IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

איזה עצבים על הבוקר..קבלן דפק לי את האוטו ומתנער מאחריות

עבדתי משמרת לילה, חניתי את האוטו ליד מקום העבודה והתחלתי משמרת (העבודה היא נסיעה מאילת למרכז וחזרה). אני חוזר בבוקר ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 07-03-12, 11:07   #1 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של jackreacher

ברירת מחדל איזה עצבים על הבוקר..קבלן דפק לי את האוטו ומתנער מאחריות

עבדתי משמרת לילה, חניתי את האוטו ליד מקום העבודה והתחלתי משמרת (העבודה היא נסיעה מאילת למרכז וחזרה). אני חוזר בבוקר וקולט את האוטו שלי על המדרכה, זאת אומרת שהזיזו אותו מטר קדימה ומטר ימינה.
אמרתי סבבה, שמו אספלט חדש בטח האוטו הפריע לכם. בקטנה. אני בא לאוטו, קולט מעיכה עם קילופי צבע בדלת של הנהג והמראה השמאלית מרוסקת!!
חטפתי עצבים, הלכתי למשרדים שלהם (יושבים צמוד אלינו), התפרצתי למנהל עבודה ואמרתי לו שיבוא דחוףףף ויתן לי הסברים.
באנו לאוטו אני מראה לו את הנזקים, אמרתי לו שהאוטו גם ככה מלא מכות אז לא אכפת לי מהמעיכה בדלת, וגם המראה השמאלית לא הייתה בשיא שלמותה, מוחזקת עם כמה ברגים, אבל ישבה פיקס! עכשיו היא כולה מרוסקת ורופפת. כדי להשתמש בה צריך להחזיק אותה עם היד..!
מה הוא אומר? "שמע נכון אנחנו הזזנו אותה כי האוטו הפריע לנו לעבודות, אבל אין מצב שעשינו נזק כי הזזנו את האוטו עם הידיים ובעדינות". שוווו? עם הידיים? אוטו ששוקל טון וחצי הזזתם מטר קדימה ומטר הצידה? וואלק יש לכם עובדים סוסים..
שוב ניסיתי להסביר לו שאין מצב שמישהו אחר שבר את המראה. אין. אם לא היו נוגעים באוטו הכל היה בסדר. בדוקקקק!! קיצר בסוף אמר שהוא יבדוק מה אפשר לעשות למרות שהוא המשיך לטעון שזה לא הם..
טוב, הסתכלתי מסביב לאיפה שהאוטו עמד ושמתי לב שיש מצלמת אבטחה לאחד העסקים ליד שמכוונת בדיוק על האוטו. ביקשתי מהם לבדוק בהקלטות ופלא פלא..בשעה קצת אחרי חצות מתקרבת מלגזה(!!) של אותו קבלן, מרימה את האוטו, הצורה הכי עקומה שיש, שמה אותו על המדרכה וממשיכה לדרכה. ממש הפתעה..מעניין מה הנזק למטה..
ביקשתי מהם להדפיס לי כמה תמונות, חזרתי למשרד של הקבלן אך לצערי הוא לא היה כבר (מסתובב בשטח). מחר נמשיך טיפול.

באסה להתחיל ככה את היום!!!

נערך לאחרונה על ידי jackreacher, 07-03-12 בשעה 11:14.
jackreacher לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-03-12, 11:44   #2 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של freesoul27

תתבע לו את הצורה.

רק לא הבנתי האם חנית במקום מותר? מי נתן לו רשות להזיז את האוטו שלך?
freesoul27 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-03-12, 12:30   #3 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של jackreacher

ברור שמותר
כולם מחנים שם במהלך היום
הבלטות בצבע אפור (לא אדום לבן או שום צבע אחר)
לא היה שום סרט שמרמז על עבודות בצד הזה של הכביש
בזמן האחרון אכן היו עבודות בכביש הזה אבל הם חסמו את הרחוב משני צידיו לשם כך
וכבר שבוע שהורידו את המחסומים ורכבים חונים כרגיל

מי נתן לו אישור?
אף אחד
אבל הקבלן הזה מחזיק את כל העיר..
ישן 07-03-12, 23:08   #4 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

אתה יכול לתבוע אותו, אם הוא מחזיק את כל העיר, את בית המשפט הוא לא יחזיק...
יש לך ראיות? מעולה! אתה צריך לדעת איך קוראים לו ותתבע אותו.

Tal Raz לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-03-12, 23:34   #5 (קישור ישיר)
IO Pro

כמו שאמרו יש לך תמונות וקטע וידאו שמוכיח שהעובדים שלו הזיזו את האוטו
תאיים בתביעה...
Crucial M4 128GB + 6TB
Cooler Master 690II Advanced, SeaSonic S12II 620W
Asus Xonar Essence ST, MicroLab X16, Sennheiser HD598
Samsung Galaxy Note 3
RoNeN :P לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 25-03-12, 19:54   #6 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של jackreacher

סתם רציתי לעדכן..

אחרי שהראתי תמונות של האירוע ממצלמת האבטחה לקבלן, הוא טען שלא רואים ברור ולא כל כך מובן
חזרתי למצלמת אבטחה וצילמתי עם הפלאפון את ההקלטה מתחילת האירוע עד סופו וחזרתי לרדוף אחרי הקבלן שכל רגע היה נעלם לעיר אחרת או יוצא לשטח
זה נמשך כמה ימים עד שבסוף אמרתי לפקידה שלו שתדאג להעביר לו את הסרטון ושיחזור אלי או שאני הולך למשטרה לדווח על פגע וברח ושהם ישברו את הראש
למחרת הקבלן בא אלי וביקש לראות את האוטו
הלכנו לרכב, הראתי לו את הנזקים (מראה שבורה, קילופי צבע, מעיכות בפח ושריטות) ואמרתי שבגלל שהאוטו במצב קקה, אני בסך הכל רוצה מראה חדשה או מפירוק, העיקר שתהיה במצב שמיש וזהווווווווווווווווווווווווווו

לא עברה דקה אנחנו אצל מנהלת הרכש של החברה, אמר לה להזמין מראה חדשה, לקבוע תור לרכב לשטיפה עם פוליש ווקס, להשלים לי טסה חסרה (לא יודע מה הקשר), להעביר את הרכב טיפול (שמנים וכו) ולא לשחרר את הרכב עד שאני אהיה מרוצה :|
הייתי מופתע כי ציפיתי שימשיך להתנער מאחריות ובלה בלה בלה...

me happy
קישור פירסומי
ישן 25-03-12, 19:56   #7 (קישור ישיר)
IOPanel

סמל האישי של rouvio

נדיר.
סוף טוב הכל טוב

Intel
I7 3770K | Asus Maximus V Gene |
4x4GB Samsung 30nm kit 1600@2400 | EVGA GTX 780 | 2x64GB OCZ SSD RAID 0, 3TB Storage | Antec Signature 850Q | 3x Benq 24" LED
Corsair H100 Liquid Cooling | Coolermaster HAF 932 | Kingpin Dragon F1 LN2/DICE pot

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amadey צפה בהודעה
ב gta אין לי בעיה לשחק גם במנוע של gta vc רק עם עלילה ועיר אחרת.

rouvio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 25-03-12, 19:58   #8 (קישור ישיר)
IO Folding Captain

סמל האישי של Dj-L@g0la5

בסופו של דבר אף אחד לא רוצה שהמשטרה תתערב וזה שהבהרת שאתה מתכוון ללכת הלחיץ אותו.

שמח שהכל הסתדר

Join us to help the World get BETTER - IOPanel-WCG Team | HowTo: Install the Client ; Connect remotely to the Client
Dj-L@g0la5 לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא