IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > תמיכה טכנית
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

תמיכה טכנית המחשב לא עולה ? לא נדלק ? מסכים כחולים ? הודעות שגיאה ? לפני שרצים לטכנאי מחשבים , כאן תוכלו לקבל עזרה לתקלות תוכנה וחומרה

חומרה : תמיכה טכנית

הרכבת המחשב וכו'

שלום לכולם, יש לי win7 ult 64bit והעניין הוא ש-Win7 מזהה את חלקי המחשב ומתקין את הדרייברים הדרושים לחלקים באופן ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 14-02-12, 15:40   #1 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל הרכבת המחשב וכו'

שלום לכולם,
יש לי win7 ult 64bit והעניין הוא ש-Win7 מזהה את חלקי המחשב ומתקין את הדרייברים הדרושים לחלקים באופן אוטומטי [לוח אם, כ.מסך וכו'..]
ברשותי מחשב חדש ויש לי 2 כ.מסך של HD6850 והייתי מעוניין לבצע איתם CF.
הבנתי שעל מנת לבצע זאת עלי לחבר בניהם בעזרת המגשר [מין רצועה קטנה כזאת].
עכשיו, כיוון שה-Windows יתקין באופן אוטומטי את הדרייברים בעת הפרמוט, האם הוא יבצע אוטומטי את ה-CF? או שעליי למחוק את הדרייבר של הכ.מסך לאחר ההתקנה ולהוריד את הדרייבר בגרסת CF לכרטיסי מסך?

בנוסף, האם בעת הרכבת המחשב יש למרוח על המעבד משחה תרמית או שאין צורך?

אני הולך לחנות בעוד כשעה וחצי לקחת את החלקים ואז להתחיל את ההרכבה + סידור כבלים + פרמוט --> בדיקת המחשב לאחר השלבים האלו.
האם יש משהו ספציפי שעליי לדעת במהלך השלבים?

כמו כן, המארז שלי הוא Tagan El Diablo ואיני מצליח להרכיב את הכונן דיסקים.
מישהו יודע איך לחבר אותו כדי שיהיה מקובע לצידי המסילה? אין במסילה מקום לברגים במקומות הנכונים.

מצטער על החפירה חח: )
תודה לכולם והמשך יום נעים.
Nt21 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 14-02-12, 16:20   #2 (קישור ישיר)
IO Member

(1) אין כל בעיה עם ההתקנה האוטומטית של ויינדוס לחומרה חדשה, ההתקנה האוטומטית היא פעולה בסיסית,
אבל תמיד, לא מזיק לקפוץ לאתר היצרן של של לוח האם\של כרטיס המסך, להוריד משם את הדרייברים העדכניים ביותר, ולהתקין.

(2) אין דרייבר מיוחד ל-CF, פשוט מורידים את הדרייבר של סדרת HD 6000, ואחרי שמוסיפים כרטיס נוסף ומחברים אותם על ידי המגשר, חובה לחבר את הכרטיסים יחד על ידי המגשר היעודי לקיום ה-crossfire.
ואחרי שהכרטיסים מותקנים במחשב, והמגשר מחבר ביניהם, ואחרי שהתקנו את הדרייבר של כרטיס המסך (ואחרי שהמחשב הופעל מחדש) הולכים להגדרות של כרטיס המסך, ובוחרים "enable crossfire"

(3) חובה משחה טרמית !
ללא משחה טרמית גוף הקירור למעבד לא יתפקד כראוי וכתוצאה מזה הטמפרטורות למעבד במנוחה יעברו את ה-60 מעלות בקלות.

(4) לגבי המארז, לא משתמשים בברגים בשביל להתקין את הכוננים הקשיחים, פשוט שמים את הכונן במסילת הפלסטיק השחורה, תשמע קליק קל, ותחזיר את הכונן (שבתוך המסילה) לכלוב הכוננים.
התקנה הכוננים הקשיחים עם המארז שלך היא ללא כלים וללא ברגים, Tool-less

לכל עזרה עתידית אנחנו כאן בשביל, בהצלחה.

נערך לאחרונה על ידי onebleach, 14-02-12 בשעה 16:57.
onebleach לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 14-02-12, 17:00   #3 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי onebleach צפה בהודעה
(1) אין כל בעיה עם ההתקנה האוטומטית של ויינדוס לחומרה חדשה, ההתקנה האוטומטית היא פעולה בסיסית,
אבל תמיד, לא מזיק לקפוץ לאתר היצרן של של לוח האם\של כרטיס המסך, להוריד משם את הדרייברים העדכניים ביותר, ולהתקין.

(2) אין דרייבר מיוחד ל-CF, פשוט מורידים את הדרייבר של סדרת HD 6000, ואחרי שמוסיפים כרטיס נוסף ומחברים אותם על ידי המגשר, חובה לחבר את הכרטיסים יחד על ידי המגשר היעודי לקיום ה-crossfire.
ואחרי שהכרטיסים מותקנים במחשב, והמגשר מחבר ביניהם, ואחרי שהתקנו את הדרייבר של כרטיס המסך (ואחרי שהמחשב הופעל מחדש) הולכים להגדרות של כרטיס המסך, ובוחרים "enable crossfire"

(3) חובה משחה טרמית !
ללא משחה טרמית גוף הקירור למעבד לא יתפקד כראוי וכתוצאה מזה הטמפרטורות למעבד במנוחה יעברו את ה-60 מעלות בקלות.

(4) לגבי המארז, לא משתמשים בברגים בשביל להתקין את הכוננים הקשיחים, פשוט שמים את הכונן במסילת הפלסטיק השחורה, תשמע קליק קל, ותחזיק את הכונן (שבתוך המסילה) לכלוב הכוננים.
התקנה הכוננים הקשיחים עם המארז שלך היא ללא כלים וללא ברגים, Tool-less

לכל עזרה עתידית אנחנו כאן בשביל, בהצלחה.
קודם כל תודה רבה על התשובה

1) האם יש צורך להסיר את הדרייבר שהווינדוס 7 התקין ולאחר מכן להתקין את הדרייבר שהורדתי מהאתר?

2) אני בעוד שעה אתחיל לחבר את החלקים במארז: האם זה בסדר לחבר את שני כרטיסי המסך, לגשר בניהם, ולאחר מכן לפרמט את המחשב ואז לבצע את שלב 1 [במידה והוא נכון]?

3) אז עכשיו למשוח את המשחה טרמית, למרות שזה הפעם הראשונה שאשתמש במעבד?

4) את הכוננים הקשיחים הצלחתי לחבר באמצעות הפלסטיקים הירוקים האלה ואכן היה קליק, אך דיברתי על הכונן של הדיסקים [CD/ DVD-Rom].
קראתי שצריך פינים/יתדות שצריך לחבר ועליהם מניחים את הכונן דיסקים [מעין מסילה שכזאת], אך לא הצלחתי. אולי טעיתי במשהו. תוכל להסביר לי בפירוט עם תמונות [בלי אם לא תוכל] כיצד לחבר את כונן הדיסקים?

תודה רבה ויום טוב
ישן 14-02-12, 17:22   #4 (קישור ישיר)
IO Member

1. לא.

2. קודם כל תתקין את לוח אם במארז, אחר כך את המעבד, שים משחה טרמית ותתקין את הקירור למעבד.
אחר כך תחבר את כרטיסי הזיכרון ללוח האם, חבר את הכוננים הקשיחים ללוח האם על ידי מחבר SATA/IDE (מה שיש לך באותו הלוח)
תחבר כרטיסי המסך ושים את המגשר, תחבר את ספק הכוח, תדליק את המחשב ושלום על ישראל.

3. לא הבנתי את השאלה שלך, למרוח את המשחה על המעבד? לא למרוח, שים באמצע המעבד משחה בגודל של גרגר אפונה, ואז תשים הקירור למעבד.

4. צריך להיות לך מסילות לכונני ה-CD\DVD, פשוט חבר אותם לכל צד ותכניס אותם למארז.
אם אתה ממשיך להיתקע את ההתקנה של המארז, תצלם כמה תמונות כדי שנוכל לראות.
ישן 14-02-12, 17:29   #5 (קישור ישיר)
IO Rookie

ציטוט:
פורסם במקור על ידי onebleach צפה בהודעה
1. לא.

2. קודם כל תתקין את לוח אם במארז, אחר כך את המעבד, שים משחה טרמית ותתקין את הקירור למעבד.
אחר כך תחבר את כרטיסי הזיכרון ללוח האם, חבר את הכוננים הקשיחים ללוח האם על ידי מחבר SATA/IDE (מה שיש לך באותו הלוח)
תחבר כרטיסי המסך ושים את המגשר, תחבר את ספק הכוח, תדליק את המחשב ושלום על ישראל.

3. לא הבנתי את השאלה שלך, למרוח את המשחה על המעבד? לא למרוח, שים באמצע המעבד משחה בגודל של גרגר אפונה, ואז תשים הקירור למעבד.

4. צריך להיות לך מסילות לכונני ה-CD\DVD, פשוט חבר אותם לכל צד ותכניס אותם למארז.
אם אתה ממשיך להיתקע את ההתקנה של המארז, תצלם כמה תמונות כדי שנוכל לראות.
אוקיי תודה רבה על התשובה.

לתשובה מס' 3: עליי להניח את המעבד, על החלק העליון [שאני אראה] לשים משחה כמו שאמרת ועליו לשים את המעבד?

לתשובה מס' 4: האם המסילות [אתה מסבר על הפלסטיקים אני מקווה] של הכונן CD/DVD הן מסילות השונות מהמסילות של הכונן קשיח? כי כרגע יש לי רק מסילת של הכונן הקשיח וכשניסתי לחבר את המסילות לכונן CD/DVD הן לא נכנסות. האם אלו מסילות שונות?

תודה על העזרה
ישן 14-02-12, 17:44   #6 (קישור ישיר)
IO Member

תשובה ל-3

תשובה ל-4

קישור פירסומי
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא