IOPanel

חזור   IOPanel > דבר חופשי > דיבורים על הא ודא
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

דיבורים על הא ודא כאן מדברים על כל מה שלא קשור למחשבים , קליפים מצחיקים , תמונות הזויות , שאלות על החיים ושאר הגיגים

דבר חופשי : דיבורים על הא ודא

מתחיל להתאמן אחרי כ4 שנים של אי מעשה כלל, צריך קצת עזרה.

שלום לכולם. מי יום ראשון הקרוב אני מתחיל להתאמן ברצינות רבה במיוחד, וכמובן צריך קצת עזרה. קודם כל הפעם האחרונה ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-07-12, 21:56   #1 (קישור ישיר)
Rig MasteR

סמל האישי של TheOne89

פרצוף אדום מתחיל להתאמן אחרי כ4 שנים של אי מעשה כלל, צריך קצת עזרה.

שלום לכולם.

מי יום ראשון הקרוב אני מתחיל להתאמן ברצינות רבה במיוחד, וכמובן צריך קצת עזרה.

קודם כל הפעם האחרונה שהייתי פחות או יותר בכושר הייתה בצבא אחרי האימון המתקדם,
היום אני כבר כמעט שנתיים אחרי הצבא ועוד כשנתיים אחרי האימון המתקדם בצבא ואין כושר כלל,
בזמנו חשבתי על לאסוף כמה שיותר מאסה עד לאימונים הרציינים הבאים שלי והצלחתי להשיג את זה,
אני שוקל כמעט 120 קילו ובמצב הנורמלי צריך לשקול כ85 קילו וכן אין מצב שאני מוריד חולצה בים

מה שבאמת הפריע לי כל הזמן הזה זה העישון, מחר אני זורק לעשן לצמיתות או לפחות בהדרגה,
אני צריך מימכם כמה טיפים ואולי גם תרגילים בשביל להתחיל לפתח את הגוף שוב כמו פעם,
אין צורך בחדר כושר בגלל שיש לי גינה עם מלא מכשירים משקולות ושק אגרוף ככה שזה מספיק.

אני לא מתכוון להשוויץ או משהו בסגנון הזה, נטו כדי להיות חזק עד כמה שניתן ובכושר מעולה,
אני מבין שזה לא יקרה מהר לא בעוד חצי שנה ולא בעוד שנתיים, אני יתאמן כמה שצריך.

התוצאה הסופית צריכה +- להתקרב לזה, עם יצליח מעולה עם לא נשתה פרוטיין בעוד כשנתיים.

כל תרגיל שאתם מכירים כל מהלך חכם שאתם מכירים יכול לעזור לי מאוד ולקדם אותי אל המטרה,
עם יש תרגילים טובים לחיזוק הגב אני יותר מישמח לשמוע אליהם, מקווה לראות הרבה תגובות

נ.ב, לפני כחצי שנה התחלתי לעשות הליכות עם תיק גב של כ30 קילו פעמיים בשבוע של 10 קילומטר, ככה שהתחלה קטנה יש צריך פשוט להוסיף סדרת אימונים בנוסף.
ישן 21-07-12, 22:01   #2 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של Tal Raz

אם אתה רוצה להפסיק לעשן, קנה את הספר של דר' אלן קאר, "הדרך הקלה להפסיק לעשן"
קרא את הספר, והפנם אותו מאוד . עשה כל מה שהוא אומר, ואתה תצליח. אל תסטה אפילו לרגע להתפתות לעשן סיגריה.

במקביל, תאכל הרבה ירקות, ירוקים ואדומים, בכל ארוחה או בחלק מהארוחות חובה לשלב
את האימונים שלך תתחיל לאט , אתה צריך להתמיד לעשות אימונים, ולאט לאט לפי היכולת שלך, להעלות משקל, אם אין לך חדר כושר אז זה קצת בעיה, אני אישית לא יודע איך תהיה התוכנית אימונים שלך...

Tal Raz לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-07-12, 22:16   #3 (קישור ישיר)
IO Folding Team

סמל האישי של NiNi

יותר להשגיח על התזונה מאשר על האימונים.
תתחיל לקרוא באתר ישראלבודי, ומומלץ במצב הנ"ל ללכת אליהם לפגישת ייעוץ.

בהצלחה !
Apple iPhone 5S|Samsung Galaxy Tab 4 10.1
Samsung 46" LCD 1080p 46B550
NiNi לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-07-12, 22:32   #4 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

אם אני זוכר נכון אתה מנתניה נכון?

תקפוץ לחוף ותמצא את החברה שעושים את הדברים האלו

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-07-12, 22:43   #5 (קישור ישיר)
IO Addict

^ איך האימונים שלך? מתקדם?
amadey לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 21-07-12, 22:46   #6 (קישור ישיר)
IO Master

Juiced אתה באמת ממליץ לבן אדם ששוקל 120 קילו (ולפי התגובה שלו, 120 קילו לא של שריר), לעשות תרגילים כמו אלו שמופיעים בסרטון? על סמך מה?

לפותח הדיון, בכל מקרה, אתה שואל רק לגבי תרגילים ולא הזכרת כלום בנוגע לתזונה, שזה לא פחות חשוב ... אני הורדתי 10 קילו שומן אך ורק מתזונה נכונה, בלי פעילות גופנית בכלל (לא אומר שזה טוב, רק נותן דוגמא)
HyperX 16GB (2x8GB) 2400MHz DDR4 CL15 DIMM Hype
250GB Samsung 850 EVO - 2.5 inch - SATA3
FSP RAIDER 650W - RAIDER Series
NZXT Source 340
Scythe Mugen 4

נערך לאחרונה על ידי Shay, 21-07-12 בשעה 22:53.
Shay לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 21-07-12, 23:10   #7 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

בתור אחד שאחרי הצבא הוריד 30, נכנס לכושר טוב יחסית (הכנה לשביל ישראל בזמנו) ושעכשיו העלה שוב משקל אחרי שהפסקתי להתאמן כתוצאה מהניתוח שהיה לפני כמה חודשים

הדבר הכי חשוב זה תזונה... אימונים שורפים קלוריות, בונים מסת שריר אבל צריך שהקלוריות שאתה מכניס לגוף יהיו "איכותיות" ובכמות הנכונה

אחרי זה מתחילים באימונים מסודרים תוך כדי בעדיפות לאימון שנבנה לך על ידי מדריך כושר

כרגע אני בתקופת המבחנים שלי (מועדי ב) ולכן לא יכול לשלב את האימונים כראוי עם העבודה הלימודים ומחכה לאמצע אוגוסט בשביל לחזור לאימונים בחדר כושר (חמי טבריה למי שמכיר)
ברגע שמתאמנים כראוי ושומרים על תזונה נכונה, המשקל יורד... רק לא לצפות להוריד הכל ומהר, הירידה צריכה להיות איטית ורציפה, לא מהירה מדי. זה מתכון בטוח לריבאונד
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-07-12, 1:05   #8 (קישור ישיר)
Rig Master

סמל האישי של Juiced

amadey מתקדם מצויין , אני יורד באחוזי השומן ועולה במשקל הגוף
התחלתי גם עם רצועות TRX פשוט חבל על הזמן, לא התרגילים המעפנים שרואים בהדגמות אלא ממש כמו טבעות שכל הגוף תלוי באוויר

Shay מן הסתם הוא לא יוכל לעשות מה שהם עושים בהתחלה וגם לא לאחר חצי שנה .. אני עדיין לא ברמה הזאתי ואני מתאמן 8 חודשים +/- אבל לא יוצא לי הרבה ולא בצורה עקבית כל כך .. אבל אני מתאר לעצמי שלחברה האלו יש המון ידע וטיפים לתת איך להתאמן בשיטת המשקל גוף נטו. זה עולם במלוא, אם זה תרגילים כמו שרואים בסירטון או אם זה לעשות שכיבות וכפיפות בטן.

אבל זה לא אומר שהוא לא יכול לעשות מתח ומגבילים, ועם 120 להרים הוא יראה תוצאות ממש מהר

עכשיו מתאמן איתי חבר שמנסה לרדת מ-90 קילו + למתחת ל-80, מלבד ל-45 דקות שהוא רץ כמעט כל יום .. הוא עושה גם כל מיני תרגילי קרקע כי הוא פשוט לא יכול לעשות מה שאני עושה אבל לאט לאט הוא משתפר במתח ומגבילים וכשהוא יגיע ל-10 חזרות לסט אז באמת הוא יוכל לעשות מה שאני עושה.

ובדיוק עכשיו חזרתי מאימון ועשיתי את זה, שלעולם לא עשיתי לפני והצלחתי 10x3 ממש מבסוט על עצמי

I7 920 4.4GHZ HT ON #3849b + Coollaboratory Liquid Ultra |
MSI X58A-GD65
| Mushkin Redline 12gb 1600mhz 6-7-6-18 | Sapphire HD6850 1000@1200 x2 | Watercooled lancool K62W | OCZ Vertex 2 60gbX3 Raid 0 | Seagate 500GB 32MB 7200.11 + WD 1TB 16MB Low power | Corsair TX650W | Auzen X-Fi Bravura 7.1 > Logitech X-540 5.1 > HD595 > Kave Roccat | corsaiar k60 + steelseries sensei pro + razer scarab | iBasso DX50 > Earsonics SM3 v2 | Google Nexus One Nightly Gingerbread CM7
Juiced לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-07-12, 1:17   #9 (קישור ישיר)
IO Artist

סמל האישי של Almog Design

סיפור אישי - פעמיים בחיים שלי החלטתי באמת להוריד משקל, פעמיים הצלחתי ואז קרה משהו

פעם ראשונה - הורדה של 30 קילו, ואז אבן בכליות שהרסה הכל. לא יכולתי להתאמן
יותר עקב כאבים אסטרונומיים, וכל ה-30 חזרו.

פעם שנייה - הורדה של 28 קילו, ואז 2 שברי מאמץ ברגל ובעקב אכילס, כאבי גב עד היום, וכאבים בברך.
השמנתי שוב ב-20 קילו.

כל ההורדה התבצעה ללא שום חדר כושר, ריצה איטית בלבד, וחימום לאחר סיום הריצה.
אכילה נבונה [עד רמת פרטנות של אכילת תפוח מיידית אחרי סיום האימון-החזרת גלוקוזה ואכילת 30 גרם חלבון], ומחסום כל חטיף שהוא פרט לארטיק קרח
שהרשתי לעצמי [60 קלוריות אפילו שזה עם סוכר]

ממחר- מתחיל שוב בפרוייקט הנצחי שלי להיות רזה, בעזרת השם פעם שלישית אצליח.
יאללה הגיע הזמן לאיזה חברה D:

נ.ב- הסוד שלי הוא - מוטבציה של תיכנון לעתיד [כמה דברים טובים יקרו לי שארזה]
והסוד הגדול באמת הוא מוזיקה - תמיד נתן לי עוד 50 אחוז של אנרגיה, במיוחד בקילומטר האחרון של הריצה.
תחשבו מה זה בחור ששוק 100 קילו + , רץ פעם ראשונה שלו 7 קילומטרים בעלייה על אספלט
בפרץ של אנרגיה רק בגלל שהטראנס שהוא שומע מגיע לשיא.

דבר פסיכולוגי שלא יכולתי לעשות זה להתאמן עם מישהו
הייתי חייב להתאמן לבד. ברגע שעוד מישהו היה רץ איתי - הייתי מאט באופן אוטומטי
והייתי מתעייף הרבה יותר מהר, אפילו שהמישהו הזה ניסה להמריץ אותי.
הייתי תמיד חושב על זה שיכול להיות שאני מעקב אותו, או כל דבר אחר חוץ מאשר הרצון
שלי להרזות, הייתי חייב להתרכז ולהיות לבד. מוזר אני יודע...

{(בתקופת לימודי תואר ראשון)- (פעילות מתונה בפורום)}=limx→x0

ערוץ הפייסבוק הרשמי של 'deza, נשמח אם תבקרו:
http://www.facebook.com/dezacompany

4790K @ 4.0Ghz | Z97X-GAMING 3 | 16GB DDR3 | 970 GTX G1 GAMING | Razer BlackWidow

נערך לאחרונה על ידי Almog Design, 22-07-12 בשעה 1:30.
Almog Design לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-07-12, 1:28   #10 (קישור ישיר)
IO Addict

Juiced :

עצה לפותח הדיון - אל תהיה קיצוני אחרת לא תצליח להחזיק למשך זמן... זאת גם הסיבה שאנשים נכשלים ב"דיאטה".
amadey לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-07-12, 1:52   #11 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

כמה נקודות ל TheOne89:

1. מבחינת עישון, אחת הבעייות בהפסקת אישון זה השמנה. אנשים שמפסיקים לעשן מחפשים דברים אחרים לעשות, ומתחילים לאכול עוד יותר ממה שהם אוכלים היום. ולכן מבחינת העישון, לדעתי אתה לא צריך לוותר cold turkey כי זה לא עושה את זה לכולם, אלא להוריד את הכמות משמעותית, אבל בכל זאת לתת לעצמך סיגריה של סוף היום. זה יוריד קצת את הלחץ שאתה מפעיל על עצמך.
עם הזמן תגלה שפחות בא לך לעשן, ואז זה פשוט ירד בעצמו.

2. לפני שאתה מדבר על אימוני גוף, קודם תעבוד על הורדה במשקל. זה אומר שאתה צריך להתחיל בחודשים הראשונים בעיקר באירובי והחזרת השרירים לפעולה. וכשאני מדבר על שרירים לפעולה אני מדבר על תרגילים ברמה בינונית ומטה, בהארכת השריר, הגמשתם. אירובי, קצת תרגילים על מכשירים.

3. ברגע שירדת משקל ראשוני, אז אפשר להתחיל בלבנות שרירים גדולים יותר.
כל האנשים שאתה רואה עם קוביות וכדומה, זה משהו שיקח לך הרבה מאוד זמן להגיע.
לכן אני מציע שתבנה תוכנית עם נקודות ביניים. למשל בשבוע הראשון להתחיל לצאת לצעדה לשעה ביום בערב. תכריח את עצמך. לאחר מכן בשבוע לאחר מכן ללכת פעמיים לחדר כושר ולהוריד את כמות הסיגריות בחצי לפחות, וכן הלאה.

4. בנוסף תתחיל להוריד את כמויות האוכל לרמה שאתה אוכל פחות פחממות ויותר ירקות וחלבונים. כלומר בשר, סלט, וקצת תוספת. לא צריך ללכת לקצה, אבל קצת כל פעם, וכמובן פירות או לנשנש ירקות במקום שוקולד בין הארוחות. ככה עם הזמן פשוט תהיה פחות רעב. אני אישית ירדתי במשקל כמעט 4 קילו (וגם ככה אני לא בן אדם גדול או שמן, למרות כרס הבירה) בעזרת הבנה של מה אני אוכל, ואיפה אפשר לשפר.

5. תעסיק את עצמך כל הזמן. אם אתה יושב 4-5 שעות מול המחשב כל יום, אתה חייב לצמצם זאת בחצי, ופשוט לצאת מהבית. אחרת פשוט תחשוב על אוכל, ותחזור לאכול.
ישן 22-07-12, 2:56   #12 (קישור ישיר)
IO Rookie

סמל האישי של David32

טוב גם אני רוצה להצתרף לדיון למרות שאני בתהליך.

לפני חודש גם אני החלטתי לקחת את עצמי בידיים. התחלתי לאכול פליאו (paleo \ primal)
ממליץ לך לקרוא על זה קצת , תבקר קצת ב ,marksdailyapple.com , בדוגרי: דיאטה דלת פחמימות (כדי להרזות בין 50-100 גרם ביום) , הרבה חלבון + הרבה שומן + נמנע מדגנים + נמנע מסוכרים (חוץ מקצת פירות) וכרגע גם ממוצרי חלב + מפציץ במוצרי קוקוס ולא מרגיש מוגבל באוכל בכלל.
ב 4 שבועות שאני כבר אוכל ככה ( + שבועיים וחצי של אימוני הליכה וריצה מדי פעם + כול מיני תרגילי משקל גוף) הורדתי כמות יפה של קילוגרמים , אני מרגיש טוב יותר , ישן טוב יותר ומה לא. אני ממליץ לך לעשות חודש ניסוי , ימים ראשונים יהיו קשים , אחרי שבועיים אתה תראה איזה כיף זה.

לגבי העישון אני נמצא איתך על אותה סירה , בעיה מאוד רצינית ועדיין לא מצאתי פתרון , אני לא מאמין (תחשוב חיובי דוד! תחשוב חיובי!) שאני אצליח להפסיק לעשן סתם ככה ושאני צריך לתכנן את זה קצת. תעדכן באיך הולך לך.

כמובן שהייתי ממליץ לספר לכול העולם על מה שאתה הולך לעשות , כדי שלא יהיה לך נעים להפסיק באמצע, תתחיל לספר לחברים , לעמיתים בעבודה ולכול מי שיש לך איתו אינטראקציה. תסתכל על אנשים שמנים ואנשים שאוכלים לא טוב ותראה שבאסה להם.

יאללה חביבי , מחר יום ראשון , תתחיל שבוע חדש של חיים חדשים , תכנס להייפ , אתה הולך להיות חטוב!
Palit HD4870 Dual Sonic Edition 1GB- Accelero S1 Rev.2
Western Digital WD5000AAKS 500GB
Coolermaster Real Power Pro 550W
Coolermaster HAF 932
David32 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-07-12, 3:47   #13 (קישור ישיר)
IO Pro

אני ממש בסיפור שלך, הייתי מתאמן ואני לא רוצה להשוויץ שקלתי 86 והצלחתי להרים יותר ממשקל גופי
כיום אני בסביבות ה-100 וכושר בקושי

אוכל זו לא הבעיה שלי אלה חילוף חומרים מאוד איטי
ובנוסף לכל אני גם צימחוני מה שגורע במצב של פיתוח גוף ללא תוספים שאגב אל תתקרב אלייהם

אל תשתה משקאות מתוקים
אל תשתה אלכוהול דגש על בירות
אל תעשן כמו שהזכרת
אל תתאמן חזק מידי, יגרום לך לפרוש מהר מאוד
אל תעיז להתקרב לתוספים סינטטיים, יש לך הכל במזון רק צריך להיות חכם ולדעת מה לאכול
ואל תתחיל לעבוד על פיתוח גוף, קודם כל עושים תקופה אירובי ורק אחרי זה אימונים

יש שיטה שהצליחה לחבר שלי והאמתי שגם לי למרות שלא התמדתי בה
וקוראים לה P90X

היא בנוייה על פחות שימוש במשקולות ויותר פיתוח טבעי של הגוף

*עוד טיפ קטן, תנסה לרוץ על חולות בים או בדיונות
זה בונה שרירים ושורף שומן סופר מהר והכי חשוב לא פוגע בגב

אם אתה חובב מים אתה יכול להתחיל לשחות גם בריא לגוף וגם שורף טונות של שומן
בבריכה אתה יכול לקחת משקולות של 10 קילו כל יד ולנסות ללכת עם זה במים תוך כדי דילוג

כמובן יש עוד מלא שיטות, אבל תזכור לפני אימון יותר חשוב מה נכנס לך לפה

נערך לאחרונה על ידי Lior2k, 22-07-12 בשעה 4:06.
Lior2k לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-07-12, 8:45   #14 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של DR-EVIL

שלח הודעה דרך MSN אל DR-EVIL שלח הודעה דרך SKype אל DR-EVIL

דיאטה טובה מורכבת מ3 דברים בלבד:
1. רצון.
2. הדרגתיות.
3. התמדה.

דיאטה לא עולה אגורה, זה הכל עניין מנטלי נטו, הכל נמצא בראש. כל השאר -הספרים, המכשירים וכולה זה פשוט בולשיט שנועד לחלוב ממך כסף.
תעשה את הסוויץ' במוח, תוכל פחות תתאמן יותר וקילוגרמים כבר ירדו.
DR-EVIL לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 22-07-12, 10:00   #15 (קישור ישיר)
Rig MasteR

סמל האישי של TheOne89

תודה רבה חברים על כל התגובות והרצון לעזור.

כמו היום ועד סוף השבוע אני קם ב05:00 בבוקר, עושה מתיחות כ10 דקות, ורץ ליער כ20 דקות,
אני עושה 2 קילומטר למעלה במדרון ואז חוזר, ריצה מדורגת כ3 קילומטר, עליית 2 קילומטר נוספת,
וכ3 קילומטר הליכה מהירה עד הבית עם נשימה רק מהאף בלבד, בבית מתיחות וקצת שק אגרוף.

סיימתי בערך ב08:00 בבוקר, תאמת היה מאוד קשה ודיי סבלתי אבל אני מרגיש פשוט נהדר.

האם אפשר אולי +- ארוחות שאני צריך בשביל אימונים כאלו, כאילו איזה סוג אוכל אני צריך לאכול ?

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא