IOPanel

חזור   IOPanel > ציוד היקפי > כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע כל נושא הקשור לרמקולים , אוזניות , כרטיסי קול , מערכות סטריאו , מגברים ומערכות קולנוע ביתי

ציוד היקפי : כרטיסי קול , רמקולים ומערכות שמע

BEATS By DRE

בוקר טוב! רציתי לכנס את בעלי הBEATS בפורום לדיון קצר! קניתי STUDIO לפני שבוע מרוצה מהם עד השמיים! באיזו "גרסא" ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-08-12, 10:27   #1 (קישור ישיר)
IO Member

ברירת מחדל BEATS By DRE

בוקר טוב!
רציתי לכנס את בעלי הBEATS בפורום לדיון קצר! קניתי STUDIO לפני שבוע מרוצה מהם עד השמיים!
באיזו "גרסא" אתם מחזיקים?
האם מרוצים מהם?

בלי קשר-האם משתמשים בהם בחדר הכושר?!
יום טוב!
ישן 09-08-12, 10:32   #2 (קישור ישיר)
IO Member

יש הרבה ביקורות לא טובות עליהם
אומרים שזה סתם יקר ללא הצדקה
vr6turbo לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-08-12, 10:48   #3 (קישור ישיר)
IO Member

שלח הודעה דרך ICQ אל ZeroUP שלח הודעה דרך MSN אל ZeroUP שלח הודעה דרך SKype אל ZeroUP

vr6turbo אתה צודק ב100 אחוז!
Mushkin 4gb 6400 800mnz 4.4.4.12
HIS 6950 2gb ICEQ
128gb CRUCIAL M4
2x2TB WD Green
Corsair 620watt
white Fracrtal Design R3
ZeroUP לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-08-12, 11:35   #4 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של lllliiioor

הפרו והסטודיו מעולות לחולי באס מותג
אבל עולות פי 2 או 3 מעל מה שהן אמורות לעלות בעייני.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

lllliiioor לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 09-08-12, 13:37   #5 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

אני מצטער לבאס אותך אבל אלו דרעק של אוזניות. כדי למנוע טעויות כאלו בעתיד- סקר שוק לפני הקניה.
בנוסף, יש לנו פורום שמוקדש לאודיאו, את הת'רד הזה היית צריך לפתוח שם, לא פה.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung F1 1TB+ Samsung F4 2TB
Samsung SF223H DVD/RW
Antec NSK2480+Seasonic S12 II 620w

נערך לאחרונה על ידי Pika007, 09-08-12 בשעה 14:30.
Pika007 לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 16-08-12, 15:35   #6 (קישור ישיר)
SAW
IO Member

סמל האישי של SAW

מה אתם מבלבלים במוח!?

Dr.Dre Beats PRO אוזניות ממש טובות במיוחד למוזיקה אלקטרונית, יש להם באס יותר טוב מכל אוזניה ששמעתי במחיר שלהם, אלה אוזניות פשוט עוצמתיות ברמה פסיכית!
במוזיקה אלקטרונית אף אוזניות לא יהיו מספקות כמו האוזניות האלה! לדעתי נשמעות הרבה יותר טוב מאוזניות כמו של sennheiser ,SHURE , Audio Technica

אתם בכלל שמעתם אותם? או שאתם סתם מבססים את המידע שלכם על כל מיני סקרים שיווקים מטופשים.
סתם נראה לכם שכל הדיג'יים הכי טובים בעולם יגנו איתם בפסטיבלים של 160 אלף איש?
אלה האוזניות היחידות חוץ מsennheiser HD800 שנתנו לי ממש אווירה של איזה מועדון באיביזה.

נכון שלמוזיקה קלאסית וג'אז הם לא ממש מתאימות אבל בינינו מי בכלל שומע את המוזיקה הזאת היום.
Gigabyte GTX 580
Corsair Vengeance 8GB 1600
OCZ Vertex 3 120GB SATA III
ASUS Xonar Essence ST
SeaSonic X Series X-850
Corsair Obsidian 800D

נערך לאחרונה על ידי SAW, 16-08-12 בשעה 15:47.
SAW לא מחובר   הגב עם ציטוט
קישור פירסומי
ישן 16-08-12, 16:08   #7 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SAW צפה בהודעה
נכון שלמוזיקה קלאסית וג'אז הם לא ממש מתאימות אבל בינינו מי בכלל שומע את המוזיקה הזאת היום.
תתפלא...

ובכלל, מוזיקה שדופקת את אותו הביט כל הזמן עם בזט בזט בזט בזט בזט כאילו אתה מנסה להכניס מסמר לתוך הראש שלך, לא הייתי קורא לה בכלל מוזיקה.

אז על טעם ועל ריח...

והאם אתה באמת חושב שDJ משתמש באוזניות האלו בגלל האיכות, או בגלל שבעצם משלמים לו על זה, והוא בכלל רק צריך לשם לב למיקום הנכון של השיר לפני המעבר לשיר הבא, כשהוא יודע שבכל מקרה מה שהוא שומע לא משנה, אלא מה שומעים אלו שמשלמים?
האם DJים שמסתובבים בכלל רק עם אוזניה אחת בשביל להיות COOL צריכים לעשות זאת עם אוזניות שעולות 10,000$ בגלל האיכות, או בגלל הסטייל / כמה משלמים לו?

אתה יודע, עניין שיווקי שכזה.
אתה היית קונה את האוזניות האלו (בלי קשר לאיכות שלהן, לא מכיר) אם לא היית רואה DJ אחד שמשתמש בהם?
ישן 16-08-12, 17:05   #8 (קישור ישיר)
SAW
IO Member

סמל האישי של SAW

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eyal_ma צפה בהודעה
תתפלא...

ובכלל, מוזיקה שדופקת את אותו הביט כל הזמן עם בזט בזט בזט בזט בזט כאילו אתה מנסה להכניס מסמר לתוך הראש שלך, לא הייתי קורא לה בכלל מוזיקה.

אז על טעם ועל ריח...

והאם אתה באמת חושב שDJ משתמש באוזניות האלו בגלל האיכות, או בגלל שבעצם משלמים לו על זה, והוא בכלל רק צריך לשם לב למיקום הנכון של השיר לפני המעבר לשיר הבא, כשהוא יודע שבכל מקרה מה שהוא שומע לא משנה, אלא מה שומעים אלו שמשלמים?
האם DJים שמסתובבים בכלל רק עם אוזניה אחת בשביל להיות COOL צריכים לעשות זאת עם אוזניות שעולות 10,000$ בגלל האיכות, או בגלל הסטייל / כמה משלמים לו?

אתה יודע, עניין שיווקי שכזה.
אתה היית קונה את האוזניות האלו (בלי קשר לאיכות שלהן, לא מכיר) אם לא היית רואה DJ אחד שמשתמש בהם?
זה שאתה חושב שמוזיקה אלקטרונית זה רק באז באז באז כמו מסמר בראש כנראה אתה לא מכיר מספיק את המוזיקה הזאת כמו שצריך.

וכן אחי הייתי קונה אותם! האוזניות היחידות שאיך שהוא מספקות אותי מול האוזניות האלה זה
סניזהייר HD 25-1 II שהם גם אוזניות מעולות, אבל הם בתכלס אוזניות יותר ל DJ וגם עיצבן אותי בהם שהם ממש קטנות לא מכסות את כל האוזן, וכמובן עוד דגם של סניזהייר HD-800 האוזניות הכי טובות שיצא לי לשמוע אבל אלה אוזניות ממש יקרות.

ותאמין לי לא לכולם משלמים בשביל שישתמשו בהם, עובדה יש מלא DJ לא מפורסמים שמנגנים איתם.
לי יש חבר שהוא מתקלט ועבר מסניזהייר 25 לביטס פרו וטען שהם יותר נוחות לעבודה.
Gigabyte GTX 580
ASUS Xonar Essence ST
SeaSonic X Series X-850
Corsair Obsidian 800D

נערך לאחרונה על ידי SAW, 16-08-12 בשעה 17:21.
ישן 16-08-12, 19:12   #9 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Quntix

שלח הודעה דרך MSN אל Quntix

ציטוט:
\
יכול להיות שהיה שמץ של אמת בשאר ההודעה שלך,
אבל החלק הזה? אתה לא מבין כלום מהחיים שלך

Quntix לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 16-08-12, 19:34   #10 (קישור ישיר)
IOne X

סמל האישי של 1immortal

על הטעם והריח אין להתווכח ... עזוב, אל תכנס לזה אפילו.
תרבות הביבר וכל ה"מוזיקה" של היום, אם אפשר בכלל לקרא לזה תרבות, היא לא מוזיקה בכלל.
היום מייצרים תוכן כדי למכור, לא כדי ליצור, ומייצרים את מה שהציבור רוצה לצרוך, אין כאן שום דבר מפתיע ופסול.
הבעיה מתחילה שהדור הנוכחי ולפעמים אחד לפניו לא מעריכים ולא רוצים בכלל לשמוע את ההיסטוריה האמיתית, וזה קצת מראה לאן פנינו מועדות ...
עצוב, רע, אבל אין מה לעשות, זה העתיד שנבנה לנגד עיניינו.

ולענייני האוזניות, כל אחד שומע את מה שהוא אוהב לשמוע, אם הבחור כאן שומע בלי סוף את כל הדרעק העכשוי, הדרעק האדום/לבן/שחור הזה יתאים לו יופי.
אני רואה במותג הזה מסחטת כסף, ולא מעניין אותי מה האיכות שלהם ומי זה הד"ר דרעק הזה שהחליט להוציא אוזניות.
אם אני אצטרך לשים 200 שקל, או 1000 שקל, או 5000 אלף שקל, מתוך פרינציפ עיוור וחסר הגיון, לא אקנה את האוזניות האלה, ולא ממש אכפת לי כמה הן טובות ויפות.
עברו אצלי לא מעט דגמי סנהייזר, סוני, KOSS ואוזניות שונות ומשונות, לא אשים את כספי על דרעק אדום עם Beta על האוזן ... פשוט לא.

עקבו אחר IOPanel בTwitter
1immortal לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 16-08-12, 20:07   #11 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

ציטוט:
מה אתם מבלבלים במוח!?

Dr.Dre Beats PRO אוזניות ממש טובות במיוחד למוזיקה אלקטרונית, יש להם באס יותר טוב מכל אוזניה ששמעתי במחיר שלהם, אלה אוזניות פשוט עוצמתיות ברמה פסיכית!
במוזיקה אלקטרונית אף אוזניות לא יהיו מספקות כמו האוזניות האלה! לדעתי נשמעות הרבה יותר טוב מאוזניות כמו של sennheiser ,SHURE , Audio Technica

אתם בכלל שמעתם אותם? או שאתם סתם מבססים את המידע שלכם על כל מיני סקרים שיווקים מטופשים.
סתם נראה לכם שכל הדיג'יים הכי טובים בעולם יגנו איתם בפסטיבלים של 160 אלף איש?
אלה האוזניות היחידות חוץ מsennheiser HD800 שנתנו לי ממש אווירה של איזה מועדון באיביזה.

זו הבעיה, זה כל מה שיש להן. באס ולא שום דבר אחר. בשביל לשמוע משהו מונוטוני שהולך "בום בום בום בום בום" עם קצת שטויות ברקע, זה אחלה. אבל באותה מידה אתה יכול לדפוק עם פטיש על תיבת עץ חלולה, יתן לך באס פי 50 יותר טוב....
ווליום לא אומר כלום, לרמת הווליום אין קשר לאיכות, לרוב מוצרים גרועים דווקא יספקו רמת ווליום גבוהה מאוד, אפילו אוזניות ג'נריות מסין (הזמנתי זוגות בלאי כאלו, 10 זוגות earbuds ב 4 דולר, חרא חרא חרא איכות, אבל ווליום? יש בשפע).
סקרים שיווקיים? לא ממש, הפעם הראשונה שניסיתי את ה beats הייתה לפני כשנה, אבל לזמן קצר ובמקום לא שקט ממש אז לא ביססתי מהנסיון הזה את הדעה שלי. לפני חצי שנה הייתי בצרפת בחנות FNAC (תחשוב על באג בישראל, רק ברמה פי 500 גבוהה יותר) והקשבתי לכמה מהדגמים, הנה הרשמים שלי מהביטס סטודיו, הכי אובייקטיבי שאפשר:

באס- המון. כמויות מטורפות.
טרבל- סביר מינוס.
כל מה שבאמצע- הולך לאיבוד.
רזולוציה, microdetails- כמו שאמרתי, המון הולך לאיבוד. אתה שומע את הכלים העיקריים בלבד בשיר, בלי צלילי רקע כמעט, התדרים הנמוכים נכנסים מאוד באגרסיביות לכל תחום, ואפילו אם יש fade in של תדר נמוך כלשהו, זה מרגיש כאילו הוא מופיע בבת אחת.
איטום רעש- זוועת עולם. שאתה על 40% ווליום של נגן ממוצע (במקרה של מה שבדקתי, נגן עם מגבר של 25mw) אפשר לשמוע בבירור את המילים של השיר ממרחק של 3 מטר בחדר לא הכי שקט בעולם. זה כישלון נוראי מבחינת איטום רעשים, מה שאחראי בחלקו לזה שכ"כ הרבה פרטים הולכים לאיבוד.

אז למה הן טובות- מוזיקה אלקטרונית מהסוג הנחות, זו שיש בה בעיקר בומים, שטויות כמו skrillex, קצת האוס מהסוג הפחות מפורט.
למה הן לא טובות- כל השאר.

וניקח אוזניות אחרות להשוואה:
Amazon.com: Audio-Technica ATHM50S Professional Monitor Headphones: Electronics

למה הן טובות, הכל מהכל, חוץ מבום בום בום. הן יעשו שם עבודה לא רעה, אבל לא הציפו אותן בבאס חסר טעם.
מחיר- שליש מה beats studio. יתרונות- אינסוף. חסרונות- כלום.

אז למה אנשים קונים את הקישקוש של monster ולמה דיג'יי כאלו ואחרים משתמשים בהם בהופעות? מיתוג מיתוג מיתוג. וגם בעיקר כי בהופעות שאופייניות לאנשים המשתמשים באוזניות האלו אתה תשמע בעיקר-ניחשת נכון- בום בום בום.....
Sapphire Radeon HD4850
Samsung SF223H DVD/RW

ישן 16-08-12, 22:12   #12 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

ציטוט:
זה שאתה חושב שמוזיקה אלקטרונית זה רק באז באז באז כמו מסמר בראש כנראה אתה לא מכיר מספיק את המוזיקה הזאת כמו שצריך.
כמו שאתה טוען שאף אחד לא שומע ג'ז או מוסיקה קלאסית, אני חושב שמוזיקה אלקטרונית זה קקי.
כל אחד ומה שהוא חושב, נכון?

ותתפלא, אבל כשאני הייתי 10 שנים צעיר יותר, המוזיקה האלקטרונית היתה בחיתולים יחסית, וגם אני אהבתי להתמסטל ולהתפרע יחד איתה. אז אולי יש לי הבנה קצת יותר עמוקה ממך במוזיקות השונות.
אני אישית גדלתי על מוזיקה קלאסית מצד אחד בבית, ועל רוק קל, פאנק ועד רוק כבד, וגם קצת אלקטרונית יותר מאוחר.

אבל זה עדיין לא משנה את דעתי שהמוזיקה הזאת היא יותר רעש שנוח לקפוץ איתו, מאשר מוזיקה אמיתית. במוזיקה יש הרבה יותר מבאסים וקצת רעש שבא יופי עם איזה סוטול.
אין בה שום יצירתיות שיש במוזיקה אמיתית, שהרבה יותר מורכבת.

מבחינת כל השאר, אם יותר נוח לו, שיבוסם לו. אני לא הייתי קונה אוזניות בשביל באסים בלבד.
אבל אני בטוח שהוא גם קצת מונע ממה שיש לאחרים, מה שמשווק לו, ומה"יוקרה".
ישן 17-08-12, 4:02   #13 (קישור ישיר)
SAW
IO Member

סמל האישי של SAW

אני רוצה להבין אתם אומרים שמוזיקה אלקטרונית זו לא מוזיקה?
איך אפשר בכלל להוציא את המילים האלה מהפה מוזיקה אלקטרונית היא המוזיקה הכי מגוונת שקיימת.
אתם כנראה שמעתם רק דאבסטפ.

נכון יש את הדבר שנקרא דאבסטפ כמו Skrillex,Knife Party, שלדעתי נייף פארטי ענקיים!
אבל כן זו מוזיקה חורטת ומלאה בבאסים אלימים.
אבל יש גם פה ושם יוצרים שעושים מלודיות ממש יפות, לדעתי הם כן יכולים להיחשב כמוזיקת נשמה. במוזיקה אלקטורנית יש אלפי תתי סגנונות זה שלא אהבתם סגנון אחד זה לא אומר שצריך לפסול את כולה.

תשמעו את Alesso,Avicii,Axwell,SHM,David Guetta,Martin Solveig,Armin Van Buuren,, ותגידו לי שהניגונים שהם עושים בטראקים שלהם זאת לא מוזיקה.
גם חלק מהיצירות של Hans Zimmer נחשבות למוזיקה אלקטורנית, כמה שזה נשמע הזוי הבנאדם מסנתז את כל הצלילים שלו בקיובייס.

אותי מוזיקה קלאסית כמו סימפוניות וכל הדבר הזה, זה נשמע לי משעמם!
אני לא אגיד שזה לא מוזיקה, אני חושב שזה מוזיקה יפה מאוד, ויש לי המון כבוד אליה אבל עדיין חסר בה משהוא שיערער את צומת ליבי.

ואני גם אוהב רוק, פופ, אר אנד בי, ואפילו קצת מזרחית לא אמרתי שמוזיקה אלקטרונית זה הדבר היחידי שאני שומע, אבל אין ספק שאצלי היא בטופ!

ד"א את הביטס סטודיו לא שמעתי ככה שאני לא יכול לומר עליהם מילה
שמעתי רק את הדגם הפרו אבל אני בטוח שהייתי גם מרוצה מהם.
Gigabyte GTX 580
ASUS Xonar Essence ST
SeaSonic X Series X-850
Corsair Obsidian 800D

נערך לאחרונה על ידי SAW, 17-08-12 בשעה 5:03.
ישן 17-08-12, 10:48   #14 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

ציטוט:
אני רוצה להבין אתם אומרים שמוזיקה אלקטרונית זו לא מוזיקה?
איך אפשר בכלל להוציא את המילים האלה מהפה מוזיקה אלקטרונית היא המוזיקה הכי מגוונת שקיימת.
אתם כנראה שמעתם רק דאבסטפ.
זה כמו להגיד:

ציטוט:
נכון שלמוזיקה אלקטרונית הם לא ממש מתאימות אבל בינינו מי בכלל שומע את המוזיקה הזאת היום.
או

ציטוט:
במוזיקה קלאסית וגא'ז יש אלפי תתי סגנונות זה שלא אהבתם סגנון אחד זה לא אומר שצריך לפסול את כולה.
או

ציטוט:
אותי מוזיקה אלקטרונית כמו דאבסטפ וכל הדבר הזה, זה נשמע לי משעמם!

ובכללי, מוזיקת ג'אז וקלאסית זה המוזיקת נשמה.
לא נחשב, לא אולי, לא כאילו. בניגוד גמור ל 99% מהאלקטרונית.
ישן 17-08-12, 12:59   #15 (קישור ישיר)
IO Power

סמל האישי של Pika007

saw, אתה לא קורא את הפוסטים שלנו לעומק.
לא הכללנו באמירה שכל המוזיקה האלקטרונית זבל, אנחנו אומרים שחלק ממנה זבל, ואותו חלק שהוא זבל מזוהה עם היוצרים שבדיוק משתמשים ב beats בהופעות שלהם, ושהאוזניות האלו טובות בדיוק לחלק במוזיקה האלקטרונית שכולו רק בומים כל הזמן.
גם תחת ז'אנר המוזיקה האלקטרונית יש יצירות ברמה גבוהה יותר, ומהן תהנה הרבה יותר עם אוזניות ראויות לשמן.

למרות כל זה, מוזיקה אלקטרונית מהגדרתה לא עושה שימוש בהרבה כלים ולא מכילה הרבה פירוט, אז גם אוזניות לא משהו יוכלו להתמודד איתה בצורה סבירה (אבל שוב, אתה תמיד תקבל תוצאה טובה יותר מאוזניות ראויות לשמן, גם פה....)

השורה התחתונה והנקודה שאני לפחות מנסה להעביר לך היא שאתה לא יכול להשתמש בזה כמדד. אם אתה רוצה חוות דעת אובייקטיבית יותר על משהו, אתה צריך לבדוק איך הוא מתמודד עם כל מה שהוא מתיימר להתמודד איתו.
בדיוק כמו שאתה לא תגיד שמקלדת כלשהי טובה עפ"י זה ש 5 מקשים בה ממוקמים לך טוב בלי לבדוק את ה 100 האחרים, באוזניות בודקים לפני הכל איך הן מתמודדות עם מגוון סגנונות.
Sapphire Radeon HD4850
Samsung SF223H DVD/RW

תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא