IOPanel

חזור   IOPanel > צרכנות ומסחר > צרכנות
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

צרכנות חוות דעת על חנויות , מוצרים , מסחר ברשת בארץ ובעולם, שאלות על משלוחים ,שווי שוק ומחירים

צרכנות ומסחר : צרכנות

אחרי חשבון קל... אני הופך להיות עצמאי, עכשיו מה אני עושה?

בקיצור, אחרי קצת חישובים של החודש האחרון הגעתי למסקנה הפשוטה שאני צריך להפוך לעסק עצמאי פטור... אני בגדול יודע על ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 29-08-12, 12:12   #1 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

ברירת מחדל אחרי חשבון קל... אני הופך להיות עצמאי, עכשיו מה אני עושה?

בקיצור, אחרי קצת חישובים של החודש האחרון הגעתי למסקנה הפשוטה שאני צריך להפוך לעסק עצמאי פטור...

אני בגדול יודע על הניירת והבירוקרטיה אבל הייתי רוצה לשמוע מאנשים שעשו את זה על התהליך ובמיוחד על השילוב של זה ושל עבודה כשכיר
Device: Gnote ROM: CM9 #7 Kernel: stock Modem:LB2
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
iakovl לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 29-08-12, 12:19   #2 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

אבא שלי נחשב גם לעצמאי וגם לשכיר.
חוץ מכל הצורך בתיאומי מס והבלגן מסביב, מה מותר לך, מה אסור לך, איך וכמה להכניס להוצאות, יש לזה יתרונות כל עוד ההכנסות שלך כעצמאי מסתנכרנות עם ההוצאות שלך.

אם אתה הופך להיות עצמאי ולרוב הכנסות גבוהות משמעותית מההוצאות, תיאום המס יכול לבוא לרעתך.
אבל יש לזה יתרונות כמו הכנסת הרכב להוצאות וקבלת מס חזרה ועוד.

אני ממליץ על למצוא רואה חשבון טוב, לאסוף את כל ההכנסות והוצאות אפשריות, ולשבת איתו לבדוק כדאיות.

אם אתה כבר בטוח שזה יתן לך יתרון, לך על זה.
ישן 29-08-12, 12:43   #3 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

אין לי הוצאות בגדול, טכנאי "שכונתי" בגדול... מגיע, מתקן, מסביר (חצי מהעבודה כרגע זה שיעורי מחשב פרטיים)
Main: E8400, Asus P5Q pro, 2*2gb G.skill PI DDR900, Perc 5/i HD103UJx4 RAID5 , wd3200aaks, HD4850, P180, VX450W, audigy 2 zs platinium pro, HD595, DELL 2709W
ביקורות: 7ZIP , Thermalright HR-5 , Arctic-Cooling Accelero S1 Rev.2 , Scythe Kaze Master 5.25, Cruzer Titanium ,Seagate FreeAgent USB 2.0 500gb, WD My Book Home Edition 500gb otterbox impact, Scythe Kamazo 2 eSata, iTwin
ישן 29-08-12, 12:48   #4 (קישור ישיר)
IO OC Master

סמל האישי של eyal_ma

אני אם כן מציע לבדוק עם רואה חשבון.
יכול להיות שההכנסות האלו יגרמו לתאום המס לגרור הוצאות מס גבוהות יותר ממה שאתה חושב, גם הרבה יותר ממה שאתה תכניס.

אתה צריך לעשות הערכת הכנסות, או לעבור על כל ההכנסות מחודשיים האחרונים, לבדוק במחשבון מס זה או אחר כמה מס נוסף תהיה צריך לשלם, ואז לבדוק האם זה באמת משתלם.

אל תשכח שאם יש לך רכב פרטי ולא מהעבודה, אתה יכול להכניס את ההוצאות עליו (דלק, טיפולים) בתור הוצאות של העסק. גם כל מיני דיסקים למיניהם, כרטיסי מסך למשל, אתה יכול להכניס להוצאות.
ישן 29-08-12, 13:25   #5 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

לא כדאי לך להתחיל בכלל להתעסק בחישובים, תן לאיש מקצוע לעשות את זה אם זה ר"ח
או יועץ-מס או סתם כלכלן סוג ג' העיקר שזה מישהו שאפשר לסמוך עליו.

יש כל מיני סעיפים ותקנות לגבי עבודה כעצמאי + שכיר שאנשי מקצוע יכולים לעבור איתך עליהם
ולטפל לך בהם או מה שלא תחליט. מיותר לעשות את זה לבד, יש הרבה דברים קטנים.
cocainhore לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 30-08-12, 0:37   #6 (קישור ישיר)
IO Gadgets

סמל האישי של iakovl

ציטוט:
פורסם במקור על ידי eyal_ma צפה בהודעה
אל תשכח שאם יש לך רכב פרטי ולא מהעבודה, אתה יכול להכניס את ההוצאות עליו (דלק, טיפולים) בתור הוצאות של העסק. גם כל מיני דיסקים למיניהם, כרטיסי מסך למשל, אתה יכול להכניס להוצאות.
אין לי רכב... בעיר כמו טבריה אפשר להסתדר בקלות בלי (הוצאה גדולה מדי לדעתי) אם זה ילך טוב נשקול לקחת קטנוע בשביל לחסוך זמן בין לקוחות

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CocainHore צפה בהודעה
לא כדאי לך להתחיל בכלל להתעסק בחישובים, תן לאיש מקצוע לעשות את זה אם זה ר"ח
או יועץ-מס או סתם כלכלן סוג ג' העיקר שזה מישהו שאפשר לסמוך עליו.
עכשיו זה הדבר העיקרי, למצוא מישהו כזה

מישהו מכיר את ifreelance?

נערך לאחרונה על ידי iakovl, 30-08-12 בשעה 1:20.
קישור פירסומי
ישן 30-08-12, 1:43   #7 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

תמיד יש. לא חסר אנשים אמינים דווקא בתחום הזה, זה לא בדיוק טכנאי מחשב שיכול לדפוק
אותך אתה יכול בקלות לבדוק את זה - אתה לא מתעסק עם הון עצמי עצום או משהו לא רגיל.
פשוט יש הרבה מאחורי הקלעים, יש לא מעט דברים קטנים ודברים קטנטנים בנושא הזה של
ר"ח ותפקידו וכמה שאנשים חושבים שהמקצוע הוא בנאלי והכי יבש בארץ [ גם אני חושב ] אבל עדיין מכניס, לא
כדאי להתחיל להתעסק עם חישובים ועם טפסים וכל מיני שטויות כאלה לבד. גם כלכלנים שפתחו
עסקים כמו מסעדות \ משרדי ייעוץ - יש להם ר"ח חיצוני.

בהצלחה !
ישן 30-08-12, 2:14   #8 (קישור ישיר)
IO 127.0.0.1

סמל האישי של doscape

בואו נעשה מעט סדר,
במידה והמחזור שלך קטן יחסית, אינךצריך רואה חשבון, אלא מנהל\ת חשבונות אם כבר, רואה חשבון יעלה לך פי2-3 ועוד ינסה להציע לך לרשום את עצמך בע"מ (על מנת להרוויח עליך).
יש סיכוי גדול שמספיק שתהיה עוסק זעיר וכאן לא תצטרך להסתבך עם תשלום לביטוח לאומי (מקדמות) ולהתעסק עם חשבוניות וכל זה (רק לרשום קבלות).
ממליץ לך לקרוא על ההבדלים בין עוסק זעיר(פטור) לעוסק מורשה.
ישן 30-08-12, 2:23   #9 (קישור ישיר)
IO Addict

סמל האישי של cocainhore

לא תמיד. בע"מ אומר שגם יש לו יותר זכויות ויותר יכולות לנקוט בצעדים שאין לקטנים יותר - זה
בא עם חסרונות ויתרונות.
ישן 30-08-12, 11:07   #10 (קישור ישיר)
IO Member

סמל האישי של Digital_Oracle

לדעתי קח פשוט יועץ מס , לי יש אחד אמנם באזור המרכז אבל הוא דואג לכל מה שאני צריך בעלות של 635 ש"ח אם אני לא טועה פעם בשנה לדו"ח השנתי וזהו...

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא