IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > מפרטי מחשב
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מפרטי מחשב צריכים עזרה בקנית מחשב חדש ? רוצים את המחשב הכי זול ? הכי חזק ? הכי משתלם ? מאיפה לקנות מחשב ? רשימת חנויות ? בפורום זה תמצאו את כל התשובות.

חומרה : מפרטי מחשב

התייעצות - שידרוג לוח אם

היי. כותב פה ברגע של מצב חירום, אפשר לומר את זה כך - רגע לפני לחיצה על קנית הCREATIVE TITANIUM ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-01-12, 12:32   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל התייעצות - שידרוג לוח אם

היי.
כותב פה ברגע של מצב חירום, אפשר לומר את זה כך - רגע לפני לחיצה על קנית הCREATIVE TITANIUM HD, החלטתי לעשות CHECK - IN אחרון לגבי הסלוטים על הלוח אם, להפתעתי גיליתי שהלוח אם הנוכחי שלי בעל PCI-E אחד ואותו תופס הכרטיס מסך שברשותי (NVIDIA PALIT 9800 1GB), זאת גם לאחר שזכור לי שכתבו לי גם בעבר יש לי מקום לאחד בלבד, חבל מאוד שאני מגלה את זה ברגע האחרון, מצד שני במזל מאוד.

בכל אופן, כל התהליך בגלל שאני תכף עובר הלאה מהAD700 שמאוזקות למיקרופון של הSTEELSERIES 7H, אל הDT770.

מבחינת תקציב, בגלל שגם ככה הTI HD לא זול במיוחד (להתחשב בכך שלפי החוק החדש אין מכס), ולתחשב בכך שיהיה מע''מ על הDT770 כשאקנה אותם אז אני מניח שהתקציב יהיה 500 ש''ח, אבל אני גמיש במידה ובאמת יהיה צורך.

הדרישות שלי בעיקרון מהלוח אם הוא לפחות USB 3.0 אחד, שתי חריצים של PCI-E (אחד לכרטיס מסך ואחד לכרטיס קול שמחכה לרכישה) ולפחות אחד של PCI בשביל חיבור רשת אל הראוטר בבית ובמידה ואפשרי מעל 4 כניסות USB (לא חובה, אבל יהיה לי מאוד יעיל).

עוד פרטים על המחשב:
מעבד: E8400 (סוקט 775)
ספק כוח: 550W ג'נרי
DDR (זכרונות): DDR2
לוח אם נוכחי:DG31PR של אינטל

שאלה כללית, אתם חושבים שזה יהיה באמת משתלם לשדרג את הלוח אם?
הרי יש את עניין חיבור הסוקט של המעבד והDDR של הזיכרונות.. ובסופו של דבר אני מאמין שבסופו שאני לא יהיה עם אותו המחשב, אבל מצד שני אני עדיין יכול לשחק את כל המשחקים החדשים ברמה שאני מבסוט ביחס לביצועים והגראפיקה אז שדרוג המעבד וכו' ולא מפריע לי לא לשדרג את כל המחשב כרגע.

נערך לאחרונה על ידי avinin1, 30-01-12 בשעה 12:40.
avinin1 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-01-12, 12:35   #2 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

לפני שאתה משדרג את הקרביים של המחשב, הלוח כביכול, האם חשבת אולי לקנות כ.קול PCI(מבחינת החיבור הוא אפילו עדיף) או בחיבור USB ? יעשו עבודה טובה מאוד גם.
אם הייתי לוקח PCI, אז את הכרטיס קול הזה:
http://www.ksp.co.il/computers/part_uin.php?uin=3874
הוא מעולה, מגביר טוב מאוד אוזניות ובכלל שומעים בו כמו שצריך.
USB יש את ה RECOND 3D החדש, אבל הוא כמעט 600ש"ח. (580)
או את זה:
http://www.ksp.co.il/computers/part_uin.php?uin=11774
אני מניח שתהיה מרוצה מאחד מהם. אבל להחליף לוח רק מהסיבה הזו - מיותר ובאמת שחבל על כל הטרחה והכסף.

נערך לאחרונה על ידי doscape, 30-01-12 בשעה 12:43.
doscape לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-01-12, 12:46   #3 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי doscape צפה בהודעה
לפני שאתה משדרג את הקרביים של המחשב, הלוח כביכול, האם חשבת אולי לקנות כ.קול PCI(מבחינת החיבור הוא אפילו עדיף) או בחיבור USB ? יעשו עבודה טובה מאוד גם.
יש לי כרגע את הSTEELSERIES USB (אותו הצ'יפ סאונד של הC-MEDIA הפשוט שעולה 70-100 ש''ח) ואת הASUS U3 שבעל צ'יפ סאונד של הDG בגירסא רזה.
לגבי הXONARים המתקדמים אני לא בטוח, בגלל שכולם מבוססים על אותו הצ'יפ וההבדל האמיתי הוא עד כמה הסאונד יהיה נקי והאפקטים שמגיעים איתם ומגברי האוזניות.

לגבי הדגמים של CREATIVE, דיברתי עם היבואנים אלף פעמים לגבי הXTERMEGAMER והXTERME MUSIC - לא קיים בארץ בשום חנות בארץ. ואני לא הולך להוציא על גירסאות של פטליטי כסף מיותר, מעדיף כבר להביא את הTI HD, מה לא ככה? ;)

XTERME AUDIO - לא תודה, לא מעוניין באודיגיטי עם שם אחר.
CREATIVE RECON - יצא לי לקרוא ביקורת עליו בTWEAKTOWN (אתר שאני מאוד סומך עליו בגלל שהניסיונות שלי עם כמה דגמי אוזניות שניסיתי זהים בדיוק לניסיון שלהם) - הם לא התלהבו.

נערך לאחרונה על ידי avinin1, 30-01-12 בשעה 12:55.
ישן 30-01-12, 12:57   #4 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

XTREME AUDIO בול כמו XTREME GAMER - רק ללא האצת חומרה למשחקים.
אוקי, אני לא יודע מי צודק פה, אבל גם אם כן, תסתכל:
מאחת התגובות:
ציטוט:
Despite being sold as an X-Fi card, this particular model does not use the X-Fi chipset. In fact it uses a variation of the Audigy 2 SE chipset. This is further confirmed by the fact that this card uses different drivers than the rest of the X-Fi line, and is not recognized as an X-Fi card in games. The main problem with this is you cannot uses any of the X-Fi features in games like you would expect. Try using this card in Battlefield 2142 and you will see what I mean.

Creative Labs should be ashamed of themselves for this blatant act of marketing fraud. When someone buys a Ferrari, they are expecting to get a Ferrari, not a Honda with a Ferrari emblem on the front. But that is exactly what Creative Labs has done here. They are marketing this sound card as a high-end brand (X-Fi) when it is really a crippled version of the previous product line (SE model Audigy). They must have a glut of unsold chips and they thought they could pull a fast one on consumers with this cheap card.

I for one will be very cautious before I consider purchasing Creative Labs products in the future. Buyer beware!
הרי גם ככה אתה לא רוכש אותו למשחקים, מה אכפת לך מהשטויות של X-FI? מה תעשה, תשתמש בCRYSTALIZER ??? יש לי בבית כמה כרטיסים וביניהם ה XTREME GAMER, אני אומר לך שהאודיו והגיימר - למוסיקה - לא תרגיש בהבדל.
ישן 30-01-12, 13:33   #5 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי doscape צפה בהודעה
XTREME AUDIO בול כמו XTREME GAMER - רק ללא האצת חומרה למשחקים.
אוקי, אני לא יודע מי צודק פה, אבל גם אם כן, תסתכל:
מאחת התגובות:

הרי גם ככה אתה לא רוכש אותו למשחקים, מה אכפת לך מהשטויות של X-FI? מה תעשה, תשתמש בCRYSTALIZER ??? יש לי בבית כמה כרטיסים וביניהם ה XTREME GAMER, אני אומר לך שהאודיו והגיימר - למוסיקה - לא תרגיש בהבדל.
למעשה, אני יותר רוכש את הכרטיס למשחקים מאשר למוזיקה.
לגבי הCRYSTALIZER אף פעם לא השתמשתי.
מוזר לי שאתה אומר שאתה לא מרגיש הבדל, אבל אני מניח שכמו שכולם אומרים - סאונד שונה בין אנשים, ובין אוזניות.

אגב, הXTERMEGAMER וMUSIC הם אותו הכרטיס אך לכל אחד יש את הפיצ'רים שלו, שוב- אותו שבב / צ'יפ סאונד - CA20k1.
הXTERME AUDIO משתמש בשבב של הAudigy 2 המיושן.

בכל אופן, אני אומר שנחזור לנושא, יש לך המלצה בשבילי?
ישן 30-01-12, 13:53   #6 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

תראה אם אתה ממש בקטע להחליף לוח אם, אז תצטרך גם לרכוש זיכרון כי הלוחות החדשים רק עם DDR3.
להחליף לוח לאחד עם USB3, זה סיפור, הלוח היחיד שיש כרגע ואין אותו (כי הוא חסר אצל היבואן)
GA-P41T-USB3L

הוא גם לוח מיקרו קטן....... אמרתי לך חבל שאתה לא מקשיב לי, אתה סתם מבזבז כסף מיותר אם אתה מחליף לוח רק מהסיבה הזו של הכ.קול! לך תדע כמה זמן יחזיק לך הכרטיס שתקנה, גם ככה האחריות רק שנה בארץ, על כ.קול של אסוס אחריות 3 שנים (בארה"ב).
ישן 30-01-12, 14:08   #7 (קישור ישיר)
IO Member

אתה תמיד יכול לקנות DAC עם מגבר אוזניות מחו"ל מחברה כמו Fiio או לקחת אותם בנפרד.
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא