IOPanel

חזור   IOPanel > סלולר, טאבלטים, טכנולוגיה וגאדג'טים > סלולר וגאדג'טים
עמוד ראשי הירשם חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

סלולר וגאדג'טים סלולר , גאדג'טים , מכשירי Windows Phone, BlackBerry, Symbian , נגני מדיה , המלצות קנייה ומדריכים.

סלולר, טאבלטים, טכנולוגיה וגאדג'טים : סלולר וגאדג'טים

אחרי חודש וחצי פלאפון חוזר מתיקון מכס עושה בעיות

פלאפון היה בתיקון חודש ו חצי HTC ONE X ודרך DHL שלחו פלאפון לארץ ו מכס ישראל לא רוצים לשחרר ...
תגובה

קישור חוזר הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 07-09-12, 23:22   #1 (קישור ישיר)
HBK
IO Member

סמל האישי של HBK

ברירת מחדל אחרי חודש וחצי פלאפון חוזר מתיקון מכס עושה בעיות

פלאפון היה בתיקון חודש ו חצי HTC ONE X ודרך DHL שלחו פלאפון לארץ ו מכס ישראל לא רוצים לשחרר את פלאפון שלי רוצים לעסות בדיקה פיזית , בדיקה עולה 50 שקל ו כול יום מ יום חמישי זה עולה כסף שפלאפון נמצה במכס ישראל . אין לי מסמכים ש פלאפון היה בתקון . מה אני עוסה ? DHL ינסה ליצור קשר עם היבואן כדי להשיג את הניירת הדרושה. על יזה הניירת מדובר ? אני לא מבין מה הולך פו ? דברתי עם DHL בנתים הם לא יעדים על יזה ניירת מדובר
HBK לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-09-12, 23:29   #2 (קישור ישיר)
IOne X

סמל האישי של 1immortal

המכשיר נקנה בארץ מחנות ? קנית מאדם פרטי ? כששלחת אותו מילאת טופס שהמכשיר נשלח לתיקון ?
פרט את כל התהליך, עם כמה שיותר פרטים, גם אתה חושב שהם לא רלוונטיים, החל מאריזת המכשיר ועד שDHL התקשרו אליך.

עקבו אחר IOPanel בTwitter
1immortal לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 07-09-12, 23:55   #3 (קישור ישיר)
HBK
IO Member

סמל האישי של HBK

המכשיר נקנה מבנאדם פרטי, לא קיבלתי שום מסמך עם המכשיר. DHL לא ביקשו למלא שומדבר אז לא מילאתי כלום.
קניתי מבנדאם מכשיר בארץ ולא שמתי לב שמכשיר תקול אחרי כמה ימים רשמתי מכתב ל HTC נציג חוזר אלי ו אומר עדיף שתשליח מכשיר לבדיקה אחרי יום יומים בחורה מ DHL התקשרה ואמרה צריך לבוא אלי בנדאם מ DHL לקחת מכשיר ולשלוח ל מעבדה של HTC. אחרי יום בנדאם לקחת ממני חבלה עם פלאפון ו שלחו את חבלה ל מעבדה של HTC אחרי כמה ימים קיבלתי EMAIL מ HTC ש תקון עולה 220 EURO עם אני לא רוצה לתקן תשלם רק 15 לבדיקה . קבלתי פרטים לען לשלוח כסף מ 4 עוד 6 שבועת לוקחת תיקון . מתי מכשיר היה מוכן שלחו את מכשיר חזרה אלי דרך DHL ו ב ארץ מכס לא רוצה לשחרר את חבלה לא קיבלתי שום ניירת טופס של תיקון

נערך לאחרונה על ידי HBK, 08-09-12 בשעה 0:20.
ישן 08-09-12, 2:31   #4 (קישור ישיר)
IOne X

סמל האישי של 1immortal

אוקיי, תפנה לHTC, למעבדה שאליה שלחת את המכשיר, שיספקו לך תעודת תיקון על המכשיר שלך.
לגבי המכס/DHL, הם ידרשו ממך אסמכתא כלשהי על זה שקנית את המכשיר, וחשבונית אין לך ... בעיה. צריך לחשוב מה לעשות עם זה.
קודם כל תדרוש מHTC תעודת תיקון.

ישן 08-09-12, 3:04   #5 (קישור ישיר)
HBK
IO Member

סמל האישי של HBK

עם היה לי חשבונית של קניה של מכשיר ב חשבונית לא רושמים מספר סיריאלי של מכשיר

בחור עם שרות לקוחות של HTC אומר מתי קנינו מכשיר בחול לו שלמו מסים ב ארץ על מכשיר

HTC חיבת לתת תעודת תיקון של מכשיר? עם HTC לא מוכנה לתת את זה ו אין לה את זה מה אני עוסה ?

רשום בדף של DHL : נציג DHL ינסה ליצור קשר עם היבואן כדי להשיג את הניירת הדרושה.

מומלץ כי הלקוח יצור קשר עם שירות הלקוחות של DHL יש צורך בניירת של היבואן לפני שניתן יהיה להמשיך בתהליך השחרו

נערך לאחרונה על ידי HBK, 08-09-12 בשעה 3:11.
ישן 08-09-12, 3:09   #6 (קישור ישיר)
HBK
IO Member

סמל האישי של HBK

רשום בדף של DHL : נציג DHL ינסה ליצור קשר עם היבואן כדי להשיג את הניירת הדרושה.

מומלץ כי הלקוח יצור קשר עם שירות הלקוחות של DHL יש צורך בניירת של היבואן לפני שניתן יהיה להמשיך בתהליך השחרור
קישור פירסומי
ישן 08-09-12, 14:48   #7 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של dudu_azran

תנסה לדבר גם עם DHL
לפי מה שאמרת הם אספו את המכשיר ממך ושלחו לחו"ל ועכשיו מחזירים מכשיר מתוקן אליך,לדעתי זה די מוכיח שהמכשיר שלך לא חדש
dudu_azran לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-12, 15:43   #8 (קישור ישיר)
HBK
IO Member

סמל האישי של HBK

אבל לא צריך תיקוןלדבר עם חברה HTC שרות לקוחות ש ישלח קבלה של תיקון ?
ישן 08-09-12, 15:48   #9 (קישור ישיר)
IO Pro

סמל האישי של dudu_azran

תמיד עדיף לקבל כמה שיותר מסמכים שמעידים על התיקון
תנסה גם וגם
dudu_azran לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-12, 16:29   #10 (קישור ישיר)
HBK
IO Member

סמל האישי של HBK

דוגמה: יש לי קבלה של קניה של טלפון מכס יכול להגיד ש זה לא קבלה של טלפון זה לא רושמים על קבלה מספר סידורי של טלפון מתי שלחו טלפון לתיקון היתי צריך לקבל טופס זה מי אשם פו?
ישן 08-09-12, 16:33   #11 (קישור ישיר)
IO Pro

אל תדבר איתם בפלא או במייל.. לך פיזית למכס ותסביר את הכל
יש מצב שתיפול על עובד נחמד
ואם אתה חייל עוד פלוס, לרוב שרואים שאתה על מדים פחות קשים איתך

תביא אסמכתא על מקום המוצא, הכתובת שנשלח המוצר והכתובת שאלייה היה צריך לחזור
תביא כל קבלה שיש ברשותך
בנוסף תנסה לפנות לייצרן שיבדוק לך את הסריאל של המוצר, באיזה סטטוס הוא גנוב, נרכש, עומד
ויבדוק אזור רכישה
לרוב לפי סריאלים אפשר לדעת מי היה היבואן באותה מדינה
והיא יוכל לעזור לך יותר מהייצרן

תעדכן מה קורה עם זה

נערך לאחרונה על ידי Lior2k, 08-09-12 בשעה 16:58.
Lior2k לא מחובר   הגב עם ציטוט
ישן 08-09-12, 16:44   #12 (קישור ישיר)
IOne X

סמל האישי של 1immortal

התנהלות נכונה של שילוח מכשיר לתיקון לחו"ל:
אתה ממלא טופס 85 של הדואר/ טופס 9 של המכס ומפרט את כל פרטי המכשיר שלך, שהוא יוצא לתיקון לחו"ל, ומצרף את הטופס למכשיר. אין צורך לצרף חשבונית רכישה או קנייה למכשיר, אתה מצהיר שאתה שולח מכשיר לתיקון.
יוצר קשר עם המעבדה בחו"ל, מציין שיחד עם המכשיר שנשלח אליהם מגיע טופס עבור מכס ישראל, ובמידה והמספר הסיריאלי של המכשיר ישתנה, כמו החלפת לוח, מארז, או אלף ואחד דברים שיכולים לגרום לשינוי IMEI, נא לצרף תעודה כתובה על השינוי.
ברגע שהמכשיר חוזר, הוא אמור לחזור עם התעודה המקורית שבה הצהרת ששלחת את המכשיר א' לתיקון, במידה ואותו המכשיר חוזר, אין שום בעיה. במידה וחוזר מכשיר אחר, כל התכתובת + המסמכים אמורים לספק מבחינת המכס בארץ, ולא אמורים לעשות לך בעיות.
אין זה משנה אם אתה שולח אותו בEMS, DHL, פדקס או כל חברת שילוח אחרת, כל מה שנכתב מעלה תקף לכל שליחה של כל מכשיר סלולרי לתיקון בחו"ל, על מנת לא ליצור בעיות החזרה לארץ.

התנהלות כורענית ... כל מה שרשמתי למעלה, יחד עם לא מעט תהליכים שיכולים להשתבש, כמו:
מילוי לקוי של הטופס של המכשיר שלך, חוסר שיתוף פעולה מצד היצרן בתיקון, אי החזרת הטפסים המקוריים, הקטנת ראש של המכס/חברת השילוח ... לא חסר מקומות בהן עלול להווצר פנצ'ר.

כרגע, אתה בבעיה. לא מילאת את כל הטופסיידה, DHL לא אמורים להיות אחראים על הימצאות/אי המצאות של כל הניירת. מה שDHL מנסים כרגע לעשות הוא ליצור קשר עם היבואן, כלומר TOUCHGROUP בארץ, לוידוא שהמכשיר שלך אולי נכנס לארץ דרכם, מצב שאני בספק אם נכון.
בסופו של תהליך, יעדכנו אותך שהמכשיר לא הוכנס לארץ דרך לא יבואן רשמי, ועליך יהיה לשלם את המעמ על המכשיר + הוצאות DHL.
אני מקווה מאוד שאני טועה בתחזית שלי, אך לצערי, אין לך יותר מדי מה לעשות במצב הנתון.

ישן 08-09-12, 16:59   #13 (קישור ישיר)
HBK
IO Member

סמל האישי של HBK

אבל מכשיר נקנה בחול בפולין אף אחד לא אומר למעלות טפסים של תיקון ו גם אני לא יעדתי על זה מעבדה של חברה פונה ל DHL צריך לעסוף מכשיר מבנדים דיברתי עם DHL שאלתי מי משלם מסים אומרו לי ש ספק משלם מסים שאלתי 3 פעמים כמה זה מסים על פלאפון ? מישו היה צריך להגיד ש צריך למעלות טפסים אני פעם ראשונה מתסק עם זה
ישן 08-09-12, 17:11   #14 (קישור ישיר)
IOne X

סמל האישי של 1immortal

מבין שהמכשיר נקנה בפולין, ומבין את הכל, אבל את המכס זה לא ממש מעניין, מבחינתם המכשיר נכנס לארץ ללא תשלום מיסים, במידה ואין לך הוכחת קנייה מהארץ, או תשלום מעמ מרשות המסים.
לגבי הלא ידעת, גם ליגיטימי ומובן, אבל ברגע שזה מגיע לרשות המסים - זה או שחור, או לבן.
אתה כן יכול לנסות לבוא בטענות לDHL, תחת הטכנה שהם אלה שטיפלו בכל נושא האיסוף והשילוח ליצרן, ועל אחריותם ליידע את הלקוח הקטן, שזה אתה, על כל ההשלכות של המשלוח.
דבר איתם ותסביר להם את כל העניין, מקווה שאיכשהו הקנס יקטן במידת הניתן :(

ישן 08-09-12, 17:16   #15 (קישור ישיר)
HBK
IO Member

סמל האישי של HBK

מכס רוצה לבדוק בדיקה פיזית עם זה אותו מכשיר ש נשלח ו חוזר ו DHL צריך לדבר מי שולח את מכשיר ו לא עם TOUCH GROOP . מה זות אומרת DHL אומרו לי שספק משלם מסים ? מה מכס מחקה ש יגיד כמה לשלם ו זה ו זה וכמה זה מסים על פלאפון ? לפי יזה מחיר מכס עוסה חשבון? מה רשום על חבלה ? ו כמה עולה בארץ?

נערך לאחרונה על ידי HBK, 08-09-12 בשעה 17:26.
תגובה

הגדרות אשכול
אפשרויות הצגת נושא