IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

הסכם בין הרכבת לצהל- ראשון נקי מחיילים

אני לא נוסע ברכבת ממילא אבל אני חושב שמישהו צריך להתארגן, לדבר עם נציגים של אגד/דן לארגן קווים חלופיים לרכבת, ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-01-12, 13:34   #16 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של arie2412

שלח הודעה דרך MSN אל arie2412

אני לא נוסע ברכבת ממילא אבל אני חושב שמישהו צריך להתארגן, לדבר עם נציגים של אגד/דן לארגן קווים חלופיים לרכבת, ולהפסיק לגמרי להשתמש ברכבת עד שההנהלה תתחיל להשקיע כסף במקום לקחת לכיסים.

arie2412 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-12, 14:08   #17 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Quntix

שלח הודעה דרך MSN אל Quntix

ציטוט:
פורסם במקור על ידי TheOne89 צפה בהודעה
כן זה יפגע ברוב הג'ובניקים במדינה ובחלק מועט של הלוחמים.

כלוחם אני חייב לציין שלא יצא לי לנסוע על רכבת כל השירות, רק על אוטובוסים.
ומה לעשות שצבא זה לא רק לוחמים.
לא היה צבא בלי ג'ובניקים בדיוק כמו שלא היה צבא בלי לוחמים.
התגובה שלך לא במקום, חייל זה חייל.
וגם אני לא משתמש ברכבות.
וגילוי נאות קטן הדבר האחרון שאני, זה ג'ובניק ככה שתדע מאיפה התגובה.

Quntix לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-01-12, 16:47   #18 (קישור ישיר)
OrG
IO Pro

סמל האישי של OrG

שלח הודעה דרך SKype אל OrG

לא הבנתי מה אתה בא לומר, אז אין צבא בלי גו'בניקים, נו ו... ?
השירות שלהם הרבה יותר קל מאשר של הלוחמים, אז איזה מסכנים יום ראשון הם יצטרכו לקחת אוטובוס במקום רכבת. באמת שהלב שלי יוצא אליהם. גם ככה השירות שלהם כל כך קשה אז גם להפיל עליהם את הסיפור הזה באמת רחמים.

בקיצור אף אחד לא יודע מה הם השיקולים. יש מצב שהתעריף של יום ראשון הוא כל כך גדול ובגלל איזשהו קיצוץ בתקציב הביטחון. ומה לעשות זה צריך לבוא ממקום כלשהו.
אז במקום להתלונן על כל שטויות תתמודדו וזהו. תגידו תודה שבכלל לא הורידו את האפשרות של נסיעה ברכבת בחינם.
OrG לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-01-12, 16:57   #19 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

ציטוט:
פורסם במקור על ידי RealG צפה בהודעה
לא הבנתי מה אתה בא לומר, אז אין צבא בלי גו'בניקים, נו ו... ?
השירות שלהם הרבה יותר קל מאשר של הלוחמים, אז איזה מסכנים יום ראשון הם יצטרכו לקחת אוטובוס במקום רכבת. באמת שהלב שלי יוצא אליהם. גם ככה השירות שלהם כל כך קשה אז גם להפיל עליהם את הסיפור הזה באמת רחמים.

בקיצור אף אחד לא יודע מה הם השיקולים. יש מצב שהתעריף של יום ראשון הוא כל כך גדול ובגלל איזשהו קיצוץ בתקציב הביטחון. ומה לעשות זה צריך לבוא ממקום כלשהו.
אז במקום להתלונן על כל שטויות תתמודדו וזהו. תגידו תודה שבכלל לא הורידו את האפשרות של נסיעה ברכבת בחינם.
1- הזלזול שלך בג'ובניקים דבילי למדי. להזכירך שהרוב המכריע של תפקידי המודיעין, מחלקות הפיתוח, החבר'ה של שחקים ותלפיות, ושאר יחידות חוד-חנית של צה"ל הן יחידות המורכובת כמעט לחלוטין מאותם ג'ובניקים?
2- למדינת ישראל אין זכות להוריד לחיילים את הנסיעות ברכבת. זה לא שהגיוס פה הוא התנדבותי ואז אפשר להגיד שכל אחד בחר את זה, הגיוס פה הוא חובה, ודורש לעמוד במסגרות זמנים נוקשות.
הרכבת היא אמצעי התחבורה היחיד שיש לו לו"ז פחות או יותר קבוע (למרות כל התקלות והמחדלים הבלתי פוסקים), אם אתה לא נותן לחיילים לעלות לרכבת,אתה באמת לא יכול לצפות שיגיעו בזמן. מה אם האוטובוס יתקע בפקקים? מה אם הוא לא מגיע? מה אם, לא יודע, פתאום יש לו פנצ'ר בדרך? את מי תעניש, את החייל המסכן שיצא מהבית ב 5 בבוקר לאוטובוס הראשון שהצליח לתפוס אבל עדיין לא הצליח להגיע ב 9 בבוקר לבסיס שהוא נדרש להיות בו ב 8?
כן, אנחנו חיים במדינה שמרחק של פחות מ 200 ק"מ בתחבורה ציבורית עלול לקחת מעל 4 שעות.
והאחריות של מי?
אז עד שיהיה פתרון אחר, אין למדינת ישראל זכות להוריד את הנסיעות ברכבת לחיילים. אם זה ימשיך ככה, בסופו של דבר גם הנטל הזה יפול על ההורים, לדאוג לנסיעות לבסיס לילדים שלהם. מה שבתכל'ס, אפשר לקרוא לו "מס צבא". אז גם יגנבו לכל צעיר שנתיים-3 מהחיים וגם ההורים ישלמו על זה? בלתי קביל בעליל.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

Pika007 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-01-12, 18:18   #20 (קישור ישיר)
IO Member

שלח הודעה דרך MSN אל A1ex
מאאגניב

אין צורך להתלונן, פשוט לסגור את האף ולאכול את החרא בשקט.

*ציני כמובן
A1ex לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-01-12, 23:19   #21 (קישור ישיר)
OrG
IO Pro

סמל האישי של OrG

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Pika007 צפה בהודעה
1- הזלזול שלך בג'ובניקים דבילי למדי. להזכירך שהרוב המכריע של תפקידי המודיעין, מחלקות הפיתוח, החבר'ה של שחקים ותלפיות, ושאר יחידות חוד-חנית של צה"ל הן יחידות המורכובת כמעט לחלוטין מאותם ג'ובניקים?
2- למדינת ישראל אין זכות להוריד לחיילים את הנסיעות ברכבת. זה לא שהגיוס פה הוא התנדבותי ואז אפשר להגיד שכל אחד בחר את זה, הגיוס פה הוא חובה, ודורש לעמוד במסגרות זמנים נוקשות.
הרכבת היא אמצעי התחבורה היחיד שיש לו לו"ז פחות או יותר קבוע (למרות כל התקלות והמחדלים הבלתי פוסקים), אם אתה לא נותן לחיילים לעלות לרכבת,אתה באמת לא יכול לצפות שיגיעו בזמן. מה אם האוטובוס יתקע בפקקים? מה אם הוא לא מגיע? מה אם, לא יודע, פתאום יש לו פנצ'ר בדרך? את מי תעניש, את החייל המסכן שיצא מהבית ב 5 בבוקר לאוטובוס הראשון שהצליח לתפוס אבל עדיין לא הצליח להגיע ב 9 בבוקר לבסיס שהוא נדרש להיות בו ב 8?
כן, אנחנו חיים במדינה שמרחק של פחות מ 200 ק"מ בתחבורה ציבורית עלול לקחת מעל 4 שעות.
והאחריות של מי?
אז עד שיהיה פתרון אחר, אין למדינת ישראל זכות להוריד את הנסיעות ברכבת לחיילים. אם זה ימשיך ככה, בסופו של דבר גם הנטל הזה יפול על ההורים, לדאוג לנסיעות לבסיס לילדים שלהם. מה שבתכל'ס, אפשר לקרוא לו "מס צבא". אז גם יגנבו לכל צעיר שנתיים-3 מהחיים וגם ההורים ישלמו על זה? בלתי קביל בעליל.
עם כל הכבוד לאותם יחידות של "חוד החנית", גם אם אני לוקח אותם ברצינות הם אחוז כל כך קטן מהגו'בניקים שאין לי מה להתייחס אליהם. וגם אם הייתי מתייחס אליהם גם השירות שלהם הוא יחסית קייטנה אם אתה משווה אותם לחי"ר.
ומה הקשר אם הוא נתקע בפקק? למה לא שמעת על המושג מפגש רכבות? או שאר התירוצים שגורמים לך לשבת זמן לא מבוטל באותו מקום בלי לדעת מתי מתחילים לזוז?
ותפסיק לשחק אותה ראש קטן אם הנסיעה לבסיס לוקחת יותר זמן באוטובוס אז יתחשבו בזה. הרי מה זה המפקדים? חבר'ה שהתגייסו שנה שנתיים לפנייך, מה הם לא צריכים לסע באוטובוס גם? מה זה משהו שרק החיילים הפשוטים משתמשים בו?
ולידיעתך למדינה יש את הזכות להוריד את העניין של הרכבות. באמת לא מבין מה הביג דיל בנסיעה באוטובוס. כן רכבת יותר נוח יש יותר מקום וגם חשמל והכל. אבל אתה בצבא אז באמת שאני מרחם על אותם גו'בנקים שיסבלו מזה וואלה תתבעו את הצבא על הרעת תנאים.
נמאס כבר מכל הפלצנות הזו, אתה עושה צבא לא גנון. זה מה יש ותתמודד.
אנשים בוכים על זה שהם צריכים לקחת אוטובוס במקום רכבת, חיילי שמנת זו הגדרה עדינה למה שנהיה מהצבא שלנו.
ואף אחד לא גונב לך שלוש שנים מהחיים. כל אזרח של המדינה יודע שהוא מתגייס בגיל 18 לשלוש שנים (או שנתיים לנשים), לא מתאים לך? תחפש מדינה אחרת. מה לעשות שיש גם חובות במדינה.
קישור פירסומי
ישן 11-01-12, 23:59   #22 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

מה זה משנה עד כמה השירות קשה פיזית? אין לזה קשר לתועלת של התפקיד, לא ישיר ולא עקיף.
קח לדוגמה-
מפעילי כטב"מים, כל הצוות של מגדלי הפיקוח בחיה"א (נתבים, פקחי טיסה, בקרי קשר), מפעילי רדאר, ל"א, ואני אפילו לא אתחיל להזכיר את היחידות הבכירות יותר.
ג'ובניקים? סופר ג'ובניקים. חלק מהתפקידים האלו אשכרה מרגישים כמו קייטנה. אבל מה? בכל אחד ואחד מהתפקידים האלו, בנאדם אחד מבצע משימה שגדוד שלם של חי"ר לא יכול להחליף.
ויש עוד הרבה הרבה דוגמאות כאלו (שוב, בלי להזכיר אפילו את היחידות הבכירות והמיוחדות), ככה שממש לא מדובר על אחוז כזה קטן.

אם צה"ל היה מתחשב באפשרות שאיחור של חייל לא אירע כתוצאה מאשמתו באמת שלא הייתי אומר מילה. אבל אתה צריך להבין שהבעיה פה היא שמצד אחד יבקשו מהחיילים לא לנסוע ברכבת ביום ראשון בבוקר, הזמן העמוס ביותר בשבוע על הכבישים,ומצד שני עדיין יצפו מהם להגיע בזמן. לא תהיה התחשבות ולא נעליים, "ראש קטן" זה בדיוק הדבר שצה"ל מתמחה בו.
3 השנים של השירות הצבאי נגנבות לך מהחיים ולא פחות. זה לא שיש לך בחירה. "לא מתאים לך תלך למקום אחר"? אתה יכול להגיד את זה לבנאדם בן 30 עם ידע, נסיון, ויכולת כלכלית לעשות את המעבר הזה, לא לילד בן 18. ויודע מה? אולי עדיף שלא כולם היו משרתים. חייל לא מועיל זה בזבוז כסף, בעוד שאדם עובד זה הכנסות למדינה ממיסים. אבל זה כבר סיפור ליום אחר.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung SF223H DVD/RW

ישן 12-01-12, 0:08   #23 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של lllliiioor

הגעתם למצב שאתם אשכרה מתווכחים על העניין של הגובניקים והלוחמים - זה לא העניין
העניין הוא שיש מניעה מאוכלוסייה מסויימת לעלות על רכבות בשעה מסויימת, אין לזה שום הסבר שיכול להצדיק את זה.
אני יכול להחליט שכל התמנים לא יעלו, אולי זה יהיה בהגדרה אחרת (גזענות), אבל התוצאה היא בדיוק אותה אחת. הבדל של קבוצה משאר האוכלוסייה בזכויות שונות.

lllliiioor לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 12-01-12, 0:16   #24 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

אתה טועה, אין מניעה של חיילים לעלות לרכבת בתשלום. הם יכולים לעלות כמו כל אדם אחר.
הנקודה היא שהם לא יכולים יותר לממש את הזכות שלהם לתחבורה בחינם ברכבת בימי ראשון.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung SF223H DVD/RW

ישן 12-01-12, 0:23   #25 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

הפתרון האמיתי לבעיה הוא פשוט להזיז את הלו"ז הצבאי בימי חמישי וראשון
ראשון = הגעה לבסיס אחה"צ ולא בבוקר
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 12-01-12, 0:52   #26 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של tsrm

מאוד מרגיז ומאכזב.
השיקולים של משרד הבטחון לא לעניין בכלל. אם זה עניין של תקציב, תמיד אפשר להוריד מדברים אחרים, אבל לא מחייל שנותן מעצמו למדינה. זה חוסר התחשבות.
אם העניין של עומס, שיוסיפו קרונות או כל דבר אחר.

התנערות מאחריות! ממה מטופש!

"..ואהבת לרעך כמוך, זה כלל גדול בתורה" - רבי עקיבא

http://www.youtube.com/watch?feature...v=83LQsJiz6Ac#!

http://www.aravrefael.net/
אתר לזיכוי הרבים.

tsrm לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 12-01-12, 0:55   #27 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של shachar189

RealG- פיקה ענה לך יפה, אבל אני אמעיט במילים- התגובות שלך גורמות לי לבחילה.
AMD Phenom II X4 955 BE 3.2 | Corsair A70 Dual-Fan CPU Cooler | Gigabyte MA-770-UD3 Rev2 | OCZ 4GB DDR2 1066Mhz Reaper | Samsung Spinpoint F3 1TB | Samsung Eco Green F3 1TB | Asus CUCore HD5770 | LanCool PC-K60 | SeaSonic S12II-620 | Windows 7 X64 Ultimate

shachar189 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 12-01-12, 1:19   #28 (קישור ישיר)
IO Pro

RealG - יש משפט שאומר הצבא צועד על קיבתו
תראה לי גדוד שיצא למלחמה בלי טבח או אוכל

כמה שהוא קטן ומינורי הוא חיוני לבניית כוח ומערך התקפי תקין.

תראה לי מישהו שיצא למלחמה בידיעה שחיל הרפואה לא נותן מענה יותר לחיילים

תראה לי חיילים שיצאו למלחמה בלי שאיזה ג'בניק יסדר להם את התחמושת והרכבים

המערכת יותר מידי משומנת ועובדת יותר מידי טוב בכדי שאתה תבין אותה
הכל זה גלגלי שיניים מהקטנים לגדולים, ואם אחד מהם יחסר הגלגלים יחדלו לזוז

היום כל שירות הוא שירות לא עושים הכללות כי אין לך שום זכות כזו עם כל הכבוד

היותי לוחם לשעבר ועברתי למערך הרפואה תקרא לה ג'וב תקרא לזה איך שנוח לך

שהמדינה מחזיקה תשתיות תחת חסותה
ומגייסת אזרחים לצבא שגם הוא תחת חסותה
ומונעת מאותם החיילים שמוגדרים רכוש המדינה א ב ג ד, זו ירייה לעצמם ברגל

בנוסף יש משפט בערבית שאומר, אם יש לך פרה אחת חולה אז אתה תזרוק את כל העדר?
בגלל מספר מצומצם של ג'בניקים (לא כולם) שמצפצפים על המערכת ומנצלים אותה ואתה הייתה טוחן שמירות או משהו כזה זו לא סיבה לזרוק דברים לאוויר
זו לא סיבה להוציא את התסכול שלך

נערך לאחרונה על ידי Lior2k, 12-01-12 בשעה 1:26.
Lior2k לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 12-01-12, 4:25   #29 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של MorielP

שלח הודעה דרך ICQ אל MorielP שלח הודעה דרך SKype אל MorielP

מייאש..
ישן 12-01-12, 11:52   #30 (קישור ישיר)
OrG
IO Pro

סמל האישי של OrG

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Pika007 צפה בהודעה
מה זה משנה עד כמה השירות קשה פיזית? אין לזה קשר לתועלת של התפקיד, לא ישיר ולא עקיף.
קח לדוגמה-
מפעילי כטב"מים, כל הצוות של מגדלי הפיקוח בחיה"א (נתבים, פקחי טיסה, בקרי קשר), מפעילי רדאר, ל"א, ואני אפילו לא אתחיל להזכיר את היחידות הבכירות יותר.
ג'ובניקים? סופר ג'ובניקים. חלק מהתפקידים האלו אשכרה מרגישים כמו קייטנה. אבל מה? בכל אחד ואחד מהתפקידים האלו, בנאדם אחד מבצע משימה שגדוד שלם של חי"ר לא יכול להחליף.
ויש עוד הרבה הרבה דוגמאות כאלו (שוב, בלי להזכיר אפילו את היחידות הבכירות והמיוחדות), ככה שממש לא מדובר על אחוז כזה קטן.

אם צה"ל היה מתחשב באפשרות שאיחור של חייל לא אירע כתוצאה מאשמתו באמת שלא הייתי אומר מילה. אבל אתה צריך להבין שהבעיה פה היא שמצד אחד יבקשו מהחיילים לא לנסוע ברכבת ביום ראשון בבוקר, הזמן העמוס ביותר בשבוע על הכבישים,ומצד שני עדיין יצפו מהם להגיע בזמן. לא תהיה התחשבות ולא נעליים, "ראש קטן" זה בדיוק הדבר שצה"ל מתמחה בו.
3 השנים של השירות הצבאי נגנבות לך מהחיים ולא פחות. זה לא שיש לך בחירה. "לא מתאים לך תלך למקום אחר"? אתה יכול להגיד את זה לבנאדם בן 30 עם ידע, נסיון, ויכולת כלכלית לעשות את המעבר הזה, לא לילד בן 18. ויודע מה? אולי עדיף שלא כולם היו משרתים. חייל לא מועיל זה בזבוז כסף, בעוד שאדם עובד זה הכנסות למדינה ממיסים. אבל זה כבר סיפור ליום אחר.
הם מבצעים משימה שגם גדוד שלם לא יוכל להחליף? בוא נתחיל מזה שאתה צריך להבין איך הצבא עובד.
יש את הלוחמים ויש את תומכי הלחימה, הלוחמים הם אלה שמסכנים את החיים שלהם ותנאי השירות שלהם ברובם הם בריצפה, אבל הם לא בוכים (ברובם) ועושים מה שצריך בשלוש שנים שלהם.
עכשיו יש את תומכי הלחימה בשלל תפקידים שמטרתם לעזור ללוחמים לעשות את עבודתם. התנאים שלהם הרבה יותר טובים. נכון שצריך אותם כדי להפוך את עבודת הלוחמים ליעיליה יותר וכו'. אך אתה צריך להבין יש את מי שמבצע את העבודה בפועל ויש מי שעוזר\תומך בו.

אני לא בא ללכלך על הגו'בנקים כי מה לעשות הרי מישהו צריך לעשות את העבודה הזו (חלקם כמובן עושה תפיקידים חשובים וחלקם חשובים פחות).
מה שאני כן בא לומר, שאם הנפגע העיקרי מזה הם הגו'בניקים, הם צריכים לסתום ת'פה ולהמשיך הלאה התנאים שלהם בשירות ברובם הם מצויינים ביחס לללוחמים. אז שיפסיקו לבכות על כל שטות.

לגבי האם כולם באמת צריכים לשרת זה דיון נפרד שעדיין לא גיבשתי דעה לגביו.

לגבי האיחורים גם אני הייתי בצבא, וגם לי יצא לאחר לפעמים בחזרה מהבית כמובן שאצלנו אם הייתי מאחר הייתי דופק את חבר שלי כי היציאות הם ראש בראש, אז עשיתי את מיירב המאמצים להיות כמו שיותר מוקדם שיוכל לצאת הבייתה. אבל מה לפעמים מאחרים למרות שעושים את כל המאמצים להגיע מוקדם בבוקר, ואז יש שיקול לדעת של אחד המפקדים האם הוא מאשר לחייל לצאת למרות שהמחליף עדיין תקוע בדרך. מניסיון הם בדר"כ מאשרים חוץ ממקרים מיוחדים. בכל מקרה בכל מקום יש חארות שעושים דווקא, אך אני מאמין אם אין מה לעשות והנסיעה לוקחת לך עכשיו 4 שעות במקום שלוש ואתה לוקח את האוטובוס הראשון שיוצא מהאיזור שלך אין אחד שיגיד לך מילה.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי המפציץ A החמקן צפה בהודעה
RealG - יש משפט שאומר הצבא צועד על קיבתו
תראה לי גדוד שיצא למלחמה בלי טבח או אוכל

כמה שהוא קטן ומינורי הוא חיוני לבניית כוח ומערך התקפי תקין.

תראה לי מישהו שיצא למלחמה בידיעה שחיל הרפואה לא נותן מענה יותר לחיילים

תראה לי חיילים שיצאו למלחמה בלי שאיזה ג'בניק יסדר להם את התחמושת והרכבים

המערכת יותר מידי משומנת ועובדת יותר מידי טוב בכדי שאתה תבין אותה
הכל זה גלגלי שיניים מהקטנים לגדולים, ואם אחד מהם יחסר הגלגלים יחדלו לזוז

היום כל שירות הוא שירות לא עושים הכללות כי אין לך שום זכות כזו עם כל הכבוד

היותי לוחם לשעבר ועברתי למערך הרפואה תקרא לה ג'וב תקרא לזה איך שנוח לך

שהמדינה מחזיקה תשתיות תחת חסותה
ומגייסת אזרחים לצבא שגם הוא תחת חסותה
ומונעת מאותם החיילים שמוגדרים רכוש המדינה א ב ג ד, זו ירייה לעצמם ברגל

בנוסף יש משפט בערבית שאומר, אם יש לך פרה אחת חולה אז אתה תזרוק את כל העדר?
בגלל מספר מצומצם של ג'בניקים (לא כולם) שמצפצפים על המערכת ומנצלים אותה ואתה הייתה טוחן שמירות או משהו כזה זו לא סיבה לזרוק דברים לאוויר
זו לא סיבה להוציא את התסכול שלך
אני יכול להראות לך הרבה מלחמות מבצעים שגדודים יצאו בלי לאכול. חלקם מניסיון אישי.
לרשום סיסמאות זה קל, כמו לדבר שטויות.

לגבי סידור הרכבים, אין לך מושג כמה פעמים במיוחד במהלך מבצעים שאם האכזרית או נגמ"ש פורק זחל או כל דבר אחר החיילים בשטח מטפלים בזה. וגם בשטוף לא מעט פעמים הלוחמים עושים את הטיפולים השוטפים לכלי הרכב שהם משמתמשים שלא לדבר על נשקים ותחמושת. היה נחמד אם הגובניקים היו עושים את זה אבל מה לעשות שזה לא המצב (או לא היה המצב בתקופתי). אין לך מושג כמה פעמים שרפתי חצי יום על טיפול שוטף של אכזרית או נגמ"ש. שוב אתה מדבר שטויות בכמויות בלי שום מושג על מה אתה מדבר.

מה לעשות שרוב הנטל בצבא נופל על הלוחמים? אז כן לוחמים מרגישים שהם תורמים יותר. גם לגבי הלוחמים יש שתורמים יותר ויש שתורמים פחות. בדיוק כמו אצל הגו'בניקים.

הנקודה שלי לא הייתה להתחיל ויכוח מי תורם יותר לוחמים או גו'בנקים או אצל מי השירות קשה יותר (למרות שאין פה שאלה באמת).
הנקודה הייתה שלא צריך להתבכיין על כל שטות. אם אתה חייל בצבא תלמד להסתדר עם מה שיש זה אחד הדברים הראשונים שלומדים בתור חייל. לבכות על נסיעה באוטובוס ביום ראשון במקום רכבת פשוט נשמע לי כל כך עלוב.

נערך לאחרונה על ידי OrG, 12-01-12 בשעה 12:02.
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא