IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > מחשבים ומה שמסביב
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

מחשבים ומה שמסביב כאן תוכלו לפרסם נושאים הקשורים בצורה כלשהי למחשבים , אך לא מצאתם היכן לפרסם אותם בפורומים השונים

דבר חופשי : מחשבים ומה שמסביב

שוקל את האפשרות לפתוח חנות מחשבים קטנה

עדיף זכיינות.. כמו הרשתות הגדולות בכל תחום שכבר יש להם שם.. אלא אם כן... יש לך תוכנית עסקית שהיא פיקס.. ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 13-06-12, 20:59   #31 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

עדיף זכיינות.. כמו הרשתות הגדולות בכל תחום שכבר יש להם שם..

אלא אם כן... יש לך תוכנית עסקית שהיא פיקס.. ויש לך אחלה מיקום ושיווק נכון וכו'..
זה יותר תופס נגיד במסעדנות וכאלה, לא חושב שיש כסף בלנהל חנות קטנה של מחשבים..
כמה כבר כאילו.. גם אם יש לך את הניסיון והכסף אתה לא יכול לדעתי להגיע למשכורות שנחשבות
מכובדות.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 19-06-12, 13:31   #32 (קישור ישיר)
IO Member

אול תחשוב על חנות נישה,ולא על משהו שכולל הרבה דברים.ולמכור דברים שלא נמכרים בארץ-ציוד לקירור אקסטרים,מים,גז וכו'.
גם דבקים תרמים וכל הדברים האלה.חנות מחשבים בארץ יכולה להצליח אם היא מביאה לשוק משו שונה וייחודי,אפילו אם שוק המחשבים בארץ הוא שוק 'חבוט' וקשה.
דגש על איכות ושירות.
אני חשבתי הרבה על הנושא,חשבתי לשנות את הקונספט של חנות רגילה ולהפוך את החנות למשו כמו 'בוטיק מחשבים'. שהחנות נראת כמו סלון של דירה.

נערך לאחרונה על ידי GoBravo, 19-06-12 בשעה 13:37.
GoBravo לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-13, 17:35   #33 (קישור ישיר)
IO Rookie

אין תודעת שירות בארץ. גם מצד הצרכן.
צריך לתת שירות ללקוח מעל ומעבר.
זה נכון שהצרכן ההישראלי מחפש רק זול. אז בסופו של דבר. ביקשת זול, קבל זול עם כל המשתמע.
צריך לחנך את בעלי העסק וגם את הצרכנים.
הרעיון של חנות מחשבים בוטיק ממש נחמד. ;) אבל זה לא מספיק שהיא תראה כמו סלון.
צריך לדבר עם לקוח ולהסביר לו שכאן הולכים להרכיב לו מחשב בהתאמה אישית ולהסביר לו שיכול להיות שזה יצא קצת יקר מהאחרים. מפני שאתה עובד רק עם חלקים איכותיים *מותגים מוכרים באיכותם ואמינותם. שאתה לא מרכיב מחשבים זולים.

אני חושב שטכנאי עצמאי שהולך ומתקן מחשבים לאנשים בבתים. יתפרנס יותר טוב מאחד שיפתח חנות, עכשיו במצב הקיים בשוק.

נערך לאחרונה על ידי danifast, 11-01-13 בשעה 13:11. סיבה: הבהרה ומחיקת שמות של רשת חנות מחשבים.
danifast לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 10-01-13, 23:36   #34 (קישור ישיר)
IO Addict

אני מציע לך לערוך את ההודעה (החלק הזה של הלא מומלץ לרכוש מחנויות) - תבין לבד למה..
ומה זה "חלקים מקורים"? תראה לי את הסיני שהכין מעבד אינטל מזויף...הוא בטח מיליארדר היום.
אין שום בעיה לקנות חלקים סגורים בקופסה ולהרכיב לבד.
רוב החנויות כן עושות עבודה טובה בהרכבת מפרטים ובהרכבת המחשבים עצמם. (אני לא מדבר על החנויות השכונתיות למיניהן)

ותמיד יש אותנו (IO שליטההה) שנעזור לאותם אנשים להרכיב מפרט.
אין שום טעם לשלם "לטכנאי" אקסטרה תוספת על זה...
בנוסף לקנות מטכנאי חלקי מחשב זה לא הדבר הכי נכון לעשות...לחנות יש לפחות גב מסוים.

נערך לאחרונה על ידי amadey, 10-01-13 בשעה 23:42.
amadey לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-01-13, 13:16   #35 (קישור ישיר)
IO Rookie

אני לא מדבר על מעבד.
אבל למשל מארז איכותי יותר של מותג ידוע.
ספק כוח מודולרי איכותי.
מאווררים.
זיכרונות וכרטיסי מסך מהחברות המובילות.
וכ?
danifast לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 11-01-13, 16:35   #36 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amadey צפה בהודעה
אין שום טעם לשלם "לטכנאי" אקסטרה תוספת על זה...
בנוסף לקנות מטכנאי חלקי מחשב זה לא הדבר הכי נכון לעשות...לחנות יש לפחות גב מסוים.
כן יש טעם לשלם אקסטרה לבנאדם שמבין ומלווה את הלקוח ברכישה ובתמיכה אחרי זה, מאחר ולא לכולם יש זמן לחפור בזה ולשבת בפורומים וכו' גם לאנשים בעלי ידע בסיסי במחשבים, יכול להיות חסר ידע ונסיון בקטע של בחירת חלקים וטיפול נכון במחשב
לדעתי הטכנאים צריכים ליידע את הלקוח מאיפה האחריות על החלקים שלהם (במידה וזה ישירות מיבואן) ואיך הם מנצלים אותה, לעתים עדיף לשלוח בנאדם לקנות בחנות כמו אייבורי או קי אס פי את המחשב והטכנאי יארגן לו את התוכנות ויבצע העברת חומר\גיבויים וכו'
המגמה הפכה להיות כזאת שהמון אנשים החליטו להכריז על עצמם כטכנאים (וכן ראיתי מקרים שאנשים רק למדו להרכיב מחשבים או עברו קורס), מבצעים פורמטים על ימין ועל שמאל וגורמים ליותר נזק מתועלת או ממליצים לרכוש חלקים לא קשורים ומן הסתם לא טורחים גם להתייעץ עם אף אחד. ויש עוד סוג, היפה שבהם זה כאלה שמשיגים עבודה בתחום וכל תקלה הולכים לפורומים לבקש עזרה (בד"כ זה כאלה שעובדים בתוך ארגונים או חברות גדולות והם אחראיים על מחשבי\שרתי החברה), לסיכום אני מסכים עם amadey שבאמת אין טעם לשלם לטכנאי בלאי האלה, אך יש לדעת להפריד בין מקצוען לבין סתם טכנאי שמצהיר על עצמו.

נערך לאחרונה על ידי doscape, 11-01-13 בשעה 16:40.
doscape לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 16-01-13, 13:54   #37 (קישור ישיר)
IO Rookie

חנן היי אני הוא ניר ורסנו הבעלים לשעבר של חברת יבוא והפצה של מותג הניקרא ASUS
אני היגעתי לזה עם ירושה ואז ב 2005 הפסדתי הכל ביגלל תרגיל עוקץ וניהול לא נכון של העסק
ומאז פחדתי לחזור עבדתי בכל מניי חברות בתחום ולמדתי המון ובעיקר איך לתקן את הטעויות שעשיתי והיום אני דקה לפניי שאני חוזר להיות עצמאי יש דבר אחד שמפריד בני לבין זה הגדרתי שאני מביא מהבית תקציב של 25 אלפ שקל והתחלתי לרוץ סגרתי חוזה עבודה עם 3 חברות שונות על מתן שירותי טכנאות על קו שרץ מחדרה ועד מטולה כאש הרכב הדלק וכליי העבודה הם עליי וככול שיהיה יותר טוב ויותר מהיר כך אני יעשה יותר כסף רק שלי יש תיקרה סופית של יעד 250 אלף שקל בחודש שזה 3 מליון שקל בשנה כל תנועה שלי שווה 630 ש"ח ואני מחויב ל 6 ליום מכל חברה יש התחייבות ל 35 פקעות במילים אחרות 22050 * 3 = 66150 לחודש לפניי ניקויים
לאחר כל הניקויים ישאר 48790 ש"ח זהוא רווח מחובד לאדם יחיד וכעט מה שמפריע לי שאני לא מוכן לחרוג ממה שהבאתי מהבית ועכשיו חסרים לי 5500 ש"ח שעל מנת להסיגם אני מוכר מחשבים ואז יהיה לי להשלים לרכב אשר מתאים לי .
מכאן המסכנה שלי היא אם יש לך משהוא מטורף אז אוליי כדיי ואם אין אז לא כדאי ביכלל להיות עצמאי
versano לא מחובר   הגב עם ציטוט
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא