IOPanel

חזור   IOPanel > סלולר, טאבלטים, טכנולוגיה וגאדג'טים > אנדרואיד - טלפונים וטאבלטים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

אנדרואיד - טלפונים וטאבלטים מכשירי Android, טאבלטים מבוססי Android, אביזרים, אפליקציות, רומים, Root למכשירים, תמיכה טכנית, מדריכים ועוד...

סלולר, טאבלטים, טכנולוגיה וגאדג'טים : אנדרואיד - טלפונים וטאבלטים

התחדשתי במוטורולה אטריקס 2 ויש לי מספר שאלות (בנוגע לאנדרואיד בכללי).

שלום, אז ככה התחדשתי סוף סוף במוטורולה אטריקס 2 של AT&T ולאחר כמה ימים איתו אגרתי לי מספר שאלות איזה ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 03-03-12, 17:23   #1 (קישור ישיר)
PPF
IO Member

ברירת מחדל התחדשתי במוטורולה אטריקס 2 ויש לי מספר שאלות (בנוגע לאנדרואיד בכללי).

שלום,
אז ככה התחדשתי סוף סוף במוטורולה אטריקס 2 של AT&T ולאחר כמה ימים איתו אגרתי לי מספר שאלות
  1. איזה אפליקצית "task killer" הכי טובה/מומלצת? - כרגע אני משתמש ב-Advanced Task Killer
  2. כרגע אני בגירסא 2.3.5 המקורית שבאה עם המכשיר מ-AT&T. מוטורולה הכריזו שהם ישחררו אנדרואיד גירסא 4 למספר מכשירים ושלי בינהם. כשהעדכון יצא אוכל להוריד אותו OTA? (המכשיר שלי הגיע לארץ נעול ל-AT&T ואז הסוחר באיביי הביא לי קוד לפתיחה). כשאבצע את העדכון בעתיד זה יכול לנעול לי את המכשיר שוב? או שאין קשר בין הדברים?
  3. הממשק של המכשיר הוא באנגלית אך עם תמיכה בעברית מלבד זה שהמספרים הפוכים (בחלק מהאפליקציות, הודעות וכו'... לא בכל המכשיר). רק שינוי רום פותר את הבעיה הזאת?
  4. התקנת Radio=baseband אחר יכול לגרום לשיפור קליטה? (זה מצריך פריצה של המכשיר?)
  5. איך אפשר לסנכרן את האנשים שיש לי בפייסבוק עם האנשי קשר בפלאפון ככה שיהיה לי את השמות באנשי קשר עם תמונות וכל הפרטים?
זה השאלות שיש לי כרגע במידה ויהיה לי עוד אשאל כאן בתר'ד.
תודה לעוזרים!

נערך לאחרונה על ידי PPF, 03-03-12 בשעה 17:33.
PPF לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-03-12, 17:34   #2 (קישור ישיר)
IOne X

סמל האישי של 1immortal

אוקיי ...
נתחיל מהמספור שלך :
1. אין צורך אמיתי להשתמש בtask killers למיניהם, המערכת מנהלת את הישומים שלה באופן יותר נכון ויותר חכם כשאתה נותן לה לעשות את העבודה כמו שצריך. לא מומלץ להשתמש באפליקציות כאלה כלל, אך אם בכל זאת אתה רוצה להשתמש במשהו כדי להרוג ישומים נקודתית, אין חשיבות לשכזה. דאג שהוא לא ירוץ ברקע, ותפעיל אותו אך ורק כשתרצה לבצע סיכול ממוקד.
2. ברגע שאתה פותח מכשירי AT&T עם קוד לעבודה על סימים שונים מהרשת המקורית, לרוב לא מתבצעת נעילה, אך קרו מקרים בעבר ששדרוג רום נעל את המכשיר חזרה לרשת. ברגע שהעדכון יצא, המתן מספר ימים ובדוק בקרב קהילת המפתחים אם השדרוג בטוח או לא למכשירים כמו שלך.
3. לגבי תיקוני עברית, יש צורך בגישה "עמוקה" למערכת, תצטרך לבצע root. ברגע שתהיה לך גישה לקבצי המערכת, תוך לעשות זאת ב2 אופנים:
א. שליפת הקבצים הרלוונטיים וביצוע תיקון במחשב ואז החזרה שלהם למקומם הטבעי.
ב. צריבת recovery וביצוע התיקון על גבי המכשיר עצמו.
ב2 המקרים ייתכן והמכשיר שלך יתקע בbootloop, כך שתהיה מוכן לבצע איפוס מלא למכשיר מראש.
4. שדרוג רדיו לרוב מגיע כעדכון של היצרן או בתצורת קובץ עדכון מתוך הrecovery.
עדכונים של הרשת לרדיו מגיעים בד"כ כעדכוני FOTA, ובגרסאות המבושלות, הם מגיעים קקבצי זיפ לצריבה. עדכון רדיו יכול לשפר קליטה, אך הוא גם יכול לגרוע ממנה, לעלות שימוש סוללה, ולשנות לכאן או לכאן את איכות כל מגנון הRIL - שוב פעם, תבדוק מה השפני הנסיונות המוקדמים עוברים עם המכשיר שלך.
בכל מקרה, הייתי ממליץ לך להתחיל לקרא כאן את כל הדביקים, תבין קצת יותר איך לעבוד עם המכשיר שלך, מה מומלץ ומה אסור - Atrix 2 Android Development - xda-developers

עקבו אחר IOPanel בTwitter
1immortal לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-03-12, 18:11   #3 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

די ענה באופן מלא
5. תתקין פייסבוק ותקשר בין האנשים על ידי JOIN בהגדרות אנשי קשר
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 03-03-12, 18:30   #4 (קישור ישיר)
PPF
IO Member

1immortal תודה רבה על התשובות.
ויעקב - מחקתי את הפייסבוק מהמכשיר וגם הפייסבוק מסנג'ר כדי להתחיל הכול מהתחלה.
הלכתי להגדרות ואז לחשבונות ולחצי הוסף חשבון. משום מה ליד האייקון של הפייסבוק מסומן V ירוק ושלוחצים עליו הוא כותב: Account Already exists - You can only have one active Facebook service account at a time.
איך אני מסדר את זה?
ישן 03-03-12, 18:34   #5 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

הוא אומר כביכול שיש חשבון קיים כבר, תסתכל בהגדרות חשבון אם הוא מופיע שם
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
ישן 03-03-12, 18:43   #6 (קישור ישיר)
PPF
IO Member

הבנתי למה הוא מתכוון.
לאחר חיפוש קצר בגוגל גיליתי שזה קצת יותר מורכב.
ה-Social Networking שמובנת במכשיר גורמת לבעיה.
צריך לבצע רוט כדי לסדר את הבעיה.
בכל אופן תודה על העזרה.
קישור פירסומי
ישן 04-03-12, 21:20   #7 (קישור ישיר)
PPF
IO Member

טוב אז התווספו לי עוד שאלות:
1) יש לי בעיות של קליטה (לא של שיחות אלא של אינטרנט). אני לא יודע אם זה יכול להשפיע אבל הסים שלי די שרוט וגם די ישן (יש לי אותו כבר כמה שנים טובות).
בחלק העליון של המסך (איפה שיש את המד של הקליטה, בטרייה וכו'...) אז לפעמים כתוב "4G" (מחובר לרשת HSPA) ולפעמים G (רשת GPRS) ולפעמים לאף רשת (חשוב לומר שבכל המצבים המד קליטה די גבוהה והשיחות והסמסים עובדים בסדר גמור. זה בעיה אצלי בפלאפון (במשדר\מקלט) או שזה ברשת של אורנג'?
גם עשיתי בדיקת מהירות והיא לא גבוהה במיוחד (הכי גבוהה שהגעתי זה 3Mbps אבל בדרך כלל זה פחות ממגה).
2) איזה דפדפן הכי טוב - המובנה, אופרה, פיירפוקס?
3) אני רוצה לקנות מטען נייד - על איזה אתם ממליצים? על mugen או המקורי שמוטורולה מוכרת?
ישן 04-03-12, 21:35   #8 (קישור ישיר)
IOne X

סמל האישי של 1immortal

1. לאורנג' יש בעיות קליטה קשות מאוד ברגע שזה נוגע לחיבור אינטרנט, אני חווה את זה יום יום עם הגלקסי שלי, כמה חברים שלי אוכלים את אותן הבעיות גם עם מכשירים אחרים, כמו הSGS2, מכשירי HTC ומוטורולה למיניהם. לצערי, וככל הנראה לצערך, אין מה לעשות יותר מדי, אין ספור שיחות, אין ספור ניסויים, המהירות נוראית. אם אתה רוצה חיבור אינטרנט סלולרי מהיר = עם כל הצער שבדבר, ויש לי שנאה עמוקה כלפי הרשת של פלאפון, אבל בדבר אחד הם מעולים היום - האינטרנט הסלולרי לא פחות ממדהים.
2. נסה לעבוד עם Dolphin, הוא נותן תמורה לא רעה כמעט על כל מכשיר, בלי קשר לכמות זיכרון/מהירות מעבד. עוד דפדפנים נחמדים שיש הם הOpera mini שהזכרת, הוא מבצע רנדור מאוד אגרסיבי לתוכן, וחוסך מאוד ברוחב הפס. הבעיה איתו ? תאימות ללא מעט אתרים, והוא נוטה לקרוס אחרי גלישה ממושכת.
3. מטען נייד = סוללה שתטעין לך את המכשיר על הדרך או מטען נייד = מטען לרכב שיטען לך את המכשיר במהלך הנסיעות שלך ?

ישן 04-03-12, 21:36   #9 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

2. אני משתמש בדולפין
3. אישית מרוצה מהANKER
ישן 04-03-12, 21:46   #10 (קישור ישיר)
PPF
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי 1immortal צפה בהודעה
1. לאורנג' יש בעיות קליטה קשות מאוד ברגע שזה נוגע לחיבור אינטרנט, אני חווה את זה יום יום עם הגלקסי שלי, כמה חברים שלי אוכלים את אותן הבעיות גם עם מכשירים אחרים, כמו הSGS2, מכשירי HTC ומוטורולה למיניהם. לצערי, וככל הנראה לצערך, אין מה לעשות יותר מדי, אין ספור שיחות, אין ספור ניסויים, המהירות נוראית. אם אתה רוצה חיבור אינטרנט סלולרי מהיר = עם כל הצער שבדבר, ויש לי שנאה עמוקה כלפי הרשת של פלאפון, אבל בדבר אחד הם מעולים היום - האינטרנט הסלולרי לא פחות ממדהים.
2. נסה לעבוד עם Dolphin, הוא נותן תמורה לא רעה כמעט על כל מכשיר, בלי קשר לכמות זיכרון/מהירות מעבד. עוד דפדפנים נחמדים שיש הם הOpera mini שהזכרת, הוא מבצע רנדור מאוד אגרסיבי לתוכן, וחוסך מאוד ברוחב הפס. הבעיה איתו ? תאימות ללא מעט אתרים, והוא נוטה לקרוס אחרי גלישה ממושכת.
3. מטען נייד = סוללה שתטעין לך את המכשיר על הדרך או מטען נייד = מטען לרכב שיטען לך את המכשיר במהלך הנסיעות שלך ?
תודה על התשובות!
לפחות אני יודע שהבעיה בגלישה לא אצלי בפלאפון אלא ברשת.
ולגבי המטען התכוונתי לסוללה חיצונית כזאת (לא סוללה שצריכים להכניס למכשיר) שמתחבר דרך USB כמו זה של מוטורולה לדוגמא - P793 - Portable Universal Charger - Compatibility - Motorola Mobility, Inc. USA
אני לא יודע אם לקנות מטען מקורי של מוטורולה או של חברות כמו מוגן\אייאנקר.
הנטייה שלי היא למקורי אבל אני עם ראש פתוח אשמח לשמוע המלצות.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי iakovl צפה בהודעה
2. אני משתמש בדולפין
3. אישית מרוצה מהANKER
אני לא מדבר על סוללה שמכניסים לתוך המכשיר אלא סוללה חיצונית כזאת.
ישן 04-03-12, 21:48   #11 (קישור ישיר)
IOne X

סמל האישי של 1immortal

לך על הAnker, אני עם סוללה שלהם בתוך הSGS הראשון שלי, יש לי גם מטען ביתי שלהם, עושים רושם של חברה עם מוצרים איכותיים.

ישן 04-03-12, 21:54   #12 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

ציטוט:
פורסם במקור על ידי PPF צפה בהודעה
אני לא מדבר על סוללה שמכניסים לתוך המכשיר אלא סוללה חיצונית כזאת.
יושב לי עכשיו על השולחן בביקורת לפני שאני שולח ללקוח שהזמין את זה
ישן 04-03-12, 21:55   #13 (קישור ישיר)
PPF
IO Member

כל המטענים החיצוניים מתאימים לרוב הטלפונים נכון? זה לא לפי דגם ספיציפי או משהו?
כי בחנות שלהם באיביי זה נראה כאילו זה לפי דגם אבל שקוראים את ה-Description כתוב את כל הדגמים שזה תומך בהם.
ישן 04-03-12, 21:58   #14 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

אתה מחפש חיבור, אין דבר כזה מטען לדגם מסויים
במקרה של רוב הסלולריים היום... החיבור הוא מיקרו USB
ישן 04-03-12, 22:00   #15 (קישור ישיר)
PPF
IO Member

אהה אוקיי מצויין.
ראיתי שיצא עדכון 2.3.6 למכשיר שלי.
אני יכול לעדכן אותו OTA? זה לא ינעל לי אותו נכון? (המכשיר הגיע נעול ל-AT&T והסוחר באיביי שממנו קניתי את המכשיר שלח לי קוד לפתיחה) אני פשוט מפחד שזה ינעל לי אותו או משהו כזה.
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא