IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > מדפסות, מקלדות, עכברים, ידיות משחק, הגאים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מדפסות, מקלדות, עכברים, ידיות משחק, הגאים ייעוץ לפני קניה ופתרון בעיות טכניות של מדפסות , מקלדות , עכברים , ציוד היקפי , הגאים וג'ויסטיקים ומוצרים לגיימרים.

ציוד היקפי : מדפסות, מקלדות, עכברים, ידיות משחק, הגאים

שרות בעייתי בPCGAMES

אליאור, אני לא בא להגיד "אתה טועה". המחוקק לא בדיוק ניסח את החוק כמו שצריך באופן מלא, ואני 100% איתך ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-03-12, 17:48   #16 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

אליאור, אני לא בא להגיד "אתה טועה".

המחוקק לא בדיוק ניסח את החוק כמו שצריך באופן מלא, ואני 100% איתך וחושב שאם המוצר באמת במצב כאילו לא נפתח, אין לחנות סיבה לא להחזיר לך את הכסף.

אני פשוט חושב שלנפנף פסק דין מול חנות, היא טעות, שכן הוא לא ממש מחייב אותה.

החוק אומר שכל עוד לא היה שימוש במוצר, ואתה הודאת שכן היה (בניגוד למקרה של sabag123). החנות פשוט נדבקת ללשום החוק במטרה לעשות עליך כמה שקלים, במקום לצאת גדולים ולהחזיר לך את הכסף. אני מאמין שהם היו מוכרים את השלט כחדש בכל זאת.
ישן 21-03-12, 21:16   #17 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The Byter צפה בהודעה
אני פשוט אציג לך סיטואציה ותגיד לי מה היית עושה-
קניתי מחשב נייד מחנות מחשבים, השתמשתי בו שבוע, ראיתי שהוא לא מספיק חזק, לא מתאים לי, אני מכניס הכל לקופסא המקורית מנקה אותו טוב טוב, הוא נראה כמו חדש, הולך אליהם, ודורש זיכוי כספי.
אתה בתור מנהל החנות תחזיר ללקוח את הכסף?..

יכולת לשקר להם זה כן, אבל אתה בנאדם הגון, אתה לא יכול לעשות שום דבר מבחינת החוק, כי פתחת מוצר השתמשת בו, זה לא שוק..

אני חושב שהם יצאו בסדר איתך, הציעו לך זיכוי כספי כמוצר יד שנייה, כי הם ממילא הולכים למכור זאת כמשומש, הייתי מציע לך לנסות למכור אותו אולי ככה תצליח להוציא את מירב הסכום..

בהצלחה
ישן 21-03-12, 22:58   #18 (קישור ישיר)
IO Member

לסיכום, מכל הת'ראד ההזוי הזה, PCGames יצאו גדולים, הציעו זיכוי כספי ומה לא.
onebleach לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-12, 3:14   #19 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

חנות שמכבדת את עצמה יכולה לומר ללקוח שאם המוצר נראה חדש וארוז היטב באריזה המקורית -אין סיבה לא לזכות את הלקוח עד הסוף - מינוס דמי משלוח או סכום מסויים של ביטול חשבונית, אבל חצי מחיר? במידה ובאמת המוצר נראה כאילו יד 2 - להציע משהו אחר (שזה לא הגיוני, הרי הבחור השתמש בו פעם אחת בלבד!) מה אתם מגינים עליהם בכלל???
נראה אתכם גיבורים כשימכרו לכם איזה חרא באריזה יפה וכשתפתחו אתם תגלו שנדפקתם לאחר ששילמתם מהחסכונות שלכם ואין חזור....... כמה צביעות. אני מתבייש לראות תגובות כאלה בכלל, הלקוח הישראלי לא פרייאר, אז זהו שאתם הכי פרייארים שיש, בגלל שאתם מעלימים עין העלו לכולנו מחירים בכל תחום, בייחוד במוצרי צריכה ורק בגלל שאתם ממשיכים לקנות ביוקר לא משנה כמה יעלה!!!
דלק, מזון, חשמל, סלולרי (איך אפשר ללא אייפון וללא זיוני שכל!?) אתם אוהבים שחולבים אתכם.
אתם עוד מעיזים לדבר על החוק??? איזה חוק בדיוק, יש פה חוקים? חרטא, חוקים בתחת שלי יש פה. הכל כלכך חוקי שבא לי להקיא, ממש חוקי! חוקי לגדל קופים אחרי שחטפו אותם מהטבע בחוות מזור, חוקי למכור לנו תרופות וממתקים שמיוצרים כאן במחיר פי מבחו"ל, חוקי לתת אשראי והטבות מס ל"מיוחסים" וחברות ענק מסויימות וזה מעודד מונופולים ומנפץ כל התנגדות ותחרות במשק. אני יכול להמשיך - קרדיט לגדולים בלבד, שימוש בצבע מחליק בכבישים (מסכן את חיינו), ועדת בדיקות קרינה מייננת, מה עשרות אנשים לקו בסרטן? לא עברו על החוק הרי אז זה בסדר. איזה חוק בדיוק??? חבורה של בורים, איגנור במח. הרוסים עלו למדינה המושחתת הזאת וסתמתם להם את הפה, ראיתי איך פרופסור עובד כמאבטח כי סגרו להם את המחלקה מחוסר עניין. מהנדסים, גדולי המוחות זרקתם מחוץ למשק וזאת התוצאה, חבורה של אוכלי חינם מוצצי דם שותה ומשטה במדינה. אליאור, לדעתי עליך לצלם את המוצר באריזתו (תמונה איכותית), להעלות לפייסבוק ולעמוד על שלך! גם אם פתחת את המוצר זה לא מוצר הגייני ואני לא רואה פה עילה לא לזכות אותך במידה ואין על המוצר סימני שימוש (WEAR).
עברתי על המסמך הרועע של הכנסת (ממש לא משקף הסברים) קישור
ועברתי כאן:
http://www.consumers.org.il/category/group-1
סעיף 3. מכשיר חשמלי ומכשיר אלקטרוני
ציטוט:
לא נעשה שימוש
לא נפגמו
פתיחת האריזה לא תיחשב שימוש או פגימה במוצר.
חיבור לחשמל, גז ומים ייחשב כשימוש.
המוצר לא מתחבר ישירות לחשמל..... אז הוא נגע בו, מה עכשיו ידיו גרמו ל"בלאי?"

נערך לאחרונה על ידי doscape, 22-03-12 בשעה 3:41.
doscape לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-12, 9:42   #20 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של LT Mor

בתור נותן שירות וגם חובב מחשבים שקנה גם בחנות המדוברת, הם יצאו יותר מבסדר.
LT Mor לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-12, 13:54   #21 (קישור ישיר)
IO Member

כמו שאתם לא רוצים לקבל מכשיר אלקטרוני שנמכר כחדש ומגיע עם אריזה פתוחה, מדבקה קרועה ואולי סימני שימוש קלים ככה גם החנות לא רוצה לקבל את המוצר בחזרה.

תבינו ש99% מהספקים לא יקבלו מוצר כזה בחזרה והחנות לא רוצה להוציא לעצמה שם רע ולמכור מוצר כזה בתור חדש, אז שהם יפסידו סתם מאות שקלים כי הוא לא חשב לבדוק את המוצר במקום אחר לפני הקנייה?

החנות יצאה יותר מבסדר, היו יכולים לומר לו בעיה שלך והחוק עומד לצידם, המקרה הזה איתם רק מראה לי שהם חנות הוגנת.
קישור פירסומי
ישן 22-03-12, 14:10   #22 (קישור ישיר)
IO Rookie

^מצטרף
אין מה לעשות עם מוצר משומש, וכן זה אכן מוצר משומש שעבר בלאי של שבוע שלם, גם אם השימוש המוצהר הוא "רק פעם אחת".

כמו כן, doscape, כמו שאמרת "המוצר לא מתחבר ישירות לחשמל"....אבל הוא מופעל על ידי סוללות שזה....חשמל(?)

החנות הציעה לו זיכוי מלא של 200 ש"ח שזה המחיר שבו הם ימכרו את השלט בתור שלט משומש.

ככל שעובר הזמן, רק מתעצמת העובדה ש-pcgames יצאו לא גדולים, אבל גדולים מהחיים.

בחנויות אחרות בכלל לא היו מסתכלים עליו פעמיים....בטח שלא מציעים לו זיכוי מלא.....
onebleach. לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-12, 14:36   #23 (קישור ישיר)
IO Master

ציטוט:
פורסם במקור על ידי onebleach. צפה בהודעה
^מצטרף
אין מה לעשות עם מוצר משומש, וכן זה אכן מוצר משומש שעבר בלאי של שבוע שלם, גם אם השימוש המוצהר הוא "רק פעם אחת".

כמו כן, doscape, כמו שאמרת "המוצר לא מתחבר ישירות לחשמל"....אבל הוא מופעל על ידי סוללות שזה....חשמל(?)

החנות הציעה לו זיכוי מלא של 200 ש"ח שזה המחיר שבו הם ימכרו את השלט בתור שלט משומש.

ככל שעובר הזמן, רק מתעצמת העובדה ש-pcgames יצאו לא גדולים, אבל גדולים מהחיים.

בחנויות אחרות בכלל לא היו מסתכלים עליו פעמיים....בטח שלא מציעים לו זיכוי מלא.....
אתה עובד ב PCGAMES במקרה?
HyperX 16GB (2x8GB) 2400MHz DDR4 CL15 DIMM Hype
250GB Samsung 850 EVO - 2.5 inch - SATA3
FSP RAIDER 650W - RAIDER Series
NZXT Source 340
Scythe Mugen 4
Shay לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-12, 14:42   #24 (קישור ישיר)
IO Rookie

^
אני עובד בסניף שלהם בדימונה (בתוך הכור)

בצחוק ^

בחיים שלי לא קניתי או הייתי בחנות, אבל כן הייתי בעשרות חנויות של ציוד מחשבים שלחשוב שבכלל שאני אקבל זיכוי על מוצר משומש (במידה ואני אלחם עם בעלי החנות) זה יהיה נס...

נערך לאחרונה על ידי onebleach., 22-03-12 בשעה 14:50.
onebleach. לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 23-03-12, 23:31   #25 (קישור ישיר)
IO Addict

אם הזמנת את המוצר מרחוק ( אינטרנט\טלפון,מייל, טלפתיה)
אתה יכול להחזיר את המוצר תוך 14 יום מיום הקנייה גם אם הוא נפתח! החנות חייבת להחזיר לך את כספך.
amadey לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא