IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

למה סא"ל שלום אייזנר מועמד לדין

יש בעיה אחת - המדינה לא מגבה את החיילים שלנו. יבוא חייל, יעשה מעשה כשהוא צודק, ואז יבוא נשיא המדינה ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 18-04-12, 2:16   #46 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של tsrm

יש בעיה אחת - המדינה לא מגבה את החיילים שלנו.
יבוא חייל, יעשה מעשה כשהוא צודק, ואז יבוא נשיא המדינה ויאמר "זה מעשה מגונה, נטפל בחייל בחומרה"

גם כן היפי נפש האלה! שברו לחייל שלנו 3 אצבעות, הגויים האלה היו עם כלי נשק קר, והם באו להפגין מולנו ולא הקשיבו להוראות הצבא.

איך זה נשמע? נכון שעכשיו קצת יותר מובן מעשי הקצין?

אם הדני הסתום הזה היה שולף סכין (הרי הוא עמד מהקצין במרחק 0), וזה לא הזוי כי היה שם כבר מישהו עם סכין, רק אז זה היה בסדר להשתמש בכוח?

אני מסכים עם הקצין, הוא התריע להם להתרחק -> הם לא הקשיבו -> קיבלו עונש! מגיע להם

ואז באה התקשורת החולנית שלנו ומראה רק צד אחד, בו אנו נראים כמו החבר'ה הרעים, ומוציאה למדינה שלנו שם רע.
לדעתי, התקשורת בוגדנית! כולנו יודעים שיש עוד צד לסיפור הזה, ואם התקשורת רוצה לחשוף את האמת - אז שתראה את כל האמת ולא רק את מה שמתסיס את העולם נגדנו.

אם יום אחד כל העולם יחליט לקום עלינו לכלות אותנו, זה יהיה רק בגלל התקשורת הדפוקה שיש לנו! פשוט בושה, בושה וחרפה!

"..ואהבת לרעך כמוך, זה כלל גדול בתורה" - רבי עקיבא

http://www.youtube.com/watch?feature...v=83LQsJiz6Ac#!

http://www.aravrefael.net/
אתר לזיכוי הרבים.

tsrm לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-04-12, 2:23   #47 (קישור ישיר)
IOPanel

סמל האישי של rouvio

ציון - אני אוהב אותך אחי הקטן. אתה יודע כמה אני מעריך את הצבא שלנו.

קבל את העובדה שמה שהסגן אלוף עשה פסול.
על אחת כמה וכמה כשדרגתו כל כך גבוהה בצבא.
הוא לא טירון ולא רב טוראי. "ממנו תראו וכן תעשו.." ככה לא מתנהג קצין בצה"ל. נקודה.
הוא פשוט "איבד את זה".. (מאי אילו סיבות מוצדקות או לא).

לגבי הסכין, אם הדני באמת היה שולף משהו הוא היה היום בבית חולים במצב אנוש נלחם על חייו - אם בכלל..
חיילנו לא טיפשים ציון ידידי.

Intel
I7 3770K | Asus Maximus V Gene |
4x4GB Samsung 30nm kit 1600@2400 | EVGA GTX 780 | 2x64GB OCZ SSD RAID 0, 3TB Storage | Antec Signature 850Q | 3x Benq 24" LED
Corsair H100 Liquid Cooling | Coolermaster HAF 932 | Kingpin Dragon F1 LN2/DICE pot

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amadey צפה בהודעה
ב gta אין לי בעיה לשחק גם במנוע של gta vc רק עם עלילה ועיר אחרת.

rouvio לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-04-12, 6:59   #48 (קישור ישיר)
IO Networking

להתייחסותכם, דעה אישית של ד"ר שמואל גורדון:

ציטוט:
"מבט אישי 365: האם הסמח"ט אחראי ?
התמונה של "מכת הסמח"ט" היא מזעזעת, ומזכירה את הנגיחה בפ"ת. אסור להצדיק את המקרה הפרטי אבל אין זה מקרה בודד; מה אם כן דינו של המקרה הכללי? האם הסמח"ט אחראי? האם הוא שקבע את תנאי הסביבה שבהם פעל?
מעניין כיצד היה מגיב כל אחד מאיתנו לאחר שעתיים קשות של תוקפנות, קללות, יריקות, ואפילו מכות ששברו עצם מעצמותיו? אינני בטוח כמה זמן הייתי עומד בתנאים כאלו בלי להגיב באלימות או עוזב את המשמרת.
לפתע עולות עדויות על מקרים דומים שאין מהם מנוס בסביבה האלימה בגדה המערבית. פעם אלו פלסטינים, פעם אחרת מתנחלים ופעם שלישית חיילי צה"ל. המצב הבסיסי בו אנו שולטים בעם זר היא הגורם הבסיסי לארועים כאלו ודומים להם, שהסתיימו כמה פעמים במותם של המעורבים. לכן מי שאחראי להתמשכות המצב הקיים, אחראי בגדול למכלול מעשי האלימות ההדדיים.
שלא תבינו אותי לא טוב. אהדתי הטבעית היא לחיילי צה"ל ולקציניו. כאשר הם נקלעים יום אחרי יום לסיטואציה בלתי אפשרית שאינם אמונים להשתלט עליה, העבירה בקת או באגרוף היא בלתי נמנעת. אין זו משימה לגיטימית של צבא לוחם.
עשרות שנים נאמר כי הכיבוש משחית. הפעם אין זו הבעיה, הסמח"ט אינו מושחת וכך גם חייליו.
ישנם נימוקים רבים מדוע יש להפסיק את השליטה בעם אחר, מדוע יש להגיע להסדר, מדוע יש לוותר על רוב השטחים. המקרה הזה מוסיף להם את הפגיעה הנפשית העמוקה בכל חייל, קצין, ומפקד. הם ממלאים משימות שפוצעות אותם לשנים רבות; דעו לכם שבמשך הזמן, עשרות אלפי חיילים, אולי מאות אלפים, ששרתו בשטחים, מסתובבים עם שריטה עמוקה, עם אלימות חבויה שמתפוצצת ברחובות ובבתי המשפחה.
כאשר זו התופעה, זהו הנזק, עלינו לבחון היכן נמצאת האחריות, האם בידי החייל, המפקד בשטח, המפקד הגבוה? התשובה לכל אלו היא שלילית. האחריות נמצאת בעיקר בידי הדרג המדיני-אזרחי העליון!
אותו דרג שמנציח את המצב האלים, שמונע התקדמות לקראת הסדר, שמתעקש על דברים שכבר ויתר עליהם. לא אעביר את הכדור לדיון על מהות הסדר עם הפלסטינים, אין זו מטרתו של מבט אישי זה.
כל אלו ששופטים את הסמח"ט התורן לשבט או לחסד חייבים להביא בחשבון את המכנה המשותף למאות מעשי האלימות, לבחון מיהם האחראים למכנה משותף כה רחב וכה בסיסי אך אין זה מספיק:
שומה על הדרג המדיני להכיר באחריותו לנעשה בגדה המערבית, ולהטמיע את מחויבותו לשנות את מצב הדברים בזמן קצר; שינוי שפירושו הסדר על בסיס הצעת אולמרט בשלהי כהונתו כראש ממשלה, למחמוד אבאס. בתמימותי ברור לי כי רוב הדרג המדיני שואף לעשות את הטוב למדינת ישראל והעמים השוכנים בה, אלא ששאיפה זו אינה מחפה ואינה מכסה על מדיניות שגויה בכוונה תחילה, שגורמת נזקים קשים לאינטרס הישראלי, לצדקת הדרך, ולהתנהגות בעייתית של חיילי צה"ל ומפקדיו.
ראשי המדינה, אל תטמנו ראשכם בחול, האחריות מוטלת בחיקכם כמו כדור אש לוהט, עשו משהו כי באה עת."
קל מאוד לשפוט מעשה כמו של סא"ל שלום אייזנר, במיוחד מאחורי מקלדת ובמיוחד על ידי אנשים שלא התנסו בחוויות כאלה, כמו פיזור הפגנות, אלימות או לא, מעצרים, או אלימות כלפי חיילים. במקום לשפוט את הסמח"ט משפט שדה כמו שנעשה בתקשורת, הביקורת צריכה להיות מופנית כלפי גורם גדול יותר וסמכותי יותר, כמו הדרג המדיני. לגבי דינו של הסמח"ט, הצבא יערוך תחקירים, ימצא ממצאים ויסיק מסקנות, והקצין יישפט במשפט צבאי בסיום התחקיר, ולא במשפט שדה תקשורתי, למורת רוחם של רבים מתושבי המדינה.
ישן 18-04-12, 8:31   #49 (קישור ישיר)
IO Pro

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tsrm צפה בהודעה
יבוא חייל, יעשה מעשה כשהוא צודק, ואז יבוא נשיא המדינה ויאמר "זה מעשה מגונה, נטפל בחייל בחומרה"

גם כן היפי נפש האלה! שברו לחייל שלנו 3 אצבעות, הגויים האלה היו עם כלי נשק קר, והם באו להפגין מולנו ולא הקשיבו להוראות הצבא.

אם הדני הסתום הזה היה שולף סכין (הרי הוא עמד מהקצין במרחק 0), וזה לא הזוי כי היה שם כבר מישהו עם סכין, רק אז זה היה בסדר להשתמש בכוח?

אני מסכים עם הקצין, הוא התריע להם להתרחק -> הם לא הקשיבו -> קיבלו עונש! מגיע להם

ואז באה התקשורת החולנית שלנו ומראה רק צד אחד, בו אנו נראים כמו החבר'ה הרעים, ומוציאה למדינה שלנו שם רע.
לדעתי, התקשורת בוגדנית! כולנו יודעים שיש עוד צד לסיפור הזה, ואם התקשורת רוצה לחשוף את האמת - אז שתראה את כל האמת ולא רק את מה שמתסיס את העולם נגדנו.

אם יום אחד כל העולם יחליט לקום עלינו לכלות אותנו, זה יהיה רק בגלל התקשורת הדפוקה שיש לנו! פשוט בושה, בושה וחרפה!

מסכים עם כל מילה שלך.

אני לא יודע עד כמה זה משנה אבל אפשר להביע דעה באתר עצומה
עם עצומה בעד סא"ל אייזנר.
Intel I5 2500K | ASrock Z77 Pro 4 | DELL PERC 5 with Raid 5 array | Corsair XMS3 16GB |Intel HD3000 | Seasonic X-750 Modular | Crucial M4 SSD Samsung F3 X8 in RAID 5 | LG DVD-RW GH22NS40 Sata X18 LG DVD-RW GH22NS70 LG DVD-RW H42 | EMU 1212M | YY -W201 Microsoft Windows 7 Professional 32 Bit |Dell 2709 | Microsoft Laser Mouse 3000 | KAMA reader II 30 in one | Microsft ELIT keyboard |

Samsung Galaxy NOTE N7000
avidan33 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 18-04-12, 12:57   #50 (קישור ישיר)
IO Member

שלח הודעה דרך MSN אל A1ex

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tsrm צפה בהודעה

בעתיד הרחוק,
שההבטלה תגדל, ורוב האנשים יהיו רעבים לפת לחם.
אתה ועוד כמה אנשים תלכו להפגין בשביל שיחליפו את השלטון.
יבוא שוטר ויגיד לכם להתפזר, אתה כמובן לא תקשיב כי אתה רעב ללחם.
הוא פשוט יתקע בך כדור כי התקרבת אליו יותר מידיי וגם כי לא הקשבת לו.

העתיד.
A1ex לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 19-04-12, 9:44   #51 (קישור ישיר)
OrG
IO Pro

סמל האישי של OrG

שלח הודעה דרך SKype אל OrG

דיי כבר עם כל הפלצנות הזו.
אין שום קשר בין פעולה של הצבא לזו של המשטרה.
הצדקה של המעשה של הסא"ל, אינה אומרת שמקרה כזה יכול לקראות לך בעתיד בתור אזרח.
האנשים ההזויים באים מראש כדי לייצר את הפרובוקציה, הפאלשה היחידה של הסא"ל ושל הכוח המקום שהם לא דאגו להחרים את כל המצלמות.
אם כל מה שהדני קיבל זה קת לפנים שיגיד תודה שיצא בזול.

נמאס כבר עם כל השמאל ההזויי הזה, שאוכל אותנו מבפנים. כל אחד שהיה בצבא ויצא לו להתקל במפגנים יודע שהטיפול של הסא"ל אינו שונה ויחסית עדיין לטיפול רגיל בחבר'ה האלה.
כמובן שיש גם מפגינים שהם לא באים לעורר פרובוקציות ואיתן אין צורך להשתמש באלימות. אם הסא"ל החליט להשתמש באלימות, כנראה שהוא יודע למה. ובטח אף אחד פה שלא היה איתו באירוע יכול להגיד אם המעשה מוצדק או לא.

הכי קל לבקר את כל העולם ואחותו מאחורי המקלדת. קודם כל תהיה בסיטואציה עצמה אח"כ תעבירו ביקורת.
OrG לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא