IOPanel

חזור   IOPanel > חומרה > תמיכה טכנית
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

תמיכה טכנית המחשב לא עולה ? לא נדלק ? מסכים כחולים ? הודעות שגיאה ? לפני שרצים לטכנאי מחשבים , כאן תוכלו לקבל עזרה לתקלות תוכנה וחומרה

חומרה : תמיכה טכנית

רעש מחריד מהכרטיס מסך

אהלן כולם! כבר כמה פעמים שהתחיל לי רעש מוזר מהמחשב אז פתחתי, שאבתי, ניקיתי והכל היה בסדר, עכשיו אחרי בערך ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-04-12, 19:44   #1 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Odedk

ברירת מחדל רעש מחריד מהכרטיס מסך

אהלן כולם!
כבר כמה פעמים שהתחיל לי רעש מוזר מהמחשב אז פתחתי, שאבתי, ניקיתי והכל היה בסדר, עכשיו אחרי בערך חודש-חודשיים אחרי הניקוי האחרון שעשיתי למחשב התחיל רעש ממש מוזר מהמחשב, אז שוב פתחתי ניקיתי ושאבתי אחרי שחיברתי חזרה הרעש לא השתנה, מסוג הרעשים הממש חזקים שמה שבא לך זה רק שהרעש ייפסק ולכבות את המחשב.
אחרי שבדקתי עם האוזן מה מקור הרעש אז גיליתי שזה הכרטיס מסך, גם ניסיתי לגעת עם האצבע במאוורר של הכרטיס מסך וזה באמת מקור הרעש.

מפני שאין לי מושג בפירוק והסתכלות מקרוב על חומרה (כי אני בטוח שזה מה שצריך לעשות במקרה כזה מול הכרטיס מסך) מה שאני מבקש מכם זה לתת לי שם של מעבדת מחשבים טובה באיזור השפלה (רחובות, גדרה והסביבה, אפשר גם להרחיק לראשון) שאני יוכל להשאיר שם את המחשב שייבדקו את הכרטיס מסך, דרך אגב משום מה גם המחשב נתקע על המצג הראשון של הביוס (זה שהוא מעלה את הממורי קארד, מראה את פרטי המעבד וכ'ו) ולא מתקדם משם.
זה בטוח בעיה שאני לא יכול לפתור ואני גם מעדיף לא להתעסק עם זה ופשוט לגשת למעבדה טובה שאתם מכירים וממליצים עלייה.

תודה רבה!
ישן 10-04-12, 20:17   #2 (קישור ישיר)
RTR
IO Legend

סמל האישי של RTR

מה הכוונה רעש מחריד, משהו שמזכיר שואב אבק קטן ?
באיזה כרטיס מדובר ?

דברים יכולים להיות פשוטים יותר ממה שאתה חושב
RTR לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-04-12, 21:11   #3 (קישור ישיר)
Rig MasteR

סמל האישי של TheOne89

זה יעלה לך דיי הרבה גם זה וגם זה, בסוף יגידו לך שצריך להחליף קירור לכרטיס מסך, כמו תמיד
ישן 10-04-12, 23:55   #4 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Odedk

יותר גרוע משואב אבק, רעש חד כזה כמו של טוסטוס מהישנים ישנים ומדובר ב-HD4870.
הפרוצדורה של להחליף קירור לכרטיס מסך יקרה כמו להחליף כבר לכרטיס מסך מהטובים היום? ושוב, הייתי שמח לקבל שם של מעבדה טובה מאיזור השפלה.

תודה רבה!
ישן 11-04-12, 0:40   #5 (קישור ישיר)
IO Pro

שלח הודעה דרך ICQ אל Ancient1 שלח הודעה דרך SKype אל Ancient1

תנקה את הזכרונות של המחשב ! עם אלכוהול 95% או 70% . שהרי המחשב נתקע במסך הראשון.
בנוסף , תוודא שהכנסת את הכרטיס באופן מלא לסוקט . אם יש צורך אז תוציא ותנקה גם מגעים שלו, וגם תוודא שהסלוט נקי .
הרעש לדעתי נובע מזה שהמאוורר עובד על 100% . אפשרות נוספת היא שנשברה חתיכה מכנף שלו.
כי לפני שאתה מחליף קרור תוודא שהקרור שיש תקין ! אם אפשר תבדוק במחשב אחר .
Ancient1 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-12, 0:49   #6 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Odedk

תודה רבה על העזרה אבל כמו שאמרתי, אני מעדיף לא להתעסק עם זה ולתת למעבדה טובה ואמינה להתעסק עם זה בשבילי אפילו אם מדובר בלשלם סכום כסף.
ושוב אני שואל, יש לכם אחת כזו באיזור רחובות. גדרה, ראשון?

תודה רבה!
ישן 11-04-12, 0:57   #7 (קישור ישיר)
RTR
IO Legend

סמל האישי של RTR

למרות הניסיונות עזרה (גם שלי) נראה שהבחור לא מעוניין לטפל בזה בעצמו אז נגביל את זה לעזרה במציאת מעבדה בלבד.

לצערי אני לא יכול לעזור לך בזה כי אני לא מכיר חנויות/מעבדות באזור.
RTR לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-12, 1:05   #8 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Odedk

אני מתנצל, בדרך כלל באמת שהיו לי בעיות הייתי מתעסק איתן בעצמי ובעזרתכם כמובן הייתי פותר אותן, אבל היום גם מפאת זה שאין לי הרבה זמן להתעסק עם זה כי אני חייל וגם כי לא פרקתי מעולם רכיבים בעצמי במחשב חוץ מזכרונות ומאווררים חיצוניים אני נאלץ להכנע לדרך הקלה ולבקש מכם שם של מעבדה טובה באזור שלי.
גם מעבדה בת"א זה בסדר מפני שיש לי גישה לשם, אני נמצא הרבה בתל אביב כמו כן גם אבא שלי אז מי שלא מכיר מעבדות באיזור השפלה ת"א זה גם בסדר.
חוץ מזה, עם הכירות שלכם עם KSP, איך המעבדות שלהם?

תודה רבה!
ישן 11-04-12, 1:22   #9 (קישור ישיר)
GM - RIG MASTER

סמל האישי של gmmaster

לזיגזג יש מעבדה בראשון. דבר איתם, הם אחלה ח'ברה.
gmmaster לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-12, 1:31   #10 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

אני יודע שיכול להיות שלא תיקח את העצה שלי, אבל מה שאני הייתי עושה זה לוקח אלכוהול 75-90%
מפזר מנה על המאוורר ובעזרת ספריי אוויר פשוט עובר על המאוורר...
יותר מזה אם יש לך גישה לציר של המאוורר, טפטוף של שמן דק יעשה פלאים
כמובן שאם אתה ממש רוצה לפתור את הבעייה לבד (ויכול להיות שלא )
אתה פותח את הכרטיס ומנקה אותו יסודית לאחר שפרקת את המאוורר ושימנת.

Tal Raz לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-12, 1:40   #11 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Odedk

נכנסתי לאתר של זיגזג ולא ראיתי שם משהו שקשור למעבדה בראשון אבל נשמע שהם מומלצים, ראיתי פה המלצות עליהם אז יכול להיות שאני אלך לחנות שלהם ביהוד.
חוץ מזה טל, זה מפתה מה שאתה אומר פה אבל אני לגמרי לא רוצה להתעסק בפירוק של הכרטיס מסך לבדי ובשביל לטפטף אלכוהול ושמן אני יהיה חייב לפרק.
בכל מקרה, מה זה תודה לכם על כל הפתרונות שאתם נותנים פה.
מחר אני יתקשר לזיגזג ואולי אפילו אקפוץ אליהם.
הייתי שמח לשמוע על עוד חנויות מומלצות מהאיזור במידה ועם זיגזג לא יסתדרו דברים.

תודה רבה!
ישן 11-04-12, 2:02   #12 (קישור ישיר)
IO Pro

שלח הודעה דרך ICQ אל Ancient1 שלח הודעה דרך SKype אל Ancient1

תבקש דיאגנוזה. לא תיקון. ואז אין סיבה לא לסמוך.
הבעיה שלך היא די סטנדרטית כך שכל מעבדה תהיה בסדר, לדעתי.
Ancient1 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-04-12, 2:32   #13 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

האם המחשב שלך עולה הלאה? (ממשיך לווינדוס?) במידה ויש לך כ.מסך מובנה בלוח אם, ממליץ להוציא את הכ.מסך החוצה ולבדוק האם המערכת עובדת תקין בלעדיו.
ישן 15-04-12, 17:03   #14 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Odedk

טוב אז אני מעדכן, נגשתי עם המחשב יום למחרת השיחה שלנו לזיגזג מחשבים ביהוד, הם היו מאד נחמדים הצגתי בפני הבחור במעבדה את הבעיה והוא אמר שהוא ינסה לטפל בגוף קירור של הכרטיס לפני שהוא מחליף לגוף קירור (בטח מה שאתם אמרתם, לשים קצת אלכוהול לנקות וכ'ו), הוא הסביר לי שהוא רוצה להמנע מהחלפת גוף קירור כי בדרך כלל כשמתחילים להתעסק עם רכיבים חיצוניים ולא מקוריים קורות תקלות, טוב, זה לא חדש.
אחרי כמה שעות הוא מתקשר ואומר שלמרות נסיונותיו לסדר את גוף הקירור ממשיך להיות רעש ש"אי אפשר לעבוד עם כזה רעש" להגדרתו והוא מבקש את אישורי לנסות ולהחליף גופי קירור, אמרתי לו כן ושיתחיל לעבוד.
אחרי עוד כמה שעות, הוא מתקשר שוב ואומר שהכרטיס לא מפסיק לקרוס, הוא ניסה 2 גופי קירור שונים והכרטיס קורס, הוא אמר גם שמשום מה הכרטיס עבד על אחוז איוורור נמוך יותר מהכרטיס השני (נראה לי שלא אמרתי אבל יש לי CF של שני כרטיסי 4870) ולדבריו כנראה הכרטיס התחמם והמקרה אבוד, מה שאומר שהלך לעולמו אחד מכרטיסי המסך ונשארתי עם כרטיס אחד של 4870. באמת באותו יום שדיברנו פה הורדתי את התוכנה speedfan כי רציתי לבדוק אם הבעיה היא באמת המאוורר ובאמת ראיתי שכרטיס אחד עובד על אחוז נמוך יותר מכרטיס אחר.
עכשיו אני בהתלבטות, אני לא רוצה להשאר עם כרטיס אחד של 4870 ואני לא רוצה לקנות כרטיס אחר ולהתקין כי אז זה אומר שיש לי כרטיס 4870 תקין שאני לא עושה איתו כלום, מה שנראה לי הפתרון הכי טוב זה להתקין עוד כרטיס 4870 חדש או אם אני רוצה כבר להשתדרג אז להתקין את הכרטיס 4870X2 בקרוספייר עם ה-4870 התקין שיש לי עכשיו (זה אפשרי נכון?).

חוץ מזה, הוא אמר לי שהסיבה שנהרס הגוף קירור זה נטו בגלל אבק, הייתי שמח לשמוע מכם עצות לנקיון המחשב, איפה כדאי לשים את המחשב כדי שלא יקלוט יותר מדי אבק (המיקום שלו היה עד עכשיו על הרצפה למטה מתחת לשולחן), שמעתי על שואב אבק שעושה פעולה הפוכה של הוצאת אוויר, זה מומלץ?

תודה רבה לכולם!
ישן 15-04-12, 17:06   #15 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

פשוט תבטל ב-Catalyst את האפשרות Auto למאוורר ותגדיר על 30-35 %

ליבת RV770 יכולה לעבוד 24/7 גם בטמפ' של 80-90 מעלות +, אין לך מה לידאוג

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא