IOPanel

חזור   IOPanel > IOPanel > חדשות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

חדשות חדשות מעולם המחשבים , חומרה , תוכנה , ציוד היקפי , משחקים , מחשבים ניידים, גאדג'טים וטכנולוגיה

IOPanel : חדשות

מרץ יהיה מרץ השחור אחרי סגירת MegaUpload ?

קיבצנו עבורכם מספר ידיעות מעניינות מרחבי הרשת, החל מהדור הבא של המעבדים של Intel אשר נצפה עובד על לוח אם ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-01-12, 22:24   #1 (קישור ישיר)
IO HoT BoT

סמל האישי של IOPanel

חדשות מרץ יהיה מרץ השחור אחרי סגירת MegaUpload ?

קיבצנו עבורכם מספר ידיעות מעניינות מרחבי הרשת, החל מהדור הבא של המעבדים של Intel
אשר נצפה עובד על לוח אם H61, בעיות אפשריות ל AMD עם השם Fusion, סוף הדרך למותג
ה Hydra של החברה הישראלית Lucidlogix, ולסיום, סגירת אתר שיתוף הקבצים MegaUpload
וקריאה לקמפיין "מרץ השחור" ברחבי הרשת.

נתחיל בידיעה חיובית - יש לכם לוח אם מבוסס ערכת שבבים מסדרה 6 של Intel וחשבתם לשדרג השנה את המעבד שלכם ל Ivy Bridge ?
אם חשבתם שאתם צפויים להיתקל בחוסר תמיכה או אי התאמה כמו שקורה לא מעט פעמים עם דור חדש של מעבדים באותה תושבת, אנחנו
מביאים תמונה של מעבד Core i5 3470, מעבד Ivy Bridge אשר פועל על לוח אם מבוסס ערכת השבבים H61 של MSI, מכאן ניתן להניח
ש Intel דאגה שהמעבר הפעם יהיה חלק ככל האפשר ואתם לא צפויים להיתקל בבעיות כלשהן במידה ותחליטו לשדרג למעבד Ivy Bridge.

Arctic תובעת את AMD על השימוש בשם Fusion

הידיעה השנייה מערבת נושא משפטי, כאשר בחודשים האחרונים עולם המחשבים והטכנולוגיה נפגש לא מעט פעמים עם העולם המשפטי לצערנו,
כאשר Arctic (עד לא מזמן Arctic Cooling למי שלא זוכר) החליטה לתבוע את AMD על השימוש בשם Fusion, כשהחברה השתמשה בשם
זה לסדרת ספקי הכוח שלה ואף דאגה להגן על השם בזכויות יוצרים כשרשמה אותו על שמה. הידיעה מעניינת במיוחד שכן AMD לא משתמשת
במילה Fusion כשם למותג כלשהו או למוצר כלשהו, אלא בסלוגנים פרסומיים - The Future Is Vision, כשהכוונה היא ל Fusion כפועל , או
בעצם מיזוג של מספר טכנולוגיות מעולם המחשוב (כשהכוונה לשילוב של ליבות פיזיות של המעבד עם ליבות גראפיות) לקבלת חווית משתמש חדשה
ומשופרת. ב AMD אפילו טרחו לשנות את השם לארכיטקטורת ה Fusion ל "Heterogeneous Architecture" , לא ידוע אם בעקבות חשש
מתביעה אפשרית או בתור החלטה שיווקית.

LudicLogix נפרדת מטכנולוגיית ה Hydra ?

ידיעה נוספת מגיעה מהחברה הישראלית Lucidlogix, הממציאה של טכנולוגיית ה Virtu המשולבת בלוחות האם מבוססי ערכת השבבים Z68 של
אינטל. כזכור לכם, החברה הפציעה לחיי עולם החומרה עם טכנולוגיית ה Hydra אשר איפשרה שילוב של כרטיסי מסך שונים, אפילו של יצרניות
שונות (כרטיסי מסך מבוססי AMD ו NVIDIA יחדיו) במערך מרובה כרטיסים. העובדה כי כמעט כל לוח אם שיוצא בתקופה האחרונה מאפשר שילוב
כרטיסי מסך ומערכים מרובי כרטיסי מסך גרם לחברה לזנוח כמעט לחלוטין את טכנולוגיית ה Hydra, אשר ממנה התפתחה טכנולוגיית ה Virtu,
והיא ככל הנראה תזנח לחלוטין את קו מוצרי החומרה המבוסס על ה Hydra.

מרץ השחור בדרך ?

ולסיום, הידיעה המרכזית מתוך מקבץ החדשות הזה, עם החשכתו של אתר שיתוף הקבצים MegaUpload אשר היה אחד מאתרי שיתוף הקבצים
הגדולים בעולם (וגם אחד מהאתרים הגדולים בעולם בלי קשר לשיתוף קבצים), אשר נסגר על ידי רשויות החוק בארצות הברית בטענה של הפרת
זכויות יוצרים ואפילו עבירות פליליות, כאשר סגירת האתר מצטרפת לשורה של הצעות חוק, תביעות משפטיות וסגירות של אתרים כאלו ואחרים על ידי
רשויות החוק ברחבי העולם ובארה"ב בעיקר, מה שגורם לאתרים רבים לצאת נגד מה שהם מכנים קמפיין נגד חופש הביטוי של האינטרנט, כאשר
בעקבות סגירת MegaUpload מתחיל להתגבש קמפיין הקורא להפוך את חודש מרץ לחודש מרץ השחור לחברות התקליטים הגדולות וחברות המדיה
השונות - כשמארגני הקמפיין קוראים למשתמשים ברחבי העולם לא לקנות באותו חודש שום תקליט, לא להוריד שום שיר, לא ללכת לסרט כלשהו,
לא לקנות מגזין כלשהו, בצורה חוקית או לא חוקית, ובכך לגרום לחברות המדיה הגדולות נזק בצורה היחידה שהן מכירות - נזק כספי.

מצטרפים לקמפיין ?

IOPanel לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-01-12, 22:39   #2 (קישור ישיר)
IO Member

בואנה על השדרוג לא ידעתי...תודה רבה !

ובנושא של megaupload...האתר הזה כ"כ גדול שהיו בו כל מיני סוגי הורדות מפליליות ועד להפרת זכויות יוצרים אבל, כשהתלוננו הרשויות כל הלינקים הספציפים ירדו וגם מה שאנשי האתר תפסו ירד.
זה לא אשמת שהם הכי גדולים בעולם.
זה פשוט לא פייר !!!

אני בעד מרץ השחור !
MTN_Cool לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-01-12, 1:17   #3 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של lllliiioor

לגבי התגובה להורדת MEGAUPLOAD, איך למנוע רווחים של עותקים מקוריים יעזרו לעצור את זה?
הרי זו אגודה נגד הפיראטיות שלא נוצרה על ידי האומנים אלא על ידי אנשים שרוצים רשת חוקית.
האמנים הולכים לספוג את מכה וזה ממש לא פייר.

אגב, קצת אירוני שאלה שנהגו להוריד פיראטית ממגהאפלוד עושים חודש שבו לא קונים מקורי... מצחיק.

lllliiioor לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-01-12, 3:32   #4 (קישור ישיר)
Rig MasteR

סמל האישי של TheOne89

אני בעד מרץ השחור ואני בעד כבר כמה שנים, חוץ מי משחקים מסוימים אני לא משקיע שקל.

רוצים ישראלים שומרי חוק וללא הורדות ? סבבה תורידו תמחירים של המדיה בארץ,
התשובה תהיה, אנחנו חמדנים מידי ומה שאנחנו אומרים ככה זה יהיה.

ואנחנו נגיד בתשובה לזה, שאנחנו שמים אליהם ועל החוקים והמחירים שלהם.

ככה זה מלחמה תמיד תהיה, כן היא תיגמר בסוף אחרי שהחארות האלו יפסידו.
ישן 22-01-12, 9:31   #5 (קישור ישיר)
IO Pro

אההה

עזבו חברים.אני בעד מדיה א ב ל לפי בחירה.

אני כבר הייתי בדיונים דומים בעבר ואני אומר את זה בחפירה דיי מעצבנת....

אם אני רוצה סדרה X (בוא נגיד סיפורי מוש ערוץ 86 ילדים חברת הוט)

אבל בשביל לקבל את זה אני צריך לקנות חבילת בסיס (שלא מעניינת אותי בכלל )

ולשלם טוטאל 350 שקל ועוד 150 שקל על ממיר למה שאני אלך על מדיה חוקית?

אהה ולא נשכח את השוד השנתי של האגרה המטומטמת לערוצים 1 2 ו 10 שיורד סוף סוף

שאני בכלל לא אוהב ולא רואה..

אז זה לא שאני אוהב להיות מוריד לא חוקי זה כפייה של חברות המדיה.אם היו מאפשרים לי לבחור
מה לראות (ואין להם כלום סדרות חרא זבל סרטים זבל) היה מה לדבר .אבל בתכלס אין להם מה להציע מלבד הריאלטי הדפוק שלהם.AXN היה עוד שפוי.עד שהם חסמו אותו

אז נישאר ההורדות הלא חוקיות.המדיה בארץ שואפת לאפס.הסדרות באתרי ההורדות מדהימות שלא לדבר על סדרות נדירות משנות ה 70 80 90 מה שלא ניראה בחיים בחברות המדיה.כי זה יקר מדי (זכויות יוצרים)
חברות הכבלים כבר לא רלוונטיות לדעתי.מבחינתי הן לא שחקניות בשוק עם רמת המדיה הנמוכה שלהן.השוק השתנה.הלקוחות שלהן יהיו אלה שלא מתחברים למחשבים כמו בני 50 ומעלה שלא יודעים להתמודד עם אתרי הורדות ואוהבים את השלט הטפשי ואת העברת התחנות (כי אין מה לראות בעצם)
Intel I5 2500K | ASrock Z77 Pro 4 | DELL PERC 5 with Raid 5 array | Corsair XMS3 16GB |Intel HD3000 | Seasonic X-750 Modular | Crucial M4 SSD Samsung F3 X8 in RAID 5 | LG DVD-RW GH22NS40 Sata X18 LG DVD-RW GH22NS70 LG DVD-RW H42 | EMU 1212M | YY -W201 Microsoft Windows 7 Professional 32 Bit |Dell 2709 | Microsoft Laser Mouse 3000 | KAMA reader II 30 in one | Microsft ELIT keyboard |

Samsung Galaxy NOTE N7000
avidan33 לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא