IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > רשתות ותקשורת
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

רשתות ותקשורת כאן תמצאו תשובה לכל שאלה בנושא רשת אלחוטית , רשת קווית , הגדרת ראוטר , נתב , שיתוף בין מחשבים , בעיות גלישה באינטרנט , חבילות גלישה וספקיות אינטרנט

ציוד היקפי : רשתות ותקשורת

האם כבר מצאו דרך לפרוץ WPA2?

רשת אלחוטית צריכה להיות פתוחה לכולם (כמו שאני נותן לכולם חופשי), ככה גם אני מצפה מאחרים לחלוק אך בפועל 80% ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-01-12, 0:51   #1 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

ברירת מחדל האם כבר מצאו דרך לפרוץ WPA2?

רשת אלחוטית צריכה להיות פתוחה לכולם (כמו שאני נותן לכולם חופשי), ככה גם אני מצפה מאחרים לחלוק אך בפועל 80% סוגרים! פשוט מעצבן, לדעתי אלה ספקי האינטרנט שהפיצו את העניין כמה שזה לא טוב רשת פתוחה שגם סטודנטים ואו זקנים יצטרכו לשלם להם לאינטרנט. האם יש פה מישהו שהצליח ואם כן אז אשמח לקישור בנושא.
ישן 08-01-12, 1:01   #2 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Arsenal

שלח הודעה דרך ICQ אל Arsenal שלח הודעה דרך MSN אל Arsenal

קח בחשבון שהיו גם הרבה טרפיסטים שלא היה להם בכלל חיבור לאינטרט,ופשוט קנו כרטיס רשת אלחוטי למחשב הנייח שלהם וחיו על חשבון אחרים..
למרות שאני מסכים איתך,אני גם מעדיף שכל הרשתות יהיו פתוחות.

Samsung 4GB 1600MHzX2

GeForce GTX 570 GV-N570OC

SAMSUNG HD103SJ 1TB
SAMSUNG HD642JJ 640GB
fsp raider 750w

Gigabyte Triton GZ-XX1CA
LG W1952TQ
Arsenal לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-01-12, 1:24   #3 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של lllliiioor

רשת פתוחה? למה?
אם אני רוצה לחבר מחשב בבית לרשת אני לא רוצה שחצי רחוב יקח לי חלק מהפס,
לא מסכים איתכם בכלל.
זו הרשת שלי, שאני משלם עליה, פשוט עם פחות כבלים.

אגב, יש פריצה לכל דבר, אני בטוח שפרצו את WPA 1/2, פשוט צריך לדעת איך
בכל מקרה אני מניח שאתה יודע שאסור לדון על דברים כאלה אצלנו.

lllliiioor לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-01-12, 1:25   #4 (קישור ישיר)
I Want a New IO Title

סמל האישי של everdow

תשאיר רשת פתוחה, אחרי כמה דקות מנקים לך את כל הסיסמאות מהמחשב.
everdow לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-01-12, 1:55   #5 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

חצי רחוב לא ייקח פס, אם מישהו רוצה לגלוש עליי לא אכפת לי, רק שלא יתחיל להוריד באופן קבוע ולגמור לי את התקשורת (מה שלא קרה אף פעם ואם היה לי חשד כזה אז פשוט הייתי עושה באן לMAC שאני חושד בו כבעייתי).
ציטוט:
פורסם במקור על ידי everdow צפה בהודעה
תשאיר רשת פתוחה, אחרי כמה דקות מנקים לך את כל הסיסמאות מהמחשב.
טוב שלא הגזמת! על מה אתה מדבר אני באמת רוצה להבין?! בשביל לנקות לי ססמאות צריך להתחבר למחשב והסיכוי שאיזה עובר אורח שבמקרה הוא האקר רציני יהיה כלכך משועמם שואף ל0.

ולמה אסור לדבר על זה? אני לא רואה בזה משהו פלילי.

נערך לאחרונה על ידי doscape, 08-01-12 בשעה 2:14.
doscape לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-01-12, 1:57   #6 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

תהרגו אותי אבל אני פרנואיד לא קטן, WPA2 עם מפתח 16ביט ופילטר MAC
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 08-01-12, 2:17   #7 (קישור ישיר)
I Want a New IO Title

סמל האישי של everdow

ציטוט:
פורסם במקור על ידי doscape צפה בהודעה
טוב שלא הגזמת! על מה אתה מדבר אני באמת רוצה להבין?! בשביל לנקות לי ססמאות צריך להתחבר למחשב והסיכוי שאיזה עובר אורח שבמקרה הוא האקר רציני יהיה כלכך משועמם שואף ל0.

ולמה אסור לדבר על זה? אני לא רואה בזה משהו פלילי.
ראשית, לא צריך להתחבר למחשב בשביל לנקות לך דברים.
שנית, אפשר גם לנקות לך את כל המידע בפחות מ15 שניות מהמחשב בלי לגעת לך ביוזר.
ישן 08-01-12, 2:21   #8 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של X-TeNDeR

רעיונית, אני עם אלכס: בכיף הייתי חולק את 15 המגה שלי עם שכנים/אנשים שצריכים.
מעשית? אתה פתוח לנסיונות פריצה, ואתה לא יכול לשלוט במה הגולשים בסביבה עושים, חלקם כן מורידים קבצים לעיתים קרובות, וכן יכבידו/יחסמו את השימוש שלך. בכל מקרה זוהי פגיעה בחווית-השימוש שלך/של בני-ביתך.

ומשחקי רשת? כאילו שהפינגים לא מספיק גבוהים בתקשורת לחו"ל, בואו נפתח את החיבור הקריטי שלנו (למטרות גיימינג בדוגמה הזו) לכל העולם! = אתה יורה לעצמך ברגל.

עוד משהו קטן, ומהותי:
אדם מארה"ב נדהם, בלשון המעטה, כשאנשי בולשת פרצו לביתו באמצע הלילה וכפתו אותו באזיקים, ומשם נלקח לחקירה תחת אזהרה בחשד לפדופיליה. הוא מעולם לא עסק בדבר כזה, והסתבר ששכן רחוק (שכונה ממול) גלש באורח-קבע באתרי פדופיליה על החיבור הפתוח שלו - מה שגרם לבולשת לעקוב ו"ליפול" עליו, עד שהוכחו/הובהרו הדברים והוא שוחרר (לאחר כשבוע..).

אם אתה בעל החיבור ואחד משכניך עושה שימוש פלילי בו, אתה עלול להמצא כאשם/אחראי. מי צריך דבר כזה על הראש?

בקיצור, WPA2 עם סינון MAC ועוד כמה טוויקים.

אינטרנט בסיסי עולה 60-70 שקלים לחודש, ולא חסר חבילות סלולר לפלאפון במחירים נורמליים. הרוצה לגלוש - יתאמץ.
SE Xperia Arc S - CM10(Fxp222)+Fusion krnl
Now Playing: World Of Tanks, Star-Trek Online, S.T.A.L.K.E.R - Clear Sky

נערך לאחרונה על ידי X-TeNDeR, 08-01-12 בשעה 2:26.
X-TeNDeR לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-01-12, 3:03   #9 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

אין לי מילים... כולכם מדברים על לעזור ולבוא אחד לקראת השני ומה קורה בפועל, שמים מנעול על משהו שצריך להיות חופשי ופתוח לכולם, אבל אני לא מתפלא שאתם ככה מפוחדים. האינטרנט נועד להיות חופשי ופתוח לכולם, אם כל אחד היה משאיר רשת פתוחה לא הייתם צריכים להתחייב לחבילות דרקוניות ולשלם על אינטרנט סלולרי. איני יודע מה עובר אצלכם בראש אבל אתם מפוחדים לחינם ובאמת חבל שכך, אני כבר שנים עם רשת פתוחה. אותי לא קונה הסיפור עם הפדופיל (זה מקרה אחד ל100,000)
עדיף שכל אחד יקנה אינטרנט סלולרי וישרוף את עצמו ומי שעובר בינו לבין האנטנה! אם אתם רוצים זכויות אז שתדעו שאין כזה דבר, אתם אישרתם את זה שמישהו מדבר לידכם בפלאפון? האם יש לכם מושג אילו גלים וכוחות עוברים דרככם? הצחקתם אותי.
אתם משלמים על אינטרנט? רוצים מלוא הפס? אתם מנצלים 95% מהפס שלכם בכל רגע נתון? אם מישהו מבקר חבר ורוצה לגלוש בWIFI באייפוןן שלו דרך הרשת שלכם בשביל לבדוק מייל או לדבר בפייסבוק בצ'ט זה יגמור לכם את הפס? אני לא מאמין עליכם.
כשאתם שואלים שאלה בפורום, הוא מעביר אתכם לדף תשלום? אתם מקבלים תשובות בחינם, אנשים עוזרים לכם בחינם ומה אתם עושים? סוגרים את הגישה היחידה שלנו למקום היחיד שיש בו לכולנו כח, האינטרנט שמאחד את כולנו.
אני מקווה שמתישהו האבולוציה תקדם את כולנו.
ישן 08-01-12, 3:06   #10 (קישור ישיר)
I Want a New IO Title

סמל האישי של everdow

אתה מציג דברים שסותרים אחד את השני, בין שחבר בא לבקר ובין לחלוק עם השכנים יש הבדל עצום.

רוצה לגלוש חינם? תעמוד מחוץ לארומה.
מה לעשות שאני משלם על מוצר מסוים ומעוניין להנות ממנו בלי שגורם שלישי יקלקל לי את החוויה.
בלי לומר לסבך אותי בפלילים או יעקוץ לי את המידע האישי שלי.
ישן 08-01-12, 10:07   #11 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של MorielP

שלח הודעה דרך ICQ אל MorielP שלח הודעה דרך SKype אל MorielP

איזה טראד לא מועיל ...
מה זה להשאיר רשת פתוחה.. זה טמטום!
אני משלם על הספק ועל התשתית ומצפה להינות ממנה.. למה שגם השכנים ייהנו ממנה על חשבונה..
חוץ מזה שיש את השיתוף הביתי, והחלוקה השווה של הרוחב פס..
זה הרעיון הכי דפוק להשאיר רשת פתוחה
אצלי זה Mixed WPA2/WPA -PSK וכמובן TKIP+AES
ואיך אפשר בלי firewall ברקע.. וכמובן שאני רואה נסיונות פריצה... רבים! אבל ממש רבים!
בין אם זה נסיונות חדירה לרשת עצמה מבחינת רק להתחבר בכדי לגלוש.. ובין אם זה נסיונות תקיפה על האייפי עצמו...
תעשה לי טובה, רשת פתוחה - מקור לצרות ולבעיות!

** ואגב... wpa2 ניתנת לפריצה.. עם dictionary..
כלומר הרצת סיסמאות מתוך קובץ סיסמאות.. זו הדרך היחידה ..
ברוטפורס עם קובץ סיסמאות... יש המון קבצים כאלה ברשת
ואתה יכול גם לעשות ברוטפורס רגיל עד שתמצא תסיסמא... וזה יקח די זמן!

אם תרצה הסבר על דרכי פריצה - דבר איתי בפרטי
ישן 08-01-12, 11:02   #12 (קישור ישיר)
IO Pro

זה עניין פילוסופי.

אתם חוזרים למקורות של שיתופיות מה שהיה בקיבוצים ואנשים הכירו את כולם והיה מעין חברותה בין
משפחות ואנשים.זו מהות זה קהילה מה שיש לנו פה באופן וירטואלי.

אבל כלפי חוץ איפה שכל אחד גר אנחנו לא מכירים כל אחד.
אני לא הייתי מעיז לשתף את הרשת שלי עם השכונה שלי (יב באשדוד) אם היו לי שכנים סטודנטים תפרנים הייתי עושה לכל אחד מהם מאק אדרס וכן משתף כי אני יודע שהם לא יעשו צרות כי יש להם מספיק על הראש והם לא מחפשים להציק ולא משועממים.זה תלוי בשכנים ותלוי ליד מי גרים.

אני מסכים שכיף לשתף וכיף להיות קהילתיים אבל אם יש לך שכנים שהם "נחמדים" מאד אז עדיף
לסגור את הרשת.הכל תלוי בתרבות הבניין ושכונה.

אתם שוכחים שעיר זה מקום מנוכר ששכנים עושים טובה שאומרים בוקר טוב אחד לשנים.
[תל אביבים נישמע מוכר??] אז מישהו חושב על שיתוף רשת? זה קצת נאיבי ? פריצה למתחם הפרטי..זו חשיבה של
עירוני.
Intel I5 2500K | ASrock Z77 Pro 4 | DELL PERC 5 with Raid 5 array | Corsair XMS3 16GB |Intel HD3000 | Seasonic X-750 Modular | Crucial M4 SSD Samsung F3 X8 in RAID 5 | LG DVD-RW GH22NS40 Sata X18 LG DVD-RW GH22NS70 LG DVD-RW H42 | EMU 1212M | YY -W201 Microsoft Windows 7 Professional 32 Bit |Dell 2709 | Microsoft Laser Mouse 3000 | KAMA reader II 30 in one | Microsft ELIT keyboard |

Samsung Galaxy NOTE N7000
avidan33 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-01-12, 11:29   #13 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של MorielP

שלח הודעה דרך ICQ אל MorielP שלח הודעה דרך SKype אל MorielP

זה מזכיר לי את עצמי לפני 5 שנים בערך..
הייתי הולך עם המחשב נייד בשכונות באיזור ופורץ עם הרשתות של השכנים לשרתים ולאתרים ולמחשבים ומה לא.. חחחח הייתה תקופה.. היום הכל עם סיסמאות.. לרוב זה wep לצערי..
הישראלים לא מבינים את מהות המילה אבטחה..
בין אם זה בשימוש בסיסמאות פשוטות שניתנות לעקיפה ע"י רצף סיסמאות בטור.. ובין אם זה סיסמא מורכבת עם תווים מיוחדים אותיות גדולות קטנות ומספרים
פשוט מגעיל כבר.. לא פלא שה"האקר" הסעודי/מקסיקני הזה פרץ לכלכך הרבה שרתים...
הדרך הכי פשוטה ..(לפני הרבה הרבה זמן הייתי עושה דברים כאלה גם ואז הבנתי שאין לזה כל משמעות).. לוקח אחסון מאיזה שרת בארץ.. קונה, מקבל חינם או איך שזה לא יהיה..
מעלה שאלל אשר יאפשר לו להריץ פקודות על הapache או יותר נכון על היוזר שלו... והsafe mode הכלכך מוערך של הישראלים לא יעזור... ולא bfd ולא apf .. וגם לרוב לא חסימת פקודות..
כלכך הרבה שאלים המאפשרים להשתלט על השרת.. בזמנו הייתי עושה ככה
שאלל.. מריץ קובץ backdoor שבניתי בperl ומשם טראח נכנס לשרת עם גישת ssh (חלקית זמנית אולם) על היוזר של הapache ומשם מוצא את האקספלויט שמתאים לקרנל/מפתח אחד/פשוט פורץ תסיסמא לרוט
ומשם יש לך גישה לכל האתרים.. גם דרך היוזר של הapache יש לך... ואז אתה מגבה את בסיסי הנתונים...
כל המדינה רעדה בגלל מה שעשה ה0xOmar הליימר הזה..
אם הישראלים היו קצת משקיעים באבטחה ובמיוחד כשמדובר באתרי עם סליקה.. להתקין ssl שזה הבסיס היום.. לעבוד עם התקן pci וכמובן להצפין את הפאקינג מידע הזה שבכלל לא אמור להישמר במידה והוא כרטיס אשראי!..
פשוט מגעיל..
ישן 08-01-12, 12:07   #14 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

MorielP, ביצוע brought force זה לא ממש פריצה ל WPA.
אפשר לכל סוג הגנה כלשהי. זה לא משהו מיוחד באמת.

ומבחינת אתרים והכל, אל תשכח שלא מדובר רק מאתרים בארץ.
גם אתרים בחו"ל לא בדיוק עובדים עם סטנדרטים גבוהים, וגם הרבה מאוד מהם לא בדיוק מצפינים סיסמאות.

ומבחינת לשמור את הרשת פתוחה לכולם, לדעתי, זה יותר פתוח לבעיות מאשר להיות "נחמד חברתית".
מגעיל אותכם או לא, אבולוציה או לא, עדיין, אם אתה מוכן שמישהו שאתה לא מכיר ישתמש ברשת שלך לדברים חולניים, אז תהנה.
ישן 08-01-12, 13:22   #15 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של CyAn1de

שלח הודעה דרך MSN אל CyAn1de

כמו שלא אשאיר את הבית שלי פתוח לכל אחד, ככה גם הרשת שלי -נעולה וסגורה בWPA2+MAC FILTERING

כשיש לך רשת מחשבים ודברים משותפים לצורכי נוחות - הגיוני שתסגור את הרשת כדי שלא ימחקו לך חומר במחשב

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא