IOPanel

חזור   IOPanel > IOPanel > חדשות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

חדשות חדשות מעולם המחשבים , חומרה , תוכנה , ציוד היקפי , משחקים , מחשבים ניידים, גאדג'טים וטכנולוגיה

IOPanel : חדשות

השוואת ביצועים: Apple A5X נגד Nvidia Tegra 3

בהשקה המדוברת של ה Ipad החדש לפני שבוע, עלה לבמה Phil Schiller שהציג את ערכת השבבים החדשה של Apple, ה ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 19-03-12, 13:29   #1 (קישור ישיר)
IO HoT BoT

סמל האישי של IOPanel

חדשות השוואת ביצועים: Apple A5X נגד Nvidia Tegra 3

בהשקה המדוברת של ה Ipad החדש לפני שבוע, עלה לבמה Phil Schiller שהציג את
ערכת השבבים החדשה של Apple, ה A5X שלטענתו חזקה פי ארבע בביצועים גראפיים
מערכת השבבים המתחרה Tegra 3 של Nvidia, טענה שזכתה לתגובות זועמות משהו
מצידה של Nvidia, בעיקר של חוסר המידע על מבחני הביצועים שלא הוצגו במצגת.

כעת שה Ipad החדש כבר נמכר, ניתן להשוואת בין שני הפלטפורמות החזקות כדי לבסס או לבטל את טענת APPLE, וכך
ככל הנראה יהיה בשעות או בימים הקרובים כש Nvidia תפרסם מידע השוואתי בין שתי המערכות עם תוצאות מבחני הביצועים שלהם.

בינתיים ששני המכשירים נמצאים בשוק אפשר לבחון באופן מעשי את טענת "פי 4 חזק יותר" של אפל, וכך עשה אתר Laptop Mag
שבחן את מכשיר ה Ipad החדש מול טאבלט ה Transformer Prime של ASUS המשתמש בערכת השבבים Tegra 3 של Nvidia,
הבחינה לא רק התייחסה לביצועים הגראפיים, אלה גם לניהול זיכרון , עיבוד ואיכות מסך, תוך שימוש באפליקציות קיימות בשני הפלטפורמות,
והתוצאות ? באופן כללי ה Ipad החדש מציע כרגע ביצועים גראפיים תלת מיימדים טובים במקצת, אך ה Tegra 3 מציג ביצועים גראפים טובים
יותר בשימוש במשחקים תלת מיימדים עם Open GL. נמצא שה A5X טובה יותר במבחן הביצועים GLBenchmark 2.1 עם הצגת פריימים
כפולים מהמתחרה של NVIDIA, כשלפרקים נתקבלו תוצאות גבוהות פי 4 במבחן הביצועים Egypt test לטובת הטאבלט החדש של אפל.
לעומת זאת, ה Tegra 3 מביסה את ערכת השבבים של אפל בחישובי נקודות הצפה ובניהול זיכרון, האייפד לעומת זאת עדיף ברוחב הפס והזרמת המידע.

BORKED

ובפועל - נבדקו שני משחקים איכותיים: Riptide GP and Shadowgun (וידאו מצורף), שם נראה שמסך ה Retina ב Ipad החדש מציג צבעים עזים
וחדים יותר, בעיקר במלל, אך מנגד גרסאת ה Ipad חסרה אפקטים ויזואלים הקיימים באנדרוייד, שכן המשחק הותאם לפלטפורמת ה Tegra 3 של NVIDIA.

מקור: theverge
IOPanel לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 19-03-12, 13:43   #2 (קישור ישיר)
IO Pro

את מי מעניין משחקים ??

אפל סתם מקשקשת שטויות.מה שחשוב זה שתיהיה צריכה מתח נמוכה ועבודה עם כמה אפליקציות

במקביל.אפל מנסה לדחוף את IPAD שלה למקומות שהוא לא צריך להיות בהם.מלבד המעריצים

שלה אני לא חושב שאדם חכם יקנה את המכשיר הזה.מי שיש לו קצת שכל בראש יקנה את האסוס.

הטגרה 3 זה מעבד 4 ליבות לעומת החומרה של ה IPAD וכל אחד יודע שאנוידיה קצת יותר מתקדמים מאפל.
Intel I5 2500K | ASrock Z77 Pro 4 | DELL PERC 5 with Raid 5 array | Corsair XMS3 16GB |Intel HD3000 | Seasonic X-750 Modular | Crucial M4 SSD Samsung F3 X8 in RAID 5 | LG DVD-RW GH22NS40 Sata X18 LG DVD-RW GH22NS70 LG DVD-RW H42 | EMU 1212M | YY -W201 Microsoft Windows 7 Professional 32 Bit |Dell 2709 | Microsoft Laser Mouse 3000 | KAMA reader II 30 in one | Microsft ELIT keyboard |

Samsung Galaxy NOTE N7000
avidan33 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 19-03-12, 17:51   #3 (קישור ישיר)
IO Addict

זה ניראה גרוע על 2 המכשירים... משחקים על טבלט\סמארטפון - לדעתי רק משחקי אקרייד. ( שלא נדבר על השליטה ב TPS\FPS).

בחינת נוחות\מערכת הפעלה\ חיסכון בחשמל - אין פה מה להתלבט .
amadey לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 19-03-12, 19:57   #4 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

השוואה גרועה מאוד.... shadowgun תוכנן מאפס במיוחד לטגרה 2, את המשחק השני אני לא מכיר בכלל.
Amadey- אני לא ממש מסכים. תגיד את זה שוב אחרי שתראה את rings of chaos 2 או את infinity blade 2 על מכשירי אפל, בעניין הזה הם מתקדמים בשנות אור מאנדרואיד.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

Pika007 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 20-03-12, 3:42   #5 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של heretheparty

ציטוט:
פורסם במקור על ידי avidan33 צפה בהודעה
את מי מעניין משחקים ??

אפל סתם מקשקשת שטויות.מה שחשוב זה שתיהיה צריכה מתח נמוכה ועבודה עם כמה אפליקציות

במקביל.אפל מנסה לדחוף את IPAD שלה למקומות שהוא לא צריך להיות בהם.מלבד המעריצים

שלה אני לא חושב שאדם חכם יקנה את המכשיר הזה.מי שיש לו קצת שכל בראש יקנה את האסוס.

הטגרה 3 זה מעבד 4 ליבות לעומת החומרה של ה IPAD וכל אחד יודע שאנוידיה קצת יותר מתקדמים מאפל.
תפסיק לדבר שטויות נו
האייפד טאבלט נוח עם מעבד מרובע ליבה ומערכת IOS שלא רק המעריצים שלה (אלה עם כן תגיד ש70% מהישראלים כאלו) אוהבים
ועם היה לך טיפה ידע בנוגע לאפל היא תמיד היתה צעד אחד לפני כולם
ישן 20-03-12, 4:40   #6 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

אם (לא עם) היה לך טיפה ידע בנוגע לאפל, היית יודע שהאייפאד החדש כפול ליבה, לא מרובע ליבה.
ההבדל היחיד בין שבב ה A5 ל A5X הוא SGX543MP4 במקום MP2 (ועוד כמה פיצ'יפקעסים כמו הטמעת BT4 וכו', אבל זה שטויות)
אפל נהגה להיות 2 צעדים מאחורי כולם, כרגע הם צעד אחד לפני כולם איפה שממש לא חשוב (המסך המגוחך הזה)
אז איפה סוד ההצלחה של אפל? בלשכנע אותך שאתה רוצה את הדבר הזה שבעצם בכלל לא רצית מהתחלה, ושהוא ישנה לך את החיים. הם אלופי עולם בזה.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung SF223H DVD/RW

קישור פירסומי
ישן 20-03-12, 8:56   #7 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Concept 5000-FX

שלח הודעה דרך ICQ אל Concept 5000-FX שלח הודעה דרך MSN אל Concept 5000-FX

אני נשאר עם הטרנספורמר! עוד מעט נשתדרג לפריים.
לגבי האייפד, אותו דבר כמו האייפון!
Concept 5000-FX לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 20-03-12, 23:44   #8 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Pika007 צפה בהודעה
אז איפה סוד ההצלחה של אפל? בלשכנע אותך שאתה רוצה את הדבר הזה שבעצם בכלל לא רצית מהתחלה, ושהוא ישנה לך את החיים. הם אלופי עולם בזה.
אמממ בן כמה אתה בחור ?

נ.ב
השאלה נשאלת ע"י בחור אנונימי. השאלה אינה באה ממניעים מזלזלים, ורק למתן סיפוק לצרכי מידע. כל שימוש הנעשה בשאלה ע"י מישהו אחר הינו הפרת זכויות יוצרים על השאלה הנוכחית לאירוע ספציפי זה...;)
MTN_Cool לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-03-12, 3:29   #9 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
אם (לא עם) היה לך טיפה ידע בנוגע לאפל, היית יודע שהאייפאד החדש כפול ליבה, לא מרובע ליבה.
ההבדל היחיד בין שבב ה A5 ל A5X הוא SGX543MP4 במקום MP2 (ועוד כמה פיצ'יפקעסים כמו הטמעת BT4 וכו', אבל זה שטויות)
אפל נהגה להיות 2 צעדים מאחורי כולם, כרגע הם צעד אחד לפני כולם איפה שממש לא חשוב (המסך המגוחך הזה)
אתה עושה צחוק מעצמך עם הדיבור הדבילי על חברה שבזכותה אתה בכלל משתמש במחשב אל תשכח שחוץ מרעיון של ה"מערכת הפעלה גרפית" אפל גילתה לעולם מהו העכבר שעד אז לא הבינו מה זה בכלל שזירוקס התחילו עם הדבר הזה ועד היום הנה אני עובד על ליאון והמערכת הזאת משאירה אבק לכל מערכת הפעלה שאי פעם השתמשתי
וטעות שלי דו ליבתי המעבד אבל A6 צפוי להיות מרובע ליבה
ישן 21-03-12, 10:53   #10 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי heretheparty צפה בהודעה
אתה עושה צחוק מעצמך עם הדיבור הדבילי על חברה שבזכותה אתה בכלל משתמש במחשב אל תשכח שחוץ מרעיון של ה"מערכת הפעלה גרפית" אפל גילתה לעולם מהו העכבר שעד אז לא הבינו מה זה בכלל שזירוקס התחילו עם הדבר הזה ועד היום הנה אני עובד על ליאון והמערכת הזאת משאירה אבק לכל מערכת הפעלה שאי פעם השתמשתי
אתה טועה...
אתה לא מדייק בדברים שלך - אפל נועדה להמציא דברים אבל לא לפתח אותם.
עם כל הכבוד לאפל יש לה המצאות (חלקן) דיי יפות. אבל המחשבים שלהם לא תענוג כי הם בכלל כלום חוץ מעיצוב והטאבלטים שלהם לא משהו בכלל, אבל הם הראו את התחום.
זה כמו שהאמריקאים המציאו את המכוניות והגרמנים מייצרים את הכי טובות שיש.
אז המציאו, אז מה ? זה עדיין לא אומר שהם הכי טובים בשוק.
ואחרי הצגת מערכת 8 של מייקרוסופט וערכת השבבים של אינטל -AMD כנראה גם שהם ישארו מאוד מאחור - ברמה גבוהה.
אפל מאז אייפון 3GS משווקת את המוצרים שלה בעזרת שקרים לבנים ומצגות שלא מייצגות את האמת המלאה - ובנינו הטאבלט...לא המצאה גאונית מצד אפל, הם פשוט הגדילו את האייפון.
אמר שאת מה שאני אומר כל השנים, סו"ס מישהו חכם במדינת היהודים !
ישן 21-03-12, 21:40   #11 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

ציטוט:
פורסם במקור על ידי MTN_Cool צפה בהודעה
אמממ בן כמה אתה בחור ?
כך וכך שנים, יש האומרים עשרים ומשהו.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי heretheparty צפה בהודעה
אתה מתבלבל. אתה מדבר על אפל, אני בכלל מדבר על אפל.
איפה ההבדל?
אתה מדבר על אפל של חידושים, קדמה טכנולוגית, קצת גילוחי רעיונות לאחרים פה ושם (גם מערכת הפעלה גרפית זה רעיון של זירוקס), אפל של LISA ושל מאקינטוש.
להזכירך, החברה הזו עמדה על סף פשיטת רגל ב 1995.
מה הציל אותם? זה שהם הפכו מאפל, לאפל.
לאפל החדשה יש בדיוק 3 דברים:
1- מחלקת שיווק עם כמה מהמוחות הגאוניים ביותר על הפלנטה
2- חבורת מעצבים ששואבים את ההשראה שלהם מכיורים ואסלות חרסינה
3- גישת גן סגור. "זה מה שאתה מקבל, תקנה אותו או לך הביתה". בגלל אותה מחלקת שיווק בסעיף 1, אנשים אכן קונים אותם במקום ללכת הביתה.

אתה מבין? שאפל עסקה בחידושים, פיתוח, ומקוריות, היא כמעט פשטה רגל. שאפל עברה להתעסק בגימיקים, שמונצעס ותביעות משפטיות ילדותיות, היא הפכה לחברה עם השווי הבורסאי הגבוה ביותר בעולם.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung SF223H DVD/RW

ישן 21-03-12, 22:39   #12 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
לאפל החדשה יש בדיוק 3 דברים:
1- מחלקת שיווק עם כמה מהמוחות הגאוניים ביותר על הפלנטה
2- חבורת מעצבים ששואבים את ההשראה שלהם מכיורים ואסלות חרסינה
3- גישת גן סגור. "זה מה שאתה מקבל, תקנה אותו או לך הביתה". בגלל אותה מחלקת שיווק בסעיף 1, אנשים אכן קונים אותם במקום ללכת הביתה.
איזה קטע, אני אוהב את הדיון הזה - כמו מופע קומי !!!.
הרגת אותי עם 2 !
בן כמה אתה Pika ? יש לך יציאות של גאון ! המוח שלך עובד כמו של קומיקאי בן 30+.

ומה שהציל את אפל זאת תרומה של ביל גייסט לחברו הטוב סטיב ג'ובס ב-97, אם אני לא טועה.
זה היה כ-150 מליון דולר והכיסוי בין החברות היה שמייקרוסופט מחליטה להשקיע באפל כי היא רואה בה פוטינציאל.
בבקשה תקנו אותי אם אני טועה.
אמר שאת מה שאני אומר כל השנים, סו"ס מישהו חכם במדינת היהודים !
ישן 22-03-12, 2:16   #13 (קישור ישיר)
IO Pro

בכל מקרה אני מכיר את מערכת WIN כמעט כל המערכות מDOS מא ועד ת אישית היום קניתי כרטיס מסך במיוחד בשביל המערכת הפעלה של אפל רק בשביל שהOpenGL יעבוד ויאפשר לי גישה לתוכנות עריכה וכו'
עובדה שהניהול זיכרון של Unix מאפשר לי לפעול בערך שבועיים רצוף בלי כיבוי ובלי מצב שינה (צריך לסדר את זה במערכות קוסטיום ללא רכיבים של אפל) בלי כיבוי אחד ווינדואוס אחרי שלוש ארבע שעות דופק לי מסך כחול (דרך אגב הזכרון שלי דפוק אני מודע לזה אבל לפחות היא מנהלת אותו נכון יותר) ועוד משהו כיורים ואסלות אמרת? אני הייתי מעצב עבדתי בתור מעצב הייתי יועץ למלא מעצבים ואפל פשוט תותחים..
אני אישית מעדיף Mac על כל מערכת באותו טווח מחיר
בקיצור זה העדפות כל אחד ושלו
ישן 22-03-12, 2:30   #14 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

אפשר לדעת מה הקשר למערכות עכשיו? מזל טוב, ווינדוס תקע לך מסך כחול. המחשב שלי פועל, נכון לעכשיו, מינואר 2011 ברצף ללא מסך כחול אחד (או אפילו כיבוי אחד), הפעמים היחידות שהוא היה כבוי אלו הפסקות חשמל. הוא עם ווינדוס 7, למקרה שאתה תוהה. איך לעזאזל זה רלוונטי לדיון?

בנוגע לעיצוב, אפשר לדעת מה עוד עולה לך בראש שאתה רואה את צבעי הלבן/שחור פורצלן של אפל? (ועזוב כרגע את האייפון 4S והאייפאד- לך אחורה יותר, אייפוד דור שני/שלישי/רביעי וכו')
Sapphire Radeon HD4850
Samsung SF223H DVD/RW

ישן 22-03-12, 10:27   #15 (קישור ישיר)
IO Chats

סמל האישי של dany_74q

אגב bsod - אני מגיע מלינוקס , היום לדעתי כבר אפשר להגיד שעם המע' החדשות יותר
של מייקרוסופט הסיכוי לקבל bsod לא גבוה מדי מהסיכוי לחטוף kernel panic במע' nix* .

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא