IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

מה זה הצבא הזה? לא לזה רציתי להתגייס!

טוב מראש אני אומר שזה סתם כדי לפרוק טיפה, פשוט אני שבוז פצצות.... אני נמצא חודש בטירונות בבא"ח כפיר. דבר ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-04-12, 23:53   #1 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של ZipoX

שלח הודעה דרך MSN אל ZipoX
ברירת מחדל מה זה הצבא הזה? לא לזה רציתי להתגייס!

טוב מראש אני אומר שזה סתם כדי לפרוק טיפה, פשוט אני שבוז פצצות....
אני נמצא חודש בטירונות בבא"ח כפיר. דבר ראשון אני צריך להגיד, אני התגייסתי כדי לשרת את המדינה ולא כדי לקבל איזה תפיחה על השכם, אני לא מתכוון לפרוש מחי"ר אלא רק להגיע גבוה בסולם הדרגות. בכל מקרה זה הסיפור.
לפני חודש התגייסתי לכפיר, לא ממש רציתי להתגייס לשם כי זה נראה לי חלבי ו"פשוט" מידי. דבר ראשון קיבלתי כאפה של החיים שיש בכלל דבר כזה טרום טירונות. שכונה של ממש. אבל אמרתי בטח יתחילו את הטירונות האמיתית אחרי זה אז אין מה להתבאס. אני כבר 3 שבועות בטירונות ואני שבוז פצצות (אני בדוכיפת אם זה משנה. מה שנחשב הפלוגה עם המ"כים הכי קשוחים והטירונות הכי קשה מבין הפלוגות), פשוט קל לי מידי. בתור עונש נותנים לנו לכתוב מצ"ל, מה קרה לפקלים? איפה הריצות? מה קרה לצעקות? את כל זה החליפו מ"כים בנחמדות וניסיון לעזור ולהבין את החייל. נשבע לכם שזה רק גורם לי יותר לרצות לעוף משם. אני התגייסתי כדי שיהיה לי טיפה קשה, וזה פשוט זוועה כמה שזה קל. אנשים בוכים לי שם על ריצת 500 עם ווסט וכוננות (בלי פקל מסויים בכלל, רק ווסט). אני פשוט לא יודע מה לעשות. אני רוצה לעוף ליחידה קשה הרבה יותר, אבל אין לי מה לעשות עם זה, כולם שם אטומים, אי אפשר לעשות כלום בנידון....
כולם שם בלי רעל, בלי רצון לשרת כמו לוחם אמיתי. אני התגייסתי כדי לשרת עם גברים ולא נקבות בכייניות, מה קרה לצבא שלנו? אני מקווה מאוד שעוד מעט יהיה שלום, כי אם זה יהיה הצבא שלנו המצב שלנו גרוע.....
פורסם במקור על ידי raziel1981 צפה בהודעה
העולם הוא בית משוגעים, ואנחנו המחלקה שהכי טוב להיות בה בנסיבות הקיימות
ZipoX לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-12, 0:26   #2 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של shachar189

בכל מקום תמצא את הבכיינים והנקבות.
יש לי חבר בטירונות שריון ועוד אחד בהנדסה קרבית, גם שם הבכיינים קיימים.
AMD Phenom II X4 955 BE 3.2 | Corsair A70 Dual-Fan CPU Cooler | Gigabyte MA-770-UD3 Rev2 | OCZ 4GB DDR2 1066Mhz Reaper | Samsung Spinpoint F3 1TB | Samsung Eco Green F3 1TB | Asus CUCore HD5770 | LanCool PC-K60 | SeaSonic S12II-620 | Windows 7 X64 Ultimate

shachar189 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-12, 0:35   #3 (קישור ישיר)
oR.
IO Pro

סמל האישי של oR.

למה לא הלכת מראש לגיבושים של חובלים/שייטת/צנחנים וכ'ו...?
הצבא היום מאוד מפחד מכל הקטע של רעל יתר.. במיוחד אחרי שהתפוצצו כמה מקרים של יחידות שהיו מענים את הצעירים עד כדי מכות מוות או שהיו מונעים מהם תנאים בסיסיים (כמו גבינה צהובה או לשתות קפה עם חלב) בגלל שהם היו צעירים...
היום מאוד נזהרים מכל הקטע, אם זה לא מתאים לך לך לאיזה יחידה מטורפת תחתום ויתור זכויות רפואיות ועוד כל מיני טפסים שיגרמו שיתעללו בך ותהנה :]
ואגב אם תלחם מספיק אתה תגיע לרמה יותר גבוהה.. בצבא קשה לרדת מהרמה שלך אבל בדר"כ לעלות רמה נותנים.. תגיש טופס 55 ותחפור להם, אם זה ממש חשוב לך תשב ריתוק - שתיים ובסוף תקבל את זה.
ואל תשכח, כמו שזה שמעליי רשם - כמו שאתה מחפש את הרעל ואת הקושי שבצבא יש כאלה שבדיוק ההפך ממך שרצו להיות ג'ובניקים והכריחו אותם להתגייס לקרבי... אז בכל מקום אתה תמצא את 2 הסוגים, המורעלים והחפשנים.
ישן 09-04-12, 0:52   #4 (קישור ישיר)
IO Member

זה קצת שונה היום, אומנם השתחררתי לא לפני הרבה זמן (מחזור אוג' 8) הייתי בשריון, לא שאני מתבכיין אבל היה נוראה קשה, לדוגמה: ערב אחד לא עמדנו בזמן למסדר אז הסמ''ח חילק זמנים כדי שנעלה על מדים (השעה כבר 1 בלילה אחרי יום מפרך) והוציא את כולם לטירטורים ו1 על 1 ברחבה במשך שעתיים ורק אז הלכנו לישון, אבל אחרי שקיבלתי תמונה כללית על איפה אני נמצא, הבנתי שזה היה חלק מלוח זמנים... כן כן פעם טירטורים היה חלק מלוח זמנים.
לא יודע עד כמה זה היה נכון לעשות אבל אני כן יודע שזה שינה אותי, לטוב ולרע.
V.Card: Sapphier 7970 3GB
Monitor: Samsung 27' 1080P
SSD: Samsung 840 PRO 512GB
HDD1: WD 3TB Green
HDDX2 160GB VelociRaptor 10000RPM

Tablet: Nexus 7 32GB 3G @ CM11
Phone: Samsung Note 3 @ CM11
Vidati לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-12, 1:00   #5 (קישור ישיר)
IO Artist

סמל האישי של Almog Design

אולי לא קשור לימים אלו, אבל בכל זאת אני אשאל:
היה אצלכם במקרה עומס חום?
בתנאי עומס חום [תלוי בדרגה, יש 4 או 5 ] בכל דרגה מפחיתים פעילות פיזית.

לגבי כמו שאמרו כבר, תנסה גיבושים מסויימים, חובלים \ שייטת \ 669 \ שלדג

{(בתקופת לימודי תואר ראשון)- (פעילות מתונה בפורום)}=limx→x0

ערוץ הפייסבוק הרשמי של 'deza, נשמח אם תבקרו:
http://www.facebook.com/dezacompany

4790K @ 4.0Ghz | Z97X-GAMING 3 | 16GB DDR3 | 970 GTX G1 GAMING | Razer BlackWidow
Almog Design לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-12, 1:28   #6 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ZipoX צפה בהודעה
טוב מראש אני אומר שזה סתם כדי לפרוק טיפה, פשוט אני שבוז פצצות....
אני נמצא חודש בטירונות בבא"ח כפיר. דבר ראשון אני צריך להגיד, אני התגייסתי כדי לשרת את המדינה ולא כדי לקבל איזה תפיחה על השכם, אני לא מתכוון לפרוש מחי"ר אלא רק להגיע גבוה בסולם הדרגות. בכל מקרה זה הסיפור.
לפני חודש התגייסתי לכפיר, לא ממש רציתי להתגייס לשם כי זה נראה לי חלבי ו"פשוט" מידי. דבר ראשון קיבלתי כאפה של החיים שיש בכלל דבר כזה טרום טירונות. שכונה של ממש. אבל אמרתי בטח יתחילו את הטירונות האמיתית אחרי זה אז אין מה להתבאס. אני כבר 3 שבועות בטירונות ואני שבוז פצצות (אני בדוכיפת אם זה משנה. מה שנחשב הפלוגה עם המ"כים הכי קשוחים והטירונות הכי קשה מבין הפלוגות), פשוט קל לי מידי. בתור עונש נותנים לנו לכתוב מצ"ל, מה קרה לפקלים? איפה הריצות? מה קרה לצעקות? את כל זה החליפו מ"כים בנחמדות וניסיון לעזור ולהבין את החייל. נשבע לכם שזה רק גורם לי יותר לרצות לעוף משם. אני התגייסתי כדי שיהיה לי טיפה קשה, וזה פשוט זוועה כמה שזה קל. אנשים בוכים לי שם על ריצת 500 עם ווסט וכוננות (בלי פקל מסויים בכלל, רק ווסט). אני פשוט לא יודע מה לעשות. אני רוצה לעוף ליחידה קשה הרבה יותר, אבל אין לי מה לעשות עם זה, כולם שם אטומים, אי אפשר לעשות כלום בנידון....
כולם שם בלי רעל, בלי רצון לשרת כמו לוחם אמיתי. אני התגייסתי כדי לשרת עם גברים ולא נקבות בכייניות, מה קרה לצבא שלנו? אני מקווה מאוד שעוד מעט יהיה שלום, כי אם זה יהיה הצבא שלנו המצב שלנו גרוע.....
התשובה נמצאת בחדשות בזמן האחרון, פשוט יש הרבה כוסיות בכייניות שבוכות על זובורים וכאלה שטויות, שהצבא נזהר כל כך עד שאפילו את הלוחמים שלו שאמורים להיות חיות מלחמה כמו האמריקאים והרבה אחרים, במקום להקשות עליהם ולחשל אותם, הם מקיימים שיחות טלפון עם ההורים להרגיע אותם, מלטפים בצמר גפן ומה לא.

בתור לוחם בחטיבת גבעתי אני קצת מתבייש לראות את הטירונים של עכשיו, שלפני שנה בידיוק אני הייתי כמוהם, רק שעליי במטווחים הסמל היה שובר שידרית מעץ של המטווחים אם הייתי זז ממצב כריעה, או אם לא הייתי קם מהר מספיק ממצב שכיבה למצב עמידה.

היום מה אומרים לטירונים? לא נורא חמוד, פעם הבאה תצליח... דבר אחד אני יכול להגיד על עצמי, אני ישרוד בשטח יותר מאשר הטירונים שמוכשרים עכשיו.
ישן 09-04-12, 2:00   #7 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של TrueLook

מה לעשות שלא הגעת גבוהה, עם כל הכבוד הלכת למקום שמי שמגיע לשם זה אנשים עם פרופיל 97 שחלקם לא רצה להתגייס ורובם לא רצו קרבי, כפיר זו החטיבה הכי פחות מבוקשת מבין החי"ר ו4 מהסוף מבין כל האופציות אחרי שריון [ בגלל טיפשותם של אנשים ], הנדסה [ כנ"ל ] ותותחנים
היית מגיע לגדס"ר \ סיירות היית רואה צבא אחר
אני יכול לנחם אותך בזה שלאט לאט כל הבכיינים ירדו לג'ובים ויעופו, בנתים מה שאתה יכול לעשות זה לשמש דוגמא ולהיות הכי ראבקיסט שאתה יכול לקבל פק"ל טוב ולצאת למ"כים עוד 7 חודשים

בהצלחה

נ.ב- למה לא עשית גיבוש יחטיות?

S-man - כל ההודעה שלך מלאה בכאילו וואסח ודיבורי שטות, עלאק אני קיבלתי מכות אז כולם צריכים לקבל... אני אפילו לא אגיב לזה
ישן 09-04-12, 2:14   #8 (קישור ישיר)
IO Member

שלח הודעה דרך MSN אל A1ex

"כולם שם בלי רעל, בלי רצון לשרת כמו לוחם אמיתי. אני התגייסתי כדי לשרת עם גברים ולא נקבות בכייניות, מה קרה לצבא שלנו? אני מקווה מאוד שעוד מעט יהיה שלום, כי אם זה יהיה הצבא שלנו המצב שלנו גרוע....."

LOL אתה רק מוכיח את התאוריות שלי.

אז תודה P:
A1ex לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-12, 10:23   #9 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

אין מה להתרגש זאת רק תחילת השירות... חכה תשתפשף קצת

Tal Raz לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-12, 11:19   #10 (קישור ישיר)
IOPanel

סמל האישי של rouvio

ציטוט:
פורסם במקור על ידי TrueLook צפה בהודעה
מכל האופציות אחרי שריון [ בגלל טיפשותם של אנשים ]
מדבריך ניתן להסיק ש:
  • חיים לסקוב
  • חיים בר-לב
  • דוד אלעזר
  • יצחק רבין
על שם אחד נקרא בה"ד 1, על שם אחד נקרא בסיס זרוע היבשה של צה"ל, אחד היה ראש ממשלה וגם זכה בפרס נובל.

..הם אנשים טיפשים?
אפילו שכל אלו הגיעו עד לדרגה מספר 1 בצבא?

Intel
I7 3770K | Asus Maximus V Gene |
4x4GB Samsung 30nm kit 1600@2400 | EVGA GTX 780 | 2x64GB OCZ SSD RAID 0, 3TB Storage | Antec Signature 850Q | 3x Benq 24" LED
Corsair H100 Liquid Cooling | Coolermaster HAF 932 | Kingpin Dragon F1 LN2/DICE pot

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amadey צפה בהודעה
ב gta אין לי בעיה לשחק גם במנוע של gta vc רק עם עלילה ועיר אחרת.

rouvio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-12, 11:34   #11 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

ציטוט:
פורסם במקור על ידי TrueLook צפה בהודעה
מה לעשות שלא הגעת גבוהה, עם כל הכבוד הלכת למקום שמי שמגיע לשם זה אנשים עם פרופיל 97 שחלקם לא רצה להתגייס ורובם לא רצו קרבי, כפיר זו החטיבה הכי פחות מבוקשת מבין החי"ר ו4 מהסוף מבין כל האופציות אחרי שריון [ בגלל טיפשותם של אנשים ], הנדסה [ כנ"ל ] ותותחנים
היית מגיע לגדס"ר \ סיירות היית רואה צבא אחר
אני יכול לנחם אותך בזה שלאט לאט כל הבכיינים ירדו לג'ובים ויעופו, בנתים מה שאתה יכול לעשות זה לשמש דוגמא ולהיות הכי ראבקיסט שאתה יכול לקבל פק"ל טוב ולצאת למ"כים עוד 7 חודשים

בהצלחה

נ.ב- למה לא עשית גיבוש יחטיות?

S-man - כל ההודעה שלך מלאה בכאילו וואסח ודיבורי שטות, עלאק אני קיבלתי מכות אז כולם צריכים לקבל... אני אפילו לא אגיב לזה
אם אתה קורא לשיריונרים טיפשים, אתה טיפש... וכל השאר אני כבר לא יגיב.
רק בנאדם שעובר את כל החרא ששיריונרים עוברים הוא לוחם אמיתי לדעתי האישית ואני מאוד מחזיק מהאנשים האלה, כי בתאכלס כל מי שאני מכיר כולל אותי, שכבר עבר את תקופת הצעירות שלו והאימונים עכשיו עלה לוותיקות ומה עושה אם לא לפתח כרס ולשבת ולא לעשות כלום?.
כל המוהנדסים שברחו לצמ''ה כל כך חפשנים שבושה לקרוא להם לוחמים, גולנציקים שלא נדבר, היחידים שנשארים עם תעסוקה משמעותית (נכון לעכשיו) זה נח''לאווים וכפירניקים.
וצנפים אני לא אזכיר אפילו, ולא אפרט למה הם אידיוטים!
שיריונרים תמיד טוחנים ולא משנה מה, זה האמת המרה וזה מה שנכון, ואם אתה קורא לעצמך אחד שמבין אתה תדע שאני צודק.
ישן 09-04-12, 13:37   #12 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Digital_Oracle

נראה לי שהבחור התכוון ששריון והנדסה פחות מבוקשים בגלל טיפשותם של המתגייסים ולא החבר'ה בחיל.
ולפותח השרשור אני מבין למה אתה מתכוון,אני משוחרר כבר כמה שנים (אוג'05) ומילואים אני עושה לרוב בבהל"צ וזה בזיון לראות מ"כים של היום ואת ההתנהלות שלהם מול מה שהיה "פעם',כמה שזה מעפן להגיד את זה כאילו הייתי מינימום בפלמ"ח . אבל היום הכל פתוח כל חייל יודע מה מותר ומה אסור יותר טוב מהמפקד וכל אחד מפחד מקבילה יותר מלחטוף כדור.
כמו שקודמיי אמרו אם לא טוב לך תעשה כל מה שאתה יכול לעבור,אבל אל תמהר כי באמת בסוף אחרי כל הנושרים למיניהם שהולכים להיות טבחים אתה תשאר עם אנשים שרוצים להיות שם או לחילופין השלימו עם גורלם.
ואני לא חושב שזה המקום לתגובות בסגנון - "אצלנו היו מטרטרים....בלה בלה",כל אחד והחויות שלו לטוב ולרע.
שיהיה חג שמח

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2 Beta-5
ישן 09-04-12, 13:38   #13 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

ציטוט:
פורסם במקור על ידי rouvio צפה בהודעה
מדבריך ניתן להסיק ש:
  • חיים לסקוב
  • חיים בר-לב
  • דוד אלעזר
  • יצחק רבין
על שם אחד נקרא בה"ד 1, על שם אחד נקרא בסיס זרוע היבשה של צה"ל, אחד היה ראש ממשלה וגם זכה בפרס נובל.

..הם אנשים טיפשים?
אפילו שכל אלו הגיעו עד לדרגה מספר 1 בצבא?

ניר, עם כל הכבוד, אתה מדבר על חיל השריון משנות ה 40 עד שנות ה 70. אנחנו כבר ממש, ממש לא שם.
היום בשריון מי שלא רוצה להיות מוקף בדבילים טוחן לעצמו את הצורה עד שהוא מצליח להגיע לפלס"ר.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

Pika007 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-12, 15:11   #14 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של S-man

וגם אז הוא לא מגיע לפלס''ר PIKA... אפשר לספור על אצבעות שתי ידיים כמה שהוכשרו בתור טנקיסטים מגיעים לפלס''ר בכל מחזור.
ישן 09-04-12, 19:10   #15 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של ZipoX

שלח הודעה דרך MSN אל ZipoX

למה לא עשיתי גיבושים? הגיבוש היחיד שעשיתי זה צנחנים, ולא הצלחתי כי הזנחתי את עצמי באותו זמן, הייתי פטטה ונפלתי ממש ממש לקראת הסוף. לחובלים לא רציתי ללכת כי מה לעשות שאני לא אוהב את זה. ליום סיירות לא יכולתי למרות ששלחתי כל כך הרבה פקסים כדי לקבל חריג. אני לא עשיתי בעיות כשהבנתי שאני בכפיר מסיבה אחת, תכננתי על הגדס"ר שיפתחו שם, אבל כשהגעתי אמרו לנו חד משמעית שלא פותחים...
ולגבי הזובורים, זה לא נותן כלום. אני מדבר על טירטורים, על סמל מחלקה נאצי. עזבו את כל זה, אני קורא למפקד בשם הפרטי שלו, ואני יודע את השם משפחה שלו ואיפה הוא גר, זה נקרא ביזיון.
אני אמרתי למ"כ שלי "באמא שלך" כשהתעצבנתי עליו ואפילו שעה ביציאה לא קיבלתי....
כל הרעל יורד, וכל הרצון לשרת יורד.....צבא של קוקסינלים....
פורסם במקור על ידי raziel1981 צפה בהודעה
העולם הוא בית משוגעים, ואנחנו המחלקה שהכי טוב להיות בה בנסיבות הקיימות
ZipoX לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא