IOPanel

חזור   IOPanel > צרכנות ומסחר > צרכנות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

צרכנות חוות דעת על חנויות , מוצרים , מסחר ברשת בארץ ובעולם, שאלות על משלוחים ,שווי שוק ומחירים

צרכנות ומסחר : צרכנות

טק דאטא ו"נועה מחשבים" (GTECH) מציגים: "אין לך אחריות, המוצר גנוב"

ציטוט: פורסם במקור על ידי iakovl I smell a troll Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2 it's a troll ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-05-12, 17:23   #16 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של PsyMaster

ציטוט:
פורסם במקור על ידי iakovl צפה בהודעה
I smell a troll

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
it's a troll with some history.

לגמרי...

פשוט בושה וחרפה, אם זה היה תלוי בי, רק בשביל העקרון הייתי פותח בהליכים.. הרי בסוף ישלמו לי הוצאות משפטיות, וככל שיגררו את זה, ישלמו יותר.
ישן 21-05-12, 20:47   #17 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של sunken

שלח הודעה דרך SKype אל sunken

בתור אחד שתבע מישהו אתה יכול למרר להם את החיים.
300 השווי תתבע ככה תחשוב שאתה רוצה כפיצוי על מה שהם עשו את ההארדיסק
הכי יקר שלהם כי הם ניסו לרמות אותך תבע בשווי ההארדיסק הכי יקר של wd. חצי יום עבודה שהפסדת על פתיחת תיק + עוד חצי יום עבודה שהפסדת על הופעה למשפט תחשב הכל דלק והכל + עוגמת נפש + למען ייראו וייראו + על החוצפה. סתם שתדע שאם אתה תובע על סכום מסויים והנתבע לא מגיע אתה אוטומטית זוכה בסכום ואח"כ זה סלט לבטל את הפסק דין.
מלבד הכסף שבטוח תקבל כי יש לך הוכחות אתה תגרום לו לנזקים נפשיים שזה הרבה יותר כיף מלקחת למישהו כסף
לא יכול לתאר לך איזה כיף היה להביס בבית המשפט את מר פסקל מגבעתיים.
אני התמוגגתי שהשופטת צעקה עליו.
revenge is so sweet
ישן 21-05-12, 21:42   #18 (קישור ישיר)
IO Rookie

נראה לי שחוץ ממך אף אחד לא יבזבז זמן ןאמצעים רק כדי לראות את השופט צועק על מישהו. מה זה גן ילדים פה? אם זו המטרה שלך אז מההתחלה כבר הפסדת.
oriyellow לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-05-12, 21:45   #19 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Quntix

שלח הודעה דרך MSN אל Quntix

HABORER - האם מדובר בצירוף מקרים שהצטרך לפורום היום?
מה גם וזהו זה הנושא היחיד שהגבת בו?
יש לך אינטרסים נסתרים כלשהם מאחורי התגובות? שאגב לא נכונות.
הם "מנסים" לכסתח את עצמם בטוענה שהמוצר גנוב,
משום שהחברה פשטה את הרגל והם מסתמכים על חוסר תיעוד, אבל אם יש ללקוח ולפיקה מסמכים כמו חשבונית מס' עם מספר אסמכתא הוא יכול לאמת את זה מול הרשויות, והם יכולים לאכול פה חתיכת צינור.

Quntix לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-05-12, 21:56   #20 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

Quntix על זה נאמר
ציטוט:
פורסם במקור על ידי iakovl צפה בהודעה
I smell a troll
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-05-12, 0:00   #21 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל המשך לתגובה

הפעם ברצוני לפנות למר Quntix
לגבי שאלתך אני יכול הגיד שאני לא מייצג אף אחד מהצדדים
האם זה תמוהה שאני חדש בפורום והגבתי רק לסיפור הנ"ל ? אז התשובה היא לא
ואני אסביר מאחר ואני עוקב אחרי חברות שפטו רגל ואני רואה תגובות של כל אחד שחושב את עצמו עו"ד בכיר בישראל שסיים את לימודיו באחד האונברסיטאות המובילות בחו"ל אני חושב שאין יותר מצחיק מלראות את התגובות הנ"ל
אני מודע לכעס שיש לצרכן הסופי אבל מה לעשות שאת האנרגיה והפרסום צריך לפנות לגורם אחד ויחיד בלי לציין אנשים שאומנם יש להם קשר עקיף אבל הם לא עושה הבעייה
כל הענין בפשיטת רגל של חברה היא גרימה נזק לציבור גדול במדינה
אפשר לפתוח את החדשות ולראות בשפע חברות גדולות שנסגרות כמו בחברות ההרהטים חברת קיקה בנתניה ששם נפגעו גם עובדים באופן חלקי ולא מעט לקוחות שכספם פשוט הלך
כך במקרה של ההרדיסק כל הבעיה שנוצרה כרגע היא בין הלקוח לבין הבעלים של נועה הישן ורק לאחר קריאת הסכם המכירה לסניף ה"חדש" בעפולה אולי לבוא בטענות גם לנועה החדשה
מקווה שהסבר הארוך יתן חומר למחשה לאותם אנשים שמנצלים את המדיה האלקטרוני לנסות לשים את הרגשות בצד ולנסות לחשוב בהיגיון (שאפרופו לחשוב בהיגיון זה בחינם בארץ שלנו)
HABORER לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 23-05-12, 1:56   #22 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Quntix

שלח הודעה דרך MSN אל Quntix

ציטוט:
פורסם במקור על ידי HABORER צפה בהודעה
הפעם ברצוני לפנות למר Quntix
לגבי שאלתך אני יכול הגיד שאני לא מייצג אף אחד מהצדדים
האם זה תמוהה שאני חדש בפורום והגבתי רק לסיפור הנ"ל ? אז התשובה היא לא
ואני אסביר מאחר ואני עוקב אחרי חברות שפטו רגל ואני רואה תגובות של כל אחד שחושב את עצמו עו"ד בכיר בישראל שסיים את לימודיו באחד האונברסיטאות המובילות בחו"ל אני חושב שאין יותר מצחיק מלראות את התגובות הנ"ל
אני מודע לכעס שיש לצרכן הסופי אבל מה לעשות שאת האנרגיה והפרסום צריך לפנות לגורם אחד ויחיד בלי לציין אנשים שאומנם יש להם קשר עקיף אבל הם לא עושה הבעייה
אפשר לפתוח את החדשות ולראות בשפע חברות גדולות שנסגרות כמו בחברות ההרהטים חברת קיקה בנתניה ששם נפגעו גם עובדים באופן חלקי ולא מעט לקוחות שכספם פשוט הלך
כך במקרה של ההרדיסק כל הבעיה שנוצרה כרגע היא בין הלקוח לבין הבעלים של נועה הישן ורק לאחר קריאת הסכם המכירה לסניף ה"חדש" בעפולה אולי לבוא בטענות גם לנועה החדשה
מקווה שהסבר הארוך יתן חומר למחשה לאותם אנשים שמנצלים את המדיה האלקטרוני לנסות לשים את הרגשות בצד ולנסות לחשוב בהיגיון (שאפרופו לחשוב בהיגיון זה בחינם בארץ שלנו)
אתה בעצם ממורמר מהרעיון של חברות בערבון מוגבל?
יש תנאים בכדי לנהל חברה בע"מ, ופשיטת רגל היא המוצא האחרון לחברה בע"מ (בתנאי שאינה חברת קש כמובן).
מאיפה לי? אני מנהל מגיל 18 חברה בע"מ, מהתגובות שלך אפשר להבין שאתה לא רציני.
ציטוט:
אחרי שקוראים דבר כזה.. מבינים כמה אין לך מושג על מה אתה מדבר.
שא ברכה ידידי

Quntix לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-05-12, 12:15   #23 (קישור ישיר)
IO Member

פשוט ביזיון. לא אקנה או אמליץ לקנות מהחנות הזאת לחבריי\לקוחותיי.

Rig: CPU:2500k,Board:Asrock z68 Pro-3, Memory:8gb Ram,GPU:Gainward GTX 570 GS,HD:Samsung F3 1T, Chassis:Antec 200, PSU:Hec Cougar 660watt of fun <:
Have a nice day <: !
stars לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-05-12, 17:05   #24 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

אז ככה:

1. tech-data מחוייבים לתת אחריות לכל דיסק WD שנקנה דרכם, דרך צד שלישי וכן הלאה. אם הדיסק רשום אצלם, יש להם מחוייבות לספק אחריות, שכן הם הנציגים הרישמיים של היצרן.
"דיסק נגנב" זאת לא סיבה. אם יש להם בעיה עם נועה או המחליפים שלהם, זאת בעיה שלהם.
בייחוד אם הרכיבה נעשתה לפני שנועה פשטו את הרגל.

2. תביעה לא צריך עו"ד. עם החשבוניות ועם האישורים והמיילים, אפשר להגיש תביעה בתביעות קטנות. בכל מקרה זה יהיה שם. לא צריך לשלם לעו"ד כסף לשם כך.

3. לאותו משתמש חדש, אני מציע לך לקרוא קצת את חוק הגנת הצרכן.
בנוסף לשטויות שרשמת, החנות לא משלמת ליבואן ברגע שהם מוכרים לצרכן הסופי, אלא הם מוצאים ליבואן חשבונית ברגע שהם מקבלים את המוצר אליהם ב 90% מהמקרים. אם התשלום לא מגובה, היבואן יכול פשוט לדרוש את המוצרים חזרה.
המקרים הכמעט יחידים שהחנות משלמת ליבואן לאחר מהכירה, זה במקרים שאין לחנות את המוצר במלאי, ואז קונה אותו מהיבואן ומעבירה לצרכן.
זאת גם הדרך שבה tech-data עובדים.
כך שכל הקשקושים האלו של אחריות, זה BS אחד גדול.

4. אני מציע בין היתר, לשלוח מייל ל WD העולמית.
יש לך קבלות, אישורים, ואת המיילים.
שלח ל WD העולמית תרגום של המיילים בנוסף למקוריים, צילומים של החשבונית והסבר על העניין, ושאל אותם באם תוכל לממש אחריות מולם שכן היבואן מנסה להתחמק מאחריות, ורשום שזאת לא הפעם הראשונה.
לא יעבוד, תביעות קטנות. תתבע הן את נועה מחשבים (או מי שקנה אותם, שכן הוא מיידית אחראי על החובות שלהם), וכן את tech-data. בתביעות קטנות השופט יחליט מי אחראי (אני מאמין שזה יהיה היבואן ולא החנות בגלל מה שרשמתי מעל).

ובקיצור, עכשיו אני מבין למה לא מעט מנסים להימנע מקניית דיסקים של WD.
ישן 27-05-12, 19:59   #25 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

נשלח מייל ל WD, העניין בטיפול מולם, אני מחכה שיגידו לי אם לשלוח את הדיסק.
לגבי טק דאטא ונועה מחשבים, המילה האחרונה עוד לא נאמרה. שיהיו עדכונים לגביהם, אעדכן.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

Pika007 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-05-12, 20:41   #26 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eyal_ma צפה בהודעה
ובקיצור, עכשיו אני מבין למה לא מעט מנסים להימנע מקניית דיסקים של WD.
נו באמת.. בגלל מקרה פרטי אז הכללנו משהו שלא קשור ? אין שום דבר שקשור ל WD העולמית
שנעשה לא בסדר מהצד שלה. זה משהו נקודתי בלבד, אין סיכוי שאם הדבר היה נקנה ב KSP
נגיד וזה היה בגדר אחריות משהו כזה היה קורה.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 27-05-12, 20:52   #27 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CocainHore צפה בהודעה
נו באמת.. בגלל מקרה פרטי אז הכללנו משהו שלא קשור ? אין שום דבר שקשור ל WD העולמית
שנעשה לא בסדר מהצד שלה. זה משהו נקודתי בלבד, אין סיכוי שאם הדבר היה נקנה ב KSP
נגיד וזה היה בגדר אחריות משהו כזה היה קורה.
תתפלא. אני קניתי דיסק דרך KSP, התקלקל, העבירו אותו לבדיקה, וטענו שלא ניתן לממש עליו אחריות כי אין להם דיסק 1.5TB אחר. אחרי קצת דין ודברים, הם עשו לי "טובה" והחליפו אותו.

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא