/posts/305706222800918.
americium לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-01-12, 22:10   #2 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

הם צודקים לגבי המטען, ביבוא מסחרי זה החוק, מכאן שהמכשירים שלהם לא מגיעים מאירופה
(מרכז הפצה של אפל אירופה באירלנד כמדומני), אלה מיבואן פירללי שלא שם הרבה (ובצדק)
על החוקים של אפל, לכן ככל הנראה היבואן שהם קונים ממנו מביא אותם מארה"ב לדוגמא, התגובה נכונה.

ציטוט:
מכיוון שהמכשיר מיובא מחו"ל, המטען שמגיע איתו באריזה אינו תואם לישראל. על פי דרישות מכון התקנים - אסור למכור מכשיר חשמלי עם מטען שאינו מתאים לישראל, ולכן היבואן מוציא את המטען המקורי (שאינו מתאים לישראל ולכן אינו עומד בדרישות מכון התקנים) ומספק במקומו מטען חלופי - כנדרש בחוק.
בקשר לאוזניות - פדיחה

בקשר לסיפור כולו - אני כן חושב שמכשיר בעלות כזאת גבוה חייב להגיע עם מטען מקורי (ובכלל), מבחינת הצרכן
טוב היה לו היבואן עצמו היה מחליף את המטען לכזה מקורי של אפל - ולא משהו ג'נרי.
אין לי בעיה אם הוא החליט לעשות את זה - כדי להוזיל בעלויות, אבל זה אמור להיות מודגש לצרכן לפני הקניה.
Lian-Li P80 mod | Corsair CMPSU-HX1000 | 2x Dell 2407WFP |

Custom Built
Phase Change Unit
| Custom Built Water Cooling System (X2) | ln2/dice pot by Kingpin - Dragon extreme

LapTop: Lenovo yoga 2 pro - 13.3 QHD, Core i7 4500U, 8GB, SSD 256G

Old/Sold
NEXUS One ; HTC Desire HD ; Galaxy NEXUS ; NEXUS 4

Current LG G2 32GB + NEXUS 7 + IPAD 3

Join the IOpanel HWBOT
Team | Join the IOPanel world Community Grid Team | Join the IOPanel Super Pi DB
cupra לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-01-12, 22:28   #3 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

זה לא נכון בקשר למכון התקנים, המטען מתאים את עצמו לחשמל אירופאי כמו כל ספק כח מודרני 110-240V, זה שהתקע שלו אמריקאי ניתן לפתור את זה בקלות בעזרת מתאם שעולה 70סנט.
היבואן יכל לפתור את עניין המטען בתשלום חד פעמי למכון התקנים... לדעתי הוא הוציא את המקוריים ומכר אותם בנפרד.
ישן 03-01-12, 23:31   #4 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

ציטוט:
פורסם במקור על ידי doscape צפה בהודעה
זה לא נכון בקשר למכון התקנים, המטען מתאים את עצמו לחשמל אירופאי כמו כל ספק כח מודרני 110-240V, זה שהתקע שלו אמריקאי ניתן לפתור את זה בקלות בעזרת מתאם שעולה 70סנט.
היבואן יכל לפתור את עניין המטען בתשלום חד פעמי למכון התקנים... לדעתי הוא הוציא את המקוריים ומכר אותם בנפרד.
על פי מכון התקנים חייב להיות שקע מותאם לישראל בכל יבוא מסחרי, מתאם יעשה את העבודה
לגמרי, אבל הוא לא עומד בתקן, שכן זה לא תקע (נשמע הזוי, אבל זה ככה)
Lian-Li P80 mod | Corsair CMPSU-HX1000 | 2x Dell 2407WFP |

Custom Built
Phase Change Unit
| Custom Built Water Cooling System (X2) | ln2/dice pot by Kingpin - Dragon extreme

LapTop: Lenovo yoga 2 pro - 13.3 QHD, Core i7 4500U, 8GB, SSD 256G

Old/Sold
NEXUS One ; HTC Desire HD ; Galaxy NEXUS ; NEXUS 4

Current LG G2 32GB + NEXUS 7 + IPAD 3

Join the IOpanel HWBOT
Team | Join the IOPanel world Community Grid Team | Join the IOPanel Super Pi DB
cupra לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-01-12, 23:51   #5 (קישור ישיר)
IO Member

רק מראה שבאג לא יודעים איך להתנהל, הם היו צריכים לרשום "שלחנו לך הודעה פרטית." ולהמשיך את העניין איתו בלבד.

אני מאמין שהם יפתרו איתו את העניין לשביעות רצונו, אני אישית תמיד קיבלתי מהם שירות מעולה בלי לקנות דברים באלפי שקלים ולפרסם להם על הקיר.
ישן 03-01-12, 23:56   #6 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של americium

גם אם הוא החליף את המטען בגלל התקע, זה עדיין לא מסביר את החלפת האוזניות וכבל הסנכרון במוצרים לא מקוריים. איזו סיבה הגיונית יש להחליף אותם? הדבר נשגב מבינתי. ואגב, אם הוא מחליף את המטען במטען שלא מאושר על ידי אפל, אני מאמין שזו עילה מבחינת אפל להסרת האחריות מהמוצר. שוב, אולי אני טועה.
קישור פירסומי
ישן 04-01-12, 1:54   #7 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של sabag123

למה שמישהו יקנה מכשיר סלולארי מבאג?!
ולמה שמישהו בכלל יקנה מבאג?!
GA-Z97X-SLI -- Gigabyte Gefore GTX 770 -- Antec 650w--
Fractal Design R5 -- WD500GB--
Das Keyboard Model S Ultimate+G500+G930+SteelSeries qck Wotlk edition+SAITEK P3200 ,+SOLO6C
23" Dell U2311H
HTC ONE M8

sabag123 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 04-01-12, 10:26   #8 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

האמת שאני לא חושב שהביע כל כך בבאג אלא ביבואן שמהם הם קנו את המכשירים.
אכן נראה לי שהחלפת האוזניות זה כבר מראה התנהלות מאוד מאוד בעייתית.
מבחינת המטען, אני כבר לא יודע. אכן היה נכון אם הוא פותח את החבילה (בניגוד לכללים של אפל), אז לפחות ישים שם מטען מקורי.

זה גם מראה שכשקונים מכשיר שלא דרך היבואן המקורי, חובה לפתוח ולוודא שהכל בסדר ועובד תקין, ולא חסר שום דבר, עוד בחנות לפני שיוצאים ממנה. ואם יש בעיה הכי קטנה, לא לקבל את המוצר או לבטל את העסקה במקום.
ישן 04-01-12, 13:35   #9 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של americium

קודם כל אני מסכים, אין בעיה לרכוש בבאג. כמו כל חנות, יש דברים ששווה ויש דברים שלא שווה.

לגבי עניין המטען ושאר הציוד. אייל, אני חולק עליך. הבעיה היא שרוב האנשים לא מבינים מה זה מקורי ומה זה לא מקורי. מבחינתם מה שיש באריזה זה מה שצריך להיות. לכן, אני מסכים עם פתיחת הדיון בעמוד של באג בפייסבוק, בכדי שהעניין יובא לתשומת ליבם של כולם.

אם אני הייתי במקומם של באג הייתי פונה לכל אלו שרכשו את המוצר ומציע לשלוח להם על חשבוני ערכה מקורית של אפל הכוללת מטען, אוזניות וכבל. ואפילו מפרסם בעמוד הפייסבוק כדי שמי שטרם הגיעו אליו יפנה אל שירות הלקוחות.
ישן 04-01-12, 14:15   #10 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

אם באג אומרים שהם לא ידעו שזה קרה כי הם מקבלים את הקופסאות as is מהיבואן, אז אני לא רואה סיבה שהם יתחילו להתקשר לכולם ולהציע להם ערכה.

בין היתר מהסיבה שאני מאמין שישראלים כישראלים, 50% מהאנשים יגידו "כן, זה לא מקורי, תשלחו אלי" גם אם הם קיבלו מקורי עם תפילת הפלאפון מהרב אפל כהן בעל הנס.

ואל תשכח שבמקרה כזה הם קודם צריכים לבדוק מול היבואן מה העניינים לפני שהם ירוצו להחליף לכולם על חשבונם.

אין לי בעיה שהתלוננו ב facebook. זה בסדר גמור.
אני רק אומר שלא צריך להעלות את באג על המוקד. יכול להיות שהם היו "קורבן" לעניין בדיוק כמו הלקוחות שלהם.
ישן 04-01-12, 14:53   #11 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של americium

אני לא מעלה את באג על המוקד. זו דעתי האישית שכן לבאג קל יותר להשית אחריות פיננסית על היבואן (לתבוע במקרה הצורך). אבל יודע מה? אם באג אכן לא ידעו והסיכום שלהם עם היבואן היה שהוא מחליף את המטען בלבד (השאלה למה? למטען מקורי ומאושר אפל? או מטען תואם ומאושר מכון התקנים? כי מבחינת אפל, אסור לך להשתמש במוצר שאינו מאושר על ידה אחרת האחריות פגה ואם יש להם אפשרות להוכיח זאת הם יוכיחו) אז שלכל הפחות ידרשו שיצור קשר עם הלקוחות, שכן הוא יודע בדיוק למי הוא החליף ולמי לא ובאג מבחינתה צריכה רק לפרסם מודעה ולדאוג שהלקוחות יקבלו את הפרטים של היבואן להתקשרות במידת הצורך. גם זו אופציה.
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא