IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע כל נושא הקשור לרמקולים , אוזניות , כרטיסי קול , מערכות סטריאו , מגברים ומערכות קולנוע ביתי

ציוד היקפי : כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע

עזרה בבחירת אוזניות מחשב

שלום, אני מעוניין לקנות אוזניות למחשב בסכום של עד כ-300 שקל. 50 אחוז מוזיקה 50 אחוז משחקים. חשבתי ללכת על ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 13-07-12, 1:06   #1 (קישור ישיר)
IO Member

ברירת מחדל עזרה בבחירת אוזניות מחשב

שלום,
אני מעוניין לקנות אוזניות למחשב בסכום של עד כ-300 שקל.
50 אחוז מוזיקה 50 אחוז משחקים.
חשבתי ללכת על הHD205 של סנהייזר אבל שמעתי שהן לא משהו בשביל משחקים,זה נכון ?
וכמובן שיהיה מקרופון
yarivb לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 14-07-12, 16:12   #2 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של Trin1ty

קודם כל , איזה סוגי מוסיקה אתה שומע ?
שנית , קצת מעל התקציב(390 ש''ח ) יש את ה - SHURE SRH440 שהם בהרבה יותר טובות מכל האוזניות שתמצא בתקציב הנ''ל , לדעתי שווה להשקיע עוד קצת.
מאותה חברה יש גם את ה - SHURE SRH550 DJ , שהם קצת יותר לוחצות , אך יתנו לך סאונד טוב יותר במשחקים מה - 440 .
בכל מקרה , בסניפי IVORY ניתן לשמוע הרבה מאוד סוגי אוזניות בכל המחירים ( סניף רמת-גן אני יודע ספציפית כי ביקרתי שם )- אם אתה גר קרוב מומלץ מאוד לנסוע ולשמוע : )
נ.ב , שמתי לב שאתה דורש מיקרופון , לדעתי עדיף להוסיף בצד איזה מיקרופון ב 10 ש''ח מכיוון שרוב האוזניות האיכותיות לא באות עם אחד.
Trin1ty לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 14-07-12, 17:26   #3 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Trin1ty צפה בהודעה
קודם כל , איזה סוגי מוסיקה אתה שומע ?
שנית , קצת מעל התקציב(390 ש''ח ) יש את ה - SHURE SRH440 שהם בהרבה יותר טובות מכל האוזניות שתמצא בתקציב הנ''ל , לדעתי שווה להשקיע עוד קצת.
מאותה חברה יש גם את ה - SHURE SRH550 DJ , שהם קצת יותר לוחצות , אך יתנו לך סאונד טוב יותר במשחקים מה - 440 .
בכל מקרה , בסניפי IVORY ניתן לשמוע הרבה מאוד סוגי אוזניות בכל המחירים ( סניף רמת-גן אני יודע ספציפית כי ביקרתי שם )- אם אתה גר קרוב מומלץ מאוד לנסוע ולשמוע : )
נ.ב , שמתי לב שאתה דורש מיקרופון , לדעתי עדיף להוסיף בצד איזה מיקרופון ב 10 ש''ח מכיוון שרוב האוזניות האיכותיות לא באות עם אחד.
על ה205 ויתרתי.
סוגי מוזיקה-אני שומע את כל הסוגים לכן אני לא יגיד לך משהו ספציפי..
ואני מוכן להשקיע עוד טיפה..אם כבר 390 שח, חשבתי ללכת על הPC330 של SENHEISER או ב350 שח הROCCAT KAVE.
ישן 14-07-12, 19:30   #4 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של Trin1ty

אם אתה שומע הכל , אני בטוח שה - SHURE שהצעתי לך יתאימו.
הן אוזניות שפשוט נשמעות טוב עם כל הסוגים ( כמובן אם המקור הוא באיכות טובה + , אל תצפה לשמוע שיפור דרסטי משיר באיכות ירודה, הוא פשוט ישמע רע עם כל סט אוזניות ..).
אך אם משחקים הם בעדיפות יותר גדולה אצלך,ואתה חייב את המיק וכל שאר הפיצ'רים שאוזניות גיימינג מציעות, אז ה- SteelSeries Siberia V2 יתאימו לך יותר.
הן יותר נוחות לעומת ה SHURE שלאחר כמה שעות מתחילות להציק וללחוץ ( שוב גם לזה יש פיתרון והוא להחליף את הסט כריות לאחרות מסדרה יותר גבוה של SHURE ), והן מתאימות יותר למשחקים וסרטים , ושם באמת הפיצ'ר של הסאונד ההיקפי נותן בראש.
בכל מקרה , כבעליו של SHURE SRH440 אני יכול להגיד לך שאני מאוד מרוצה מהן , והבעיה היחידה שלי איתן הייתה הנוחות , ולאחר החלפת הכריות היא נפטרה כליל.
נ.ב,
כל אוזניה ברמת מחירים הזאת ומעלה דורשת BURN-IN(הרצה) , קח שאל תתפלא אם הן ישמעו קצת סגורות בהתחלה , והבאס יהיה עמום , הן צריכות לעבוד בין 40-100 שעות עד שהן יפתחו לגמרי.
ולסיכום - באיזה סט אוזניות שלא שתבחר , אני בטוח שתצא מרוצה.
תתחדש !

עריכה - ביקורת על ה SteelSeries Siberia V2 :
http://hwzone.co.il/games/reviews/sound/siberia_v2

נערך לאחרונה על ידי Trin1ty, 14-07-12 בשעה 19:36.
ישן 14-07-12, 19:51   #5 (קישור ישיר)
IO Member

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Trin1ty צפה בהודעה
אם אתה שומע הכל , אני בטוח שה - SHURE שהצעתי לך יתאימו.
הן אוזניות שפשוט נשמעות טוב עם כל הסוגים ( כמובן אם המקור הוא באיכות טובה + , אל תצפה לשמוע שיפור דרסטי משיר באיכות ירודה, הוא פשוט ישמע רע עם כל סט אוזניות ..).
אך אם משחקים הם בעדיפות יותר גדולה אצלך,ואתה חייב את המיק וכל שאר הפיצ'רים שאוזניות גיימינג מציעות, אז ה- SteelSeries Siberia V2 יתאימו לך יותר.
הן יותר נוחות לעומת ה SHURE שלאחר כמה שעות מתחילות להציק וללחוץ ( שוב גם לזה יש פיתרון והוא להחליף את הסט כריות לאחרות מסדרה יותר גבוה של SHURE ), והן מתאימות יותר למשחקים וסרטים , ושם באמת הפיצ'ר של הסאונד ההיקפי נותן בראש.
בכל מקרה , כבעליו של SHURE SRH440 אני יכול להגיד לך שאני מאוד מרוצה מהן , והבעיה היחידה שלי איתן הייתה הנוחות , ולאחר החלפת הכריות היא נפטרה כליל.
נ.ב,
כל אוזניה ברמת מחירים הזאת ומעלה דורשת BURN-IN(הרצה) , קח שאל תתפלא אם הן ישמעו קצת סגורות בהתחלה , והבאס יהיה עמום , הן צריכות לעבוד בין 40-100 שעות עד שהן יפתחו לגמרי.
ולסיכום - באיזה סט אוזניות שלא שתבחר , אני בטוח שתצא מרוצה.
תתחדש !

עריכה - ביקורת על ה SteelSeries Siberia V2 :
HWzone - ?‘?™?§?•?¨?•?× - ???�?•??“ - ?‘?™?§?•?¨?× SteelSeries Siberia V2
יצא לי לשחק ולשמוע מוזיקה עם הסיבריה V2 מספר פעמים..אהבתי אותן אבל אני לא רוצה אותם כל כך,שמעתי ממספר אנשים שהם דיי עדינות ונהרסות מהר ויש לי חבר שהחליף זוג שנהרס לו.לעומת זאת חבר אחר משתמש בהם מ2009 בערך עד עכשיו.
במחיר שלהם(350,אולי קצת יותר) הייתי מעדיף להביא את הKAVE שהן 5.1 אמיתיות וטובות לא פחות(מביקורות ופורומים שונים).
אז לכן ההתלבטות שלי היא roccat kave / sensheiser pc330 או הSHURE שהבאת פה.
עריכה:
Shure SRH440 Impression - כאן מצויין דרך אגב שהאוזניות לא מומלצות למשחקים.
ישן 14-07-12, 20:32   #6 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של Trin1ty

בסדר גמור , כמו שאמרתי אם משחקים חשובים לך קצת יותר ממוסיקה , אז ה-ROCCAT KAVE הן אחלה בחירה.
סה''כ ה- SHURE הן אוזניות נטו למוסיקה , אך לא כ''כ רעות במשחקים וסרטים , לעומת ה ROCCAT שמצטיינות במשחקים וסרטים בעיקר , ולא כ''כ רעות במוסיקה .
מציע לך לקפוץ ל-IVORY עם נגן/פלא , ולשמוע את ה- SHURE , ובמקרה שלא ימצאו חן בעינייך לבחור ב ROCCAT .
עריכה - על ה- sensheiser pc330 לא שמעתי ואני לא מכיר , גם ביקורות לא ראיתי יותר מידי , לכן אני לא יכול להמליץ/לשלול.

נערך לאחרונה על ידי Trin1ty, 14-07-12 בשעה 20:38.
קישור פירסומי
ישן 14-07-12, 20:37   #7 (קישור ישיר)
IO Member

שלח הודעה דרך ICQ אל ZeroUP שלח הודעה דרך MSN אל ZeroUP שלח הודעה דרך SKype אל ZeroUP

לי יש SHURE SRH840 אחלה אוזניות וגם לא כל כך יקרים
Mushkin 4gb 6400 800mnz 4.4.4.12
HIS 6950 2gb ICEQ
128gb CRUCIAL M4
2x2TB WD Green
Corsair 620watt
white Fracrtal Design R3
ZeroUP לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 14-07-12, 20:43   #8 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של Trin1ty

ציטוט: