IOPanel

חזור   IOPanel > צרכנות ומסחר > צרכנות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

צרכנות חוות דעת על חנויות , מוצרים , מסחר ברשת בארץ ובעולם, שאלות על משלוחים ,שווי שוק ומחירים

צרכנות ומסחר : צרכנות

טק דאטא ו"נועה מחשבים" (GTECH) מציגים: "אין לך אחריות, המוצר גנוב"

שלום לכולם רציתי לחלוק עמכם סיפור משעשע/עצוב שאני בתוכו בימים אלו, נסיון לממש אחריות על הארדיסק שנקנה מנועה מחשבים לפני ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 20-05-12, 17:52   #1 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

ברירת מחדל טק דאטא ו"נועה מחשבים" (GTECH) מציגים: "אין לך אחריות, המוצר גנוב"

שלום לכולם
רציתי לחלוק עמכם סיפור משעשע/עצוב שאני בתוכו בימים אלו, נסיון לממש אחריות על הארדיסק שנקנה מנועה מחשבים לפני שנה ומשהו (הרבה לפני שהם סגרו את הבאסטה), שמקורו בטק דאטא, והתקלקל לפני כחודש ומשהו.
הדיסק הוא של מכר שלי, נקרא לו י' לצורך העניין. י' פנה אלי בבקשה לשדרג את הדיסק הקשיח במחשב הנייד שלו למשהו קצת מהיר יותר, המלצתי לו על WD scorpio black 2.5" 320GB, 7200RPM
הוא ראה את המחיר והסכים, רכשתי בשבילו את הדיסק (שימו לב, אני זה ששילם את הכסף, הוא שילם לי אח"כ על הדיסק+מספר טיפולים שעשיתי בשבילו. למה זה רלוונטי? תכף תראו)
הדיסק נרכש בצורה מסודרת, עם קבלה והכל, הותקן, והחל את חייו במחשב הנייד, עבד כמה שעבד עד שהתקלקל.
ברגע שהתקלקל, פנינו קודם ל "נועה מחשבים" בעפולה, או ליתר דיוק GTECH. הם טענו שאין טעם לפנות אליהם כי טק דאטא לא יכבדו את האחריות דרכם, ולפנות ישירות לטק דאטא. וזה אחרי שהם הצהירו שיכבדו אחריות על מוצרים שנרכשו מנועה מחשבים.
פניתי לטק דאטא, נעניתי, בלשון זו ממש, ש GTECH משקרים, כן כן, דק דאטא אמרו לי שהם משקרים, ואני צריך לפנות אליהם.
אחרי עוד קצת פינגפונג, ואפס עזרה מ GTECH התעקשתי שטק דאטא יטפלו במקרה, נתתי את המספר הסידורי של הדיסק, נעניתי בתירוצים הרגילים של "שטפונות בתאילנד" (יובשו כבר לפני כמעט שנה, אבל זה לא רלוונטי, נכון? אם זה תירוץ קביל, למה לא להשתמש...) ו "אין מלאי החלפות לדגם הזה".
עוד טלפונים ונדנודים, גם מצידי וגם מצידו של י', הביאו כל פעם לתוצאה "תן לנו מספר סידורי ונבדוק מה אפשר לעשות".
אז המלצתי לי' לפנות אליהם במייל, כדי שיהיה לנו תיעוד של הדברים, אבל לחלוטין לא צפיתי את התירוץ הבא של טק דאטא

הרי לפניכם התכתובת המלאה, בפורמט טקסט בלבד כי המקור מלא לוגואים של טק דאטא ושל החברה בה י' עובד. במידה ויצוץ פה גורם רלוונטי, הוא יקבל FWD של המיילים המקוריים ישירות למייל
השמות מחוקים, חוץ מזה לא נגעתי. הודעותיו של י' באדום, של דק דאטא בכחול.

19 לאפריל-
שלום,

לאחר אין ספור שיחות וטרטורים מצד TECH DATA ומצד G-TECH אני נאלץ שוב להעלות את טענותיי באימייל בתקווה שזה יפתור את הנושא אחת ולתמיד.
לפני כשנה רכשתי הארד דיסק דגם wd3200bekt סיריאל wx41aa064799 דרך נועה מחשבים שאחריותו תקפה ל 3 שנים.
כידוע לכם נועה מחשבים פשטה רגל והמותג נרכש ע"י G-TECH .
בעקבות תקלה בהארד דיסק פנה הטכנאי שלי לשתי החברות (TECH DATA ו G-TECH) שכל אחת התנערה מאחריות ושלחו גם את הטכנאי וגם אותי לאין ספור שיחות וכל שיחה הסתיימה לא לרוחי.
בתור הנציגים הבלעדיים של חברת WD אני מצפה לקבל שירות כיאה ומתן מענה ולא התנערות טוטאלית.
אנא דאגו להחליף/לזכות אותי עבור ההארד דיסק הפגום בהקדם , המחשב המדובר הוא מחשב של עסק וכל יום שעובר מדובר על הפסדים כספיים והפסד לקוחות.
אנא ראו זו כהודעה אחרונה לפני התחלת תהליכים משפטיים .

אנא אשרו קבלת המייל

בתודה מראש,

25 לאפריל, אחרי כמה ימים ללא תשובה-

XXX,
אני עדיין ממתין לתגובה לפחות לדעת שהנושא בטיפול – מינימום התייחסות!
אנא תגובתך המהירה

29 לאפריל, סוף סוף הגיעה תגובה-
בוקר טובהמייל הנ"ל הועבר למנהל שלי ברגע שתיהיה לי תשובה .באותו רגע אני יגיד לך .
אני גם היום ישלח לו שוב את במייל הנ"ל לתזכורת .
תודה ויום טוב XXX

15 למאי, אחרי מעל שבועיים בלי סימן חיים
XXX,ממש חוצפה שעדיין אין מענה ממכם , אני מבקש תגובה השבוע לפני התחלת תהליכים משפטיים.נושא כה פשוט שאמור לקבל מענה של עד 48 שעות נמשך כבר כחודשיים!!!אנא טיפולך המיידי,

16למאי, תגובה-
שלום רב לא הייתי בחברה הרבה זמן .אז בבקשה בוא תזכיר לי על מה מדובר ?סליחה XXX

תגללי למטה לתחילת המייל

היי עכשיו אני נזכרת זה לא בטיפול שלי אני העברתי את זה למנהל שלי .אני היום ישב איתו על הנושא ואני יהיה איתך בקשר .תודה XXX

XXXאני מבקש בכל לשון של בקשה על מנת לסיים את הסאגה המיותרת הזאת אנא צרי איתי קשר בנייד ברגע שיש תשובה.

והגרנד פינאלה-
שלום רב בהמשך לפנייתך לאחר בדיקה של מספר הסידורי מתברר כי מוצר זה הוא מוצר גנוב. שלא התקבלה תמורה בגינו.תודה מראש

גנוב? לא התקבלה תמורה בגינו? מעניין, לאור העובדה שאני זה שהוציא מכיסי את הכסף בשביל לקנות את המוצר, והתקבלה עליו חשבונית/קבלה.
או שאולי טק דאטא מתכוונים שנועה "גנבו" מהם את ההארדיסק? בין אם כן או אם לא, זה לא עניינו של לקוח הקצה, וטק דאטא צריכים לדאוג לפתרון ללקוח, כל בעיה בהתנהלות של חנות מסוימת אל מול היבואן היא הבעיה של שניהם אחד מול השני, לא של הלקוח.
-יצוין פה כי אחרי הדיסק הזה, התקבלו בנועה מחשבים עוד מאות של דיסקים קשיחים מטק דאטא, אם הדיסק גנוב ולא התקבלה תמורה בגינו, מדוע המשיכו לספק דיסקים לנועה?

דק דאטא היקרים, זו הצורה הדבילית והמבישה ביותר לנסות להתנער ממתן שירות ללקוח. כואב לכם על ה 300 ש"ח שדיסק חלופי יעלה? אתם מוכנים לרדת לכזו רמה כדי לחסוך את הסכום הזעום הזה? תתביישו לעצמכם, ואני מקווה שאחד מהנציגים שלכם יראה את זה.

GTECH היקרים
להכריז שמוצרים מהחנות הקודמת יטופלו ואז לזרוק את הלקוח לעזאזל מול היבואן? יופי של אסטרטגיה.
רכשתם את השם של החנות, אתם מתיימרים לספק שירות בסטנדרט שהשם הזה מרמז- קחו אחריות! עצוב עד כמה מהר טרחתם לזרוק בטלפון משפטים כמו "זה לא אותו ח"פ" ו "אנחנו לא מחויבים לכלום" (השיחה, אגב, הוקלטה.)
ישר כוח, אתם יודעים טוב מאוד לאן הדרך הזו של זריקת הלקוח לעזאזל מובילה. במקרה שלכם אפילו לא מדובר על לספוג נזק כספי מסוים, רק להשקיע טיפת זמן לעזור ללקוח.
במקרה של טק דאטא זו בושה. במקרה שלכם- כפליים.

-הסיפור מפורסם ברגעים אלו בכל פורום בארץ העולה בראשי, אחרי הכל, שקונים מוצר, חוץ מהמחיר יש גם את עניין האחריות. אישית החלפתי מספר דיסקים של סאמסונג, אחד מהם נרכש בזמנו מ FOXPC שגם כן הלכה קאפוט- אבל חיון החליפו את הדיסק תוך שבוע אחד, ובאחד חדש, לא פחות.
בתור לקוחות, בדקו מי החנות/היבואן שתיאלצו להתעסק איתו "במידה ש", שמרו חשבוניות, דאגו לתעד הכל
ושלא יעבדו עליכם!
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

נערך לאחרונה על ידי Pika007, 20-05-12 בשעה 17:59.
Pika007 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 20-05-12, 18:11   #2 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

לא הבנתי למה חבר שלך לא הולך עם כל המיילים והטפסים הדרושים לעורך דין.
המוצר נקנה ויש על זה קבלות, ואמרו לו שהמוצר גנוב... למה לא להגיש תביעה ?
הצד הרציונלי אומר שהמצב לטובתו...
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 20-05-12, 18:24   #3 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

תביעה לוקחת חצי שנה, לא נראה לך קצת מוגזם בשביל הארדיסק?
חוץ מזה, שים לב שהוא כתב להם, כמו שאמורים, שהמייל הזה הוא צעד לפני תביעה.
את המסמכים הרלוונטיים הוא כבר לקח לעו"ד, אם הסיפור לא יטופל בקרוב, גם תביעה תהיה.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung SF223H DVD/RW

ישן 20-05-12, 18:27   #4 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

כן איפשהו זה מוגזם בשביל הארדיסק.. אני פשוט שם את עצמי בנעליים של חבר שלך.
להגיד למישהו שהמוצר גנוב אחרי שרכשת אותו זה פשוט חוצפה מדרגה ראשונה.
גם אם יצא לו 600 שקל פיצויים מהשטות המוחלטת הזו מצידם זה גם משהו, שיהיה לכם בהצלחה
עם זה.
ישן 20-05-12, 18:39   #5 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של VanHalen

גועל נפש. אנחנו צרכים מהפכת שירות דחוף במדינה הזאת.
פרסם גם בפייסבוק ושלח קישור שכולנו נוכל לתת לייק.
Intel I5 3470| AC Freezer 7 | Asus P8Z77-V LX2 | Corsair XMS3 2x4GB 1600MHZ | Sapphire HD 7850 | Corsair Force 3 120GB| Topower Top 550W | TT Strike MX | LG L207WT | Microsoft Sidewinder X6 | Razer Naga
Sony Xperia Z1 Compact
Xiaomi MI-2 16GB - MIUI V5
מדריכים: תצוגת משאבי מערכת בזמן אמת תוך כדי משחק
VanHalen לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 20-05-12, 19:28   #6 (קישור ישיר)
IO Pro

פשוט ביזיון...
בזמנו נשרף לי 4850 הכרטיס נשלח לסקייפיסי ובלי לשלוח בכלל ליבואן קיבלתי כרטיס חדש שווה ערך..
לא פחות חשוב מהמחיר זה השרות - אחרי הסיפור הזה אני לא מתכוון לקנות בג'יטק לא משנה כמה המחירים טובים

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2
Crucial M4 128GB + 6TB
Cooler Master 690II Advanced, SeaSonic S12II 620W
Asus Xonar Essence ST, MicroLab X16, Sennheiser HD598
Samsung Galaxy Note 3
RoNeN :P לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 20-05-12, 20:10   #7 (קישור ישיר)
IO OwneR

סמל האישי של cupra

אם ככה אין אחריות למוצרים שנקנו מנעה מחשבים, יש לשים לב. בקשר לטאק דאטה חבל, למרות שהם לא חייבים לך דבר. לא עשית עסקה איתם ישירות, למרות שכן היה טעם לבוא ללקוח

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2
Lian-Li P80 mod | Corsair CMPSU-HX1000 | 2x Dell 2407WFP |

Custom Built
Phase Change Unit
| Custom Built Water Cooling System (X2) | ln2/dice pot by Kingpin - Dragon extreme

LapTop: Lenovo yoga 2 pro - 13.3 QHD, Core i7 4500U, 8GB, SSD 256G

Old/Sold
NEXUS One ; HTC Desire HD ; Galaxy NEXUS ; NEXUS 4

Current LG G2 32GB + NEXUS 7 + IPAD 3

Join the IOpanel HWBOT
Team | Join the IOPanel world Community Grid Team | Join the IOPanel Super Pi DB
cupra לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-05-12, 0:38   #8 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

טק דאטא בהחלט חייבים, יש חוק שנקרא "שירות למוצר לאחר רכישה", ברגע שאמצא את הנוסח המלא אעתיק אותו לפה, אבל בבסיס, שירות ללקוח קצה חייב להינתן גם אם ליבואן יש איזשהו עניין לא סגור עם המתווך (החנות)
היבואן לא יכול להתנהג כנושה לציוד שכבר נמכר ללקוח קצה.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung SF223H DVD/RW

ישן 21-05-12, 1:39   #9 (קישור ישיר)
IO Rookie

לידעתך טק דטא לא מחויבים לכלום מהסיבה שכל החברות בלי יוצא מהכלל מחסות את עצמם בזה שהם רושומת בחשבונית גם ללקוח פרטי וגם ללקוח עיסקי שהמוצר נשאר בעלות החברה עד פירעון מחולט של התשלום לשם כך הם מחוסים מכל הבחינות אתה קנית את המוצר מנועה מחשבים בנשר תתבע את בעל החנות פשוט מאוד
נ.ב להזכיר לכולם שטק דטא באופן חוקי לגמרי עשה לא מעט כסף לפני כמה שנים בכך שגבתה עמלה של 5$ מכל לקוח אחרי שחברת לייף פשטו את הרגל והם היחדים שהיו היבואנים של WD כמו שאז אף אחד לא יכל לבוא בטענות נגדם על העמלה המיותרת הזאת כי הם הקבילו הכל מהיצרן העולמי כך במקרה הזה
HABORER לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-05-12, 1:53   #10 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

החשבונית ללקוח עסקי, כלומר החנות, לא מגיעה ללקוח הקצה וגם לא נועדה שלקוח הקצה יראה אותה, לכן היא לא עונה לדרישה לשקיפות מידע בפני הלקוח בעסקה.
טק דאטא יכולים לכתוב מה שבא להם על החשבונית ללקוח העסקי, רק שזה יהיה תקף רק לגבי הלקוח העסקי.
עברתי על הנושא הזה in and out, גם עם קרוב משפחה שהוא עו"ד. יש פה קייס ויש פה כל מה שצריך כדי להאכיל את טק דאטא קש.

אבל יודע מה הכי גרוע בכל העסק?
שהם בוחרים להתנהל ככה. זה עלוב, עצוב ומבזה. בתור מישהו שמייעץ ללא מעט אנשים, וביניהם בעלי חברות ועסקים קטנים, אודיע לכולם חגיגית להתרחק מדיסקים של WD כי השירות של טק דאטא כ"כ מבזה. אפשר לקנות סאמסונג, אחלה דיסקים והאחריות עשר.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung SF223H DVD/RW

ישן 21-05-12, 5:10   #11 (קישור ישיר)
IO Member

ואם תעלה את זה מול WD העולמית?
ועדיף שתקנה כבר HD אחר,אם כל יום עולה לו כסף...
GoBravo לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-05-12, 7:45   #12 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

אתה לא אמיתי אם ה WD... אני חושב שזה ביזיון, בעיקר הקטע עם הגניבה..
אבל WD העולמית עושה אחלה קשיחים.. אולי אפילו הטובים ביותר מה להם ולזה
ישן 21-05-12, 9:47   #13 (קישור ישיר)
IO Rookie

ברירת מחדל המשך לתגובה

אם לא שמת לב לתגובה אני אנסח את זה שוב
לא משנה אם החשבונית היא עיסקית הוא פרטית ברגע שרשום על חשבונית שהסוחרה בבעלות המוכר עד פירעון מוחלט של התשלום ישנו בעיה לקבל את הסחורה ולא משנה מי קיבל את החשבונית הסופית במקרה שלך זה אתה
תחשוב על זה שהיית קונה מנועה את המוצר ולא משלם לו את הכסף ומוכר את המוצר לצג ג' מה נועה היית צריכה לתת ארחיות על מוצר שנלקח ממנה ללא תשלום כדין
וחוץ מזה טק דטא וגם רשמתי את זה מקודם עשו הרבה כסף מהפרשה של חברת לייף שפטו את הרגל והם היו היבואנים של WD
HABORER לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-05-12, 10:07   #14 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

I smell a troll

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-05-12, 15:48   #15 (קישור ישיר)
IO Rookie

לא יודע אם זה יעזור או לא. קניתי בזמנו בFOXPC שהלכה לעולמה. והכרטיס גראפי נשרף לי .(כמו גם כל המחשב - אבל זה לא משנה). פניתי ליבואנים של XFX בארץ (הם בדיוק החליפו יבואנים) והם ענו לי שאם הכרטיס לא נקנה בזמן שהם יבאו את זה - אז הם לא לוקחים אחריות על זה. פניתי לXFX העולמית בבקשה להחלפה ובסופו של דבר הם החליפו לי. כמובן שכבר קניתי כרטיס חדש - לקח לי משהו כמו חודש וחצי עד שהם החליפו. ולעיניין עצמו - יש לXFX אפשרות להחליף כל עוד אין אף אחד במקום מגוריך שלוקח אחריות על העיניין - כמו חנות שנסגרה. יכול להיות שזה גם במקרה שלך.
oriyellow לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא